Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Khali @ 03.04.2022 21:26

Kurām ir zināšanas, kādi ir iespējamie iemesli šiem ūdeņiem? Vai neēšana? Skābu ogu ēšana tukšā kuņģī uzdzerot kafiju pa virsu?

Iemesli
Bieži iemesls ir neskaidrs, bet dažos gadījumos to var noskaidrot:
 Daudzaugļugrūtniecība;
 Mātes diabēts
 Augļa zarnu obstrukcija (piem., zarnu atrēzija);
 Placentas problēmas;
 Augļa asinsgrupas nesaderība ar mātes asinsgrupu (Rēzus slimība);
 Šķidruma rašanās un uzkrāšanās auglī (hydrops fetus);
 Augļa ģenētiska saslimšana.
Pirmie divi Elīnai nav, asingrupa arī nē. Nekas viegli risināms vairs nepaliek.
Jā, var būt nedaudz paaugstināts daudzums bez īpaša iemesla, tīri mātes vai grūtniecības īpatnība. Bet Elīnai nav nedaudz, viņai ir daudz un jau labu laiku. Un Elīnai ir (bija? Aizšuva? Skaidri laikam nepateica?) saīsināts dzemdes kakls. Un viņa nevienu brīdī neatpūšas.
03.04.2022 21:45 |
 
Reitings 10017
Reģ: 27.02.2022
Khali @ 03.04.2022 21:26

Kurām ir zināšanas, kādi ir iespējamie iemesli šiem ūdeņiem? Vai neēšana? Skābu ogu ēšana tukšā kuņģī uzdzerot kafiju pa virsu?
bērnam attīstības aizture, mazs, 2. Tipa diabēts, orgānu problēmas tas ja neēd pietiekami. Un ūdeņiem atlicis placentas iekaisums vai pataloģija bērnam, jo asinsnesaderiba izslēgta un viņai diabēts.
03.04.2022 21:48 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
LiepaShmiepa @ 03.04.2022 21:45

Iemesli
Bieži iemesls ir neskaidrs, bet dažos gadījumos to var noskaidrot:
 Daudzaugļugrūtniecība;
 Mātes diabēts
 Augļa zarnu obstrukcija (piem., zarnu atrēzija);
 Placentas problēmas;
 Augļa asinsgrupas nesaderība ar mātes asinsgrupu (Rēzus slimība);
 Šķidruma rašanās un uzkrāšanās auglī (hydrops fetus);
 Augļa ģenētiska saslimšana.
Pirmie divi Elīnai nav, asingrupa arī nē. Nekas viegli risināms vairs nepaliek.
Jā, var būt nedaudz paaugstināts daudzums bez īpaša iemesla, tīri mātes vai grūtniecības īpatnība. Bet Elīnai nav nedaudz, viņai ir daudz un jau labu laiku. Un Elīnai ir (bija? Aizšuva? Skaidri laikam nepateica?) saīsināts dzemdes kakls. Un viņa nevienu brīdī neatpūšas.

Šo noteikti ir kāds ārsts viņai stāstījis, kas var būt. Ja viņa zinot, var vēl tik vieglprātīgi uzvesties, trūkst vārdu, tādu sievieti aprakstīt.
Žēl, kaut nu viss beigtos labi.
03.04.2022 21:53 |
 
Reitings 1448
Reģ: 01.08.2021
Neticu ka var tik vieglprātīgi izturēties pret sarežģījumiem grūtniecības laikā. Varbūt viņa nav līdz galam aptvērusi, ka viņā aug jauna dzīvība un ka viņa ir atbildīga par to, lai mazais saņemtu visu nepieciešamo. Vai varbūt speciāli tēlo duročku, lai audzētu statistiku?
Cerams, ka Didrihsonei viss beigsies labi un mazais būs vesels un pilnībā iznēsāts.
03.04.2022 22:26 |
 
Reitings 543
Reģ: 27.01.2022
Cosmochic @ 03.04.2022 15:53

Kas tev par daļu ko jaucu vai nejaucu? Šālē dillēs.

Nu riktīgā dāma, ko man teikt😂
03.04.2022 22:31 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
Nejauši uzgāju šo diskusiju un lai arī Didrihsoni ne aizstāvu, ne neaizstāvu, bet aiz gara laika sāku sekot līdzi, ka viņai iet ar grūtniecību un kādi Jums viedokļi 🤔
Jā, šur tur piekrītu, sevišķi par daudzūdeņainību un to, ka divas vienkāršākās lietas viņai ir izslēgtas, bet man diemžēl ir tāda pati problēma un jādzemdē jau tuvākajās dienās. Ceru, ka arī sarežģītās ies secen, tikai varu teikt, ka man ūdeņi ir/bija par daudz, jo ļoti prasījās dzert visādus ūdeņus ar garšām un kad tos izslēdzu, ūdeņi samazinājās, bet tāpat ir divreiz vairāk kā vajag. Un jā, kad dakterei sūdzējos, ka ir grūti, viņa arī teica, ka grūti ir dēļ ūdeņiem. Man gan ir taisīts gan NIPT, gan visi skrīningi, bet tāpat bail, vai viss būs ok.
Šodien pat dīdīja velns uzrakstīt Didrihsonei personīgi, bet nu ceru, ka viņa lasa. Ar saīsinātu dzemdes kaklu es ne tikai neparakstītos ūdeņu nolaišanai, bet nekur vairs arī nelidotu un ievērotu mājrežīmu. Tas ir nopietni.
Zinu bērniņu, dzimušu 27. nedēļā. Ir kam paveicas, ir kam nē un man zināmajam, diemžēl iet smagi.
03.04.2022 23:57 |
 
Reitings 1042
Reģ: 31.01.2015
Ja daudzūdeņainībai nevarēs atrast iemeslu- Elīnas gadījumā gestācijas diabēts un rēzus konflikts jau ir izslēgts, tad augļūdeņus nolaist būs nepieciešamība, ar tik daudz ūdeņiem līdz 40.nedēļai viņa netiks.
04.04.2022 00:26 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Hiatinte @ 03.04.2022 23:57
Nejauši uzgāju šo diskusiju un lai arī Didrihsoni ne aizstāvu, ne neaizstāvu, bet aiz gara laika sāku sekot līdzi, ka viņai iet ar grūtniecību un kādi Jums viedokļi ?
Jā, šur tur piekrītu, sevišķi par daudzūdeņainību un to, ka divas vienkāršākās lietas viņai ir izslēgtas, bet man diemžēl ir tāda pati problēma un jādzemdē jau tuvākajās dienās. Ceru, ka arī sarežģītās ies secen, tikai varu teikt, ka man ūdeņi ir/bija par daudz, jo ļoti prasījās dzert visādus ūdeņus ar garšām un kad tos izslēdzu, ūdeņi samazinājās, bet tāpat ir divreiz vairāk kā vajag. Un jā, kad dakterei sūdzējos, ka ir grūti, viņa arī teica, ka grūti ir dēļ ūdeņiem. Man gan ir taisīts gan NIPT, gan visi skrīningi, bet tāpat bail, vai viss būs ok.
Šodien pat dīdīja velns uzrakstīt Didrihsonei personīgi, bet nu ceru, ka viņa lasa. Ar saīsinātu dzemdes kaklu es ne tikai neparakstītos ūdeņu nolaišanai, bet nekur vairs arī nelidotu un ievērotu mājrežīmu. Tas ir nopietni.
Zinu bērniņu, dzimušu 27. nedēļā. Ir kam paveicas, ir kam nē un man zināmajam, diemžēl iet smagi.

Viņas gadījumā vienmēr būs vainīgs ārsts. Te daudzas lietas, ko viņa pēc ārsta vizītēm pieminējusi un aizejot pie cita stāsta, ka iepriekšējais dakteris nav stāstījis.
Nu neticu, ka viņai atmiņa ir kā zelta zivtiņai 3s.
Mana grūtniecība arī nav sapņu pasaule, bet nu tomēr es eju pie ārstiem naudu nežēlojot un daru, kā liek. Vesels bērns ir prioritēte un pēc tam es nevēlos kost pirkstos, ka kaut kas ne tā, kas bijis novēršams ar manu rīcību.
04.04.2022 08:26 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
MikaR @ 04.04.2022 08:26

Viņas gadījumā vienmēr būs vainīgs ārsts. Te daudzas lietas, ko viņa pēc ārsta vizītēm pieminējusi un aizejot pie cita stāsta, ka iepriekšējais dakteris nav stāstījis.
Nu neticu, ka viņai atmiņa ir kā zelta zivtiņai 3s.
Mana grūtniecība arī nav sapņu pasaule, bet nu tomēr es eju pie ārstiem naudu nežēlojot un daru, kā liek. Vesels bērns ir prioritēte un pēc tam es nevēlos kost pirkstos, ka kaut kas ne tā, kas bijis novēršams ar manu rīcību.
Man jau šķiet, ka te jau vairs neiet runa par naudas žēlošanu (ārstu, kurš maksā dārgi vai lēti). Elīna vienkārši NEVIENĀ neklausās. Ja Taurenī viņa ieņem galvā savu un visi danco apkārt, tad tā arī jābūt ar visiem pasaules notikumiem, jā, arī grūtniecību.
04.04.2022 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 1074
Reģ: 08.05.2014
Es laikam apbrīnoju Elīnu un to, ka spēj saglabāt tādu pozitīvismu, kad ir iespējamas problēmas ar grūtniecību. Protams, mēs jau redzam tikai dažus story dienā un nezinam patiesību, bet es laikam jau sen būtu panikā un nezinātu kur likties aiz stresa
04.04.2022 10:17 |
 
Reitings 1130
Reģ: 25.03.2014
*Cap @ 04.04.2022 10:17
Es laikam apbrīnoju Elīnu un to, ka spēj saglabāt tādu pozitīvismu, kad ir iespējamas problēmas ar grūtniecību. Protams, mēs jau redzam tikai dažus story dienā un nezinam patiesību, bet es laikam jau sen būtu panikā un nezinātu kur likties aiz stresa

Bet tur jau tā lieta, ka viņa visur un visu laiku ir ar telefonu un Instagramu un publicējot story rada tādu iespaidu par sevi un savu ikdienu, ēšanu, uzskatiem utt.
Vienu dienu, kad bija jautājumi un atbildes un uz jautājumu par to, ko viņa vsp dienas laikā apēd, viņa tik dusmīgi atbildēja - pēc kā tu to spried,pēc maniem story,haha,tad nevajag tā spriest.
Bļin, tad nevajag radīt tādu FAKE POSITIVE priekšstatu par visu savu dzīvi. Noliec telefonu un paskaties apkārt kas notiek, ieslēdz ziņas kādu vakaru, aizej pastaigā izvēdini galvu. Godīgi sakot, nesaprotu kā var visu laiku urbties telefonā, vi su lai ku.
04.04.2022 10:26 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Vēl kāds ir pamanījis, ka viņai ir ļoti sapringri pleci visu laiku? Izskatās, ka mugurai veidojas kupris.
04.04.2022 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
kriksisix @ 04.04.2022 10:26

Bet tur jau tā lieta, ka viņa visur un visu laiku ir ar telefonu un Instagramu un publicējot story rada tādu iespaidu par sevi un savu ikdienu, ēšanu, uzskatiem utt.
Vienu dienu, kad bija jautājumi un atbildes un uz jautājumu par to, ko viņa vsp dienas laikā apēd, viņa tik dusmīgi atbildēja - pēc kā tu to spried,pēc maniem story,haha,tad nevajag tā spriest.
Bļin, tad nevajag radīt tādu FAKE POSITIVE priekšstatu par visu savu dzīvi. Noliec telefonu un paskaties apkārt kas notiek, ieslēdz ziņas kādu vakaru, aizej pastaigā izvēdini galvu. Godīgi sakot, nesaprotu kā var visu laiku urbties telefonā, vi su lai ku.
Domāju, ka telefonā/IG viņai ir sava sapņu dzīve. Tad viņa izkāpj ārā realitātē un viss nav tik rožains. Tas pierādījās ar ik katru ceļojumu un tagad turpinās ar grutniecību.
Galu galā, viņa iekšēji ir ļoti depresīvs un nelaimīgs cilvēks, jo lai kā Elīnai gribētos, ka virtuālā vide (to, ko viņa rāda) = realitāte (tā, kā patiesībā viss notiek pasaulē), nu tā vispār nav.
04.04.2022 10:36 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ja jau viņai tie ūdeņi tik daudz, tad, lai jau nolaiž, bet vai to darīt 25 nedēļā, vismaz es tam nepiekristu, varbūt 28 nedēļās, lai tomēr tas punčas bērns paaugas, a, ja nu sākas priekšlaicīgas dzemdības. Bet kā jau teicu, vai Elīna maz aizdomājas tik tālu. Pēc šodienas story viņa jau gatava močīt visu nedēļu, vakar sēdējusi telefonā kaut ko it kā strādājusi līdz pusnaktij, kas viņai ir grūti, kā viņa apgalvoja dažus storijus iepriekš, es jau vairs netieku līdz, kad viņai viss ir slikti, grūti, un tad pēkšņi viņai viss ir super, var bildēties skriet un ņemties. Man liekas, ka visi tie sliktie momenti ir tikai uzburta drāma, tā ir, ka viss ko viņa atrāda ir safabricēts, uztaisīts dramatiski, lai tik kačātu statistiku, iespējams viņa jau arī zin patieso iemeslu tiem ūdeņiem, un tas nav nekas traks, vismaz es tā arī ceru, tāpēc viņa reāli ir mierīga , bet par šo tematu visu laiku uztur savu Instagram tonusā. Tā pat par tiem ūdeņiem, varbūt ārste arī piedāvāja nolaist vēlāk,.jau 30+ nedēļas, bet mums viņa liek domāt, ka bez maz vai rīt 25 nedēļās, kas nav normāli, pie tam, ja mēs redzam, ka viņa močī, tātad izņemot apkārtmēru dēļ tas pagaidām nav nepieciešams.
04.04.2022 10:44 |
 
Reitings 1130
Reģ: 25.03.2014
Lukreecija @ 04.04.2022 10:36
Domāju, ka telefonā/IG viņai ir sava sapņu dzīve. Tad viņa izkāpj ārā realitātē un viss nav tik rožains. Tas pierādījās ar ik katru ceļojumu un tagad turpinās ar grutniecību.
Galu galā, viņa iekšēji ir ļoti depresīvs un nelaimīgs cilvēks, jo lai kā Elīnai gribētos, ka virtuālā vide (to, ko viņa rāda) = realitāte (tā, kā patiesībā viss notiek pasaulē), nu tā vispār nav.

No vienas puses es dažreiz apbrīnoju viņas enerģiju, bet tad atkal - tas vissssss ir fake! Viss ir fake pozitīvs, krāsains, saulains tikai kā mārketinga triks drēbju pārdošanai.
Pēc pasākumiem, ceļojumiem, ēšanām - ātri,ātri ka tik ātrāk ielikt story, ka tik ātrāk fotošopēt bildi un ielikt postu. Tiešām dažreiz liekas, ka daži bez telefona un pašapliecināšanās uzmanības nomirtu!
04.04.2022 10:47 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
kriksisix @ 04.04.2022 10:47

No vienas puses es dažreiz apbrīnoju viņas enerģiju, bet tad atkal - tas vissssss ir fake! Viss ir fake pozitīvs, krāsains, saulains tikai kā mārketinga triks drēbju pārdošanai.
Pēc pasākumiem, ceļojumiem, ēšanām - ātri,ātri ka tik ātrāk ielikt story, ka tik ātrāk fotošopēt bildi un ielikt postu. Tiešām dažreiz liekas, ka daži bez telefona un pašapliecināšanās uzmanības nomirtu!

Varu saderēt, ka bērnam piekrita, ja vien neiekrita nejauši, arī merkantīlu iemeslu dēļ. Lai tikai feima dēļ sūtītu viņiem sadarbības, reklāmas un varētu pagozēties slavas saulītē vēl uz bērna rēķina. Šitā taču daras nenormāli daudz IG apsēstās, speciāli vēl ražo bērnus vienu pēc otra, lai tikai būtu momlife saturs ar reklāmām un nepaliktu garlaicīgs sekotājiem.
Pie šodienas apstākļiem un to, ko viņi dara, man nekādīgi nelīmējas viņu ikdienā bērns un tā audzināšana.Tur čist ir paslēpts merkantīlisms un visticamāk bērns tiks izmantots vienkārši savtīgiem nolūkiem.
04.04.2022 10:54 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/kad-vinas-satiekas-2/vai_elina_didrihsone_nebaidas_sabojat_implantus_un_baros_mazuli_ar_kruti-393703/?fbclid=IwAR0m5vxjmKRpBGD-AImiIEwA16K85NsEqNC6hwG63gn8qyGvZodcEhBlIHw mazs ieskats
04.04.2022 11:07 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Skaistslaiks @ 04.04.2022 10:44
Ja jau viņai tie ūdeņi tik daudz, tad, lai jau nolaiž, bet vai to darīt 25 nedēļā, vismaz es tam nepiekristu, varbūt 28 nedēļās, lai tomēr tas punčas bērns paaugas, a, ja nu sākas priekšlaicīgas dzemdības. Bet kā jau teicu, vai Elīna maz aizdomājas tik tālu. Pēc šodienas story viņa jau gatava močīt visu nedēļu, vakar sēdējusi telefonā kaut ko it kā strādājusi līdz pusnaktij, kas viņai ir grūti, kā viņa apgalvoja dažus storijus iepriekš, es jau vairs netieku līdz, kad viņai viss ir slikti, grūti, un tad pēkšņi viņai viss ir super, var bildēties skriet un ņemties. Man liekas, ka visi tie sliktie momenti ir tikai uzburta drāma, tā ir, ka viss ko viņa atrāda ir safabricēts, uztaisīts dramatiski, lai tik kačātu statistiku, iespējams viņa jau arī zin patieso iemeslu tiem ūdeņiem, un tas nav nekas traks, vismaz es tā arī ceru, tāpēc viņa reāli ir mierīga , bet par šo tematu visu laiku uztur savu Instagram tonusā. Tā pat par tiem ūdeņiem, varbūt ārste arī piedāvāja nolaist vēlāk,.jau 30+ nedēļas, bet mums viņa liek domāt, ka bez maz vai rīt 25 nedēļās, kas nav normāli, pie tam, ja mēs redzam, ka viņa močī, tātad izņemot apkārtmēru dēļ tas pagaidām nav nepieciešams.

Tas kā vakar teica par ūdeņu samazināšanu - ka bez vai kā attaisīt krānu un nolaist ūdeni.. tad viņa nedomā pat 2 metrus tālāk par savu degunu.
Un vai viņa gaidīs kāds izdzīvošanas iespējas ir lielākas, ja nu kas notiek, domāju, nē.
04.04.2022 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Gan jau auklīte tiks ātri atrasta. Jo bez darba jau nav dzīve
04.04.2022 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Silla @ 04.04.2022 11:07
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/kad-vinas-satiekas-2/vai_elina_didrihsone_nebaidas_sabojat_implantus_un_baros_mazuli_ar_kruti-393703/?fbclid=IwAR0m5vxjmKRpBGD-AImiIEwA16K85NsEqNC6hwG63gn8qyGvZodcEhBlIHw mazs ieskats
Ak Dievs. Labāk nebūtu skatījusies :D
Tās vadītājas pat izskatās šokētas un bez vārdiem, jo viss, ko viņa saka, atbilst tam, ka tas bērns ir negribēts. Tiks nomests un aj, gan jau kāds uzvaktēs, bet ja nē, tad arī nekas. PIZ*EC
04.04.2022 11:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits