Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Un es domāju, ka tā it kā sliktā dūša ir psiholoģisks stāvoklis, tā ir panika no liekā svara. Viņa ēd pa gramiem, tad vēl tās 13 kalorijas zupas. Te viss iet uz to, jo lielāks vēders augs, jo lielāka sliktā dūša būs, jo mazāk apetīte, un, tad iebāzīs mutē tikai kumosu, lai izdzīvotu.
Kad man bija toksikoze un daudz vēmu, nokritu nedaudz svarā, man ārste uz 16 nedēļām piedāvāja iet uz sistēmām, es gan centos ēst, lai vai kas un ap 20 nedēļu svars sāka augt.
Es nesaprotu, kāpēc Elīnas ārste nemeklē kādu risinājumu, ja ir redzams ,ka viņa reāli dilst ārā, ja reiz ir tā sliktā dūša un viņa nevar ieēst, tad varbūt ir nepieciešams sūtīt uz sistēmām?!
12.03.2022 21:31 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Dzidra Zupa @ 12.03.2022 21:14

Nu paga, paga! Ko tad viņai vajadzēja teikt, ka priecājas par slikto dūšu visas dienas garumā? ? Es neaizstāvu Elīnu un neatbalstu viņas dzīvesveidu ne ēšanā, ne paštonējošā lietošanā grūtniecības laikā. Bet viņa jau tikai padalījas, ka viņai ir slikta dūša un nevar ne par ko citu padomāt kā tikai par slikto dūšu.
Kad es slimoju vai man ir slikta dūša, arī gaidu to mirkli kad varēšu normāli paēst un atgriezties darba rutīnā. Manuprāt šis pārmetums Elīnas virzienā šajā gadījumā ir nevietā.

Vispār gribētu redzēt sievieti, kas par sliktu dūšu ir sajūsmā 😂nopietni.
Bet, Elīnas gadījumā atceltu visu un pavadītu dienu vai vairākas mājās miera režīmā, nekāds darbs, nekādi izbraucieni un instagram. Bet, viņa nu takā driģenes saēdusies.
12.03.2022 21:35 |
 
Reitings 434
Reģ: 15.02.2022
Skaistslaiks @ 12.03.2022 21:31
Un es domāju, ka tā it kā sliktā dūša ir psiholoģisks stāvoklis, tā ir panika no liekā svara. Viņa ēd pa gramiem, tad vēl tās 13 kalorijas zupas. Te viss iet uz to, jo lielāks vēders augs, jo lielāka sliktā dūša būs, jo mazāk apetīte, un, tad iebāzīs mutē tikai kumosu, lai izdzīvotu.
Kad man bija toksikoze un daudz vēmu, nokritu nedaudz svarā, man ārste uz 16 nedēļām piedāvāja iet uz sistēmām, es gan centos ēst, lai vai kas un ap 20 nedēļu svars sāka augt.
Es nesaprotu, kāpēc Elīnas ārste nemeklē kādu risinājumu, ja ir redzams ,ka viņa reāli dilst ārā, ja reiz ir tā sliktā dūša un viņa nevar ieēst, tad varbūt ir nepieciešams sūtīt uz sistēmām?!
es arī biju pie sistemas 5 x ar toksikozi jo rādītāji nebija labi . Nesaprotu , kā Didra vel nav pielikta pie sistēmas
12.03.2022 21:36 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Zinna @ 12.03.2022 21:13
Ja tev ir slikti, nafig kaut kur jābrauc. Kas notiks,ja Nauris brauks viens pats?
Un atkal jau pateica, ka treknas lietot es dažus gramus. Kādam vēl ir šaubas,ka viņai ir ēšanas traucējumi?

Elīna nesen tieši pati dalījās storijos, kā pusaudžu vecumā gada laikā nometa 13kg. Pati arī skaidri un gaiši uzrakstīja, ka samazināja svaru neveselīgi. Domāju, ka neveselīgā badošanās un attiecības ar ēdienu nekur nav pazudušas.
Ja no sākuma Didrai varēja pasekot līdzi tā kā kaut kādām realitātes šovam, tad tagad jau skumji paliek uz to visu noskatīties. Visskumjāk paliek, iedomājoties par to mazo bērniņu. Viņas storijos var redzēt lielu mīlestību un prieku par darbu, par gaidāmo bērniņu vispār nejūt no viņas puses nedz mīlestību, nedz prieku.
Rakstīt viņai vispār nav nekāda jēga. Esmu pāris reizes uzrakstījusi, bet, ja nav pa viņas prātam, tad vienkārši neieklausās un viss.
12.03.2022 21:44 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Puppet @ 12.03.2022 21:36
es arī biju pie sistemas 5 x ar toksikozi jo rādītāji nebija labi . Nesaprotu , kā Didra vel nav pielikta pie sistēmas

Mana vecmāte vispār ne nosūtīja uz sistēmām, kaut vēmu ar puiku, kā traka🤮ēdiens riebās pirmajos mēnešos. Bezspēks nenormāls bija. Pateica analīzes labas.Cik ārstu, tik viedokļu. Katrs brīžiem runā pa savam.
12.03.2022 21:44 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Es nesaprotu, kāpēc Elīnas ārste nemeklē kādu risinājumu, ja ir redzams ,ka viņa reāli dilst ārā, ja reiz ir tā sliktā dūša un viņa nevar ieēst, tad varbūt ir nepieciešams sūtīt uz sistēmām?!

Varbūt Elīna savai ārstei stāsta, ka viss ir labi, ka nav slikta dūša, ēd daudz. To jau šeit neviens nezin ko viņa savam ārstam stāsta.
Bet redzot Elīnas svaru, ārstam būtu jāsaprot, ka nekas nav labi. Viena no zināmākajām šajā forumā apspriestajām anoreksiķēm/bulīmiķēm ir Jeļena Karadžana, tai jau arī ar galvu nav viss labi, grūtniecībā bija vēl tievāka un vieglāka par Elīnu. Pēc grūtniecības tagad sver vien 37 kg, ar savu 160cm augumu.
12.03.2022 21:46 |
 
Reitings 2018
Reģ: 28.04.2019
Es ar savu toksikozi, knapi līdz wc varēju aizskriet, dažreiz pat nepaspēju, turēju bļodu klāt spilvenam. Par lidošanu, ceļojumiem vispār nedomāju, savādāk es tur ar savu toksikozi noģībtu līdz nelabumam, vēl pievemtu visu lidmašīnu. Es arī nevarēju ieēst, un pirmajā trimestrī kritos pat svarā no vairāku reižu vemšanas dienā, bet pēc katras sliktā dūšas epizodes es uzreiz sataisīju maizītes, grauzu kaut ko, snackoju, lai bērniņam tiktu barība. Nevienā momentā nebadojos. Pat varēju izēst šķīvi, pēc brīža tas viss iznāca ārā, un vēlreiz paēdu. Mana toksikoze real bija traka, bet tiku galā, nepieļāvu sev nokristies tik zemu svarā, ka kauli spīdētu ārā.
12.03.2022 21:48 |
 
Reitings 2246
Reģ: 10.09.2021
Njaa, es atceros ka grutniecibas sakuma aizstaveju Elinu. Likas , ka bus laba mamma utt. Kauns tagad par to.
Ar katru reizi ar vien trakaki un trakaki brinumi peld ara, ka var but tik vieglpratiga attieksme pret berninu, kurs punchuka aug. Kada vel celosana, ja tev ir slikti.. otraja trimestri sliktai dushai butu japarstaj but. Ja ta turpinas - skrien pie arsta un parbaudi visu, vai ir ok. Es reali pateiksu godigi skali, ko isteniba doma ne tikai es - nebrinisos, ja bernam bus veselibas problemas. Tas ir fakts, jo vinas attieksme ir graujosa, vina dzivo kaut kada iedomu pasaule, ka dievins jau visu pasargas un izdaris.
12.03.2022 21:54 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Viss viena tukša muldēšana, slikti viņai nav no tā ka stāvoklī, slikti viņai ir tāpēc ka sačakarējusi savu vielmaiņu, atceroties ka viņa rija tas saldā krējuma mērces un kausēto sieru un tad pēkšņi izdomāja ka ar vienu riekstu dienā pieteik, kuņģis bija pieradis pie tā ēšanas veida un pēkšņi vienkārši neēdot viņa pati sev visu sacareja, visus fermentus un skābes vēdera ražo ka bija pierasts un ja nav ko pārstrādāt sāk ēst un bojāt iekšējos orgānus.
Viņa vienkārši ir reāli stulbs cilvēks kas neko nesaprot no normāla uztura un tā kādas porcijas būtu jāēd, tāpēc arī ir tas slimais paskats, sausā āda, labi ka zobus ielika tie ar drīz saktu krist ara. Turpina tik slavēt buliona kubinus kas vispār nekas labs nav.
Reāli būtu vienalga bet rauj dusma ka viņa ir grūtniece un ļoti nodara pāri nedzimušam bērnam, un vēl vairāk tas ka viņa to visu katru dienu slimīgi runājot pa neēšanu kladzina savām sekotājām kas 90% ir bērni un to saklausās un badojas, need un sabojā savu veselību.
Spiežam report uz visiem viņas slimajiem story, šobrīd instagarama diezgan daudzus tādus slimos nobloķē. Ja nav viņai nekā jēdzīga ko pateikt un muti turēt ciet neprot lai labāk vispār viņu izdzēš.
12.03.2022 21:59 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
es tikai priecātos, ja viņas IG nobloķētu, nebūtu uz to debīlismu un vājprātu bērniem jāskatās…
12.03.2022 22:04 |
 
Reitings 480
Reģ: 11.11.2014
Es arī reāli neticu, NETICU un viss, ka viņai ir slikti grūtniecības dēļ. 👀 Būtu beidzot sākusi domāt par savu uzturu un to, cik tas svarīgs mazilim, bet nu nez, kam būtu jānotiek, lai kaut kas mainītos…
12.03.2022 22:09 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Izskatās, ka gender party set ups bija iedvesmots no @rike_de kurai Elīna arī seko, bet vismaz Rikei ļoti gaumīgi 😅
12.03.2022 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 3268
Reģ: 29.01.2009
Tā uzsvērtā runāšana par ēdienu non-stop 100 % ir kaut kāda ēšanas traucējumu pazīme. Pati tikko to izsecināju. Man pēc vienas ballītes bišķi bija problēmas ar aizkuņģa dziedzeri, lai nomierinātu, ārsts lika 2 dienas tikai ūdeni un siltu tēju dzert. Bija grūti tieši emocionāli, bet es izturēju. Un kā - reāli visu otro dienu pavadīju instagramā apskatot recepšu blogus. Nezinu, no kurienes man radās tāda vajadzība, bet, acīmredzot, smadzenes bija apsēstas ar vajadzību pēc ēdiena, līdz ar to arī Didrihsone nemitīgi par to runā un tjipa kaut ko gatavo. Es sekoju visādiem cilvēkiem, bet nu tiešām, izņemot tos, kas ir ēdienu blogeri, neviens cits tā nonstop par to nerunā.
12.03.2022 22:14 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Driz Elina saaks giibti nost ganjau no vitaminu trukuma.
12.03.2022 22:15 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Valdet @ 12.03.2022 21:54
Njaa, es atceros ka grutniecibas sakuma aizstaveju Elinu. Likas , ka bus laba mamma utt. Kauns tagad par to.
Ar katru reizi ar vien trakaki un trakaki brinumi peld ara, ka var but tik vieglpratiga attieksme pret berninu, kurs punchuka aug. Kada vel celosana, ja tev ir slikti.. otraja trimestri sliktai dushai butu japarstaj but. Ja ta turpinas - skrien pie arsta un parbaudi visu, vai ir ok. Es reali pateiksu godigi skali, ko isteniba doma ne tikai es - nebrinisos, ja bernam bus veselibas problemas. Tas ir fakts, jo vinas attieksme ir graujosa, vina dzivo kaut kada iedomu pasaule, ka dievins jau visu pasargas un izdaris.
var arii piiedzimt diemzel nedzivs! Nedod Dievs protams tadu nelaimi
12.03.2022 22:17 |
 
Reitings 2060
Reģ: 09.12.2021
Mezavavere @ 12.03.2022 22:17
var arii piiedzimt diemzel nedzivs! Nedod Dievs protams tadu nelaimi

Nu. Tu filtrē bazaru?
12.03.2022 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 973
Reģ: 23.04.2014
Bèrns pańems savu. Es vairàk par Elinas veselibu uztrauktos. Sabruks visa pec dzemdībàm.. zobi, nagi, mati. Bet vai to pamaniis, ja viss pielikts.Ehh.. loti ceru, ka viss būs labi.
12.03.2022 22:33 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
ganeša @ 12.03.2022 22:32

Nu. Tu filtrē bazaru?
ko tur filtrēt? Tā ir taisnība un tā diemžēl notiek. Par taisnību un realitāti klusēt? un diemžēl daudzas, it īpaši tādas, kā didra to nesaprot. Stāvoklī esot ir jādomā tikai un vienīgi par bērniņu!
12.03.2022 22:37 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Mezavavere @ 12.03.2022 22:17
var arii piiedzimt diemzel nedzivs! Nedod Dievs protams tadu nelaimi

Domā ko runā. Karma un vārdi, ka nenāk pār pašas galvu. Elīnai saņemties un iepauzēt.
12.03.2022 22:52 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Mazaa15 @ 12.03.2022 22:52

Domā ko runā. Karma un vārdi, ka nenāk pār pašas galvu. Elīnai saņemties un iepauzēt.
kāda karma par to, kas reāli notiek??? Nejau cilvēks viņai to novēlēja, bet vnk pateica, ka tādas lietas notiek. Jūs galīgi saspiedušās esat. Dzīvē tādas lietas diemžēl notiek un par to nedrīkst klusēt. Manai kolēģei piedzima nedzīvs bērns. Bija vieglprātīga pret grūtniecību, detaļās neieslīgšu. Bet tas ir tas, ko topošā māmiņa var mainīt, lai tas nenotiktu!
12.03.2022 22:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits