Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jā, nu interesanti, ka nesaka, kur viņi ir. Varbūt grib kaut ko muhļīt ar pašizolāciju?
17.08.2021 18:08 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Gan jau atkal kko plāno, shēmo, pasūta apģērbus noliktavās. Ja tas ir būtu vnk atpūtas brauciens sen jau paziņotu :D
17.08.2021 18:15 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kopš kura laika elīnai vispār rūp tas kas notiek Latvijā un ārpus viņas veikala. Un kopš kura laika seko ziņām, lasa lsm.
Interesanti kas viņai piegādā to info, lai celtu atkal haipu :D
It īpaši 'esot ceļojumā'. Pēkšņi Latvija pirmajā vietā :D
Vai tad Dievs viņai nebija pirmajā?
17.08.2021 18:27 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
core @ 17.08.2021 18:27
Kopš kura laika elīnai vispār rūp tas kas notiek Latvijā un ārpus viņas veikala. Un kopš kura laika seko ziņām, lasa lsm.
Interesanti kas viņai piegādā to info, lai celtu atkal haipu :D
It īpaši 'esot ceļojumā'. Pēkšņi Latvija pirmajā vietā :D
Vai tad Dievs viņai nebija pirmajā?

Gan jau Šlesera uzdevumā un uzraudzībā liek tos storijus. Nekad, pilnīgi nekas nav interesējusies par to, kas notiek apkārt un tagad pēkšņi izsakās nu vai cenšās pabrēkt. Vismaz tagad iemācījās nedaudz tālāk paskatities kā par virsrakstu, malacis, nākamais līmenis būttu tiešām kādu rakstu izlasīt no A līdz Z.
17.08.2021 18:35 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jo tālāk jo trakāk
17.08.2021 18:48 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Mis Didrihsone : “es nemitīgi sēžu visos čatos”, jā Elīna, var redzēt, ka tu čatos sēdi un raksti, ko tev liek rakstīt, nefiltrējot
17.08.2021 19:43 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Didrihsone: “tāda valdiba kā tagad mums nekam neder!”
Jeb mums der valsts izzadzējs Šlesers un es pati, jo ar Dieva svētību Latvija būs #pirmaja vietā
17.08.2021 19:45 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Varbūt viņi pa ātro aizšāva uz Turciju, lai nebūtu uz vietas 18. augustā? Tā ir tikai mana konspirācija, bet gan jau sponsors Aināronkulis gribētu, ka viņi tur parādās, bet viņa pati varbūt raustās un negrib iet. Šādi viņa var Stambulā ēst kebabu un postot storijus par to, kā viņa to visu atbalsta un pati ietu, ja vien nebūtu bijis šis "darba" brauciens

Izskatās, ka tev taisnîba. Tagad aģitē, ka jāiet 18.augustā, bet viņa pati “darba darīšanās”.
17.08.2021 19:47 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
core @ 17.08.2021 18:15
Gan jau atkal kko plāno, shēmo, pasūta apģērbus noliktavās. Ja tas ir būtu vnk atpūtas brauciens sen jau paziņotu :D

Vina tak iepriekšeja Turcijas brauciena radija ka ir Turku šmotku bāzē un teica, ka grib jaunas, “labakas kvalitates”, dargakas drebes. Pienemu ka aizbrauca slegt ligimus vai iečekot “labo kvalitati” lai mammai turpmāk nav visas vīles jāpāršuj katrai drēbei
17.08.2021 20:00 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Sakiet ko gribat par to, ka visiem skauž, ka Elīnai ir uzņēmums un cik viņa liela malacīte, bez izglītības un nekā atvēra savu veikalu, kas viņai tagad nes labu piķi, bet neskatoties uz visu šo, kas protams, ir apsveicami, jo tiešām ne katrs tā varētu, ar nožēlu jāsaka, ka jo tālāk, jo trakāk.
Agrāk jau uzskatīju, ka viņai derētu bišķīt padomāt ar galvu pirms ko publicē internetā - tā slimā mērīšanās, badošanās un piefotošopēto bilžu izlikšana internetā jau sen likās stulba, bet nu ja cilvēkam vienīgais prieks ir savi apkārtcentimetri, tad lai jau mērās, ko tur tādam padarīsi.
Agrāk vismaz likās, ka Elīna ir personība, cilvēks ar saviem uzskatiem, stāju, taču tagad, kad viņa sevi ir pataisījusi par Šlesera marioneti, atliek Šleseram pavilkt striķītī un Elīna danco pēc stabules, saprotu, ka ne sūda viņai nav savas personības. Nešaubos, ka Ainārs viņai samaksāja, lai so sviestu posto un pēc tam “palietos” un izmetīs, kā jau ar tiem influenceriem politikā parasti notiek. Nu, vai ja viņa tiešām uzskata Šleseru par tautas glābēju, tad tur ir pilnīgs čau cilvēkam. Tomēr kaur kāda atbildība par to ko tu influencē ir jāuzņemas un ja ir pilnīga 0 politikā, tas nav tur nemaz jālien. Influencē par savam receptēm, skaistumprocedūrām un drēbēm, nevis lien tur kur sajēgas 0.
Mīļā, dārgā Elīna, ja tu šo lasi, tad silti iesaku, pirms savos storijos liec #paldiesAināram, palasi nedaudz internetā un papēti par ko tu pasakies, nevis tikai izlasi čatiņos, ko tev pasaka izdarīt.
17.08.2021 20:07 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pilnīgi piekrītu augstākminētajam.
17.08.2021 20:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Dārta jaungatavo nākamo #PaldiesAināram reportāžu. Ieteiktu Elīnai piesekot viņai, varbūt tad sapratīs kāds tad ir tas viņas Aināriņš!
17.08.2021 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 3150
Reģ: 13.11.2011
Elīna atkārtoja visu to pašu ko Maija Armaņeva savā slēgtajā profilā.
17.08.2021 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 3150
Reģ: 13.11.2011
Maija storijā prasa, cik valdībai ir samaksāts, lai viņi pieņemtu šādus lēmumus, bet cik ir samaksāts Elīnai un Maijai par Šlesera reklamešanu?! 😀
17.08.2021 20:26 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Naktsputns @ 17.08.2021 19:47

Izskatās, ka tev taisnîba. Tagad aģitē, ka jāiet 18.augustā, bet viņa pati “darba darīšanās”.

mjā, bija paredzami, bet tāpat tas situāciju neuzlabo. Vēl speciāli pasaka storijā, ka bija plānots brauciens kopš maija.. nu nevajag dirst :D ja jau tik svarīgs būtu 18. augusta pasākums, varētu lidojumus pārcelt par pāris dienām. Gan jau turku tirgū viņiem vienalga, kurā tieši dienā mazumtirgotāja no Latvijas ierodas lupatas iepirkt.
man personīgi nepatīk, ka visa šī partiju un vēlēšanu ņemšanās sākas tik agri. Es parasti cenšos pieslēgties un visam sekot līdzi, kas notiek, bet nezinu vai man tam pietiks spēka veselam gadam.. pagājšreiz tie bija tikai kādi 6 mēneši pirms vēlēšanām, kad viss trakums sākās :D
17.08.2021 20:29 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tāda sajūta, ka viņas ar Maiju neredz,.kas notiek citur apkārt Eiropā. Un tikai Latvijā valdība ir izdomājusi, ka ir covid
17.08.2021 20:32 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
RedBull @ 17.08.2021 20:07
Sakiet ko gribat par to, ka visiem skauž, ka Elīnai ir uzņēmums un cik viņa liela malacīte, bez izglītības un nekā atvēra savu veikalu, kas viņai tagad nes labu piķi, bet neskatoties uz visu šo, kas protams, ir apsveicami, jo tiešām ne katrs tā varētu, ar nožēlu jāsaka, ka jo tālāk, jo trakāk.
Agrāk jau uzskatīju, ka viņai derētu bišķīt padomāt ar galvu pirms ko publicē internetā - tā slimā mērīšanās, badošanās un piefotošopēto bilžu izlikšana internetā jau sen likās stulba, bet nu ja cilvēkam vienīgais prieks ir savi apkārtcentimetri, tad lai jau mērās, ko tur tādam padarīsi.
Agrāk vismaz likās, ka Elīna ir personība, cilvēks ar saviem uzskatiem, stāju, taču tagad, kad viņa sevi ir pataisījusi par Šlesera marioneti, atliek Šleseram pavilkt striķītī un Elīna danco pēc stabules, saprotu, ka ne sūda viņai nav savas personības. Nešaubos, ka Ainārs viņai samaksāja, lai so sviestu posto un pēc tam “palietos” un izmetīs, kā jau ar tiem influenceriem politikā parasti notiek. Nu, vai ja viņa tiešām uzskata Šleseru par tautas glābēju, tad tur ir pilnīgs čau cilvēkam. Tomēr kaur kāda atbildība par to ko tu influencē ir jāuzņemas un ja ir pilnīga 0 politikā, tas nav tur nemaz jālien. Influencē par savam receptēm, skaistumprocedūrām un drēbēm, nevis lien tur kur sajēgas 0.
Mīļā, dārgā Elīna, ja tu šo lasi, tad silti iesaku, pirms savos storijos liec #paldiesAināram, palasi nedaudz internetā un papēti par ko tu pasakies, nevis tikai izlasi čatiņos, ko tev pasaka izdarīt.

Piekrītu.
Agrāk sekoju Elīnai līdzi ar interesi, jo neskatoties uz viņas netīro pagātni ar nodokļu nemaksāšanu, apšaubāmas kvalitātes drēbēm uc., likās, ka cilvēkam ir iekšas un savs viedoklis, stāja it visā.
Tagad, kopš pievienojusies Šleseram un skandē #paldiesAināram saprotu, ka vai nu cilvēkam tiešām galvā zāģu skaidas un googli lietot vispār neprot, vai arī ir pārdevusies Šleseram, jo nauda nesmird? Katrā ziņā skumji, skumji Elīna. Tāda marionetīte vien esi un pēc tam, kad Šlesers kārtējo reizi aplauzīsies vēlēšanās, kā tad sevi attaisnosi? Par politiku aizmirsīsi un turpināsi ''močīt'' savā biznesā?
17.08.2021 20:32 |
 
Reitings 53
Reģ: 04.04.2020
Nu ko lai saka - viena pārpumpēta vista tagad to vien māk, kā gudri dirst.. es atvainojos.
Es saprotu to cilvēku satraukumu, kuriem ir mazi bērni un skolnieki. Jā, man ir gan skolnieks, gan mazulis. Un es varētu savus komentārus bārstīt par vakcināciju, maskām skolā utt. Bet kāda starpība ir vińai - tauriña karalienei!!!??? Kura nekad nav ne izolāciju ievērojusi un klaji visus likumus pārkāpumus. Aita!!!
Lai skatās vairāk uz savu pakału un nedzied gaiłiem līdzi!
17.08.2021 20:37 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu ja, kāds sakars viņai. Vienīgais ko varēja pateikt- ja man tagad būtu jāsudē, tad nezinātu ko darīt :D jā noteikti Elīna un studēt
17.08.2021 20:40 |
 
Reitings 53
Reģ: 04.04.2020
Viña nemaz tā līdz galam nezina, kas ir studijas! 🤣 Cilvēks cirvis..🤦‍♀️
Nē, es saprotu, ka var muldēt, bet nu tik tukši un sekli….
17.08.2021 20:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits