Butterfly clothing

Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |

Reģ: 31.03.2022
Hermia @ 20.04.2022 13:12

Tāpēc,ka pati visam liekam nenormālu uzcenojumu un līdz ar to domā, ka visi tā dara un visi cenšas viņu apčakarēt :D Ja cilvēks nespēj atšķirt parastas zeķes no speciālām,tad nav pat jēga diskutēt. Par ārsta vizītes izmaksām viņa vienmēr šausminās, kaut gan pati ir baigā biznesmene un "piķis nav problēma".Matus ik pa pāris nedēļām var mainīt par pāris simtiem eiro, bet sakārtot vēnu problēmas - ooo jā,cenas šokējošas, bet nu katram jau savas prioritātes.

par tiem matiem jau cik saprotu neko nemaksā, tās ir #sadarbības :D bet šorīta storijos kad lokoja nu tāds šķidrinskis tur, liekas 5 mati 3 rindās. Neredzu par ko tādu kosmosu izsviest. Un ar tumšajiem plus to paštonējošo jau pēc afroamerikānietes izskatas (nav nekas pret citām rasēm bet smieklīgi kad baltais cilvēks vairs neizskatās pēc baltā :D )
20.04.2022 13:44 |

Reģ: 09.08.2014
MikaR @ 20.04.2022 13:04

Flebologam un kompresijas zeķēm/ zeķubiksēm tā ir normāla cena. Nu redz, bet pati savā uzņēmumā nevar sakārtot veselības apdrošināšanas lietas.

Var jau būt, ka tiešām ir aizgājusi pie viena no retajiem flebologiem, kas ņem vairāk kā lielākā daļa. Ja jau tā satraucas, ka viss tik dārgi, tad jau būtu gājusi pie tā paša Mauriņa, tur 40€ tik aprīlī 😉 tāpēc es ar domāju, ka kārtējo reizi ir pie metusi pārdesmit eiro klāt, zeķu cenas tur ir gan augstas.
20.04.2022 13:37 |

10 gadi
Reģ: 25.05.2009
5G @ 20.04.2022 13:15

Vot tiešām. Par matiem nekad nešausminās, ka maksā pie 400€, vai par filleru injekcijām, ka dārgi. Tikai par to, ka ārsts dārgs un kafijas dārgas. Pilnīgs tukšums viņai galvā

Mati Elčai ir sadarbība, kuru viņa mums pasniedza kā pašapmaksātu pakalpojumu. Šaubos, ka viņa tur noliek 400€, ja tā it sadarbība.
20.04.2022 13:32 |

Reģ: 24.02.2022
Hermia @ 20.04.2022 13:12

Tāpēc,ka pati visam liekam nenormālu uzcenojumu un līdz ar to domā, ka visi tā dara un visi cenšas viņu apčakarēt :D Ja cilvēks nespēj atšķirt parastas zeķes no speciālām,tad nav pat jēga diskutēt. Par ārsta vizītes izmaksām viņa vienmēr šausminās, kaut gan pati ir baigā biznesmene un "piķis nav problēma".Matus ik pa pāris nedēļām var mainīt par pāris simtiem eiro, bet sakārtot vēnu problēmas - ooo jā,cenas šokējošas, bet nu katram jau savas prioritātes.

Vot tiešām. Par matiem nekad nešausminās, ka maksā pie 400€, vai par filleru injekcijām, ka dārgi. Tikai par to, ka ārsts dārgs un kafijas dārgas. Pilnīgs tukšums viņai galvā
20.04.2022 13:15 |

Reģ: 17.03.2022
aija93 @ 20.04.2022 12:44
Atkal didī par ārsta cenām mazliet pārspīlē, liekas, ka viņa par visu grib kaut ko sairst, pat nezinu kāpēc. Laikam lai mazliet iespaidīgāk viss izklausās. Liekas, ka visam automātiski met cenu pa virsu tā kā savām lupatām.

20.04.2022 13:12 |

Reģ: 08.11.2021
Khali @ 20.04.2022 11:47

Meitenes, nelielai piebildei…
Daudzas no jums ir minējušas šo! Vai tiešām tā ir? Kā fakts vai tikai iespēja?
Es nesaprotu, kā tas var notikt.
Lai vai kā, zinot Elīnu, jau nākamajā dienā pēc dzemdībām var gulties zem ķirurga naža, lai savelk vēderu un zobus, matus var jaunus pielikt.
Viņa jau par krūtīm teica, ka nav nekādu problēmu, ieliks jaunus implantus.
Pilnīgi visām grūtniecēm pēc dzemdībām izkrīt mati, lielākajai daļai ir jādodas pie zobārsta. Sieviete bērniņam atdod visas savas rezerves, tāpēc arī pēc piedzimšanas rekomendē turpināt dzert grūtnieču vitamīnus.
Man pēc otrā bērna pusgadu no vietas katru mēnesi bija jāsēž pie zobārsta krēslā!
Elīnai radās, ka smagi ies pēc dzemdībām, viņai jau pirms grūtniecības rezervju nebija, un tagad arī neuzņem normālu ēdienu.
20.04.2022 13:09 |

Reģ: 14.01.2022
aija93 @ 20.04.2022 12:44
Atkal didī par ārsta cenām mazliet pārspīlē, liekas, ka viņa par visu grib kaut ko sairst, pat nezinu kāpēc. Laikam lai mazliet iespaidīgāk viss izklausās. Liekas, ka visam automātiski met cenu pa virsu tā kā savām lupatām.

Flebologam un kompresijas zeķēm/ zeķubiksēm tā ir normāla cena. Nu redz, bet pati savā uzņēmumā nevar sakārtot veselības apdrošināšanas lietas.
20.04.2022 13:04 |

Reģ: 09.08.2014
20.04.2022 12:44 |

Reģ: 28.08.2021
5G @ 20.04.2022 11:43
Zeķes 80€
Zeķubikses 100€
Pieraksts pie ārsta 65€
Viena FAKE somiņa pie elīnas 274€
Tik un tā lētāk pie ārsta aiziet ?

Wow, nu i uzvārās no feikiem. Aļikā tādas pa 68 eur, bet Turcihas tirgū pa 45 eur.
20.04.2022 12:36 |

Reģ: 14.01.2022
Khali @ 20.04.2022 11:47

Lai vai kā, zinot Elīnu, jau nākamajā dienā pēc dzemdībām var gulties zem ķirurga naža, lai savelk vēderu un zobus, matus var jaunus pielikt.

Par kauliem, tas nav tik vienkārši. Viens ir nostiept ādu, nomainīt zobus un pielikt matus.
Tās kalcija rezerves ir grūti atjaunot. Dzerot papildus kalciju es jūtu, ka zobi paliek jutīgi un tieši šajā posmā man asiņo smaganas kaut pirms tam tā nebija.
Protams, ka grūtniecības ir dažādas, bet nu viņa pat ar uzturu neuzņem pusi, ko vajag.
20.04.2022 12:08 |

Reģ: 13.04.2022
keegan @ 20.04.2022 11:41

Piekrītu. Diemžēl arvien vairāk un izteiktāk cilvēki kļūst par glupiem patērētājiem un mantisko, ārišķo vērtē augstāk par tādām lietām kā personība, raksturs, zināšanas, inteliģence... Didrihsone ir riktīga lupatu karaliene, kura vēl piedevām noslīkusi kosmētikā, skaistumprocedūrās, plastmasas uzlabojumos. Tagad ir tādi laiki, kad cilvēkus, īpaši sievietes, ir ļoti viegli iedzīt kompleksos. Visi ikdienas paradumi (ēšana, sports, kustība, rūpes par izskatu) tiek uztverti kā sarežģīti. Cilvēki negrib rūpēties par sevi tā kā to pieklātos darīt, rodas nepilnības (liekais svars, ādas problēmas, veselības problēmas u.c.), lai to kompensētu, jāpērk šmotkas, somiņas, jāliek nagi, skropstas. Tad uz 1 dienu ir laba sajūta. Taču drīz vien vajag nākamo lietiņu, jo iepriekšējās to skumjo kompleksu sajūtu tomēr neizbeidza. Un tā tas iet pa lielu, skumju, nebeidzamu riņķi. Tad tādas influenceres kā Didrihsone strādā par kompleksu plāksteriem - paraugs kā visu maskēt ar lietām. Estētisks un patiess skaistums mūsdienās pieskaitāms pie liela darba. Ātrāk un ērtāk ir apkraut sevi ar lupatām un somiņām.

Pilnīgi manas domas. Šai sakarā vēl tikai tā iedomājos cik patiesībā daudz sūda didrihsone nes pasaulē. reāli, viņās fanes lielākoties ir tīnes, vai pavisam jaunas sievietes, kurām vēl nav izstrādājies stingrs raksturs. didrihsone pārdodot savas poļu lupatas ar desmitkārtēju uzcenojumu u nemaksājot nodokļus nopelnījusi normālu piķi, tāpēc var maksāt par visām savām procedūrām (tai skaitā injekcijām, pupiem utt.). Kamēr viņās fanes nespēj ne tuvu tik daudz atļauties, un skatoties uz savu elku sāk vazāties pa visādiem kaktu kantoriem, lai tik kaut drusku līdzināties didrihsonei. lielākoties, diemžēl, šīs fanītes pat nesaprot cik lielu skādi veselībai var nodarīt sev špricējot lūpas kāda kaktu kosmetologa piesmēķētajā virtuvē
20.04.2022 11:51 |

Reģ: 01.03.2022
Mazais noēd visas viņas rezerves un pēc dzemdībām sāks brukt kopā, vīlētie zobi paši nopūs, kauli sāpēs, mati izkritīs.

20.04.2022 11:47 |

Zeķes 80€
Zeķubikses 100€
Pieraksts pie ārsta 65€
Viena FAKE somiņa pie elīnas 274€
Tik un tā lētāk pie ārsta aiziet 🤣
20.04.2022 11:43 |

10 gadi
Reģ: 09.11.2009
amoreamore @ 20.04.2022 09:47
Sveikas, dāmas. Ceru, ka jūsu diena ir iesākusies labi. Es te tā palasu Didrihsones izgājienus, jo pati vairs viņai nesekoju, un esmu drusku šokā.
Vai tiešām ir ok "influencēt" masās stulbumu, bezatbildību pret savu un topošā bērna veselību? Vai reāli ir ok, ka cilvēks ar 100k sekotājiem nespēj salikt normālu teikumu kopā? Kad beidzot modē būs meitenes ar gaišām galvām, labu humora izjūtu un kad izglītība kļūs par ko stilīgu? es atsakos ticēt, ka Didrihsone var šķist kādam kā cilvēks no kura ņemt piemēru.

Piekrītu. Diemžēl arvien vairāk un izteiktāk cilvēki kļūst par glupiem patērētājiem un mantisko, ārišķo vērtē augstāk par tādām lietām kā personība, raksturs, zināšanas, inteliģence... Didrihsone ir riktīga lupatu karaliene, kura vēl piedevām noslīkusi kosmētikā, skaistumprocedūrās, plastmasas uzlabojumos. Tagad ir tādi laiki, kad cilvēkus, īpaši sievietes, ir ļoti viegli iedzīt kompleksos. Visi ikdienas paradumi (ēšana, sports, kustība, rūpes par izskatu) tiek uztverti kā sarežģīti. Cilvēki negrib rūpēties par sevi tā kā to pieklātos darīt, rodas nepilnības (liekais svars, ādas problēmas, veselības problēmas u.c.), lai to kompensētu, jāpērk šmotkas, somiņas, jāliek nagi, skropstas. Tad uz 1 dienu ir laba sajūta. Taču drīz vien vajag nākamo lietiņu, jo iepriekšējās to skumjo kompleksu sajūtu tomēr neizbeidza. Un tā tas iet pa lielu, skumju, nebeidzamu riņķi. Tad tādas influenceres kā Didrihsone strādā par kompleksu plāksteriem - paraugs kā visu maskēt ar lietām. Estētisks un patiess skaistums mūsdienās pieskaitāms pie liela darba. Ātrāk un ērtāk ir apkraut sevi ar lupatām un somiņām.
20.04.2022 11:41 |

*Cap @ 20.04.2022 11:11
Šodien Elīnai esot Uzvaras diena… ??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Kas ta šai par uzvaru? Veselais saprāts ņēma virsroku, vai viņas uzvaras diena ir saistīta ar to, ka seja beidzot nav pleķaina? :D
20.04.2022 11:16 |

Reģ: 01.08.2021
Es starp citu arī to biju domājusi, ka viņa reāli atrāda nedēļas pasūtījumu. Nofilmē ,tad,kad reāli ir sakrājušās visvairāk paciņu,no šīs meles visu var sagaidīt
20.04.2022 11:13 |

Reģ: 08.05.2014
Šodien Elīnai esot Uzvaras diena… 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
20.04.2022 11:11 |

Dejavu321 @ 20.04.2022 10:46

Man arī šķiet, ka Naura attieksme pret Elīnu pēdējā laikā ir mainījusies. Agrāk likās, ka vairāk laiku kopā pavada-puķes, dāvanas. Vrb tik man tà šķiet.
Otrs par ko gribēju pastāstīt.
Kādu brīdi arī brīnījos-nu kā viņai var TIK daudz pircēji būt, pasūtījumi, visas entās paciņas kalnos sakrāmētās.
Pasūtīju pie viņas vienu lietu-pirmo reizi. Pasūtīju, domāju, ka nu tik nākamajā dienā būs klāt. Pasūtīju 3dien, kuriers bija pie viņas tik vakar, šodien paciņa tik pakomatā, bet par šo-gandrīz nedēļu, Elīna ir atrādījusi jau divas reizes vienas un tā pašas paciņas, kuras stāv noliktavā. Lieki piebilst, ka viņa izcēla vārdu “ATKAL” 3,5 rindās paciņas. Nē, āķis ir tur, ka paciņas tiek vienkārši iekrātas un omnivu viss ticamāk izsauc tik 1x nedēļā.
Un, ja vel kāda šeit ir pie viņas Kko pasūtījušas-esat pamanījušas, ka pie samaksas viņa uzdod jautājumu-“vai vēlaties atstāt dzeramnaudu”? ? Un tur ir vairāki varianti ar vairākām naudas summàm. Tas mani nošokēju, jo redzēju ko tādu pirmo reizi.

Dzeramnaudu 🤣🤣🤣🤣🤣 omniva par brīvu, bet atstāj man, lūdzu, divīti čajikā, lai turcijā varu kafiju nopirkt 🤣🤣🤣🤣
20.04.2022 11:04 |

Lukreecija @ 20.04.2022 10:47
ieej Butterfly konta live, kad taisa, un palasi komentārus. būsi šokā, ka var

Es nezinu vai esmu gatava upurēt savas smadzenes, lai klausītos kārtējo porciju ar didrihsones deminutīviņu verbālo caurejiņu
20.04.2022 10:57 |

10 gadi
Reģ: 21.01.2010
Viņai derētu aiziet uz kāju vēnu dopleri apskatīt vai trombi neveidojas
20.04.2022 10:55 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!