Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
L.. @ 04.03.2024 14:04

Ja dzīves kvalitāte tiek mērīta tikai naudas apjomā, tad Džeisonam, ja šiem visa bagātība vienā dienā neaizies, dzīves kvalitāte ir un būs super. Ja dzīves kvalitātes mērījumos ieiet iekšā arī abu vecāku mīlestība, abu vecāku rūpes un abu vecāku uzmanība, tad jau tā kvalitāte sāk šūpoties. Jums uzskats, ka nauda dzīvi padara laimīgu. Mans uzskats, ka bērnam tajā vecumā nav svarīgi, cik daudz auklīšu māte var viņam nosponsorēt, bet gan pati mamma. Bet katram savs. Jums patīk no viena grāvja otrā lēkt. Pelēkās zonas neeksistē. Norādot uz to, ka Elīnai nav nekādas intereses pret bērnu, pretī tiek kladzināts, ka ir tak Nauris. Un? Tajā ģimenē varētu pavisam viegli atļauties, lai Džeisonam būtu gan kvalitatīvs laiks ar vienu vecāku, gan ar otru. Ja tiek meklēti aizbildinājumi un 101 reizi jāpārbildē vienas un tās pašas apakšbikses, tad neko. Jāturpina priecāties, ka "piķis nav problēma" un Džeisonam naudas ziņā nekas netrūks (līdz laikam, kad arī tur viena sāks par izmaksām kliegt CIK?!).

Pelēkā zona tieši Jums neeksistē, jo Jūs bļaujat tikai par trūkstošo mātes mīlestību un uzspiežat visiem to, ka bērns tamdēļ ir zaudētājs un viņam viss ir slikti un būs slikti.
Viņiem vismaz bērns neizaugs tāds, kurš bez mātes klātbūtnes nevar puņķi no deguna noraukt un viņš neizvēlēsies sliņķi sievieti, kas tikai sēdēs un čīkstēs, ka viņai jāsēž mājās arī pēc dekrēta laika, lai nerastos iespēja, ka tamdēļ viņas bērni izaugs sliktāki par citiem, jo ir bijusi par maz mātes klātbūtne.
To pašu īzī var salīdzināt ar visām eko mammām, kuras nenormāli uzspiež savu audzināšanu. Tai skaitā ēšanu, kur bērnam ir atļauts šmurgāt un mīcīt stundām ēdienu pa visiem stūriem, lai to iepazītu, jo citādi bērns kaut ko savā dzīvē palaidīs garām un izaugs sliktāks par citiem. Man apkārtējie un arī mani bērni necūkojās ar ēdienu un ak Dievs, ziniet ko? Viņi izauga par normāliem bērniem un viņiem nav problēmu ar ēšanu vai dakšiņas noturēšanu rokās :D
04.03.2024 14:14 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Skatos Didra piecēlusies ar vakardienas make up.
Nesaprotu kā var būt tada cūka un kā var būt ērti aiziet gulēt ar to visu.
04.03.2024 14:10 |
 
Reitings 5891
Reģ: 27.02.2022
04.03.2024 14:04 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
kinderbueno @ 04.03.2024 13:27

Un ja viņa nemāk uzvilkt pamperu, piemēram, lai gan to ir darījusi un pat atrādījusi storijos, viņas dēlam tamdēļ ir sliktāka dzīves kvalitāte, ja to dara tētis nevis viņa vai piemēram aukle?
Tad man bez ironijas rodas jautājums konkrēti Jums, vai Jūs satrauc visi bērni, kuru mammas strādā vairāk un mazāk atdodas bērnam kā tētis un Jūs ejat viņām klāt un par to bakstat? Un ja jā, tad jautājums, kāpēc Jūs tas tik ļoti trigero, Jūsu dzīves kvalitāte dēļ tā nemainās un arī Elīnas bērna nē!

Ja dzīves kvalitāte tiek mērīta tikai naudas apjomā, tad Džeisonam, ja šiem visa bagātība vienā dienā neaizies, dzīves kvalitāte ir un būs super. Ja dzīves kvalitātes mērījumos ieiet iekšā arī abu vecāku mīlestība, abu vecāku rūpes un abu vecāku uzmanība, tad jau tā kvalitāte sāk šūpoties. Jums uzskats, ka nauda dzīvi padara laimīgu. Mans uzskats, ka bērnam tajā vecumā nav svarīgi, cik daudz auklīšu māte var viņam nosponsorēt, bet gan pati mamma. Bet katram savs. Jums patīk no viena grāvja otrā lēkt. Pelēkās zonas neeksistē. Norādot uz to, ka Elīnai nav nekādas intereses pret bērnu, pretī tiek kladzināts, ka ir tak Nauris. Un? Tajā ģimenē varētu pavisam viegli atļauties, lai Džeisonam būtu gan kvalitatīvs laiks ar vienu vecāku, gan ar otru. Ja tiek meklēti aizbildinājumi un 101 reizi jāpārbildē vienas un tās pašas apakšbikses, tad neko. Jāturpina priecāties, ka "piķis nav problēma" un Džeisonam naudas ziņā nekas netrūks (līdz laikam, kad arī tur viena sāks par izmaksām kliegt CIK?!).
04.03.2024 14:04 |
 
Reitings 5891
Reģ: 27.02.2022
kinderbueno @ 04.03.2024 13:52

Paldies Dievam, ka es Jūs nepazīstu, jo Jūs izklausāties pēc tās trakās mammas, ka ir apslimusi ar mammošanu un to uzspiež visiem pēc kārtas. Bērns nevar izaugt kompleksains dēļ tā, ka māte ir veltījusi mazāk uzmanības kā tēvs, jo viņi , pirmkārt, dzīvo visi zem viena jumta un dēls katru dienu redz mammu.
es tak manliekas, ka teicu, ka nevajag tērēt laiku atbildot? Ej dzemdini bērnus un tad nomet kaut kur, lai viņš ir kāda cita problēma.
04.03.2024 14:01 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Everests @ 04.03.2024 13:43
jā, jo bērnam reāli fiziski vajag mātes mīlestību. Veselīgai attīstībai, augšanai, lai izaug normāls cilvēks. Bērnam vajag 60% mammu, 40% tēti. Mazam bērnam mamma ir visa pasaule, itseviķi zīdainim, ko viņa nometa tam, kas gatavs vākt. Pilnīgākais stulbums šo vispār mēģināt aizstāvēt. Un man kā mātei žēl tas puika, ka vecākiem īsti nevajadzīgs, ta priekš kam dzemdēja, jā audzināt ta negrib? Es arī nesaprotu kāpēc slavenības tos bērnus dzemdē, ja pašas nevāc. (Runāju par globālām, piem Parisa Hiltone) Un tad izaug cilvēki ar kompleksiem un visādām citadam mentālām problēmām, jo īsti nevienam nebija vajadzīgs. Nemaz netērē laiku man atbildēt un kaut ko oponet.

Paldies Dievam, ka es Jūs nepazīstu, jo Jūs izklausāties pēc tās trakās mammas, ka ir apslimusi ar mammošanu un to uzspiež visiem pēc kārtas. Bērns nevar izaugt kompleksains dēļ tā, ka māte ir veltījusi mazāk uzmanības kā tēvs, jo viņi , pirmkārt, dzīvo visi zem viena jumta un dēls katru dienu redz mammu.
04.03.2024 13:52 |
 
Reitings 5891
Reģ: 27.02.2022
kinderbueno @ 04.03.2024 13:27

Un ja viņa nemāk uzvilkt pamperu, piemēram, lai gan to ir darījusi un pat atrādījusi storijos, viņas dēlam tamdēļ ir sliktāka dzīves kvalitāte, ja to dara tētis nevis viņa vai piemēram aukle?
Tad man bez ironijas rodas jautājums konkrēti Jums, vai Jūs satrauc visi bērni, kuru mammas strādā vairāk un mazāk atdodas bērnam kā tētis un Jūs ejat viņām klāt un par to bakstat? Un ja jā, tad jautājums, kāpēc Jūs tas tik ļoti trigero, Jūsu dzīves kvalitāte dēļ tā nemainās un arī Elīnas bērna nē!
jā, jo bērnam reāli fiziski vajag mātes mīlestību. Veselīgai attīstībai, augšanai, lai izaug normāls cilvēks. Bērnam vajag 60% mammu, 40% tēti. Mazam bērnam mamma ir visa pasaule, itseviķi zīdainim, ko viņa nometa tam, kas gatavs vākt. Pilnīgākais stulbums šo vispār mēģināt aizstāvēt. Un man kā mātei žēl tas puika, ka vecākiem īsti nevajadzīgs, ta priekš kam dzemdēja, jā audzināt ta negrib? Es arī nesaprotu kāpēc slavenības tos bērnus dzemdē, ja pašas nevāc. (Runāju par globālām, piem Parisa Hiltone) Un tad izaug cilvēki ar kompleksiem un visādām citadam mentālām problēmām, jo īsti nevienam nebija vajadzīgs. Nemaz netērē laiku man atbildēt un kaut ko oponet.
04.03.2024 13:43 |
 
Reitings 5891
Reģ: 27.02.2022
Nē nu tajos video es arī nesaredzu tos 450 cilvēkus. Tur lejā kāds simts, augšā simts, tad kopā kādi 200 varbūt sagāja. Bet tas aizstāvēs 🤣🤣🤣🤣🤣 nu un kas tad ir tas vērtīgais, ko viņa vakar stāstīja? Sastadi mērķus? Pilnu glāzi vairs nepielies? Nedomā neparko citu, tikai savu mērķi? (Šis pat ir stulbs ieteikums) Un noteikti vēl kaut kādi domu graudi, kas nokopēti no ig. 🤣🤣un par to maksāt 60+€, lol.
04.03.2024 13:27 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
L.. @ 04.03.2024 13:12

Nu nevajag jau no viena grāvja otrā. Tas, ka nauda ir, lai bērnu nogrūztu citiem, ir kārtīgs veiksmes stāsts... Viņa diez pamperi tagad māk pareizi uzvilkt? Viņa ar bērnu divatā ārpus mājas nedodas. Vienu reizi pa šo laiku uz veikalu aizbraukusi, kad viņam jau bija pāri gadiņam! Kā jau minēji, vecākošana ir abu vecāku lieta, bet te nav ne 50:50, ne 60:40, ne pat 70:30. Piedzemdēja un atdeva Naurim. Ja Nauris nevar, tad ir veikala darbinieces, aukle, māte. Didra pat nezin, viņai neinteresē, uz kādām nodarbībām vai kur mazo ved. Un aizbildinās, ka grib, lai puikam būtu labas attiecības ar Nauri, tāpēc Naurim jādara viss. Bet kur paliek mamma? Dēlam nevajag arī labas attiecības, atmiņas ar mammu? Vai tur pietiek, ka mamma ir tikai, kad filmē un bildē? Arī pat ne tad, ja Džeisons live laikā izdomā patraucēt - 0 reakcijas, atšķirībā no Mailo.

Un ja viņa nemāk uzvilkt pamperu, piemēram, lai gan to ir darījusi un pat atrādījusi storijos, viņas dēlam tamdēļ ir sliktāka dzīves kvalitāte, ja to dara tētis nevis viņa vai piemēram aukle?
Tad man bez ironijas rodas jautājums konkrēti Jums, vai Jūs satrauc visi bērni, kuru mammas strādā vairāk un mazāk atdodas bērnam kā tētis un Jūs ejat viņām klāt un par to bakstat? Un ja jā, tad jautājums, kāpēc Jūs tas tik ļoti trigero, Jūsu dzīves kvalitāte dēļ tā nemainās un arī Elīnas bērna nē!
04.03.2024 13:27 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
kinderbueno @ 04.03.2024 12:48

Izlasot šo radās jautājums, ja mamma ceļās pa naktīm un visu dara ar bērnu, izskatās nogurusi, tad viss ir labi, nevienam nekādu pārmetumu nav, bet kad mamma to nedara, bet dara tētis, tad māte ir sliktā, jo tētis izskatās saguris. Man šķiet, ka šādi būtu jāpārstāj domāt, jo vecākošana ir abu vecāku lieta un ja tā ir viņu izvēle, vienam to darīt vairāk, tas nenozīmē, ka otrs automātiski ir sliktāks!

Nu nevajag jau no viena grāvja otrā. Tas, ka nauda ir, lai bērnu nogrūztu citiem, ir kārtīgs veiksmes stāsts... Viņa diez pamperi tagad māk pareizi uzvilkt? Viņa ar bērnu divatā ārpus mājas nedodas. Vienu reizi pa šo laiku uz veikalu aizbraukusi, kad viņam jau bija pāri gadiņam! Kā jau minēji, vecākošana ir abu vecāku lieta, bet te nav ne 50:50, ne 60:40, ne pat 70:30. Piedzemdēja un atdeva Naurim. Ja Nauris nevar, tad ir veikala darbinieces, aukle, māte. Didra pat nezin, viņai neinteresē, uz kādām nodarbībām vai kur mazo ved. Un aizbildinās, ka grib, lai puikam būtu labas attiecības ar Nauri, tāpēc Naurim jādara viss. Bet kur paliek mamma? Dēlam nevajag arī labas attiecības, atmiņas ar mammu? Vai tur pietiek, ka mamma ir tikai, kad filmē un bildē? Arī pat ne tad, ja Džeisons live laikā izdomā patraucēt - 0 reakcijas, atšķirībā no Mailo.
04.03.2024 13:12 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Gudralapsa @ 04.03.2024 12:45

Nu ar viņu močīšanas intensitāti kaut kādiem labumiem kaut kad jau būtu jā atlec, citādi tad kāda jēga? Par dzīvokļiem, viņu pašu tur ir samahinēts un sasaistīts ar Baķiku, 1 Ventspils dzīvoklis mantots, ceļojumi ir darba braucieni, kas norakstīti, brīvdienas viņa ņemt tikai nesen, kopē kontentu no citiem, īsti nerubī ne krievu, ne angļu valodu un kā izrādās arī Instagram un word ne! Un kur varu Tev piekrist, ir tas, ka Elīna pēc dzemdībām izskatās puslīdz formā, bet tas tāpēc, ka viņa bērnkopībā nulle iesaiste! Paskaties uz Nauri, šis izskatās viegli saguris un ne pārāk svaigs, jo ceļas pa naktīm un vismaz kaut cik iesaistās! Elīnas trumpis ir būt košai un rullēt pāri visam nedomājot vispār, tas varbūt cilvēkus pavelk un liek noticēt viņai, bet ja redz ilgāk un pieslēdz veselo saprātu, tur ir pārāk daudz erroru, lai teiktu, ka Didra ir super uzņēmēja un cilvēks!

Izlasot šo radās jautājums, ja mamma ceļās pa naktīm un visu dara ar bērnu, izskatās nogurusi, tad viss ir labi, nevienam nekādu pārmetumu nav, bet kad mamma to nedara, bet dara tētis, tad māte ir sliktā, jo tētis izskatās saguris. Man šķiet, ka šādi būtu jāpārstāj domāt, jo vecākošana ir abu vecāku lieta un ja tā ir viņu izvēle, vienam to darīt vairāk, tas nenozīmē, ka otrs automātiski ir sliktāks!
04.03.2024 12:48 |
 
Reitings 1673
Reģ: 11.10.2022
Atkal @ 04.03.2024 08:25
1. No maza dzīvoklīša pārvākušies uz lielu, kas viss ir marmorā. Ja kāds netic, aizbrauciet uz Pilsakmeni, īpašnieks apstiprinās, ka nekāda sadarbība tur nav bijusi un maksāja paši.
2. Nomainījuši vairākas telpas, visas izremontējuši un veikals ir skaists! Visu laiku pieag komanda!
3. Izremontējuši vairākas foto telpas, kuras tālāk īrē par lielāku cenu
4. Nopirkuši darba auto
5. 2 vai pat 3 dzīvokļus bez kredīta ārpus Rīgas, arī izremontējuši un dod uz īri
6. Iznēsājusi un piedzemdējusi bērnu, aizvien izskatās labi. Nedirsiet, ka slikti. Slikti izskatās normālas mammas ar bērniem zem gada vecuma
7.Vairākkārt izveidojusi jaunus uzņēmuma kontus un savākusi gana daudz sekotājus
8.Piedalījusies intervijās un šovos
9.Spējusi noturēt uzmanību savos sociālajos tīklos
10.Uzlikusi venīrus, pārgājusi uz tumšiem matiem, vairs nav pleķaina, saveda kārtībā uzacis, tuliņ sataisīs krūtis un iet uz sporta zāli.
11. Pat ja feiko, nav izšķīrušies ae Nauri, visu šo divatā panesot.
12. Bijusi ļoti daudzos ceļojumos
13. Uztaisījusi 2 orģinālpasākumus
Gan jau ir vēl un vēl. Ja kādam šis šķiet nekas, 5 gadu laikā, jauniešiem, kam ir 26 gadi, tad turpiniet pūt savā naidā. Jebkuru uzņēmēju filmējot, redzētu kļūdas un strīdus ģimenē, ne vienmēr perfektu bērnu aprūpi, stresu un nezināšanas kļūdas. Elīna un Nauris būs ļoti turīgi pēc 10 gadiem un tie, kas šaubās, variet vēl 10 gadus vērot no malas, lai nav jāskatās, ka paši ar savu dzīvi vispār netiekat galā.

Nu ar viņu močīšanas intensitāti kaut kādiem labumiem kaut kad jau būtu jā atlec, citādi tad kāda jēga? Par dzīvokļiem, viņu pašu tur ir samahinēts un sasaistīts ar Baķiku, 1 Ventspils dzīvoklis mantots, ceļojumi ir darba braucieni, kas norakstīti, brīvdienas viņa ņemt tikai nesen, kopē kontentu no citiem, īsti nerubī ne krievu, ne angļu valodu un kā izrādās arī Instagram un word ne! Un kur varu Tev piekrist, ir tas, ka Elīna pēc dzemdībām izskatās puslīdz formā, bet tas tāpēc, ka viņa bērnkopībā nulle iesaiste! Paskaties uz Nauri, šis izskatās viegli saguris un ne pārāk svaigs, jo ceļas pa naktīm un vismaz kaut cik iesaistās! Elīnas trumpis ir būt košai un rullēt pāri visam nedomājot vispār, tas varbūt cilvēkus pavelk un liek noticēt viņai, bet ja redz ilgāk un pieslēdz veselo saprātu, tur ir pārāk daudz erroru, lai teiktu, ka Didra ir super uzņēmēja un cilvēks!
04.03.2024 12:45 |
 
Reitings 278
Reģ: 12.09.2022
Kenty @ 04.03.2024 11:13
Es zinu,ka šajā miestā man nepiekritīs un nekad nav piekritušas,lai ko es teikšu?Bet man liekas,ka Elīna ir pieejama,tiem,kas ir "maziņi"tikko uzsākuši,kuri ir apstājušies un tālāk netiek..Būsim godīgi,lielie giganti nedalās ar saviem panākumiem,un stratēģijām,kā to panākt,ar parastiem cilvēkiem .Vismaz nevienu milzīgo uzņemēju neesmu redzējusi,kas iedvesmotu mazos uzņēmējus.
dalās jau gan, bet nu to baigi nepublisko. Ir vairākas mentoru programmas, kur palīdz jaunajiem uzņēmējiem. Tikai tas nenotiek baigi publiski.
04.03.2024 12:37 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Kenty @ 04.03.2024 11:13
Es zinu,ka šajā miestā man nepiekritīs un nekad nav piekritušas,lai ko es teikšu?Bet man liekas,ka Elīna ir pieejama,tiem,kas ir "maziņi"tikko uzsākuši,kuri ir apstājušies un tālāk netiek..Būsim godīgi,lielie giganti nedalās ar saviem panākumiem,un stratēģijām,kā to panākt,ar parastiem cilvēkiem .Vismaz nevienu milzīgo uzņemēju neesmu redzējusi,kas iedvesmotu mazos uzņēmējus.

LTRK pasākumi, LIAA pasākumi, biznesa ideju konkursi (arī "Ideju Kauss"), dažādas kontaktbiržas uzņēmējiem, mentoringa programmas, biznesa inkubatori, semināri, forumi u.t.t., u.t.j. Ir patiešām daudz pasākumu uzņēmējiem, kuros piedalās arī lielo uzņēmumu vadītāji, īpašnieki. Var gan noklausīties pieredzes stāstus, gan pajautāt padomu.
04.03.2024 12:33 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Un visas tās, kuras tagad gribēs man brukt virsū, jo mans viedoklis nav tik žultains kā Jūsu un pretī gribēsiet teikt, ka Elīna ir slikta, jo tirgo sliktas drēbes no Turcijas un kur tik vēl ne, tad ieteikšu aiziet Jums uz Zara veikalu un paskatīties, ka visas drēbes ir made in china.
04.03.2024 12:23 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Drausmas kāda žults šeit veļās pāri Elīnai. Vakardien sekoju līdzi IG dažiem momentiem no pasākuma, visas kuras šeit ir super labas mammas bez auklēm, ar savu ideālo uzņēmumu, dzīvokli, ceļojumiem un visu pārējo, Jūs spētu vispār tādu pasākumu izveidot?
Ja paskatās Elīnas vecu vecos storijus, kuri ir saglabāti, viņa knapi tur runā, knapi uzrunā cilvēkus un ja salīdzina kā ir tagad, cilvēks ir audzis, neatkarīgi no tā vai viņa kādam patīk vai nē, to nevar noliegt.
Protams, vienu brīdi viņai bija piemetusies zvaigžņu slimība, kas praktiski ir neizbēgama, bet viņa no savām kļūdām ir mācījusies un dzīvē priekš sava vecuma dara daudz un vēl vairāk, dzīvo tā kā Jūs dažas dzīvojat varbūt pēc 35+ vai nedzīvosiet nekad.
Un guccibabe, Tu raksti, ka citas mammas nevar iedot bērnus auklei, nav laika frizieriem, solārijiem, sporta zālēm un zini kāpēc, jo Tev nav naudas. Ja Tev būtu nauda, varētu nopirkt arī laiku un savest sevi kārtībā. Tas ka Tu izskaties slikti, jo tev nav laika apmeklēt frizieri, ir tikai un vienīgi tavs slinkums un izvēle. Nosodīt kādu par sliktu māti, jo tās bērnam ir aukle, ir zemākais punkts kurā var nokrist.
Jums katrai novēlu drosmi vismaz 450 cilvēku priekšā par sevi pastāstīt, nepiečurājot no stresa bikses un tad kritizēt citus cilvēkus!
04.03.2024 12:21 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
sandrute @ 04.03.2024 11:51
Meikšāna kunga šorīt teica, ka vakardienas Elīnas pasākumā bija 450 cilvēki, viņš jau nu kā nopietns cilvēks nemelotu.
Nopietns cilvēks😂Šo laiksm raksta pats meikšāns.Es atvainojos, ja kāds sadomā sadarbodies ar dirsēju pāri tad viņš ir tāds pats dirsējs.🤷🏻‍♀️didrai patīk parasti piedirst klāt skaistu sev vēlamajam. Aukli ar pareizināja ar 3😂un tā visu
04.03.2024 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
Atkal @ 04.03.2024 08:25
1. No maza dzīvoklīša pārvākušies uz lielu, kas viss ir marmorā. Ja kāds netic, aizbrauciet uz Pilsakmeni, īpašnieks apstiprinās, ka nekāda sadarbība tur nav bijusi un maksāja paši.
2. Nomainījuši vairākas telpas, visas izremontējuši un veikals ir skaists! Visu laiku pieag komanda!
3. Izremontējuši vairākas foto telpas, kuras tālāk īrē par lielāku cenu
4. Nopirkuši darba auto
5. 2 vai pat 3 dzīvokļus bez kredīta ārpus Rīgas, arī izremontējuši un dod uz īri
6. Iznēsājusi un piedzemdējusi bērnu, aizvien izskatās labi. Nedirsiet, ka slikti. Slikti izskatās normālas mammas ar bērniem zem gada vecuma
7.Vairākkārt izveidojusi jaunus uzņēmuma kontus un savākusi gana daudz sekotājus
8.Piedalījusies intervijās un šovos
9.Spējusi noturēt uzmanību savos sociālajos tīklos
10.Uzlikusi venīrus, pārgājusi uz tumšiem matiem, vairs nav pleķaina, saveda kārtībā uzacis, tuliņ sataisīs krūtis un iet uz sporta zāli.
11. Pat ja feiko, nav izšķīrušies ae Nauri, visu šo divatā panesot.
12. Bijusi ļoti daudzos ceļojumos
13. Uztaisījusi 2 orģinālpasākumus
Gan jau ir vēl un vēl. Ja kādam šis šķiet nekas, 5 gadu laikā, jauniešiem, kam ir 26 gadi, tad turpiniet pūt savā naidā. Jebkuru uzņēmēju filmējot, redzētu kļūdas un strīdus ģimenē, ne vienmēr perfektu bērnu aprūpi, stresu un nezināšanas kļūdas. Elīna un Nauris būs ļoti turīgi pēc 10 gadiem un tie, kas šaubās, variet vēl 10 gadus vērot no malas, lai nav jāskatās, ka paši ar savu dzīvi vispār netiekat galā.

Bļā, Tu esi tāda lašara. Tak pārlasi savu murgu un kļūdas saskaiti tekstos. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Domāju, ka starp vārdiem īrē un izzīrē ir atšķirība. Ne tā?
Runājot par to, ka citas mammas izskatoties slikti.. Tu nopietni? Citas mammas vismaz audzina savus bērnus, ne aukles. Un viņām īsti nav laika iet pre frizieriem, solārijiem, sporta zālēm u.tt.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Visspār Elīna izskatās vel sliktāk par tām tevis nosauktajām mammām. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Es varētu vel pipisties tevis rakstītajam, bet paklusēšu. Nebarošu ar savām piezīmem tādu analfabēti kā tevi.
04.03.2024 12:15 |
 
Reitings 87
Reģ: 01.04.2023
Meikšāna kunga šorīt teica, ka vakardienas Elīnas pasākumā bija 450 cilvēki, viņš jau nu kā nopietns cilvēks nemelotu.
04.03.2024 11:51 |
 
Reitings 4736
Reģ: 27.08.2023
Elīnas higiēna ir zem katras kritikas - tas, ka matus nedēļām nemazgā, jau vairs nav pārsteigums. Bet tas, ka pat kosmētika nav noņemta pa nakti - tas jau ir jauns līmenis. Negribas pat domāt, kādas ādai ir ciešanas to visu cementa kārtu turēt uz sejas 🙈
04.03.2024 11:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits