Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
Kenty @ 14.02.2024 15:32
Pasākums bija par savu pieredzi,un kļūdām,ko viņai piesaukt savā vietā?Svešus cilvēkus?
Patiesībā pasākums sākotnēji bija domāts uzņēmējiem kā biznesa pasākums nevis Elīnas stāsti par to, kā netiek pie otrā bērna.
14.02.2024 15:36 |
 
Reitings 1139
Reģ: 25.01.2023
Gudralapsa @ 14.02.2024 14:34
“Tu savu dzīves eksāmenu kārtosi tik ilgi, kamēr nenokārtosi” ?? tantes Elīnas pasākuma pērles!
Ja būtu čaklāka, rakstītu vēl, tur ir laba vācelīte ??
Ieteiktu Elīnai nākamajā pasākumā nekliegt tik daudz mikrofonā ?
Un diezgan griež ausīs “es,es,es, man,man,man”, tāds pamatīgs sevis slavēšanas pasākums.
Pasākums bija par savu pieredzi,un kļūdām,ko viņai piesaukt savā vietā?Svešus cilvēkus?
14.02.2024 15:32 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
āboliņš @ 14.02.2024 09:47
Vale tīnsas dienas video tas viņas ķermenis,nav brīnums ka viņa redz sevi resnu,viņa ir pilnīgi kantaina un bez formām,lai cik viņa tievētu un badotos,ar kalsnunu to plakanumu nedabut nost, ko daba nav iedevusi,to tu nedabūsi.
Un tās kājas un vēders,šausmas,bez formām.. nesmuks īss neapdāvināts rumpis.
Skumji ka ģenētika tevi tik ļoti apdalījusi,nedz smadzenes,nedz prasmes,nedz sakaistums!!???
Nevajag pārspīlēt. Elīnai bija ļoti laba figūra pirms grūtniecības.
Tavs aprakstītais 'neapdāvinātais rumpis' ir viņas (ne)ēšanas rezultāts.
14.02.2024 15:09 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
Elemelekaramele @ 14.02.2024 08:47

Telefonā viņa sēž non-stopā, es nez, ko vēl tur var darīt kā skrollēt. Tirināties kameras priekšā un sevi tjūnēt neaizņem tik daudz laika.
Skatīties uz savām bildēm, kuras pārbildē jau 20. reizi.
14.02.2024 15:03 |
 
Reitings 6866
Reģ: 13.04.2022
Vienmēr iekšēji smejos, kad didrene atver q&a sadaļu, kur var jautāt par viņu laulību un attiecībām. Nu tieši ko mūsu dzīves eksperte var ieteikt vēl šajā jomā? Kā tēlot laimi instagramā? Kā notēlot izbrīnu, kad Tev dāvina sadarbības pušķi ko pati esi sarunājusi?
14.02.2024 14:45 |
 
Reitings 1421
Reģ: 11.10.2022
“Tu savu dzīves eksāmenu kārtosi tik ilgi, kamēr nenokārtosi” 😀😀 tantes Elīnas pasākuma pērles!
Ja būtu čaklāka, rakstītu vēl, tur ir laba vācelīte 😀😀
Ieteiktu Elīnai nākamajā pasākumā nekliegt tik daudz mikrofonā 😬
Un diezgan griež ausīs “es,es,es, man,man,man”, tāds pamatīgs sevis slavēšanas pasākums.
14.02.2024 14:34 |
 
Reitings 211
Reģ: 16.01.2024
Bu tie jaunākie nevis riekstiņlegingi, bet vairāk kaut kādi pamper legingi, paskatoties uz Elīnu tiešām gribas iet kapāt, lai tās šausmas aizmirstos .
14.02.2024 13:55 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Everests @ 14.02.2024 13:34
skaists augums? Izskatās pēc mazgadīgas meitenes, kas pupus ielikusi. Fuj.

Labi, krūtis man nepatīk, jo tās ir neizdevušās dēļ plastiskās. Bet neteiktu, ka tādēļ augums viņai ir slikts. Dzīvē gan neesmu redzējusi, nemetos spriest cik proporcionāli viņai viss ir. Bet aprises manā skatījumā ir o.k. Man līdz viņas viduklim ir šonedēļ jāietur burkānu diēta. :D
14.02.2024 13:48 |
 
Reitings 5467
Reģ: 27.02.2022
Jetta @ 14.02.2024 12:58

Vai ne? Augums Elīnai ir skaists. Es tādu gribētu, bet man garšo ēst. Es nevarētu pārtikt no kafijas un burkāniem, vai paostīt burgeri. Tiesa ar kosmētiku mēs visas esam dievietes. :D Nauris nav resns. Puncītis. Bet mīlīgs puncītis. Nav Kivičš, kurš savu Rakveri neredz.
skaists augums? Izskatās pēc mazgadīgas meitenes, kas pupus ielikusi. Fuj.
14.02.2024 13:34 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
2biletes @ 14.02.2024 12:53
Zini kā. Var smieties par viņu "super uzņēmumu", var smieties un norādīt uz viņu kļūdām, izcelt viņu mahinācijas, melus utt. Bet tajā brīdī, kad iet tie teksti cik tas ir resns, speķains utt - jūs nolaižaties līdz viņu līmenim, es pat teiktu nolaižaties vēl zemāk, jo jūs lietojat to pašu mēslu ko viņi, tieši tāpat kā viņi ierēcat par citu ķermeni, bet anonīmi.

Vai ne? Augums Elīnai ir skaists. Es tādu gribētu, bet man garšo ēst. Es nevarētu pārtikt no kafijas un burkāniem, vai paostīt burgeri. Tiesa ar kosmētiku mēs visas esam dievietes. :D Nauris nav resns. Puncītis. Bet mīlīgs puncītis. Nav Kivičš, kurš savu Rakveri neredz.
14.02.2024 12:58 |
 
Reitings 1792
Reģ: 28.01.2023
Roze sarkanā @ 14.02.2024 12:31
Nauris pats labprāt izģērbjas visas auditorijas priekšā. Vai jūs esat viņu redzējusi mājās apģērbtu? Visu laiku trusenēs,un vēl ar čuras traipiem.Viņš lasa to,ko mēs te rakstam,nu tad reizēm uzvelk sporta šortus,bet kreklu vai maiku nekad.Šodien atkal trusenēs?Tas arī iemesls kāpēc te iesmej par viņa figūru.Viņiem abiem baigā tieksme izrādīt savus plikumus,bet abiem tās figūras tādas tizlas,par to arī tā apsmiešana.
Netaisos viņu aizstāvēt, bet savās mājās jau gluži neatrodas auditorijas priekšā. Mans vīrs pa mājām arī mēdz staigāt apakšbiksēs, ja ir pietiekami silts, bet atšķirība ir tā ka es to nefilmēju un neatrādu 112k auditorijai. Sieviņai vairāk vajadzētu kontrolēt ko viņa publicē.
14.02.2024 12:54 |
 
Reitings 1114
Reģ: 18.12.2022
Roze sarkanā @ 14.02.2024 12:31
Nauris pats labprāt izģērbjas visas auditorijas priekšā. Vai jūs esat viņu redzējusi mājās apģērbtu? Visu laiku trusenēs,un vēl ar čuras traipiem.Viņš lasa to,ko mēs te rakstam,nu tad reizēm uzvelk sporta šortus,bet kreklu vai maiku nekad.Šodien atkal trusenēs?Tas arī iemesls kāpēc te iesmej par viņa figūru.Viņiem abiem baigā tieksme izrādīt savus plikumus,bet abiem tās figūras tādas tizlas,par to arī tā apsmiešana.
Zini kā. Var smieties par viņu "super uzņēmumu", var smieties un norādīt uz viņu kļūdām, izcelt viņu mahinācijas, melus utt. Bet tajā brīdī, kad iet tie teksti cik tas ir resns, speķains utt - jūs nolaižaties līdz viņu līmenim, es pat teiktu nolaižaties vēl zemāk, jo jūs lietojat to pašu mēslu ko viņi, tieši tāpat kā viņi ierēcat par citu ķermeni, bet anonīmi.
14.02.2024 12:53 |
 
Reitings 1914
Reģ: 24.07.2023
forumalietotaja @ 14.02.2024 11:58

Ak šausmas.. es neatbalstu didrihsonus un visus viņu izgājienus un aplamības, bet nu cik var ņirgāties par otra cilvēka izskatu. Vnk wtf! Šeit es nerunāju par briesmīgo meikapu un visām pārējām mākslīgi radītām lietām, bet gan par to, ar ko esi piedzimis. Es pieļauju, ka visas tās, kas tik ārprātīgi par šo ņirgājas, ir skaistuma etaloni un piedzimušas ar ķermeni kā filmās. Ja tā nav, tad kā jūs vispār uzdrīkstaties tā nodirst. Es vnk nesaprotu ? starpcitu, bieži te lasu par Ņura “resno” ķermeni. Ko? Kas tur ir resns? Pieņemu, ka jūsu otrās pusītes ir ar sešpaku, max sausi un ar muskuļiem it visur. Ja tā nav, tad nodiršat arī savējos? Un ja tā ir, tad kas dod tiesības tik slimi ņirgāties.
Gribu redzēt visu nodirsēju bildes un tad mēs varētu apspriest jūsu ķermeņus
Nauris pats labprāt izģērbjas visas auditorijas priekšā. Vai jūs esat viņu redzējusi mājās apģērbtu? Visu laiku trusenēs,un vēl ar čuras traipiem.Viņš lasa to,ko mēs te rakstam,nu tad reizēm uzvelk sporta šortus,bet kreklu vai maiku nekad.Šodien atkal trusenēs🤣Tas arī iemesls kāpēc te iesmej par viņa figūru.Viņiem abiem baigā tieksme izrādīt savus plikumus,bet abiem tās figūras tādas tizlas,par to arī tā apsmiešana.
14.02.2024 12:31 |
 
Reitings 55
Reģ: 08.02.2023
āboliņš @ 14.02.2024 12:06

Dixrihsone pati par sevi ņirgājās,mēģinot iestāstīt srv ka edot seleriju viņa savu bluķaino ķermeni padarīs slaidu.
Nolaists un nodedzināts ķermenis.

Elīnai diemžēl ir ēšanas traucejumi un izmainīta ķermeņa tēla uztvere. Ļoti smaga saslimšana. Varat painteresēties reāli, kas tas ir, pirms iedirst savu bezjēdzīgo pieckapeiku, kas reāli šo saslimšanu tikai pastiprina
14.02.2024 12:15 |
 
Reitings 346
Reģ: 09.12.2023
forumalietotaja @ 14.02.2024 11:58

Ak šausmas.. es neatbalstu didrihsonus un visus viņu izgājienus un aplamības, bet nu cik var ņirgāties par otra cilvēka izskatu. Vnk wtf! Šeit es nerunāju par briesmīgo meikapu un visām pārējām mākslīgi radītām lietām, bet gan par to, ar ko esi piedzimis. Es pieļauju, ka visas tās, kas tik ārprātīgi par šo ņirgājas, ir skaistuma etaloni un piedzimušas ar ķermeni kā filmās. Ja tā nav, tad kā jūs vispār uzdrīkstaties tā nodirst. Es vnk nesaprotu ? starpcitu, bieži te lasu par Ņura “resno” ķermeni. Ko? Kas tur ir resns? Pieņemu, ka jūsu otrās pusītes ir ar sešpaku, max sausi un ar muskuļiem it visur. Ja tā nav, tad nodiršat arī savējos? Un ja tā ir, tad kas dod tiesības tik slimi ņirgāties.
Gribu redzēt visu nodirsēju bildes un tad mēs varētu apspriest jūsu ķermeņus

Dixrihsone pati par sevi ņirgājās,mēģinot iestāstīt srv ka edot seleriju viņa savu bluķaino ķermeni padarīs slaidu.
Nolaists un nodedzināts ķermenis.
14.02.2024 12:06 |
 
Reitings 55
Reģ: 08.02.2023
āboliņš @ 14.02.2024 09:47
Vale tīnsas dienas video tas viņas ķermenis,nav brīnums ka viņa redz sevi resnu,viņa ir pilnīgi kantaina un bez formām,lai cik viņa tievētu un badotos,ar kalsnunu to plakanumu nedabut nost, ko daba nav iedevusi,to tu nedabūsi.
Un tās kājas un vēders,šausmas,bez formām.. nesmuks īss neapdāvināts rumpis.
Skumji ka ģenētika tevi tik ļoti apdalījusi,nedz smadzenes,nedz prasmes,nedz sakaistums!!???

Ak šausmas.. es neatbalstu didrihsonus un visus viņu izgājienus un aplamības, bet nu cik var ņirgāties par otra cilvēka izskatu. Vnk wtf! Šeit es nerunāju par briesmīgo meikapu un visām pārējām mākslīgi radītām lietām, bet gan par to, ar ko esi piedzimis. Es pieļauju, ka visas tās, kas tik ārprātīgi par šo ņirgājas, ir skaistuma etaloni un piedzimušas ar ķermeni kā filmās. Ja tā nav, tad kā jūs vispār uzdrīkstaties tā nodirst. Es vnk nesaprotu 🤮 starpcitu, bieži te lasu par Ņura “resno” ķermeni. Ko? Kas tur ir resns? Pieņemu, ka jūsu otrās pusītes ir ar sešpaku, max sausi un ar muskuļiem it visur. Ja tā nav, tad nodiršat arī savējos? Un ja tā ir, tad kas dod tiesības tik slimi ņirgāties.
Gribu redzēt visu nodirsēju bildes un tad mēs varētu apspriest jūsu ķermeņus
14.02.2024 11:58 |
 
Reitings 346
Reģ: 09.12.2023
barbieyyy @ 14.02.2024 10:19
Atkal tas vepris apenēs,tāda pretīguma sajūta vai nu tikko pēc seksa,vai dušas vai vienkārši ir idiots es vairāk sliecos pēc pēdējā varianta,jo pārejie nav reāli.

Gan jau pec gulēšanas vnk,guļ ar savu pliko speķi un pirž gultā brūnos pleķus un pilina gultā.
Elīnai sexs neinteresē un Naurim nekas cits neatliek kā sēdēt savā geja skapī un nenākt ārā.
14.02.2024 10:22 |
 
Reitings 2217
Reģ: 02.04.2020
Atkal tas vepris apenēs,tāda pretīguma sajūta vai nu tikko pēc seksa,vai dušas vai vienkārši ir idiots es vairāk sliecos pēc pēdējā varianta,jo pārejie nav reāli.
14.02.2024 10:19 |
 
Reitings 346
Reģ: 09.12.2023
Vale tīnsas dienas video tas viņas ķermenis,nav brīnums ka viņa redz sevi resnu,viņa ir pilnīgi kantaina un bez formām,lai cik viņa tievētu un badotos,ar kalsnunu to plakanumu nedabut nost, ko daba nav iedevusi,to tu nedabūsi.
Un tās kājas un vēders,šausmas,bez formām.. nesmuks īss neapdāvināts rumpis.
Skumji ka ģenētika tevi tik ļoti apdalījusi,nedz smadzenes,nedz prasmes,nedz sakaistums!!😀😀😅
14.02.2024 09:47 |
 
Reitings 346
Reģ: 09.12.2023
Elīna tik ļoti nemīl savu dēlu kad pat aizmirst pieplusot vēlvienu ģimenes locekli,tas ir savu dēlu..😀😀😅 lkm 30% tas trešais bija domāts viņas lēto šmotku veikals buķiks.😀😅
Kapēc tu dzemdē ,ja nespēj mīlēt un uzņemties rūpes par to ko esi 9 mēnešus nēsājusi vēderā.
14.02.2024 09:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)