Butterfly clothing

Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |

Reģ: 15.04.2021
Mana frāze vienmēr pie friziera vai skaistumkopšanas salonā ir tāda visu normas robežās, tikai ne kā Didrai. 😁

😂😂😂
19.09.2021 21:09 |

Reģ: 17.07.2021
la femmina @ 19.09.2021 11:32
Vakars, kad izduru ausis... Viņai labāk vajadzētu palasīt kaut ko izglītojošu...

Vakars kad pazaudēju smadzenes?! Hm kur ir manas smadzenes vai man tādas ir bijušas? TĀds IR
jautājums kaut kur tālu, tālu, Elīnas un Naura paurīšos SKAN.
19.09.2021 20:23 |

Skaistslaiks @ 19.09.2021 17:09
Jā, Elīnas teksts, visu vasaru pārtiku no salātiem, tad kā ar tām bulciņām, saldumiem utt. Vispār man jau liekas dīvaini, ka cilvēkam jāēd visu laiku salātus, lai pēc tam varētu noesties bulciņas. Kā līdzīgi tagad, pagatavojusi veselīgu maltīti un, tad uzziež majonēzi:D Nu es man liekas neesmu nekad redzējusi, ka viņa ēstu tādas kārtīgas pusdienas kā pieklājas, tikai salātus, bulciņas un visādus citādus draņķus, vai tad tiešām nevar ar vīru aiziet kaut vai katru otro dienu uzreiz restorānu un paēst kā cilvēks, ja pašai nav laika gatavot, naudas tak ir.
Un par tiem bērniem runājot, vai viņa maz apzinās, ka grūtniecības un zīdīšanas periodā (protams, ja tam viņai atliks laika) nedrīkst sevi šitā špricēt, zieķēt paštonējošos un taisīt lielāko visas tās uzlabojošās procedūras ko viņa veic. Man liekas, ka viņa no mājas neiznāks līdz brīdim ,kad varēs atkal sevi uzlabot
Un vispār, vai redzējāt Elīnu pēdējā postā, tā pēdējā bilde, es tiešām nesaprotu, kāpēc viņai sevi šitā jāizķēmo, viņai viss pilnībā bija ok, skaista meitene, bilde pat bez filtra cik noprotu, pasen taisīta, nu žēl man viņas, žēl, ka viņas vīrs tomēr neredzēja viņā to skaistumu un nepārliecināja, ka nevajag visu šo, ko viņa ar sevi ir izdarījusi, un skaidrs ir viens, ka viņa jau neapstāsies.

Vīrs ar vistas smadzenēm, sieva ar vistas smadzenēm, tāds tādu atrod un papildina ar idejām, šoreiz idejas un experimenti neveiksmīgi uz sievas...
Izkatās pēc mērkaķa dirsas, tunča, netīras pleķainas kafijas krūzes, staigājoš klauns, vēl ar tām rokām plātās ka tāds urāls no gta sanandreas.
Mana frāze vienmēr pie friziera vai skaistumkopšanas salonā ir tāda visu normas robežās, tikai ne kā Didrai. 😁
19.09.2021 20:21 |

Reģ: 31.08.2021
Šitas gājgalis ar savu atstiņu kādreiz iemācīsies kaut ko dzīvē? Bez tunča groziņiem...
19.09.2021 19:50 |

Reģ: 01.08.2021
Jā, Elīnas teksts, visu vasaru pārtiku no salātiem, tad kā ar tām bulciņām, saldumiem utt. Vispār man jau liekas dīvaini, ka cilvēkam jāēd visu laiku salātus, lai pēc tam varētu noesties bulciņas. Kā līdzīgi tagad, pagatavojusi veselīgu maltīti un, tad uzziež majonēzi:D Nu es man liekas neesmu nekad redzējusi, ka viņa ēstu tādas kārtīgas pusdienas kā pieklājas, tikai salātus, bulciņas un visādus citādus draņķus, vai tad tiešām nevar ar vīru aiziet kaut vai katru otro dienu uzreiz restorānu un paēst kā cilvēks, ja pašai nav laika gatavot, naudas tak ir.
Un par tiem bērniem runājot, vai viņa maz apzinās, ka grūtniecības un zīdīšanas periodā (protams, ja tam viņai atliks laika) nedrīkst sevi šitā špricēt, zieķēt paštonējošos un taisīt lielāko visas tās uzlabojošās procedūras ko viņa veic. Man liekas, ka viņa no mājas neiznāks līdz brīdim ,kad varēs atkal sevi uzlabot
Un vispār, vai redzējāt Elīnu pēdējā postā, tā pēdējā bilde, es tiešām nesaprotu, kāpēc viņai sevi šitā jāizķēmo, viņai viss pilnībā bija ok, skaista meitene, bilde pat bez filtra cik noprotu, pasen taisīta, nu žēl man viņas, žēl, ka viņas vīrs tomēr neredzēja viņā to skaistumu un nepārliecināja, ka nevajag visu šo, ko viņa ar sevi ir izdarījusi, un skaidrs ir viens, ka viņa jau neapstāsies.
19.09.2021 17:09 |

Reģ: 18.09.2021
core @ 18.09.2021 23:38
Te nav nekā neveselīga- teica Elīna un uzpieda kārtīgu kravu ar baraviku majonēzi :D

Es tieši to pašu nodomāju! :D Vispār tie viņas ēšanas traucējumi komplektā ar stulbumu tā griež acīs. Tik ļoti sasaistās ar šausmīgo izķēmošanos (plastiskās + kosmētika + filtri - come on!). Sevis nepieņemšana augstākajā pakāpē
19.09.2021 16:31 |

10 gadi
Reģ: 29.09.2009
Vakars, kad izduru ausis... Viņai labāk vajadzētu palasīt kaut ko izglītojošu...
19.09.2021 11:32 |

Reģ: 20.07.2021
Atkal bombīgais konkurss ar sprādzienu balvām. Kādreiz arī manā instagarama parādījās daudz viņas konkursu storiji, tagad neviena, ar savu stulbumu un izskatu iemantojusi tik sliktu slavu ka cilvēkiem reāli kauns likt viņas postus savos profilos. 🤣
19.09.2021 11:28 |

Patīk
Reģ: 28.07.2021
Varu teikt, ka paziņa nomira no vakcīnas, bet visi klusē!
Un vēl paziņu paziņas arī nomira no vakcīnas

Rēcu. Paziņu paziņas, tikai vārdus, uzvārdus nesaka. :D
19.09.2021 10:38 |

Reģ: 13.07.2016
Ļaunums @ 19.09.2021 00:56

Es izslimoju, draugi, ģimene- kā parastu gripu.
Ja sadomājas, omg, man kovids, varu nomirt. Tad arī tā pašsajūta tajā brīdī palika sliktāka, jo ar domām pievelc sev tās kaites! Kā arī ir jāspēj noreaģēt ar tējām, zālēm. Nevis ielaist un tad raudāt, cik viss ir slikti.
Tūlīt man uzbruks, lai priecājos, ka neviens nenomira no kovid.
Un vēl paziņu paziņas arī nomira no vakcīnas.
Katrs dara kā vēlas, laiž to nepārbaudīto vielu vai nē.
Tik pirms potē, padomā vai vēliea vēl bērnus, jo tā pote var ietekmēt ģenētiku, auglību utt.

Paziņa, paziņu paziņa. Trešās pakāpes brālēna sievas darba kolēģe utt.... Cmoon šitos vari nemaz nesākt, vai nu konkrēti fakti, vārdi uzvārdi vai klusē. Tā jau var da jebko sarakstīt.
19.09.2021 10:23 |

Patīk
Reģ: 15.01.2013
https://failiem.lv/u/rh7d82qn7
Sorry, bet šis neizskatās labi.
Vispār Elīna baigi izdomajusi kā ik pa laikam uzkačat statistiku. Padārgi sanāk :D
19.09.2021 10:15 |

Patīk
Lūdzu, labāk neturpināt šo vakcinēšanās tēmu. Es jau tagad redzu, ka te viedokļi dalās, arī man :D
19.09.2021 01:00 |

Reģ: 04.03.2020
Monchaaa @ 19.09.2021 00:44
Es nesaprotu tos cilvēkus, tajā skaitā Elīnu, kas saka - es neesmu atradis iemeslu, kādēļ man būtu jāvakcinējas.. vai šie cilvēki vispār saprot, kas notiek slimnīcās? Joprojām palielinās nevakcineto saslimšana un gultas vietu paliek mazāk, ārsti pārslogoti, tiek atceltas svarīgas operācijas, lai tikai tiktu galā ar covid saslimušajiem. Šie cilvēki laikam to nesapratīs, līdz nesaslims kāds no viņu tuviniekiem vai paši.

Es izslimoju, draugi, ģimene- kā parastu gripu.
Ja sadomājas, omg, man kovids, varu nomirt. Tad arī tā pašsajūta tajā brīdī palika sliktāka, jo ar domām pievelc sev tās kaites! Kā arī ir jāspēj noreaģēt ar tējām, zālēm. Nevis ielaist un tad raudāt, cik viss ir slikti.
Tūlīt man uzbruks, lai priecājos, ka neviens nenomira no kovid.
Un vēl paziņu paziņas arī nomira no vakcīnas.
Katrs dara kā vēlas, laiž to nepārbaudīto vielu vai nē.
Tik pirms potē, padomā vai vēliea vēl bērnus, jo tā pote var ietekmēt ģenētiku, auglību utt.
19.09.2021 00:56 |

Reģ: 21.07.2020
Es nesaprotu tos cilvēkus, tajā skaitā Elīnu, kas saka - es neesmu atradis iemeslu, kādēļ man būtu jāvakcinējas.. vai šie cilvēki vispār saprot, kas notiek slimnīcās? Joprojām palielinās nevakcineto saslimšana un gultas vietu paliek mazāk, ārsti pārslogoti, tiek atceltas svarīgas operācijas, lai tikai tiktu galā ar covid saslimušajiem. Šie cilvēki laikam to nesapratīs, līdz nesaslims kāds no viņu tuviniekiem vai paši.
19.09.2021 00:44 |

Patīk
Reģ: 22.10.2020
Twiteris šodien no smiekliem nomira 😂😂😂😂😂

19.09.2021 00:38 |

Patīk
Reģ: 22.10.2020
Elīna pati saprot kādā sūda partijā iestājusies?
https://twitter.com/delfilv/status/1439218315650605056?s=21
19.09.2021 00:34 |

Patīk
https://failiem.lv/u/k42pg8x3b
Elīna tagad atradusi telegramu, kur čīkstēt par to, ka nav brīva izvēle un piespiež vakcinēties. Dalļēji var piekrist, bet kāpēc visu laiku ir jāuzsver tas, ka re cik slikta mūsu valdība, paši kaut ko izdomā, citur tā nav. Būtu painteresējusies vairāk, uzzinātu, ka citur ir vēl stingrāki noteikumi un ne jau daži cilvēki tur augšā to izdomā...
Vēl arī tas, ka pati nesaprot, kur iepinusies- Latvija pirmajā vietā- kādi cilvēki tur nāk uz tiem protestiem- tādi antivakseri, kas tic, ka no gaisa met ķīmiju, no maskām var sazin kas notikt, karoč šausmas. Tādā ziņā Elīna vismaz ir kaut cik normali noformulējusi savu sāpi :D bet jēga?
19.09.2021 00:28 |

Patīk
Te nav nekā neveselīga- teica Elīna un uzpieda kārtīgu kravu ar baraviku majonēzi :D
18.09.2021 23:38 |

Reģ: 04.10.2009
jukusi @ 18.09.2021 14:06
Esmu pamanījusi, ka Elīna ar katru gadu izskatās ar vien vīrišķīgāka, kaut gan pati dara visu iespējamo, lai panāktu pretējo. Nav vairs tas vieglums un sievišķīgums viņai jau sen, bet galvenais lai Naurim patīk??‍♀️

Nauris iespējams ir gejs, un neapzināti cenšas Elīnu pataisīt par veci 😂
18.09.2021 20:24 |

Luizee1 @ 18.09.2021 19:18
Šodien! Šodien! Viņa beidzot uzrakstīja vārdu “kaut kā” nevis kautkā, kautkad, kautkur!!!!jes!

Gan jau pati neapzinās to. 😁 Vnk sakritība, nepriecājiees
18.09.2021 19:39 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!

vairāk  >

Aptauja

Vai Tu atbalsti iespēju uzdot jautājumus dažādu jomu speciālistēm šeit pat forumā?
  • Jā, laba ideja
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa