Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Protams, jebkura mamma nogurst no bērnkopības , īpaši, ja ir saslimšana. Jebkuram vecākam vajag atelpu, bet viņai kopš Džeisona dzimšanas tā atelpa ir. A kad jāpaliek vienai pašai, tad pēkšņi sastrēgums, jāraud un kas vēl par ..
20.04.2023 11:55 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
micīte @ 20.04.2023 11:30
Nu es arī dzīvoju diezgan taupīgi bērnībā un jaunībā. Drēbes pirku humpalās un atceros, ka biezpiena sieriņus mamma pirka divus - vienu man, vienu uz pusēm ar patēvu, ja varējām kādreiz nopirkt. Daudzi tā dzīvoja tajos laikos un taupību iemācījās. Es gan arī pie tādām dzīvokļa nagu dāmām nevarēju atļauties iet un matus krāsoja mamma ar krāsu, ko par pašizmaksu dabūja no darba. Plāksnes, pieaudzēti mati utt arī manai mammai nebija, kura ļoti rūpējās par savu izskatu un centās vienmēr izskatīties labi, jo strādāja salonā un nevarēja copītē iet uz darbu.
Un jā, tas man lika ļoti taupīt arī pieaugušā vecumā un lidzigi kā didrai arī reizēm šikot uz cenu neskatoties dažās lietās, jo ja beidzot ir, tad jau gribas sev kaut ko arī ļaut. Bet pārtika (īpaši, ja mājās ir bērns vai, kad biju stāvoklī) nav kaut kas uz ko taupīt. Mantiņas bērnam arī pirku visādas foršas, bet nu kā te saka - nekas baigi īpašāks kā citiem bērniem. Un tas, ko es atceros, ka mamma daudz strādāja un nevarēja būt ar mani un to gan es iemācījos - savu laiku veltīt bērnam, jo pašai tas trūka. Biezpiena sieriņus vēl aizvien sagriežu uz visiem vienu, jo tā man tāda mīļa un ģimeniska atmiņa, bet es apzinos, ka tomēr bērnam ir jādod ne tikai lietas, bet laiks un rūpes un es arī močīju, bet ir jāizvērtē kas bērnam tobrīd ir svarīgāks un, ja vajag gan naudu, gan uzmanību, tad tomēr pastrādāju vairāk vakarā, kad bērns jau guļ, lai bērnam tiek viss - gan nodrošināta dzīve, gan uzmanība.
Bērnības nabadzība nav attaisnojums nebūt klātesošai un vēl jo vairāk liek novertet ģimenes saikni un kopību, jo tas ir tas galvenais, ko naudā nevar izmērīt. Bet nu tur arī prioritātes ir jāsakārto galvā.

Es gan atļaušos bilst, ka Elīna tikai IMITĒ močīšanu. Lēkāt apenēs vai triko tā vietā, lai pavadītu laiku ar savu bērnu, nav močīšana, tā ir izvairīšanās no savas ģimenes. Tā vietā, lai klausītos, ko saka NMPD darbinieki, viņa IG liek storijus par to, cik viss slikti, nav gulējusi un kas vēl par figņu.
Viņa visu laiku ir kaut kādā ‘darbībā’, bet rezultāta tam nav.
20.04.2023 11:54 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Nu es arī dzīvoju diezgan taupīgi bērnībā un jaunībā. Drēbes pirku humpalās un atceros, ka biezpiena sieriņus mamma pirka divus - vienu man, vienu uz pusēm ar patēvu, ja varējām kādreiz nopirkt. Daudzi tā dzīvoja tajos laikos un taupību iemācījās. Es gan arī pie tādām dzīvokļa nagu dāmām nevarēju atļauties iet un matus krāsoja mamma ar krāsu, ko par pašizmaksu dabūja no darba. Plāksnes, pieaudzēti mati utt arī manai mammai nebija, kura ļoti rūpējās par savu izskatu un centās vienmēr izskatīties labi, jo strādāja salonā un nevarēja copītē iet uz darbu.
Un jā, tas man lika ļoti taupīt arī pieaugušā vecumā un lidzigi kā didrai arī reizēm šikot uz cenu neskatoties dažās lietās, jo ja beidzot ir, tad jau gribas sev kaut ko arī ļaut. Bet pārtika (īpaši, ja mājās ir bērns vai, kad biju stāvoklī) nav kaut kas uz ko taupīt. Mantiņas bērnam arī pirku visādas foršas, bet nu kā te saka - nekas baigi īpašāks kā citiem bērniem. Un tas, ko es atceros, ka mamma daudz strādāja un nevarēja būt ar mani un to gan es iemācījos - savu laiku veltīt bērnam, jo pašai tas trūka. Biezpiena sieriņus vēl aizvien sagriežu uz visiem vienu, jo tā man tāda mīļa un ģimeniska atmiņa, bet es apzinos, ka tomēr bērnam ir jādod ne tikai lietas, bet laiks un rūpes un es arī močīju, bet ir jāizvērtē kas bērnam tobrīd ir svarīgāks un, ja vajag gan naudu, gan uzmanību, tad tomēr pastrādāju vairāk vakarā, kad bērns jau guļ, lai bērnam tiek viss - gan nodrošināta dzīve, gan uzmanība.
Bērnības nabadzība nav attaisnojums nebūt klātesošai un vēl jo vairāk liek novertet ģimenes saikni un kopību, jo tas ir tas galvenais, ko naudā nevar izmērīt. Bet nu tur arī prioritātes ir jāsakārto galvā.
20.04.2023 11:30 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
CallMeAnnika @ 20.04.2023 11:01
Dzīve marmora pilī :D

Ar guvernantēm un vecākus (nu labi, māti) neredzot. Īsts augstdzimušais..
20.04.2023 11:15 |
 
Reitings 3654
Reģ: 01.03.2022
Beidzot Elīna pielika pamperiem #reklāma, kurus 9 mēnešus “pati pasūtīja”. Vienmēr atcerējās pateikt - “es pasūtu pampērus šeit”, bet rādod piemirās Elīnai pielikt klāt #reklāma, kā jau vienmēr. Viņiem viss par brīvu un vēl sūdzās, ka veikalā pašiem jātērē nauda? Nav brīnums, ka 2 dienas zāģē Nauri, ka iztērēja 50 eiro, nevis izdīca sadarbību
20.04.2023 11:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
boom @ 20.04.2023 11:00

Es joprojām iepērkos humpalās, mans lielākais ķēriens bija Reima Tec pufaika pa 50 centiem!! :D Es ne par tevi, protams, bet nesaprotu, kas tie par aizspriedumiem pret humpaliņām. :D

Es vispār nebiju domājusi neko sliktu par humpalām, es pati reizēm tur atrodu ko labu. 😀👍🏻
Vienkārši, es personīgi ticu, ka Elīnai visi tīņu gadi pagāja ar knapināšanos, taupīšanu un tas viņai ir iesēdies galvā, ka joprojām visur ir jāietaupa, jo viņa zin ka tas ir iespējams.
20.04.2023 11:08 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
boom @ 20.04.2023 08:30

Nu nekas jau tāads viņam nav, standarta rotaļlietas, virtuvē flīzes, uz kurām noraut uz muti,burkānpiens un stulbi sencīši, kas staidzina. Kas tad ir tas, kas viņam ir?
Dzīve marmora pilī :D
20.04.2023 11:01 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
vivii @ 20.04.2023 10:33

Var jau būt, ka bija, jo viņa ir teikusi arī to, ka gāja ar mammu uz humpalām un mamma viņai no humpalu drēbēm šuva, pārtaisīja drēbes tā, lai būtu stilīgi un viņai patiktu, šis ir ticami. Par tiem matiem, viņa ir teikusi, ka kādreiz, kad nebija līdzekļu, tad lika pieliekamos uz sprādzītēm un baigi sabojāja matus, jo non stop sprādzēja. Un nagus gan jau arī lika pie vietējām meičām Dobelē, nevis salonos :D
Tāpēc domāju, ka bērnība/jaunība viņai tiešām ir pagājusi, dzīvojot lielā taupībā un visu laiku domājot kā “izkruķīties”, lai varētu izskatīties stilīgi.

Es joprojām iepērkos humpalās, mans lielākais ķēriens bija Reima Tec pufaika pa 50 centiem!! :D Es ne par tevi, protams, bet nesaprotu, kas tie par aizspriedumiem pret humpaliņām. :D
20.04.2023 11:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Metaforaas @ 20.04.2023 10:16

Viņa tā ir teikusi , bet vai tiešām bija tik traki , jau jau matus varēja gan pielikt , gan nadziņus, gan slikti arī nebija ģerbusies. Un nestāstiet ka visu to viņa darīja ar 500 eiro algu ,kā viņa pasniedz.

Var jau būt, ka bija, jo viņa ir teikusi arī to, ka gāja ar mammu uz humpalām un mamma viņai no humpalu drēbēm šuva, pārtaisīja drēbes tā, lai būtu stilīgi un viņai patiktu, šis ir ticami. Par tiem matiem, viņa ir teikusi, ka kādreiz, kad nebija līdzekļu, tad lika pieliekamos uz sprādzītēm un baigi sabojāja matus, jo non stop sprādzēja. Un nagus gan jau arī lika pie vietējām meičām Dobelē, nevis salonos :D
Tāpēc domāju, ka bērnība/jaunība viņai tiešām ir pagājusi, dzīvojot lielā taupībā un visu laiku domājot kā “izkruķīties”, lai varētu izskatīties stilīgi.
20.04.2023 10:33 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
mayja @ 20.04.2023 10:15
Kura bija sērija ar Elīnu? Un kurš raidījums? Slavenības bez filtra?

Manuprāt ka otrdienas sērija.
20.04.2023 10:16 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
mazaskudra @ 20.04.2023 07:43

Viena no lietām kas viņai bērnībā/jaunībā nebija, tās bija finanses un ērtības. Kā pati ir teikusi. Nu lūk, viņi Džeisonam to var sniegt, attiecīgi viņa domā, ka viss ir kārtībā. Džeisonam tiek, tas kas viņai nebija, tātad viņam bērnība būs laba. Tas ir viņas uzskats.

Viņa tā ir teikusi , bet vai tiešām bija tik traki , jau jau matus varēja gan pielikt , gan nadziņus, gan slikti arī nebija ģerbusies. Un nestāstiet ka visu to viņa darīja ar 500 eiro algu ,kā viņa pasniedz.
20.04.2023 10:16 |
 
Reitings 1468
Reģ: 21.11.2017
Kura bija sērija ar Elīnu? Un kurš raidījums? Slavenības bez filtra?
20.04.2023 10:15 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
boom @ 20.04.2023 08:30

Nu nekas jau tāads viņam nav, standarta rotaļlietas, virtuvē flīzes, uz kurām noraut uz muti,burkānpiens un stulbi sencīši, kas staidzina. Kas tad ir tas, kas viņam ir?

Tieši to pašu gribēju teikt , kas tad viņam ir tāds, kas nav parastām vidusmēra ģimenēm? Bērns šajā vecumā jau nedomā par to , kas viņam mugurā un ko viņš var atļauties, svarīgākais taču ir kopā būšana ar vecākiem.
20.04.2023 10:14 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Pupsiks* @ 20.04.2023 07:33

Iespējams viņai pašai nav bijusi jauka bērnība. Cilvēki savu pieredzi, bieži vien rūgto, nodod tālāk saviem bērniem, paši to neapzinoties.
Un tā var būt arī slimība - par šo bez jokiem un sarkasma, jo šo ir jārisina.

Bet tādas lietas ir jārisina terapeita kabinetā, nevis čakarējot savu bērnu. Savādāk jau to ķēdi nepārraut.
20.04.2023 08:37 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
mazaskudra @ 20.04.2023 07:43

Viena no lietām kas viņai bērnībā/jaunībā nebija, tās bija finanses un ērtības. Kā pati ir teikusi. Nu lūk, viņi Džeisonam to var sniegt, attiecīgi viņa domā, ka viss ir kārtībā. Džeisonam tiek, tas kas viņai nebija, tātad viņam bērnība būs laba. Tas ir viņas uzskats.

Nu nekas jau tāads viņam nav, standarta rotaļlietas, virtuvē flīzes, uz kurām noraut uz muti,burkānpiens un stulbi sencīši, kas staidzina. Kas tad ir tas, kas viņam ir?
20.04.2023 08:30 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Pupsiks* @ 20.04.2023 07:33

Iespējams viņai pašai nav bijusi jauka bērnība. Cilvēki savu pieredzi, bieži vien rūgto, nodod tālāk saviem bērniem, paši to neapzinoties.
Un tā var būt arī slimība - par šo bez jokiem un sarkasma, jo šo ir jārisina.

Viena no lietām kas viņai bērnībā/jaunībā nebija, tās bija finanses un ērtības. Kā pati ir teikusi. Nu lūk, viņi Džeisonam to var sniegt, attiecīgi viņa domā, ka viss ir kārtībā. Džeisonam tiek, tas kas viņai nebija, tātad viņam bērnība būs laba. Tas ir viņas uzskats.
20.04.2023 07:43 |
 
10 gadi
Reitings 2907
Reģ: 29.01.2009
IceCream @ 19.04.2023 23:15

Neuztver. Viņa sev to ir iestāstījusi un dzīvo apziņā, ka ir supermamma, tāpēc arī tā mierīgi pasaulei stāsta. Viņai ir kaut kāda tik selektīva uztvere, var kaut kādus dzīves fragmentus, cilvēkus (aukli piem.) no apziņas mierīgi izslēgt un uztvert to par patiesību.

Iespējams viņai pašai nav bijusi jauka bērnība. Cilvēki savu pieredzi, bieži vien rūgto, nodod tālāk saviem bērniem, paši to neapzinoties.
Un tā var būt arī slimība - par šo bez jokiem un sarkasma, jo šo ir jārisina.
20.04.2023 07:33 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Elizabeteputnos @ 19.04.2023 22:10
110k sekotāji, bet engagement salīdzinot ir ļoti maz. Neviena kompānija ar pieklājīgu mārketinga personu, kas zina ko dara, nesadarbosies ar profilu kam puse sekotāju ir fake. 110k sekotāju reklāma mārketinga tirgū maksā ļoti sālīti, bet sūdīga investīcija par to naudu, ja reālo sekotāju ir ap 50k, un engagement nav pat 5%. Nerunājot par sadarbošanos ar profilu kam ir ļoti slikta reputācija un cilvēki seko vai nu lai pasmietos vai lai pašausminātos.

Taisnība. Tieši šo gribēju teikt.
Engagement rate viņai tiešām ir ļoti niecīgs. Arī like pie bildēm un video. Jau pēc tā var redzēt.
Tāpat kā pats Butterfly profils ņem nost like count, jo bildes pat 100 like vairs nesavāc.
Un reālie klienti, kas atbalsta + seko + skatās, ir maz, plus tie kas pērk kaut ko ir vēl mazāk.
Didras profilā acis ir, tāpēc tur reklamējas, bet reāli viņas sekotāji ir 50% ir fake indiešu accounti, kādi 20-30% cirka dēļ piesekojuši, vēl kāds procents ir vienkārši vairs neaktīvi accounti, kāds procents ir Saulietes, utt. un cilvēki kas viņu pazīst, vēl ir cilvēki, kam finanses nav lai pirktu viņas drēbes vai to ko reklamē, cik tad ir tā reālā klientūra? Es domāju, ka diezgan mazs procents.
19.04.2023 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Krikssis @ 19.04.2023 15:26
Nu baaac, parasti neiesaistos jo katram vienmēr savs, bet nu ziniet... Nu tiešām, var kādreiz sameloties, vai kaut ko nepateikt līdz galam vai kā... Bet nu šitā dirst.. Tāda māte redz izrādās mazais kad tikko piedzima visu laiku šai pa rokām bijis. Nu blaaaaaaviens, tautu laikam par pilnīgiem zābakiem uztver ???

Neuztver. Viņa sev to ir iestāstījusi un dzīvo apziņā, ka ir supermamma, tāpēc arī tā mierīgi pasaulei stāsta. Viņai ir kaut kāda tik selektīva uztvere, var kaut kādus dzīves fragmentus, cilvēkus (aukli piem.) no apziņas mierīgi izslēgt un uztvert to par patiesību.
19.04.2023 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Berry5 @ 19.04.2023 13:55
Šodien iegāju Pepco. Skatos: O bombīgās koriģējošās apenes (tās kuras gandrīz līdz padusēm). 5€ tikai. Jā, labas-var ņemt.
Starpcitu, varbūt kāda ir redzējusi lina bikses un blūzi S izmēru kādā no Pepco? Juglas bija palicis tikai XL :(

Man Pepco netālu no mājas, es parasti reizi mēnesī kādu bezvīļu komplektu tur kopš mājsēdes laikiem nopērku, jo man darbs tāpat diezgan bieži no mājām, mīlu komfortu. Tā kā man tie komplekti daudz kopā sanāk, tad nav arī katru dienu jāmazgā viens un tas pats, līdz ar to ilgi kopā kalpo. Un tiešām, cena ta kāda! Tagad gan laikam pazuduši, bet bra bija 2.00 EUR!
19.04.2023 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits