Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
NIKOLAA @ 22.04.2023 15:16

Jauniešiem topā pavisam cita stila džinsi, dzīvoju Mārupē un te nevienu neesmu butetflay stila drēbēs redzējusi ?

Vo Vo, man meita iet Angļu ģimnāzijā, no rīta vedot nevienu jaunieti tāda stila neredzēs. Modē ir brīvais stils, plati džinsi, džemperi, labi firmas apavi. Man prieks arī, ka lēnām mākslīgais skaistums vairs nav aktualitāte jauniešu vidū.
22.04.2023 17:18 |
 
Reitings 692
Reģ: 13.05.2022
mazaskudra @ 22.04.2023 07:57
Un par LV pilsētām runājot. Rīgā dzīvojošām meitenēm ir iespēja uz katra stūra nopirkt sev apģērbu. Ieej jebkurā veikalā un citreiz pat lētāk nekā kkādā Butterfly. Ārpus Rīgas tā nav.
Es arī nāku no mazākas pilsētas un tur ir viens poļu apģērbu veikals un tur ir apģērbs tikai 40+ dāmām. Lai jauniete kaut ko tur atrastu izņemot kkādu šalli... nu neiespējami. Protams ir iespēja pasūtīt un te arī nāk Didrihsone ar savu Butterfly un omnivu par brīvu.
+ apģērbs ko viņi pārdod ir gan košs, gan pamanāms, gan ir arī kāds ''bāzes'' apģērba gabals. Un jaunām meitenēm baigi kvalitāte neinteresē. Fast fashion. Plus ja viņai seko, viņa un viņas lupatas vienmēr ir instagramā deguna priekšā. Un jaunietēm patiesībā pilnīgi pie vienas vietas kā viņa attiecas pret savu bērnu vai ģimeni vai viņas citi prikoli. Tās kuras ir pieaugušākas dzīvē, tādas lietas pamana. Ka kaut kas neiet kopā. Un sāk sekot līdzi tam ko viņa runā un sāk redzēt cauri tam visam bullshitam.

Jaunieši pērkas abotyou, zalando utt. + labprāt humpalas ķemmē, Rīgas bodēs vecas kolekcijas un principā daudz dārgāk kā minētajos internetveikalos
22.04.2023 15:19 |
 
Reitings 692
Reģ: 13.05.2022
mazaskudra @ 22.04.2023 12:44

Butterfly drēbes baigi nav ikdienā nēsājamas. Un tās kuras ir - džinsi, vai bikses kopumā, kaut kādas jakas, nu tās basic lietas, jau baigi acīs nelec uz ielas, ka tas ir no butterfly. Tās lietas, kas lec acīs un ko var pateikt, ka buķiks, reti kura meiča vilks katru dienu.
Pat ja man būtu kāda no tām kleitām, es tāpat katru dienu viņu nevilktu, lai cik man viņa patiktu.
Tāpēc, pēc tā, ka itkā nav redzētas uz ielas tās Butterfly drēbes, nenozīmē, ka viņas nepērk.
Man jau arī bija vienu laiku doma, ka gan jau ka muld viņi, ka to pasūtījumu ir tik daudz, bet patiesībā... paskaties piemēram Elīnai zem kāda no insta postiem komentāros. Tik daudz cilvēkiem viņa un tas viņas fufelis patīk, tas ir ārprāts. Un vēl joprojām redzu ik pa laikam instagrama storijus no meičām ar butterfly kastīti un paldies @didrihsoneeeeeeeeee ?

Jauniešiem topā pavisam cita stila džinsi, dzīvoju Mārupē un te nevienu neesmu butetflay stila drēbēs redzējusi 🤣
22.04.2023 15:16 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Ļaunums @ 22.04.2023 10:58
Pēc vakardienas story ar Kristīni varēja saprast, ka didri taisās uz Dubaiju, jo Kristīnei pāris dienas bija story, ka viņa girb Dzimšanas dienā izlekt ar izpletni tur.? un didra vēl uzsmēja, ka abas būs vienā valstī.
Nez kur mazo Džī liks?
Elīna jau minēja, ka būs darba brauciens uz ilgāku laiku, laikam 10+ dienas. Dž būs līdzi. Aukle droši vien arī :D
22.04.2023 12:47 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Spanic @ 22.04.2023 11:13
Es pagaidām dzīvoju mazpilsētā, un goda vārds, jauniešu vidū neesmu redzējusi nevienai mugurā poļu drēbes, vai tādā stilā kā Butterfly. Pārsvarā firmas Jordan, Nike, Adidas utt. Es nezinu kas ir tas kontingents, kas pērk Elīnas drēbes, bet mazpilsētas jaunieši tie noteikti nav. Jauniešiem drīzāk gribas izlekt ar dārgām drēbēm, nevis ar poļu lupatām. Piedevām, vēl viens fakts, pati eju uz vietējo humpalu veikalu, un tieši tur visvairāk redzu jauniešus.

Butterfly drēbes baigi nav ikdienā nēsājamas. Un tās kuras ir - džinsi, vai bikses kopumā, kaut kādas jakas, nu tās basic lietas, jau baigi acīs nelec uz ielas, ka tas ir no butterfly. Tās lietas, kas lec acīs un ko var pateikt, ka buķiks, reti kura meiča vilks katru dienu.
Pat ja man būtu kāda no tām kleitām, es tāpat katru dienu viņu nevilktu, lai cik man viņa patiktu.
Tāpēc, pēc tā, ka itkā nav redzētas uz ielas tās Butterfly drēbes, nenozīmē, ka viņas nepērk.
Man jau arī bija vienu laiku doma, ka gan jau ka muld viņi, ka to pasūtījumu ir tik daudz, bet patiesībā... paskaties piemēram Elīnai zem kāda no insta postiem komentāros. Tik daudz cilvēkiem viņa un tas viņas fufelis patīk, tas ir ārprāts. Un vēl joprojām redzu ik pa laikam instagrama storijus no meičām ar butterfly kastīti un paldies @didrihsoneeeeeeeeee 🥳
22.04.2023 12:44 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Mana pirmā domā par tiem paklājiem un #patimaksāju - ko var d*rst atkal. Šādi nevar sanākt arī nepatikšanas tai, kura izgatavo tos paklājus, ja ir aiz muguras noruna, ka liks, ka pati it kā maksā?
22.04.2023 12:39 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Spanic @ 22.04.2023 11:15
pati sev mīnusiņu netīšām uzspiedu?
jā, bieži tā notiek. Kad es izteicu priekšlikumu viņiem to izlabot,saņēmu atbildi,ka uztaisīs lielāku atstarpi starp like un dislike 😅
22.04.2023 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Spanic @ 22.04.2023 11:13
Es pagaidām dzīvoju mazpilsētā, un goda vārds, jauniešu vidū neesmu redzējusi nevienai mugurā poļu drēbes, vai tādā stilā kā Butterfly. Pārsvarā firmas Jordan, Nike, Adidas utt. Es nezinu kas ir tas kontingents, kas pērk Elīnas drēbes, bet mazpilsētas jaunieši tie noteikti nav. Jauniešiem drīzāk gribas izlekt ar dārgām drēbēm, nevis ar poļu lupatām. Piedevām, vēl viens fakts, pati eju uz vietējo humpalu veikalu, un tieši tur visvairāk redzu jauniešus.
pati sev mīnusiņu netīšām uzspiedu😂
22.04.2023 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
mazaskudra @ 22.04.2023 07:57
Un par LV pilsētām runājot. Rīgā dzīvojošām meitenēm ir iespēja uz katra stūra nopirkt sev apģērbu. Ieej jebkurā veikalā un citreiz pat lētāk nekā kkādā Butterfly. Ārpus Rīgas tā nav.
Es arī nāku no mazākas pilsētas un tur ir viens poļu apģērbu veikals un tur ir apģērbs tikai 40+ dāmām. Lai jauniete kaut ko tur atrastu izņemot kkādu šalli... nu neiespējami. Protams ir iespēja pasūtīt un te arī nāk Didrihsone ar savu Butterfly un omnivu par brīvu.
+ apģērbs ko viņi pārdod ir gan košs, gan pamanāms, gan ir arī kāds ''bāzes'' apģērba gabals. Un jaunām meitenēm baigi kvalitāte neinteresē. Fast fashion. Plus ja viņai seko, viņa un viņas lupatas vienmēr ir instagramā deguna priekšā. Un jaunietēm patiesībā pilnīgi pie vienas vietas kā viņa attiecas pret savu bērnu vai ģimeni vai viņas citi prikoli. Tās kuras ir pieaugušākas dzīvē, tādas lietas pamana. Ka kaut kas neiet kopā. Un sāk sekot līdzi tam ko viņa runā un sāk redzēt cauri tam visam bullshitam.
Es pagaidām dzīvoju mazpilsētā, un goda vārds, jauniešu vidū neesmu redzējusi nevienai mugurā poļu drēbes, vai tādā stilā kā Butterfly. Pārsvarā firmas Jordan, Nike, Adidas utt. Es nezinu kas ir tas kontingents, kas pērk Elīnas drēbes, bet mazpilsētas jaunieši tie noteikti nav. Jauniešiem drīzāk gribas izlekt ar dārgām drēbēm, nevis ar poļu lupatām. Piedevām, vēl viens fakts, pati eju uz vietējo humpalu veikalu, un tieši tur visvairāk redzu jauniešus.
22.04.2023 11:13 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Pēc vakardienas story ar Kristīni varēja saprast, ka didri taisās uz Dubaiju, jo Kristīnei pāris dienas bija story, ka viņa girb Dzimšanas dienā izlekt ar izpletni tur.😅 un didra vēl uzsmēja, ka abas būs vienā valstī.
Nez kur mazo Džī liks😄
22.04.2023 10:58 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Elizabeteputnos @ 22.04.2023 00:19
varētu būt domāts - esi kā taurenis - krāsains, spožs, plivinošs.. tā mana asociācija, ja nedomāju par Elīnu vai pašu biznesu.

Tas bija vienīgais vārds angliski ,kas Naurim ienācā prātā dēl mazo vārdu krājuma.
Elīna ooo jeee davai,a ko tas vispar nozīmē??😀
22.04.2023 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Pilnībā piekrītu, es jau šo eamu vairākas reizes teikusi, ka viņa nemelo melošanas pēc, viņai tā ir sava alternatīvā realitāte. Viņa drīzāk brīnas kā tie heiteri to neredz.
22.04.2023 08:42 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Noskatījos SBF sēriju. Manuprāt, lielākā problēma ir tā, ka Elīna pati saviem meliem tic. Viņa dzīvo kaut kādā pilnīgi citā realitātē un tiešām uz dzīvi skatās caur Instagram. Viņa Instagram ieliek vienu bildi, kur 2 minūtes patur Džeisonu un vēlāk skatās savas bildes un priecājas, cik gādīga māte ir. Varbūt sākumā viņa caur Instagram tēloja citiem ideālo dzīvi, bet tagad viņa jau melo sev. Es viņai piekrītu, ka cilvēkiem vienmēr būs kaut kādi savi pieņēmumi par to, kā otrs dzīvo un cilvēki runā daudz par otru neko nezinot, bet, saulīt, Tu rādi no savas dzīves tik daudz un tas ļoti bieži iet pretrunā ar Tavu stāstīto. Par viņu nav jāsmejas, tas nav cirks par velti, cilvēkam steidzami vajag ārstēšanu.
22.04.2023 08:38 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Un par LV pilsētām runājot. Rīgā dzīvojošām meitenēm ir iespēja uz katra stūra nopirkt sev apģērbu. Ieej jebkurā veikalā un citreiz pat lētāk nekā kkādā Butterfly. Ārpus Rīgas tā nav.
Es arī nāku no mazākas pilsētas un tur ir viens poļu apģērbu veikals un tur ir apģērbs tikai 40+ dāmām. Lai jauniete kaut ko tur atrastu izņemot kkādu šalli... nu neiespējami. Protams ir iespēja pasūtīt un te arī nāk Didrihsone ar savu Butterfly un omnivu par brīvu.
+ apģērbs ko viņi pārdod ir gan košs, gan pamanāms, gan ir arī kāds ''bāzes'' apģērba gabals. Un jaunām meitenēm baigi kvalitāte neinteresē. Fast fashion. Plus ja viņai seko, viņa un viņas lupatas vienmēr ir instagramā deguna priekšā. Un jaunietēm patiesībā pilnīgi pie vienas vietas kā viņa attiecas pret savu bērnu vai ģimeni vai viņas citi prikoli. Tās kuras ir pieaugušākas dzīvē, tādas lietas pamana. Ka kaut kas neiet kopā. Un sāk sekot līdzi tam ko viņa runā un sāk redzēt cauri tam visam bullshitam.
22.04.2023 07:57 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 22.04.2023 02:35
forša gan asosiācija,bet es neticu,ka tie divi varetu līdz kaut kam tādam iedomāties… es drīzāk domātu,ka viņi izvēlējās pirmo,kas tāds meitenīgs galvā ienāca. Viņa tikai tagad, TAGAD!!!! pēc 5gadiem izdomā ar kādu satikties,lai kaut ko mācītos par biznesu. Un tikai pēc tam,kad mēs te par to runājam,ka nemāk vadīt biznesu. Manuprāt, gudri cilvēki jau sen būtu to visu uzzinājuši un aukstajos mēnešos dzīvotu siltajās zemēs,kamēr kontiņā nauda tek :)))) bet viņi ir un būs pārāk stulbi,lai to mācētu samenedžēt. Mācies kā un cik gribi,ja tu esi stulbs- tu tāds arī paliksi.

Par to bija gan iedomājušies. Lūk ir teksts no butterfly mājaslapas:
PAR BUTTERFLY
BUTTERFLY ir sieviešu modes preču zīmols, kas ļaus ikvienai sievietei sajusties kā tauriņam, pacelties spārnos un doties savā dzīves lidojumā.
Vēl viņiem tagline labu brīdi bija - be everywhere, be like a butterfly.
Tagad ir - mode, kas veidota, lai izceltos
Un Nauris vienreiz tieši raksturoja (tas jau pasen bija), ka tauriņš ir košs un lido un izceļās, utt. Tāpēc izvēlējušies nosaukumu Butterfly. Ka tas ir par sievišķību un košumu.
Nu no mārketinga viedokļa, Butterfly ir labs nosaukums šādam apģērba veikalam. Viņiem ir košs apģērbs, sievišķīgs, viss tāds baigi extra. Tādā ziņā tur baigi nav ko piekasīties.
Protams Didra kā Buķika seja jau ir pavisam cita lieta. Viņai ļoti smagi vajadzētu izvērtēt savu imidžu un to kā sevi pasniedz. Sākot jau ar parastu higiēnu un beidzot ar savu uzvedību un to ko publicē sociālajos tīklos.
Tas jau nav slikti, ka viņi ir pamanījušies parastas poļu lupatas pārdot tādā līmenī, bizness tomēr. Good for them. Bet es domāju, ka viņiem drīzāk vajadzēja šo naudu sapelnot pamainīt savas noliktavas, sūtīt apģērbu, kas ir labākā kvalitātē. Varbūt pat radīt ko jaunu. Bet viņi turpina pasūtīt pēc iespējas lētāk un pārdot pēc iespējas dārgāk un kačāt profitu. Un viss ir tik bombīgā kvalitātē, ka tik turies.
22.04.2023 07:48 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
nē nu jā @ 21.04.2023 20:35

Vai tiešām var uzreiz tā pateikt, ka drēbes tieši no Butterfly? Ietekmeles profilā, piemēram, ik pa laikam parādījās bildes no citiem veikaliem, kur var nopirkt tādas pašas vai ļoti līdzīgas drēbes lētāk. Nu netirgo Butterfly kaut ko unikālu, arī citur ja ne tieši tādas pašas, tad vismaz līdzīga stila drēbes var atrast. Tāpēc nav teikts, ka tās tevis minētās sievietes ir iepirkušās tieši tur. Tās gan tikai manas pārdomas, dzīvojos tepat ap Rīgu, tāpēc nezinu, varbūt citās pilsētās tiešām lielāks Butterfly atbalstītāju skaits. ?

Lai gan pati šobrīd dzīvoju Rīgā , nāku no mazpilsētas un dažreiz iegriežos tur vietējos veikalos un jā , arī tur var nopirkt "butterfly", ko tirgo parastās tirgus tantes , kas brauc pēc apģērba uz polliju. Un butterfly nemaz nav nekāds zīmols, tas viņas sortiments vispār tāds bišķiņ iestidzis kādos 2000 , bārkstis , pērles uz apģērba, triko
22.04.2023 07:13 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Elizabeteputnos @ 22.04.2023 00:19
varētu būt domāts - esi kā taurenis - krāsains, spožs, plivinošs.. tā mana asociācija, ja nedomāju par Elīnu vai pašu biznesu.
forša gan asosiācija,bet es neticu,ka tie divi varetu līdz kaut kam tādam iedomāties… es drīzāk domātu,ka viņi izvēlējās pirmo,kas tāds meitenīgs galvā ienāca. Viņa tikai tagad, TAGAD!!!! pēc 5gadiem izdomā ar kādu satikties,lai kaut ko mācītos par biznesu. Un tikai pēc tam,kad mēs te par to runājam,ka nemāk vadīt biznesu. Manuprāt, gudri cilvēki jau sen būtu to visu uzzinājuši un aukstajos mēnešos dzīvotu siltajās zemēs,kamēr kontiņā nauda tek :)))) bet viņi ir un būs pārāk stulbi,lai to mācētu samenedžēt. Mācies kā un cik gribi,ja tu esi stulbs- tu tāds arī paliksi.
22.04.2023 02:35 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Lula @ 21.04.2023 20:39

Tas gan, manuprāt, katrā pilsētā ir pa vienam poļu šmotku veikalam, un tas piedāvājums ir gandrīz identisks. Ja tiešām mazpilsētās vairāk cilvēku ģērbjas tādā stilā, tad tas varētu būt izskaidrojamst tā, ka citādāki veikali vienkārši pilsētā nav pieejami.

Neesmu uzskatījusi savu pilsētu par mazu, bet tā padomājot…mums pat tā nav…ok ir, bet tas poļu veikals iestrēdzis kaut kādā 2014 gadā. 😅
Varbūt tik bieži nebraukāju uz savu pilsētu, pāris reizes gadā, bet neesmu redzējusi pat vienu Butterfly apģērbu. Drīzāk šķiet, ka lielākā daļa tomēr gan ir tieši no Rīgas.
22.04.2023 01:51 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Devindesmitseptini @ 21.04.2023 21:50
Es vienīgā nesaprotu to “Be like a butterfly” jēgu? Nozīmi? Esi kā taurenis? Un kāds tam sakars ar lupatām? Esi kā Elīna? Man smadzenē šis teiciens nelīmējas kopā, nešķiet veiksmīgs sauklis. Bet varbūt ingliš pīpl neesmu un nesaprotu.
varētu būt domāts - esi kā taurenis - krāsains, spožs, plivinošs.. tā mana asociācija, ja nedomāju par Elīnu vai pašu biznesu.
22.04.2023 00:19 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Metaforaas @ 21.04.2023 20:11

Nu man personīgi lauki asociējas ar fermu , govīm un aitām , nevis ar pilsētu, kurā ir 5 tūkstoši iedzīvotāji. Diezgan muļķīgs salīdzinājums, manuprāt īsti lauķi tādu Elīnu vispār nezin. ? Laukos ar korseti un baltiem zābakiem, nu nopietni? Man šķiet lielākās fanes viņai ir pusaudzes .
Tas lauku salīdzinājums vairāk bija par to, ka Rīgā ir 700 vai 800k iedzīvotāju pret 5k, un cik maz Rīgā ir redzēts pret to, ko var sastapt tur. Tas nekādā ziņā nebija domāts kā nosodījums pret mazām pilsētām. Tieši forši tur aizbraukt un atpūsties no burzmas.
Tas ir vairāk par to, cik daudz runā apkārt par to, ko Elīna dara. Ja dzīvo savā burbulī, kur apkārt runā cik viņa gādīga māte, tad arī iespaids ir labs un uzreiz gribas tur kaut ko nopirkt. Ja izkāpj no burbuļa un paskatās racionāli uz lietām, ko viņa patiesībā dara (nedara), tad iepirkties Butterfly vairs negribas. Var sanākt labi, bet var sanākt arī ļoti slikti, ka cauru vai netīru lupatu pat nevar atgriezt, jo nav birkas :D
21.04.2023 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits