Butterfly clothing

Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |

Reģ: 06.11.2021
UK vajag testu, ja ir pārslimošanas sertifikāts. Viņi jau mājās brauc caur UK.
14.11.2021 23:23 |

Reģ: 19.04.2021
AnnaStokholm @ 14.11.2021 22:47
Ja jau meklē, kur nodot testus Tenerifē, tad jau viņiem nav nekāds sertifikāts ?

Viņa jau grib, lai mēs tā domājam. Gan jau kādai no tām 2 meičām vajag.
14.11.2021 22:51 |

Reģ: 06.11.2021
Ja jau meklē, kur nodot testus Tenerifē, tad jau viņiem nav nekāds sertifikāts 🧐
14.11.2021 22:47 |

Reģ: 28.08.2021
Vai man vienīgajai liekas šāusmīgi nedabīga tā Didras pozēšana peldkostīmā pēdējā postā? Pat šādi guļot uz sāna viņa paceļ to kāju! Kurš normāls cilvēks šādi guļot papleš kājas???
14.11.2021 22:36 |

Reģ: 18.05.2016
Kā tu zini, kas ir veselīgi un kas neveselīgi?

nu veselīgi un neveselīgi tievu salīdzinu, kā kaulu kambari un normāla paskata tievu meiteni.
kā jau teicu, man šķiet, ka šī meitene ir vnk ļoti jauna, viņai vēl ķermenis līdz galam nav izveidojies. un ir jau arī taču tā ātrā vielmaiņa, kas vnk neļauj arī uzbaroties. katrā gadījumā man šī meiča nešķiet apspriešanas vērta, viņa tiek pieminēta vnk tāpēc, ka aizbrauca kopā ar didreni :D jebkura cita aizbrauktu, tā arī tiktu pieminēta :) vnk šī atrāda sevi, tā otra nezinu kas ir :)
14.11.2021 22:06 |

Reģ: 15.10.2021
Izskatās pēc vienkāršas, jaukas meitenes, kas draudzē ir tiešām ticības dēļ, nevis tādēļ, ka par to maksā naudu (vai kāda tur ir tā saistība ar Prieka vēsti un Elīnu).
14.11.2021 21:58 |

Reģ: 13.07.2019
core @ 14.11.2021 20:02
Es ar nesapratu tos uzdirsienus viņai. Pati esmu tieva un ne jau speciāli. Labprāt būtu apaļāka. Ir tādi cilvēki un tādi..par to viņas smaidīšanu varbūt vēl var runāt....
Un Elīna ir cits gadījums,.jo tur ir runa par viņas uzvedību, attieksmi, viedokli, uzskatiem, un to, ko viņa speciali panāk nevis,.kas ir no dabas

Jā, piekrītu, ka Elīna ir cits gadījums, atpazīstama persona un savā ziņā ir publikai “zem lupas”. Toties, tās dažas personas, kas izteica tādu negativitāti tai meitenei, nav ne ar ko labākas. No tā arī var ļoti ietekmēties un iedzīt meiteni kompleksos. Didra ar savu neveselīgo ēšanu gan jau ietekmē citas uz tādu pašu dzīvesveidu. Vienā maisā metami.
14.11.2021 21:29 |

Reģ: 01.10.2016
core @ 14.11.2021 20:02
Es ar nesapratu tos uzdirsienus viņai. Pati esmu tieva un ne jau speciāli. Labprāt būtu apaļāka. Ir tādi cilvēki un tādi..par to viņas smaidīšanu varbūt vēl var runāt....
Un Elīna ir cits gadījums,.jo tur ir runa par viņas uzvedību, attieksmi, viedokli, uzskatiem, un to, ko viņa speciali panāk nevis,.kas ir no dabas

Piekrītu 👌
14.11.2021 21:06 |

Reģ: 01.10.2016
nav jau tik traki @ 14.11.2021 20:35
es velreiz izlasiju visu no 1197 lpp, kur to meiteni Annemariju kāda nodirš? vnk saka, ka izskatās neveselīgi tieva, nu sorry, bulīmiķes izskatās neveselīgi tievas, tad atvainojos par izteicienu, bet tādu šausmīgu nodirsienu es tās meitenes virzienā neredzēju.

Kā tu zini, kas ir veselīgi un kas neveselīgi?
Es saprotu komentārus par didras izskatu, jo viņa pati to ir izvēlējusies, pati gribēja silikonus, matus, lūpu injekcijas. Nauris piesienas sievas izskatam, kamēr pats nav tuvu ideālam. Ok, viņi ir tiesīgi izvēlēties kādi grib būt, un arī to nevajadzētu tā aprunāt, bet nu tomēr publiskas personas, patīk būt Insta “slavas saulītē”. Līdz ar to arī ir komentāri.
Bet šī meitene ir tieši tāda, kāda viņa ir, tievāka par citiem, savdabīgi smaida. Nu un? Tāpēc anoreksiķe un atpalikusi?? Un vienkārši atbrauca līdzi pastrādāt.
Ja dažas to neredz kā nodiršanu, tad žēl, ka esat augušas tādā burbulī, kur šādi komentāri liekas normāli.
14.11.2021 21:04 |

nav jau tik traki @ 14.11.2021 20:35
es velreiz izlasiju visu no 1197 lpp, kur to meiteni Annemariju kāda nodirš? vnk saka, ka izskatās neveselīgi tieva, nu sorry, bulīmiķes izskatās neveselīgi tievas, tad atvainojos par izteicienu, bet tādu šausmīgu nodirsienu es tās meitenes virzienā neredzēju.

Ja nemaldos 1195.lapa
14.11.2021 20:58 |

Reģ: 09.08.2021
Es nenoviena neslēpjos un neesu anonīma un bilde ir mana istaaa . Uzrakstīju savu viedokli par šķobisanos. Nesaprotu kas tur tāds mana kom slikts. Tā nav nodirsana. 🤦‍♀️🤔
14.11.2021 20:55 |

Reģ: 13.01.2021
Pārāk tieva- Fui, kaulu kambaris! Gan jau anoreksija!
Pārāk apaļa- Fui ,cik resna! Jābeidz rīt !
Un tad brīnāmies kāpēc tik daudziem ir ēšanas traucējumi. ;)
Kā būtu ja mēs par cilvēka izmēru nerunātu, bet cienītu katra ķermeni?
14.11.2021 20:46 |

Reģ: 18.05.2016
14.11.2021 20:35 |

Patīk
Reģ: 15.01.2013
Es vienu brīdi pat nobrīnījos, ka visām sakrīt viedoklis un diezgan pamatots utt. Bet tomēr te ienāk arī tādas, kuru viedoklis tiešām nav baigi pamatots un adekvāts :) un tad mēs te visas tiekam iebāztas vienā maisā
14.11.2021 20:26 |

Reģ: 18.08.2015
Ļoti bieži palasot šo diskusiju es saprotu, par ko aprunājat Elīnu. Arī man daudz kas no tā, kas redzams viņas istagramā ir nesaprotams un arī man šķiet, ka viņa pirms pārmaiņām bija ļoti skaista meitene un viņas uzturs ir vairāk nekā dīvains, runas iet pretrunā darbiem. Nu bet par Annemariju... tas gan man nav saprotams, ko viņa Jums sliktu nodarījusi? Tas taču redzams, ka meitene ir dabīga, neko nav sevī mainījusi. Kā var aprunāt par to, kāds cilvēks ir piedzimis? Laikam tiešām visas esat 90-60-90 un visām ir ideāla ķermeņa uzbūve, ideālas kājas un viduklis. Tāda sajūta, ka Jūs piesiesieties jebkuram cilvēkam, kurš būs elpojis kaut minūti blakus Didriķei.
14.11.2021 20:16 |

Patīk
Reģ: 15.01.2013
14.11.2021 20:02 |

Arī nesaprotu uzklupienu Annemarijai. Nu, ir cilvēks tievs, un? Tāpēc uzreiz anoreksiķe? Vai maz zināt, kas un kā izskatās anoreksiķis? Cilvēka miesasuzbūves ir dažādas, ja nu kas, tāpat arī vielmaiņa. Es arī esmu tieva un visu dzīvi tāda esmu, kopš sevi atceros, un cik daudz frāžu neesmu dzirdējusi, lai eju paēst utt. Dēļ tā iestrēgu kompleksos, ilgi cīnījos, lai sevi pieņemtu tādu, kāda esmu, pateicoties tādām “daiļavām” (galvā), kā šīs.
Nekad dzīvē neesmu aprunājusi cilvēku dēļ auguma, taču nevar zināt, kas ir iemesls tam, kāpēc cilvēks ir tāds, kāds ir. Tik tālu aizdomājaties?
Sakat, ka Didra ir slima galvā, ko viņa rāda savām mazajām sekotājam, cik tas ir neveselīgi un kā tas iespaidos maziņās, bet, turpretī, nozākājat jaunu meiteni, kura neko jums nav nodarījusi. Cik slimi tas ir?
14.11.2021 19:49 |

Reģ: 08.02.2015
Tas viņas šaurais vārdu krājums, nespēj normāli izteikties, katrā teikumā viss ir REĀLI 🤦🏻‍♀️
14.11.2021 19:45 |

Reģ: 07.04.2021
Lula @ 14.11.2021 14:06

Parasti man te visas aizstāves liekas pilnīgi nevietā un muļķīgas, bet šoreiz pati gribu pateikt - nu come on, kāds sakars piesieties, visas te runā, cik didra mākslīga, uzpūsta, tagad viņai līdzi normāla meitene, kas sevi rāda tādu kāda ir - atpalikusi, kaulu kambaris, wtff??
Izskatās tiešām dabiska, normāla meitene, ganjau paņemta līdzi no tās draudzes. Nu, tieva, un kas par to? Es arī kādreiz biju kaulaina, ēdu normāli, bet vielmaiņa tāda. Atceros, ka mēģināju mākslīgi uzēsties ēdot visādus fast foodus, jo citi piesējās, ka esmu briesmīgi tieva. Pretīgi lasīt, random cilvēks aizbraucis filmēt viņai contentu, un šeit viss jau par viņu izķidāts.
Lula @ 14.11.2021 14:06

Parasti man te visas aizstāves liekas pilnīgi nevietā un muļķīgas, bet šoreiz pati gribu pateikt - nu come on, kāds sakars piesieties, visas te runā, cik didra mākslīga, uzpūsta, tagad viņai līdzi normāla meitene, kas sevi rāda tādu kāda ir - atpalikusi, kaulu kambaris, wtff??
Izskatās tiešām dabiska, normāla meitene, ganjau paņemta līdzi no tās draudzes. Nu, tieva, un kas par to? Es arī kādreiz biju kaulaina, ēdu normāli, bet vielmaiņa tāda. Atceros, ka mēģināju mākslīgi uzēsties ēdot visādus fast foodus, jo citi piesējās, ka esmu briesmīgi tieva. Pretīgi lasīt, random cilvēks aizbraucis filmēt viņai contentu, un šeit viss jau par viņu izķidāts.
Piekritu. Normala,dabiska un ljoti slaida jauna meitene. Nav vinja kaulaina un anoreksikjei nelidzinas.
14.11.2021 19:30 |

Patīk
Reģ: 10.05.2021
Es arī nesapratu to uzdirsienu par Annemarijas tievumu.
14.11.2021 19:20 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!

vairāk  >

Aptauja

Vai Tu atbalsti iespēju uzdot jautājumus dažādu jomu speciālistēm šeit pat forumā?
  • Jā, laba ideja
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa