Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1787
Reģ: 11.10.2022
nu tagad Elina izskatas diezgan sanemusies,svaiga vismaz liekas,bet atkal ieveroju,kad vina teica,ka Nauris visu dienu teicis komplimentus,ka vinam patik,ka vinai taisni mati,tad nu tagad ta staigasot nekadas frizuras netaisis..tas protams ir labi,vinai piestav taisni,bet atkal viss tiek darits ka Nauris grib,atkal vinam tiek izpatikts ka vienmer.
31.05.2023 12:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Bubuu @ 31.05.2023 12:11

Nesekoju, bet vienā no te ieliktajām bildēm uz halāta bija rakstīts Dame di Toscana, tā kā laikam te apmetušies
/

ohooo kas par detektīvu gājieniem :D
31.05.2023 12:29 |
 
Reitings 1926
Reģ: 28.01.2023
magdalena333 @ 31.05.2023 11:49
Sanāk, ka Didri brauc tagad arī iekarot Itālijas noliktavas, jo cik saprotu slēpj, kur atrodas (nepamanīju, ka pateica kurā pilsētā nakšņoja), un saprotams, ka arī nemaz neparādīja, ko tur darīja, izņemot maķītis, kebabs, benzīntanks? Smieklīgākais, pateikt cik izmaksāja naktsmītne, bet nenorādīt kurā Irālijas vietā, kaut vai reģionā, Itālijā cenas atšķiras pa pilsētām, reģioniem, tā ka sekotāji var minēt, kur Itālijā aprikozes maksā 2€?

Nesekoju, bet vienā no te ieliktajām bildēm uz halāta bija rakstīts Dame di Toscana, tā kā laikam te apmetušies
/
31.05.2023 12:11 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Sanāk, ka Didri brauc tagad arī iekarot Itālijas noliktavas, jo cik saprotu slēpj, kur atrodas (nepamanīju, ka pateica kurā pilsētā nakšņoja), un saprotams, ka arī nemaz neparādīja, ko tur darīja, izņemot maķītis, kebabs, benzīntanks😀 Smieklīgākais, pateikt cik izmaksāja naktsmītne, bet nenorādīt kurā Irālijas vietā, kaut vai reģionā, Itālijā cenas atšķiras pa pilsētām, reģioniem, tā ka sekotāji var minēt, kur Itālijā aprikozes maksā 2€😀
31.05.2023 11:49 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Gardenia @ 30.05.2023 23:15
Nu un tad, ka precējušies, tas tak vispār neko nenozīmē? Pašas tak apspriežat cik ilgi Nauris izturēs Didru! Viņš īpašnieks un zina ko viņam ieguldīt, tērēt vai netērēt īpaši kur! Precējies nekur un nekad nav garantija! Tāpat vienmēr praktiski viss paliek pelnītājam nekad un nekas nav sadalīts uz pusēm. Nevienā šķirtā laulībā LV nav sadalīts vienādi. Pakomunicējiet ar afvokātiem. Lai pašām pēc tam nav lieks sarūgtinājums.sievas dabū tikai to ko pelnošais vīrs atļauj.

Mūsdienu pasaulē kāda sieviete arī tā dzīvo? Skumji gan , es negribētu tādu dzīvi, pēc tava viedokļa izskatās, ka sievietes ir muļķes , kas neko nesaprot.
31.05.2023 08:15 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Gardenia @ 30.05.2023 22:04
Es drusku šo nesaprotu mīļās Dievietes Jūs vīriem atskaitaties cik Jums naudas kontā, cik nopelnat? Papildus ienākumus vīriem iesniedzat kā gada IIN deklarācijas? Ja saņemat algu uzrādiet algu lapiņu par katru algu? Ja uzņēmēja tad pieslēdzat eds sistēmu lai redz cik Jūs sev dividendes izmaksājat? Kā notiek tā uzskaite?? es nekad neko neesmu vīriem deklarējusi, vai konsultējusies ko pirkt ko nepirkt.

It tomēr starpība, vai strādā vienā darbā,vienā firmā vai dažādos, neiet runa atskaities par nopirktam kurpēm vai cepumiem , bet nu dzīvokļi man neliekas kāds smieklīgs sīkums.
31.05.2023 08:13 |
 
Reitings 6214
Reģ: 14.12.2022
Lula @ 30.05.2023 22:45

Es saprastu, ja esmu menedžere viesnīcā un mans darba devējs man neatskaitās par finansiālajiem lēmumiem (lai gan, tomēr arī būtu normāli zināt, kur tiek likti 5 miljoni :D )
Varbūt Gardenia laulības uztver kā darba vietu un vīru kā bosu. :D
Piedod pati esmu sev boss. Tam nav gan nekādas nozīmes. Vīram neko neatņemu, bet Mans subjektīvais viedoklis gan ir tāds ja es cenšos un strādāju daudz vairāk par otru pusi tad kur un kā ieguldīt nopelnīto naudu ir jāizlemj man. Tādēļ šeit jau nu gan piekrītu Naurim, didra gan jau labāk izvēlētos pirts vietā komandējumu kur riekstiņbikses un pieguļošo veļu kameru priekšā izrādīt.
30.05.2023 23:43 |
 
Reitings 6214
Reģ: 14.12.2022
Lula @ 30.05.2023 23:21

Negribētu dzīvot tavā pasaulītē
Tā nav mana pasaule, bet patiesā realitāte.
30.05.2023 23:29 |
 
Reitings 6214
Reģ: 14.12.2022
magdalena333 @ 30.05.2023 23:12
Tad jāsaka, ka esmu atradusi savu cilvēku, jo mēs šādas lietas apspriežam, un jā, lai cik tas izklausītos dīvaini, ja otrs nepiekrīt tad nekas netiek pirkts vai ieguldīts. Varbūt mēs savā ģimenē vērtējam viens otru līdzvērtīgi, nevis viņš/viņa tā pat neko nesaprot, tad daru, ko gribu. Nesaprotu tiešām starp kādām ģimenēm Tu apgrozies, nu varbūt miljonāru un varbūt miljonāriem tas ir tipiski, bet manu paziņu lokā kaut ko tādu neesmu dzirdējusi, ka katrs pērk, kas ienāk prātā neapspriežoties ar partneri.
Tas ir ļoti labi, ka Jums ir tā ģimenē🙏 Tikai bieži vien tas drīzāk ir atkarīgs no maciņa biezuma. Tik līdz parādās lielās naudas viss notiek savādāk😔 Skarbi, bet patiesība😔 Fiļs tak no Santas grib attiesāt pilnīgi visu un kur nu vēl pusi atdot. Biezais Rāvis pašķīrās no Ramonas Burtnieces sava bērna mātes, arī neko neiedeva! Labi nebija precējušies, iedeva sīcim alimentus un Ramonai dzīvoklī īres tiesības uz 50 gadiem. Tā diemžēl notiek. Vai ir kāds turīgais pāris pie šķiršanās sadalījis uz pusēm, pēc Jūsu pieredzes?
30.05.2023 23:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Gardenia @ 30.05.2023 23:15
Nu un tad, ka precējušies, tas tak vispār neko nenozīmē? Pašas tak apspriežat cik ilgi Nauris izturēs Didru! Viņš īpašnieks un zina ko viņam ieguldīt, tērēt vai netērēt īpaši kur! Precējies nekur un nekad nav garantija! Tāpat vienmēr praktiski viss paliek pelnītājam nekad un nekas nav sadalīts uz pusēm. Nevienā šķirtā laulībā LV nav sadalīts vienādi. Pakomunicējiet ar afvokātiem. Lai pašām pēc tam nav lieks sarūgtinājums.sievas dabū tikai to ko pelnošais vīrs atļauj.

Negribētu dzīvot tavā pasaulītē
30.05.2023 23:21 |
 
Reitings 6214
Reģ: 14.12.2022
Lula @ 30.05.2023 23:00

Bet viņi ir precējušies, ne jau divi čomi, istabas biedri ?
Nu un tad, ka precējušies, tas tak vispār neko nenozīmē😳 Pašas tak apspriežat cik ilgi Nauris izturēs Didru! Viņš īpašnieks un zina ko viņam ieguldīt, tērēt vai netērēt īpaši kur! Precējies nekur un nekad nav garantija! Tāpat vienmēr praktiski viss paliek pelnītājam nekad un nekas nav sadalīts uz pusēm. Nevienā šķirtā laulībā LV nav sadalīts vienādi. Pakomunicējiet ar afvokātiem. Lai pašām pēc tam nav lieks sarūgtinājums.sievas dabū tikai to ko pelnošais vīrs atļauj.
30.05.2023 23:15 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Tad jāsaka, ka esmu atradusi savu cilvēku, jo mēs šādas lietas apspriežam, un jā, lai cik tas izklausītos dīvaini, ja otrs nepiekrīt tad nekas netiek pirkts vai ieguldīts. Varbūt mēs savā ģimenē vērtējam viens otru līdzvērtīgi, nevis viņš/viņa tā pat neko nesaprot, tad daru, ko gribu. Nesaprotu tiešām starp kādām ģimenēm Tu apgrozies, nu varbūt miljonāru un varbūt miljonāriem tas ir tipiski, bet manu paziņu lokā kaut ko tādu neesmu dzirdējusi, ka katrs pērk, kas ienāk prātā neapspriežoties ar partneri.
30.05.2023 23:12 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Gardenia @ 30.05.2023 22:19
Nesatraucies, nav viesnīcās tikai kruasāns ar džemu un nutellu kā bieži vien francijā. Pārsvarā vienmēr ir olas ceptas, vārītas, dārzeņi, desiņas, bekoniņi utt. Un arī tie saldumi. Ārpus viesnīcām ir arī ļoti labi piedāvājumi ne tikai picas. Piejūras zonās tie pasakaini fritto misto īpaši Sicīlijā un citss salās. Lazanjas bieži arī gardas sastopamas. Salāti ar astoņkājiem un citām jūras veltēm utt.

Tieši tā, pilnīgas muļķības, bet domāju, ka viss atkarīgs no viesnīcas, jo labāka viesnīca, jo bagātīgākas un daudzveidīgākas brokastis.
30.05.2023 23:07 |
 
Reitings 6214
Reģ: 14.12.2022
magdalena333 @ 30.05.2023 22:52
Nopietni? Vai tas vēl ir jautājums, vai tā ir norma vai nav, kad ģimenē tiek apspriesti iegūldījumi vai pirkumi pa tūkstošiem vai miljoniem?? Ok, ja pirms tam sieva ir pateikusi, mīļais, negarlaiko mani ar šādām sarunām, jo mani tas neinteresē, kur Tu ieguldi mūsu kopīgi (Elīnai ar Nauri ir kopējs maks) nopelnīto naudu, tad, jā, ir ok, ka vīrs dara pēc saviem ieskatiem un neatskaitās, bet man personīgi šādas lietas nav vienalga. Pat, ja mēs katrs pelnam, tomēr ir kaut kāda nauda, kas ir ģimenes budžets, protams, man vīram ir vienalga cik es iztērēju par lūpukrāsu vai frizieru, tā pat kā man vienalga, ja vīrs nopērk klaviatūru u.c. sīkumus, bet man noteikti nebūtu, vienalga, ja viņš izdomātu nopirkt moci, mašīnu vai vēl labāk dzīvokli?
Nez kas būs tanī momentā, ka viņš par savu naudu gribēs pirkt dzīvokli konsultēsies ar Tevi, bet Tu pateiksi nē sākumā lai nopērk Tev jaunu auto? Parādi man kaut vienu turīgu vīrieti vai sievieti kurš ir īstais pelnītājs ģimenē kurš konsultējās ar otru pusi? Sapņot jau var un dzīvot ilūzijā, bet tā nenotiek! Man apkārt daudz biznesa vīriešu daļēji arī pārvaldu viņu finanses. Varu atklāt noslēmu neviens, nekur un nekad nekonsultējās ar sievu kā rīkoties ieguldīt vai neieguldīt, ar sievietēm tieši tas pats. Tas pats kiops Sandis ar Dainu nopirka īpašumu Spānijā! Daina nopirka nolika fakta priekšā un viss.
30.05.2023 23:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Gardenia @ 30.05.2023 22:53
Tā īsti kopīgs jau nav, visi kantori Naurim! Didrai tikai nopirkts Rīgas dzīvoklis un pa lielam viņa tikai strādā pie viņa! Viņiem tak nekas nav 50/50. Kādēļ viņš sev nevarētu nopirkt 2 vai 20 dzīvokļus izremontēt un izīrēt? Viņš jau domā kā un ko darīt, bīda tos biznesus. Didra tikai kamerā kājstarpi virināt prot. Kuram vispār ienāktu prātā ar Didru biznesu apspriest??

Bet viņi ir precējušies, ne jau divi čomi, istabas biedri 😀
30.05.2023 23:00 |
 
Reitings 6214
Reģ: 14.12.2022
cory @ 30.05.2023 22:39

Jā, man arī liekas pilnīgi normāla saruna. Ja man ar vīru ir kopīgs bizness, caur kuru mēs abi pelnām mūsu ģimenei naudu, man liekas muļķīgi nezināt par mūsu biznesa finansiālo aspektu, kā arī par to, kur tiek ieguldīta mūsu kopīgi nopelnītā nauda.
Tā īsti kopīgs jau nav, visi kantori Naurim! Didrai tikai nopirkts Rīgas dzīvoklis un pa lielam viņa tikai strādā pie viņa! Viņiem tak nekas nav 50/50. Kādēļ viņš sev nevarētu nopirkt 2 vai 20 dzīvokļus izremontēt un izīrēt? Viņš jau domā kā un ko darīt, bīda tos biznesus. Didra tikai kamerā kājstarpi virināt prot. Kuram vispār ienāktu prātā ar Didru biznesu apspriest?🤔
30.05.2023 22:53 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Nopietni? Vai tas vēl ir jautājums, vai tā ir norma vai nav, kad ģimenē tiek apspriesti iegūldījumi vai pirkumi pa tūkstošiem vai miljoniem😀? Ok, ja pirms tam sieva ir pateikusi, mīļais, negarlaiko mani ar šādām sarunām, jo mani tas neinteresē, kur Tu ieguldi mūsu kopīgi (Elīnai ar Nauri ir kopējs maks) nopelnīto naudu, tad, jā, ir ok, ka vīrs dara pēc saviem ieskatiem un neatskaitās, bet man personīgi šādas lietas nav vienalga. Pat, ja mēs katrs pelnam, tomēr ir kaut kāda nauda, kas ir ģimenes budžets, protams, man vīram ir vienalga cik es iztērēju par lūpukrāsu vai frizieru, tā pat kā man vienalga, ja vīrs nopērk klaviatūru u.c. sīkumus, bet man noteikti nebūtu, vienalga, ja viņš izdomātu nopirkt moci, mašīnu vai vēl labāk dzīvokli😀
30.05.2023 22:52 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 30.05.2023 22:39

Jā, man arī liekas pilnīgi normāla saruna. Ja man ar vīru ir kopīgs bizness, caur kuru mēs abi pelnām mūsu ģimenei naudu, man liekas muļķīgi nezināt par mūsu biznesa finansiālo aspektu, kā arī par to, kur tiek ieguldīta mūsu kopīgi nopelnītā nauda.

Es saprastu, ja esmu menedžere viesnīcā un mans darba devējs man neatskaitās par finansiālajiem lēmumiem (lai gan, tomēr arī būtu normāli zināt, kur tiek likti 5 miljoni :D )
Varbūt Gardenia laulības uztver kā darba vietu un vīru kā bosu. :D
30.05.2023 22:45 |
 
Reitings 6214
Reģ: 14.12.2022
Loreenijatatoo @ 30.05.2023 17:16
Skatos Didra atkal ņem ķiršus bez atļaujas pie mājās audzētajos ķiršu dārzos.
Pati esmu Itālija un ķirši 5kg maksā 4 eur.
TiešAm nevari atļauties nopirkt,ko tu brien svešu stādos kā tāds čigāns ??
Kur ir tā Itālija kur 5 kg. Ķiršus var nopirkt par 4 eur?😳 Pat vīnogām tādu cenu nav lauku miestiņos kur tūristu nav! Kur nu vēl ķiršiem😳 reizes 20 emu bijusi, pat tuvu tam līdzīgu neesmu redzējusi😔
30.05.2023 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 2705
Reģ: 25.05.2009
Lula @ 30.05.2023 22:30

Vispār jā, tāda saruna laulībā man izklausās pilnīgi normāla. Laikam dažādās planētās dzīvojam. ?

Jā, man arī liekas pilnīgi normāla saruna. Ja man ar vīru ir kopīgs bizness, caur kuru mēs abi pelnām mūsu ģimenei naudu, man liekas muļķīgi nezināt par mūsu biznesa finansiālo aspektu, kā arī par to, kur tiek ieguldīta mūsu kopīgi nopelnītā nauda.
30.05.2023 22:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits