Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5939
Reģ: 27.02.2022
cory @ 29.03.2024 13:03
Didrihsones sporta zāles komplekts- riekstiņlegingi, bezvīļu krūšturis un lielie platformas apavi ??‍♀️ Nez viņai tās viņas kannas pa malām neveļās laukā sportojot?
viņa jau nesporto
29.03.2024 20:00 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Roze sarkanā @ 29.03.2024 18:02
Jāņem vērā arī viņa gēnus,viņš ir savas mammas pilnīga kopija,un mamma ir diezgan apaļa,tas jau vien nozīmē,ka bez sporta zāles viņam ļoti jāpiedomā ko viņš ēd. Cik redzu,viņš parasti rij nevis ēd?Esmu dzirdējusi,dažiem cilvēkiem stress uzdzen apetīti.Varbūt Naurim stress no didras??Cik ilgi var izturēt to melošanu, to izlikšanos, un tādu reāli debīlu sievieti ,anti bērna mammu sev blakus?

Nauris jau nav ne ar ko labāks par Didru muldēšanas un melošanas ziņā. Tāds tādu atrod. Viņi abi divi ir vienādi.
Nauris ir drausmīgs mahinators un iedomīgs arī bez gala. Viņš vienkārši to mazāk izliek tā, ka sabiedrība to redz. Elīnas muldēšanu tauta redz katru dienu.
Bet tev taisnība par to, ka gēni arī daudz ko dod. Tomēr paskatoties atpakaļ uz Naura bildēm jaunībā, vai pat tikai pāris gadus atpakaļ, Nauris izskatās daudz daudz savādāk. Daudz tievāks, pilnīgi normāls puisis. Tagad konkrēti uzbarojies.
29.03.2024 19:25 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
Roze sarkanā @ 29.03.2024 18:02
Jāņem vērā arī viņa gēnus,viņš ir savas mammas pilnīga kopija,un mamma ir diezgan apaļa,tas jau vien nozīmē,ka bez sporta zāles viņam ļoti jāpiedomā ko viņš ēd. Cik redzu,viņš parasti rij nevis ēd?Esmu dzirdējusi,dažiem cilvēkiem stress uzdzen apetīti.Varbūt Naurim stress no didras??Cik ilgi var izturēt to melošanu, to izlikšanos, un tādu reāli debīlu sievieti ,anti bērna mammu sev blakus?
Ņuris jau nav resns, vecis kuram kauli apvilkti ar ādu arī ir briesmīgs. Ja viņš tā darbotos ar katru muskuļu grupa pat bez kokčikiem viņam vajadzētu nu būt tādām formām kā tagad pašu ņuri sapludinātu ar Juri Zandovski un tad izdalītu uz 2 nu vismaz tādam, ja ne vēl vairāk pietuvinātam zandovska ķermenim ja ne tādam kā Zandovskim. Jo pašam Zandovskim arī nav nekā tādā baigi uzkačāti pārkačātā viņš ir bokseris, ne kačoks. Un priekš muskuļu masas neko netik. Tur vairāk ņurim ēdienkarte un baigi velk uz alus vai kolas dzeršanu
29.03.2024 18:14 |
 
Reitings 2403
Reģ: 24.07.2023
Malibu Steisija @ 29.03.2024 16:37

Viņš taču rij visu laiku mēslus. Burgerus, friškas, kebabus, Elīnas sataisītos brīnumus ar kausēto sieru, majonēzi, vēl sieru pa virsu. Viss eļļā cepts, trekns un pretīgs. Gan jau ka viņam vienmēr ir jāapēd arī Elīnas pasūtītās pusdienas ko nofilmē storijam, bet pati neēd.
Iet uz zāli tu vari daudz un tur muļķoties. Proteīna pulverus un dzērienus tu arī vari dzert cik gribi. Bet ja tu ikdienā ēd tīru mēslu, kas kalorijās ir pilnīgi absurds, tu svaru nenometīsi, lai kā tu gribētu.
Tas tāpat kā 80jos gados bija populāras tās svara tabletes un tējiņas. Cilvēki domāja, ka apēdīsi divas tās tabletes dienā un tad vari rīt kā cūka aizgaldā un vēl svaru zaudēsi.
Uz doto brīdi viņš izskatās kā sakošļāta košļene. Un vēl Elīnas storijos visu laiku staigā tikai apenēs. Un 50% no tiem storijiem viņš ir pie ledusskapja. Ar tādu ne-disciplīnu ēdienā pie skaista un veselīga ķermeņa netikt.
Jāņem vērā arī viņa gēnus,viņš ir savas mammas pilnīga kopija,un mamma ir diezgan apaļa,tas jau vien nozīmē,ka bez sporta zāles viņam ļoti jāpiedomā ko viņš ēd. Cik redzu,viņš parasti rij nevis ēd🤣Esmu dzirdējusi,dažiem cilvēkiem stress uzdzen apetīti.Varbūt Naurim stress no didras?🤣Cik ilgi var izturēt to melošanu, to izlikšanos, un tādu reāli debīlu sievieti ,anti bērna mammu sev blakus?
29.03.2024 18:02 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
Malibu Steisija @ 29.03.2024 16:37

Viņš taču rij visu laiku mēslus. Burgerus, friškas, kebabus, Elīnas sataisītos brīnumus ar kausēto sieru, majonēzi, vēl sieru pa virsu. Viss eļļā cepts, trekns un pretīgs. Gan jau ka viņam vienmēr ir jāapēd arī Elīnas pasūtītās pusdienas ko nofilmē storijam, bet pati neēd.
Iet uz zāli tu vari daudz un tur muļķoties. Proteīna pulverus un dzērienus tu arī vari dzert cik gribi. Bet ja tu ikdienā ēd tīru mēslu, kas kalorijās ir pilnīgi absurds, tu svaru nenometīsi, lai kā tu gribētu.
Tas tāpat kā 80jos gados bija populāras tās svara tabletes un tējiņas. Cilvēki domāja, ka apēdīsi divas tās tabletes dienā un tad vari rīt kā cūka aizgaldā un vēl svaru zaudēsi.
Uz doto brīdi viņš izskatās kā sakošļāta košļene. Un vēl Elīnas storijos visu laiku staigā tikai apenēs. Un 50% no tiem storijiem viņš ir pie ledusskapja. Ar tādu ne-disciplīnu ēdienā pie skaista un veselīga ķermeņa netikt.
Paldies tad es sapratu, ka rezultāta nebūs un nav ko gaidīt😂 par cik didra mani bloķējusi neko netedzu no viņa ēdienkartes. Es biju iedomājusies, ka šis iet uz kačalka un tad vakarā 5 alus vismaz nomizo tādēļ nav rezultāta, a viņam pie vainas ēdienkarte. Vājēt viņam nevajadzētu ne grama, bet formai pēc tādiem trenniņiem vajadzētu būt citai. Viņam tak viss tik pateicīgi pārdzītos reljefainos muskuļos bez kokčikuem un baigās piepūles.
29.03.2024 17:38 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
Roze sarkanā @ 29.03.2024 16:56
Bet cik jābūt dumjai zosij lai uz Bali nepaņemtu peldkostīmu?Didra peldās apakšveļā,tāds lēts paskats,es apsmējos kā viņa peldēja?ar vienu roku matus tur, otra roka ūdenī muļļājas,un kadrs pārleca?Domāju,didra tieši uz pusminūti iekāpa tajā baseinā nofilmēties??
Jēziņ labi, ka viņa mani nobloķējusi un es to netedzu🙈 es jau sabijos, ka viņa jūrā peldās un ar kāju smiltīs iekāpusi. Te izrādās baseins🙏 Viņi tak man šķiet ne kad LV nav redzējuši ne Jūrmalā, ne Ventspilī vai kur viņi tur vēl dzīvo?
29.03.2024 17:33 |
 
Reitings 2403
Reģ: 24.07.2023
Gardenia @ 29.03.2024 15:04
Vai tiešām kāds tādā paskatā iet uz sporta klubu, ar krūšturi? Ar kaut kādām koriģējošām trusenem? Zābaki vispār pjozdecss, vai ar tādiem apaviem viņu vispār drīkst laist zālē?? tas ir kā krievenes ar kombinaškām uz ballēm gāja? cilvēkiī viņi ir debīli? Kas tas par joku vispār šodien bija? Gāju forumā un pidriķu baterfļaja reklāma uzleca ar kaut kādu atlaidi?? tie svoloči izdomājuši paņirgāties, te ko par reklāmu savu samaksājuši?
Bet cik jābūt dumjai zosij lai uz Bali nepaņemtu peldkostīmu🤣Didra peldās apakšveļā,tāds lēts paskats,es apsmējos kā viņa peldēja🤣ar vienu roku matus tur, otra roka ūdenī muļļājas,un kadrs pārleca🤣Domāju,didra tieši uz pusminūti iekāpa tajā baseinā nofilmēties🤣🤣
29.03.2024 16:56 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Gardenia @ 29.03.2024 16:21
Bet kas ir ar pašu ņuri? Visu laiku iet uz kačalku, bet rezultāta tak nav! Pat sapratu, ka dzer proteīna kokčikus. Nu ja nemaldos tak otro gadu kaut ko trennē? nu nav tad trenēta vīrieša ķermenis, brīžiem pat izskatās paļum un nav nekāda reljefa., tak pēc 3 mēnešu cītīgiem pareizi izpildītiem vingrojumiem jābūt reljefam un citām formām, bez kokteiļiem! Man citu domu nav kā viņš tur laiž muļķi, visu dara pilnīgi nepareizi un vakarā guļ pie TV ar alu!

Viņš taču rij visu laiku mēslus. Burgerus, friškas, kebabus, Elīnas sataisītos brīnumus ar kausēto sieru, majonēzi, vēl sieru pa virsu. Viss eļļā cepts, trekns un pretīgs. Gan jau ka viņam vienmēr ir jāapēd arī Elīnas pasūtītās pusdienas ko nofilmē storijam, bet pati neēd.
Iet uz zāli tu vari daudz un tur muļķoties. Proteīna pulverus un dzērienus tu arī vari dzert cik gribi. Bet ja tu ikdienā ēd tīru mēslu, kas kalorijās ir pilnīgi absurds, tu svaru nenometīsi, lai kā tu gribētu.
Tas tāpat kā 80jos gados bija populāras tās svara tabletes un tējiņas. Cilvēki domāja, ka apēdīsi divas tās tabletes dienā un tad vari rīt kā cūka aizgaldā un vēl svaru zaudēsi.
Uz doto brīdi viņš izskatās kā sakošļāta košļene. Un vēl Elīnas storijos visu laiku staigā tikai apenēs. Un 50% no tiem storijiem viņš ir pie ledusskapja. Ar tādu ne-disciplīnu ēdienā pie skaista un veselīga ķermeņa netikt.
29.03.2024 16:37 |
 
Patīk
Reitings 30233
Reģ: 12.10.2022
Gardenia @ 29.03.2024 16:21
Bet kas ir ar pašu ņuri? Visu laiku iet uz kačalku, bet rezultāta tak nav! Pat sapratu, ka dzer proteīna kokčikus. Nu ja nemaldos tak otro gadu kaut ko trennē? nu nav tad trenēta vīrieša ķermenis, brīžiem pat izskatās paļum un nav nekāda reljefa., tak pēc 3 mēnešu cītīgiem pareizi izpildītiem vingrojumiem jābūt reljefam un citām formām, bez kokteiļiem! Man citu domu nav kā viņš tur laiž muļķi, visu dara pilnīgi nepareizi un vakarā guļ pie TV ar alu!
Domāju, ka sporto un kaut ko dara. Muskuļi aug apakšā, bet virskārtā krājas tauki, tāpēc neko nevar redzēt. Ja tāds ir viņa mērķis, tad ļoti labi izdodas. :D
29.03.2024 16:28 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
CallMeAnnika @ 29.03.2024 16:13
DuBsi nevar uztrenēt neēdot. Viņai duBsis plakanāks par plakanu, sabrauktu brokoli. :D
Bet kas ir ar pašu ņuri? Visu laiku iet uz kačalku, bet rezultāta tak nav! Pat sapratu, ka dzer proteīna kokčikus. Nu ja nemaldos tak otro gadu kaut ko trennē😳 nu nav tad trenēta vīrieša ķermenis, brīžiem pat izskatās paļum un nav nekāda reljefa., tak pēc 3 mēnešu cītīgiem pareizi izpildītiem vingrojumiem jābūt reljefam un citām formām, bez kokteiļiem! Man citu domu nav kā viņš tur laiž muļķi, visu dara pilnīgi nepareizi un vakarā guļ pie TV ar alu!
29.03.2024 16:21 |
 
Patīk
Reitings 30233
Reģ: 12.10.2022
cory @ 29.03.2024 13:03
Didrihsones sporta zāles komplekts- riekstiņlegingi, bezvīļu krūšturis un lielie platformas apavi ??‍♀️ Nez viņai tās viņas kannas pa malām neveļās laukā sportojot?
DuBsi nevar uztrenēt neēdot. Viņai duBsis plakanāks par plakanu, sabrauktu brokoli. :D
29.03.2024 16:13 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
CallMeAnnika @ 29.03.2024 16:08
Aizmisti pateikt, ka šo gadu laikā viņiem ir tikai VIENS veikals, kurā ieiet labi ja pāris cilvēki dienā.
Ja Butterfly būtu, kur augt, tad sen jau būtu atvērušies vēl vairāki veikali tirdzniecības centros, kur apgrozās lielas masas ar cilvēkiem.
Nesaprotu, kā cilvēki dodas klausīties Elīnu. Maļ uz riņķi vienu un to pašu, kā attīstās, bet kā ir viens veikals, tā vēljoprojām ir tas pats viens, nelaimīgais, tukšais veikals.
Biju intereses pēc 2x ieskrējusi kad nesen bija Blaumanī parvācies abas reizes neviena cilvēka un no lupatām nav pat ko apskatīt
29.03.2024 16:12 |
 
Patīk
Reitings 30233
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 29.03.2024 11:30
Njaa, ceļot vairākas reizes gadā, jau gadiem, piederēt uzņēmums kuram it kā ir miljons eiro apgrozījums, vairākas reizes gadā braukt komandējumos, nu kā var neprast angļu valodu vismaz sakarīgā sarunvalodā? Mūsdienās, kur angļu valoda ir uz katra stūra, var tak skatīties filmas angliski, klausies podkāstus, lai uzsūktu valodu, bet viss, ko viņa spēj ir knapi izšļupstēt 2-3 teikumus angļu valodā?‍♀️ Šeit arī var redzēt kāpēc viņa nespēj uzņemt, pārstrādāt un integrēt savā dzīvē jaunu informāciju, lai tik turpina fokusēties uz lupatām un fotografēšanos, tur diemžēl meitenei nepietiek smadzenēs kapacitāte uz papildus info.
Aizmisti pateikt, ka šo gadu laikā viņiem ir tikai VIENS veikals, kurā ieiet labi ja pāris cilvēki dienā.
Ja Butterfly būtu, kur augt, tad sen jau būtu atvērušies vēl vairāki veikali tirdzniecības centros, kur apgrozās lielas masas ar cilvēkiem.
Nesaprotu, kā cilvēki dodas klausīties Elīnu. Maļ uz riņķi vienu un to pašu, kā attīstās, bet kā ir viens veikals, tā vēljoprojām ir tas pats viens, nelaimīgais, tukšais veikals.
29.03.2024 16:08 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
cory @ 29.03.2024 13:03
Didrihsones sporta zāles komplekts- riekstiņlegingi, bezvīļu krūšturis un lielie platformas apavi ??‍♀️ Nez viņai tās viņas kannas pa malām neveļās laukā sportojot?
Vai tiešām kāds tādā paskatā iet uz sporta klubu, ar krūšturi? Ar kaut kādām koriģējošām trusenem? Zābaki vispār pjozdecss, vai ar tādiem apaviem viņu vispār drīkst laist zālē?🙈 tas ir kā krievenes ar kombinaškām uz ballēm gāja🙈 cilvēkiī viņi ir debīli? Kas tas par joku vispār šodien bija? Gāju forumā un pidriķu baterfļaja reklāma uzleca ar kaut kādu atlaidi?🙈 tie svoloči izdomājuši paņirgāties, te ko par reklāmu savu samaksājuši?
29.03.2024 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Sonic @ 29.03.2024 08:15
ja Jūlija tur būtu, tad viņām būtu kopā ar Annemariju storiji un Anne noteikti tad nebrauktu viena ar rolleri

Jūlija taču nesen apprecējās, neticu, ka viņai bez vīra Didreļiem gribētos pakaļ lēkt, turklāt pa Lieldienām.
Nē, protams, precējies nav miris un var ceļot arī viens, bet uz Bali man gribētos braukt ar jauno vīru nevis par kalponi.
29.03.2024 14:37 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
amoreamore @ 29.03.2024 12:27
https://failiem.lv/u/ktchgjh4kk
Didra, 26 gadi, nejēdz lietot šortus. Nu vai arī es tiešām nesaprotu kam mums šeit jāpievērš uzmanība.

Jā... es pamanīju, ka katru reizi kad Butterfly modeles reklamē to koši rozā bodiju, tie džinsa šorti ir kā dekorācija. Attaisīti vaļā un pa pusei novilkti nost. Gan jau tāpēc, ka tad kad ir uzvilkti un aiztaisīti ciet, stulbi izskatās, tāpēc jāpievērš uzmanība savai kājstarpei.
29.03.2024 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
Didrihsones sporta zāles komplekts- riekstiņlegingi, bezvīļu krūšturis un lielie platformas apavi 🤦🏼‍♀️ Nez viņai tās viņas kannas pa malām neveļās laukā sportojot?
29.03.2024 13:03 |
 
Reitings 6983
Reģ: 13.04.2022
https://failiem.lv/u/ktchgjh4kk
Didra, 26 gadi, nejēdz lietot šortus. Nu vai arī es tiešām nesaprotu kam mums šeit jāpievērš uzmanība.
29.03.2024 12:27 |
 
Reitings 2403
Reģ: 24.07.2023
telma @ 29.03.2024 11:05
Nē, Elīna, video lietuviešiem IR traki.
Neticu,ka viņa pa tādām cenām varēs pārdot savas lupatas Lietuvā. Viņiem ir savs lēts Gariunai tirgus Viļņā, un blakus Polija, kur var nopirkt tās didras lupatas 7 reizes lētāk🤣un vispār lietuvieši ir tādi stiligāki,diez vai gribēs pirk didras"modes preces"
29.03.2024 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
Veiksme @ 29.03.2024 11:03
viņa tak teica, ka šokolādes tur dārgas un maksā pusi cilvēka dienas algu. Tas ir tas pats, kas te uzdāvināt kko pa 40 eur, ja Tev dienas alga ir 80.

Vispār nesaprotu, kāpēc gidam jādāvina šokolāde. Tikai tāpēc, ka šokolāde tur ir dārga? Ja tu gribi viņam kaut kādā veidā pateikties, tad pēdējā dienā iedod dāsnu dzeramnaudu. Tā vismaz viņš varēs iegādāties sev un/vai ģimenei to, kas viņiem tiešām nepieciešams, jo Bali tomēr daudzi vietējie iedzīvotāji dzīvo diez gan pieticīgi.
29.03.2024 11:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits