Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5467
Reģ: 27.02.2022
chihiro @ 09.03.2024 23:28

Jā, man ir cilvēki blakus diskusijā - Kiviči, kam sekoju (ne vienmēr un visur, kaut kādos periodos vairāk, citos nemaz) un šausminos, bet viņi dara objektīvi sliktas lietas, nevis manās iedomās, un es par viņiem nerakstītu sliktu tikai tāpēc, ka viņi nepriecājas ceļojumā. Protams, viņu dzīve neskauž.
Es reti kad ieeju Vucēnas profilā un pašausminos, arī nekas tur man neskauž.
Ar to es gribu pateikt, ka uz Didrihsonu IG tu ej apzināti, SBF slēdz apzināti, uz šo forumu ej apzināti. Reklāmas bieži mums rāda to, ko pati esi meklējusi vai līdzīgas. Skaudība, ko pati atzini, ka izjūti, ir slikta lieta, labāk dari kaut ko, lai paaugstinātu savus ienākumus (pati teici, ka ceļojumi skauž). Neliekas pareizi, ka noliec viņus tikai tāpēc, ka pati dzīvo sliktāk - un to jau neteicu es, bet tu pati.
Protams, ka te katrs var rakstīt ko grib un es to arī izmantoju.
man kretine lētticīgo ļautiņu tīrākā dirsināšana. Tāda negodiba, ka tikai uz tiem uzdzīvo, protams loxiem loxu problēmas (šajā gadījumā lētticīgie), bet nja, kaut kādai sirdsapziņai taču jābūt. Tāpat, iepriekš traki tur liek video, ka gulēs mašīnā, ko tur, ko tur, uzkāpj statistika, hujaks numuru rezervē. Pilnībā pretīgi viņa uzdzīvo uz savu sekotāju rēķina. + Klaji dirs ka viņa jau ir patiesa.
09.03.2024 23:59 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
Pupuķis @ 09.03.2024 19:50

Man liekas, ka šis ir publisks forums, kur var izteikt savu viedokli, atbildēju uz Jūsu jautājumu. Gan jau arī kādi Jūsu putni liek šeit nākt, komentēt un brīnīties par citu cilvēku viedokļiem.
Es neuzskatu, ka viss ir jāskatās, ko rāda, bet diemžēl bieži vien šie divi personāži tiek man negribot iestumti manā ikdienā.

Jā, man ir cilvēki blakus diskusijā - Kiviči, kam sekoju (ne vienmēr un visur, kaut kādos periodos vairāk, citos nemaz) un šausminos, bet viņi dara objektīvi sliktas lietas, nevis manās iedomās, un es par viņiem nerakstītu sliktu tikai tāpēc, ka viņi nepriecājas ceļojumā. Protams, viņu dzīve neskauž.
Es reti kad ieeju Vucēnas profilā un pašausminos, arī nekas tur man neskauž.
Ar to es gribu pateikt, ka uz Didrihsonu IG tu ej apzināti, SBF slēdz apzināti, uz šo forumu ej apzināti. Reklāmas bieži mums rāda to, ko pati esi meklējusi vai līdzīgas. Skaudība, ko pati atzini, ka izjūti, ir slikta lieta, labāk dari kaut ko, lai paaugstinātu savus ienākumus (pati teici, ka ceļojumi skauž). Neliekas pareizi, ka noliec viņus tikai tāpēc, ka pati dzīvo sliktāk - un to jau neteicu es, bet tu pati.
Protams, ka te katrs var rakstīt ko grib un es to arī izmantoju.
09.03.2024 23:28 |
 
Reitings 5467
Reģ: 27.02.2022
Tak prikolam ielika ka gulēs mašīnā, plika dirsana. Nepavelkaties taču līdzi, visu to huinu tikai haipam taisa, reitingi ta krītas, un viņi ir pazīstami kā maksimāli klauni, ar neko gudru neizceļas.
09.03.2024 23:08 |
 
Reitings 1914
Reģ: 24.07.2023
KristineKK1 @ 09.03.2024 20:58
Nu diezgan bēdīgi, lai neteiktu vairāk. Trīs jauni cilvēki- divi biznesa haizivis un tad mazā asistente nevar visi kopā uz trijiem noīrēt nakti viesnīcā. Uz galviņām katram sanaktu savi 40-50€ un viss- esi siltumā, komfortā un nekāda gulēšana mašīnā. Tas pats arī par apģērbu- ja jau Elīna salst savā Tauriņa vilnas džemperī, tad ieej veikalā, nopērc riktīgi siltu virsjaku un baudi Milānu uz urrā. Cik var čīkstēt, viss ir slikti. Un vainīga ir Milāna. Nopietni??!
Neatceros valsti, bet nesen ex.Sauliete kopā ar bērniem un māsu bija ceļojumā. Bija diezgan pavēsa diena. Visas iegāja random veikalā un nopirka sev mēteļus un turpināja atpūsties un baudīt tūristiņu. Es noteikti darītu tāpat. Un tad ir Elīna, kura grandiozi vada mega pasākumus un palīdz augt biznesiem…un pavada dienas Milānā kā baznīcas žurka. Bēdīgi
viņi lido no Bergamo,izlidojums ir 6.40 no rīta. Pretī lidostai ir brinišķīga viesnīca NH Orio, ar kājām lēnā garā 15 minūtes lidz lidostai, bet var arī samaksāt 5 euro no cilvēka par transfēru,lai nav jāstiepj koferi, un tevi pieved tieši pie lidostas durvīm. Tur arī ir brīnišķīgs šopingcentrs ar labām kafeinīcām.Par 2 cilvēkiem ar brokastīm mēs samaksājām 150 euro, protams,mēs plānojām visu iepriekš.Bet biznessiļķe gulēs mašīnā😨ak šausmas!Cik viņiem tur bija tas apgrozījums? Pāri milijonam????🤣🤣🤣Tajā viesnīcā ir arī super sporta zāle un labs piedāvājums vakariņām.Nēesam biznesmeņi,strādājam algotu darbu, bet varam to atļauties.Un Annemarijai kā darbiniecei arī būtu jāsēž ar viņiem pus nakti mašīnā???Izskatās,ka Annemarija sevi ļoti zemi vērtē😥cita jau sen tos didriķus būtu nolikusi pie vietas, domāju,didra bez Annemarijas nevar iztikt,nojaušu,ka viņa vēl kā tulks tiem idiotiem piestrādā.😂😂
09.03.2024 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 2607
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 133
Reģ: 08.11.2023
Nu diezgan bēdīgi, lai neteiktu vairāk. Trīs jauni cilvēki- divi biznesa haizivis un tad mazā asistente nevar visi kopā uz trijiem noīrēt nakti viesnīcā. Uz galviņām katram sanaktu savi 40-50€ un viss- esi siltumā, komfortā un nekāda gulēšana mašīnā. Tas pats arī par apģērbu- ja jau Elīna salst savā Tauriņa vilnas džemperī, tad ieej veikalā, nopērc riktīgi siltu virsjaku un baudi Milānu uz urrā. Cik var čīkstēt, viss ir slikti. Un vainīga ir Milāna. Nopietni??!
Neatceros valsti, bet nesen ex.Sauliete kopā ar bērniem un māsu bija ceļojumā. Bija diezgan pavēsa diena. Visas iegāja random veikalā un nopirka sev mēteļus un turpināja atpūsties un baudīt tūristiņu. Es noteikti darītu tāpat. Un tad ir Elīna, kura grandiozi vada mega pasākumus un palīdz augt biznesiem…un pavada dienas Milānā kā baznīcas žurka. Bēdīgi
09.03.2024 20:58 |
 
Reitings 1139
Reģ: 25.01.2023
Clara @ 09.03.2024 18:43

7 gadUS.
Un ar ko tieši viņi tagad atšķiras? Tādi paši kapeikpisēji vien ir, tikai tagad ir vairāk līdzekļu, varētu arī godīgi samaksāt ;))
Kad ieraudzīju,vairs nebija iespējams izlabot"gadus".Nauris ir tērētājs,Elīna- taupītājs.Tas jau sen redzams.To nevar tik vienkārši pārlauzt,un vienalga cik tūkstoši būs kontā.Atliek kaut cik ,viens otram pielāgoties.Te var gari skaidrot,bet ja neesi bijis kopā ar tādu tipu,grūti izskaidrot.
09.03.2024 20:49 |
 
Reitings 396
Reģ: 05.02.2022
Ak jē, miljonāriem žēl 150 eiro, lai nakšņotu normālos apartamentos, tā vietā grib nakšņot mašīnā 😅 es nevaru, nu cik ļoti skopam jābūt, lai sevi liktu tādas dilemmas priekšā!
09.03.2024 20:20 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
chihiro @ 09.03.2024 19:41

Nu tie jau ir tavi putni galvā, ka tev skauž.. un ka uzskati, ka viss, kas tiek rādīts internetā un TV, ir jāskatās.

Man liekas, ka šis ir publisks forums, kur var izteikt savu viedokli, atbildēju uz Jūsu jautājumu. Gan jau arī kādi Jūsu putni liek šeit nākt, komentēt un brīnīties par citu cilvēku viedokļiem.
Es neuzskatu, ka viss ir jāskatās, ko rāda, bet diemžēl bieži vien šie divi personāži tiek man negribot iestumti manā ikdienā.
09.03.2024 19:50 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
Pupuķis @ 09.03.2024 19:05

Traucē un skauž tas, ka viņiem it kā ir nauda, par kuru varētu tiešām izbaudīt ceļojumus, valstu kultūru, bet tā vietā viņi nebauda neko un tikai par visu ņerkst. Žēl, ka citiem cilvēkiem vajag cītīgi krāt naudiņu, lai vismaz vienreiz gadā kaut kur aizbrauktu un to izbaudītu. Un pie tam gan paši, gan acīmredzami STV, uzskata, ka ir tik svarīgi un vērtīgi, lai cilvēki sekot visām viņu muļķībām - Instagramā un SBF.

Nu tie jau ir tavi putni galvā, ka tev skauž.. un ka uzskati, ka viss, kas tiek rādīts internetā un TV, ir jāskatās.
09.03.2024 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 2597
Reģ: 25.05.2009
zebramežā @ 09.03.2024 11:23
nevajag Google translate, ir Google Lencs - nofočē un tev uz bildes uzreiz ir lv tulkojums. Kā tad savādāk Ķīnā un Japānā saprast ko ēdīsi ?

Jā tas arī variants, bet es par iphone funkcijām savā komentārā runāju, ņemot vērā, ka Didra lieto iphone. Pa taisno no uzņemtas bildes/foto albuma var uztulkot visu uz angļu valodu. Uz iphone cik man zināms nemaz google lens pa tiešo nav pieejama.
09.03.2024 19:20 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
chihiro @ 09.03.2024 16:13
Es nesaprotu, kāda jums starpība, cik priecīgi viņi ir Venēcijā vai Parīzē un cik aktīvi laiku pavada Dubaijā utt. Ir cilvēki, kuri uz visu raugās negatīvām acīm. Tādi viņi ir, jā. 100%, ka, ja būtu saulaina Venēcija, kaut kas cits būtu slikts tur. Bet nu un? Kā tieši jums tas traucē?

Traucē un skauž tas, ka viņiem it kā ir nauda, par kuru varētu tiešām izbaudīt ceļojumus, valstu kultūru, bet tā vietā viņi nebauda neko un tikai par visu ņerkst. Žēl, ka citiem cilvēkiem vajag cītīgi krāt naudiņu, lai vismaz vienreiz gadā kaut kur aizbrauktu un to izbaudītu. Un pie tam gan paši, gan acīmredzami STV, uzskata, ka ir tik svarīgi un vērtīgi, lai cilvēki sekot visām viņu muļķībām - Instagramā un SBF.
09.03.2024 19:05 |
 
Reitings 2365
Reģ: 17.03.2022
Didra pēdējās dienās liek tik haotiski tos storijus, ka nevar saprast kur viņa īsti atrodas-ceļojumā, mājās, vai savā stāvizrādē😅😅
09.03.2024 19:04 |
 
Reitings 1865
Reģ: 13.07.2016
Kenty @ 09.03.2024 15:56
Tas tak bija 7gadi atpakaļ,jauni gurķi kad bija,nevis tagad

7 gadUS.
Un ar ko tieši viņi tagad atšķiras? Tādi paši kapeikpisēji vien ir, tikai tagad ir vairāk līdzekļu, varētu arī godīgi samaksāt ;))
09.03.2024 18:43 |
 
Reitings 1865
Reģ: 13.07.2016
chihiro @ 09.03.2024 16:08

Kad viņi bija krievijā?

2018.gadā 😙
09.03.2024 18:29 |
 
Reitings 431
Reģ: 21.11.2023
zebramežā @ 09.03.2024 11:23
nevajag Google translate, ir Google Lencs - nofočē un tev uz bildes uzreiz ir lv tulkojums. Kā tad savādāk Ķīnā un Japānā saprast ko ēdīsi ?

Google Lens.
Ideāls izgudrojums - der gan ēdienkartēm,ceļu zīmēm un visam citam!
09.03.2024 17:59 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 04.03.2024 16:05
Tomēr AboutYou norāda pēdējo 30 dienu zemāko cenu un pircējs spēj orientēties, vai tas ir izdevīgi vai nav. Butterfly ignorē šo likumu.

Jā, norāda 30 dienu zemāko cenu. Bet cenas mainās visu laiku ar ļoti būtiskiem kritumiem un augstumiem (nevis kā te norādīja viena cita lietotāja par citu veikalu un pāris centiem) un Aboutyou it kā nav kaut kāds kreisais veikals vai Aliexpress tipa veikals, kur viltojumus pārdod, tomēr tā mārketinga stratēģija ir ļoti savāda/kaitinoša.
09.03.2024 16:43 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 04.03.2024 16:09
Nē, nav, bet mans secinājums atsaucās uz Elīnas daudzreiz stāstīto, ka dzīvoja nabadzībā un nevarēja atļauties nopirkt to, ko citi. Un to, kā viņu nākošajā dienā pēc izlaiduma izmeta no mājām, jo viņa tagad ir pieaugusi un vecākiem vairs nav jāuztur viena lieka mute. Un ar šādiem vārdiem viņa pati to ir intervijā teikusi.

Joprojām nesaprotu, kāda saistība privātmājai ar turīguma līmeni. Daudzi dzīvo privātmājās, bet ir nabadzīgi. Aizbrauc kaut uz laukiem, kur daudzdzīvokļu nami nemaz tik daudz nav.
Viņa jau arī nedzīvoja Rīgā, bet Dobelē.
09.03.2024 16:42 |
 
Reitings 979
Reģ: 13.11.2023
melna_aronija @ 05.03.2024 09:54

Es šim pat daļēji piekrītu. Protams, nav viņš ideāls un tāpat ir darītas huiņas. Bet ja salīdzina, kā viņš pret to bērnu izturas un kā Didra - liekas, ka viņam vismaz rūp tas bērns un pavadīt laiku ar viņu, parūpēties par viņu. Didrai to bērnu vajag tad, kad bildes jātaisa vai jātēlo gada māte kamerām un intervijās. Pēc tam nomet auklei un viss, jo lupatas svarīgākas.

Elīna ir stāstījusi, ka bērnu gribēja Nauris vairāk nekā viņa.
Bērnam, kā jūs sakāt, mīlošs tētis, aukle, paskataties, kā dzīvo Kiviču vai Vucēnas bērni.
Te būtu mācība sievietēm neklausīt citus par grūtniecību jautājumiem. Reizēm vīrs, reizēm sabiedrība uzspiež, ka vajag bērnu. Vēl reliģiskie cilvēki saka, ka abortu nedrīkst utt. Beigās sieviete var palikt viena ar negribētu bērnu, vīrietis aiztinies, sabiedrībai, protams, nav nekādu pienākumu.
09.03.2024 16:36 |
 
Reitings 1914
Reģ: 24.07.2023
Kenty @ 09.03.2024 15:56
Tas tak bija 7gadi atpakaļ,jauni gurķi kad bija,nevis tagad
ar ko viņi tagad labāki? Tādi paši idioti.Didra Itālijas ēdnīcā:O,te var nemaksāt, acis spīd,ka tikai kādu apšmaukt. Pārģērbjas Macdonaldā zālē,neiet uz tualeti,lai nav jāmaksā.Arī tagad brauktu bez biļetes,tādi viņi ir pēc būtības,un tādi kapeiku pisēji arī paliks.Un vecumam te galīgi nav nozīmes.Didriķi ir tādi,ka tik kādu apšmaukt.Tās nemitīgās atlaides,arī tā pati fanu čakarēšana, atved preci un uzreiz liež atlaidi,taču visiem skaidrs, ka uzcenojums tikliels uzlikts,ka didra var tēlot baigo atlaižu labdari🤣🤣
09.03.2024 16:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)