Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1112
Reģ: 13.11.2023
Un, kā saprotu, viņas vecāki krievi. Tad vēl, ja paņem tai sektantiskai uzvedībai klāt krievu vīrieša mentalitāti, tad man pilnībā veidojas tāds iespaids, kādu stāsta Elīna UN man šķiet, ka viņa pat pārāk pazemīgi izturas pret tēvu.
Nesapratu, ko nozīmē "ne velti skrēja Naurim pakaļ, viņa bija no labākas ģimenes" - tad jau Naurim būtu jāskrien pakaļ viņai.
Tu paskaties uz jebkādām sektantēm, pāris mēneši un apprecas. Pirmā prātā no Elīnas sektas prieka vēsts ienāca Līva Goba.
Nav par prieka vēsti, bet laikam tā jaunā paaudze, kur meitene ar puisi divatā nevar palikt, ka tik kaut kas nenotiek, tādēļ uz visiem randiņiem nāk 3.cilvēks un, lai no tā atbrīvotos, ir jāprecas.
01.04.2024 10:58 |
 
Reitings 1112
Reģ: 13.11.2023
krixis3 @ 01.04.2024 10:30
Par to tēvu runājot, jūs vēl domājat, ka viņs bija tāds despots ka viņa stāsta? Man ir izveidojies uzskats, ka viņš vienkārši neļāva darīt viņai visas tās lietas, ko neļauj normāls vecāks sikai perdelei. Atcerieties to bildi ar pavertam kājām? Nu ja viņas daba bija tāda, ka gribēja balleties, ar čaļiem tusēties, apkārt vazāties, tad saprotams, ka tēvs aizliedza. Vai ir kāds tēvs, kas to atļautu? Tāpat par to nabadzību. Nu cammon. Viņiem bija dzīvoklis, izrādās arī kaut kāda māja, māte šuva drēbes,pietam cik saprotu, diez gan labi šuj. Bet ja gribas dārgas lupatas, ceļojumus, firmas somiņas un tādu rich lifestyle padsmit gados, tad OK, nebija bagāti. Bet ja jau dejoja arī tas sporta dejas ko minēja cilvēks kaut maza bija vēl, tad jau nebija tik nabagi. Tas jau nav lēts prieks.
Ne velti skrēja tam Naurim pakaļ. Viņa bija tā teikt ko labākās ģimenes. Ne velti 18 gados jau apprecējās un kādu ceļojumā uz Bali bija. Vai kur tur. Bet bija. Pat ja paši krāja. Tātad tik nabagi jau nebija, nav daudz jaunlaulāto kad var aizbraukt ceļojuma. Būsim reālas. Bet nu jā visu mērā naudā, tad protams, berniba bija smaga, nabadzībā un ar tik ļoti briesmīgu tēvu.

Jā, uzskatu, ka tēvs nav bijis labs audzināšanā. Pirmām kārtām jāņem vērā, ka Elīnas sektas ticība ir no vecākiem nākusi un sektas cilvēki nav ar normāliem uzskatiem. Šobrīd izskatās, ka jaunāki cilvēki var ģērbties kā grib, bet pieņemu, ka vecākiem cilvēkiem tādu uzskatu nav bijis. Arī tā visa super ātrā precēšanās un "šķirties ir grēks" ir sektas iniciēta. Otrkārt, skatoties kaut vai uz šī brīža situāciju, var redzēt, ka ģimenes modelis jocīgs - Nauris teica, ka Elīnas tēvs n gadus nestrādājot un pelnītāja ir mamma.
01.04.2024 10:51 |
 
Reitings 5891
Reģ: 27.02.2022
krixis3 @ 01.04.2024 10:30
Par to tēvu runājot, jūs vēl domājat, ka viņs bija tāds despots ka viņa stāsta? Man ir izveidojies uzskats, ka viņš vienkārši neļāva darīt viņai visas tās lietas, ko neļauj normāls vecāks sikai perdelei. Atcerieties to bildi ar pavertam kājām? Nu ja viņas daba bija tāda, ka gribēja balleties, ar čaļiem tusēties, apkārt vazāties, tad saprotams, ka tēvs aizliedza. Vai ir kāds tēvs, kas to atļautu? Tāpat par to nabadzību. Nu cammon. Viņiem bija dzīvoklis, izrādās arī kaut kāda māja, māte šuva drēbes,pietam cik saprotu, diez gan labi šuj. Bet ja gribas dārgas lupatas, ceļojumus, firmas somiņas un tādu rich lifestyle padsmit gados, tad OK, nebija bagāti. Bet ja jau dejoja arī tas sporta dejas ko minēja cilvēks kaut maza bija vēl, tad jau nebija tik nabagi. Tas jau nav lēts prieks.
Ne velti skrēja tam Naurim pakaļ. Viņa bija tā teikt ko labākās ģimenes. Ne velti 18 gados jau apprecējās un kādu ceļojumā uz Bali bija. Vai kur tur. Bet bija. Pat ja paši krāja. Tātad tik nabagi jau nebija, nav daudz jaunlaulāto kad var aizbraukt ceļojuma. Būsim reālas. Bet nu jā visu mērā naudā, tad protams, berniba bija smaga, nabadzībā un ar tik ļoti briesmīgu tēvu.
jā, visticamāk viņa jauna bija riktīgi nepaklausīga un gāja maukoties
01.04.2024 10:46 |
 
Reitings 2469
Reģ: 05.12.2021
Par to tēvu runājot, jūs vēl domājat, ka viņs bija tāds despots ka viņa stāsta? Man ir izveidojies uzskats, ka viņš vienkārši neļāva darīt viņai visas tās lietas, ko neļauj normāls vecāks sikai perdelei. Atcerieties to bildi ar pavertam kājām? Nu ja viņas daba bija tāda, ka gribēja balleties, ar čaļiem tusēties, apkārt vazāties, tad saprotams, ka tēvs aizliedza. Vai ir kāds tēvs, kas to atļautu? Tāpat par to nabadzību. Nu cammon. Viņiem bija dzīvoklis, izrādās arī kaut kāda māja, māte šuva drēbes,pietam cik saprotu, diez gan labi šuj. Bet ja gribas dārgas lupatas, ceļojumus, firmas somiņas un tādu rich lifestyle padsmit gados, tad OK, nebija bagāti. Bet ja jau dejoja arī tas sporta dejas ko minēja cilvēks kaut maza bija vēl, tad jau nebija tik nabagi. Tas jau nav lēts prieks.
Ne velti skrēja tam Naurim pakaļ. Viņa bija tā teikt ko labākās ģimenes. Ne velti 18 gados jau apprecējās un kādu ceļojumā uz Bali bija. Vai kur tur. Bet bija. Pat ja paši krāja. Tātad tik nabagi jau nebija, nav daudz jaunlaulāto kad var aizbraukt ceļojuma. Būsim reālas. Bet nu jā visu mērā naudā, tad protams, berniba bija smaga, nabadzībā un ar tik ļoti briesmīgu tēvu.
01.04.2024 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Es tā padomāju, Didra popularizē, ka, ja viņa nemočītu, bezvīļu apenēs nelēkātu, tad zeme ap sauli apstātos rotēt, nu vispār nekas nenotiktu bez viņas darbošanās.
Savukārt, patiesībā viņa ir pilnīgi atkarīga no visiem pārējiem, Ņura, muteres, aukles, kalponēm utt. Ja kāds viņu uzmet, viņa kļūst rīcībnespējīga, ne viņa viena mācētu uz ārzemēm aizbraukt, ne viņa spēj bērnu pieskatīt viena pati vienu dienu. Ņuris, kad uz Poliju devās, bija uzreiz māte jāizsauc.
Es sevi vispār uzskatu par paslinku un noteikti ne mega uzņēmēju, bet jeibogu, es viena saviem spēkiem varu izdarīt daudz vairāk (jēdzīga) nekā viņa. Piemēram, kad kovids sākās, es uz mēnesi viena paliku ārzemēs ar bērnu, man vispār nebija tur neviena pazīstama, un visi ierobežojumi. Neko, izdzīvoju un normāli tiku galā.
01.04.2024 01:03 |
 
Reitings 133
Reģ: 20.10.2023
CallMeAnnika @ 31.03.2024 22:17
Tev lēna aizdedze. :D
“Esmu par attiecībām starp vīrieti un sievieti nevis otrādāk” - vīrietis un sieviete, un otrādāk - sieviete un vīrietis. Elīna bija domājusi pretējā dzimuma un viendzimuma pārus, bet pateica kā vienmēr nepareizi.

paldies :) es sapratu vnk tie elinas neloģiskie teikumi, ir kaut kas
31.03.2024 22:51 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
lss @ 31.03.2024 22:16
Vispār nesaprotu "Dzīvei nav melnraksta" mērķi uzaicinot tieši Elīnu. Skatos šīs sērijas, jo ir tiešām cilvēki, kas dzīvē ir gājuši cauri totālākajai ellei. Ko viņa pastāsta? To ko savos storijos, pasākumos? Ka nevar palikt stāvoklī? Kāda viņa ir močītāja? Šis viss jau ir tik atklausīts, ka skatoties video pirmo minūti jau viss bija skaidrs. Cerams, ka viņa aizdomāsies, ka šādi turpinot skanēt kā veca plate uz riņķi , viņa ātri vien visiem kļūs garlaicīga (jau redzams, ka iet uz to pusi), un kurš tad skatīsies, klausīsies visu to hu*ņu ? Mega tukšs un sekls cilvēks
Piekrītu. No sākuma viņa varēja pacelt augstus reitingus, bet tagad jau vairs nav interesanti klausīties, jo ir viens un tas pats visu laiku.
Pie Džilindžera intervija bija so-so, jo viņš uzdeva Elīnai neērtus jautājumus par gadījumu ar manikīri un vēl pāris citiem, tomēr tāpat varēja vēl neērtākus uzdot.
Dzīvei nav melnraksta tikai 1,3k skatījumu. Nu neinteresē vairs nevienam Elīna.
31.03.2024 22:21 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
Gshqhqjqkqkwkqk @ 31.03.2024 19:13

huh?
Tev lēna aizdedze. :D
“Esmu par attiecībām starp vīrieti un sievieti nevis otrādāk” - vīrietis un sieviete, un otrādāk - sieviete un vīrietis. Elīna bija domājusi pretējā dzimuma un viendzimuma pārus, bet pateica kā vienmēr nepareizi.
31.03.2024 22:17 |
 
Reitings 450
Reģ: 12.10.2023
Vispār nesaprotu "Dzīvei nav melnraksta" mērķi uzaicinot tieši Elīnu. Skatos šīs sērijas, jo ir tiešām cilvēki, kas dzīvē ir gājuši cauri totālākajai ellei. Ko viņa pastāsta? To ko savos storijos, pasākumos? Ka nevar palikt stāvoklī? Kāda viņa ir močītāja? Šis viss jau ir tik atklausīts, ka skatoties video pirmo minūti jau viss bija skaidrs. Cerams, ka viņa aizdomāsies, ka šādi turpinot skanēt kā veca plate uz riņķi , viņa ātri vien visiem kļūs garlaicīga (jau redzams, ka iet uz to pusi), un kurš tad skatīsies, klausīsies visu to hu*ņu ? Mega tukšs un sekls cilvēks
31.03.2024 22:16 |
 
Reitings 133
Reģ: 20.10.2023
Murka39 @ 31.03.2024 18:42
No intervijas: “Esmu par attiecībām starp vīrieti un sievieti nevis otrādāk” ??

huh?
31.03.2024 19:13 |
 
Reitings 602
Reģ: 24.01.2022
No intervijas: “Esmu par attiecībām starp vīrieti un sievieti nevis otrādāk” 🙃😁
31.03.2024 18:42 |
 
Reitings 4736
Reģ: 27.08.2023
Bali 10 miljoni iedzīvotāju. Dirš kā Zariņa govs 🤦🏼‍♀️ Pietiek atvērt Gogli (kā Elīna saka) un tur skaidri un gaiši rakstīt - 4,4 miljoni. Tāda truliķe, pat basic faktus nemāk pārbaudīt.
31.03.2024 18:28 |
 
Reitings 27909
Reģ: 11.02.2015
Raksts diezgan daudz daudz atklāj.. dejas ir mans viss, bet, ja uzrastos tāds draugs, kam nepatīk, būtu ar mieru atteikties 🫠 patīk fočēties un pārējām skauž.. 😅
31.03.2024 18:11 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Kenty @ 31.03.2024 12:59
Tā tiešām ir viņa,?Es kautkā nevaru sasaistīt, pat ar tām bildēm,kur nekas nav uzlabots?(ar tumšajiem matiem)

Tā ir viņa 100% , paskaties Ig vecās bildes no pirmsākumiem .
31.03.2024 17:18 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 31.03.2024 13:19
un ja ir dejojusi,ir jābūt stājai. Dejotājus un vingrotājus pa gabalu var redzēt,jo viņiem gan puišiem gan meitenēm ir skaista stāja,bet Elina bieži redzama tāda salīkusi.cik slampiski viņa uz tās skatuves pārvietojās. Varbūt arī viņa dejoja,kādā 3 klasē,bet ne vairāk.Arī kustības viņai tizlas,kautkur noskatītas.
Ir viņa dejojusi. Lai cik viņu šeit noliktu, šeit es tomēr nepiekrītu, ka viņas kustības ir kokainas. Izpildījums kustībās nav labs, bet viņa nekustās tā, kā to darītu cilvēks, kurš nekad nav dejojis.
Stāju viņa pati ir sačakarējusi, sēžot ar sakumpušu muguru, ieurbusies telefonā, vienmēr neapmierināta. Domāju, ka viņa spētu atgriezt ļoti labas deju kustības, ja diendienā netirinātos apenēs un netaisītu atstrādātās foto pozas ar kājām vaļā.
31.03.2024 16:45 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.12.2023
Kenty @ 31.03.2024 12:59
Tā tiešām ir viņa,?Es kautkā nevaru sasaistīt, pat ar tām bildēm,kur nekas nav uzlabots?(ar tumšajiem matiem)

Ir,ir tā viņa. Pavisam cits cilvēks.
31.03.2024 16:31 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
Dalia @ 31.03.2024 00:01

Jāsaka, Elīnai tiešām level up. Agrāk Elīna katru reizi muldēja, pēc noskaņojuma, stāstot citu savas dzīves stāstu. Visu laiku kaut ko izgudroja un piepušķoja, tā lai dramatiskāk.
Tagad kursiņos aizgājusi un uzrakstījusi - vienu stāstu - un tagad pie tā pieturās un visās intervijās kā pasaku atstāsta.
Iestudēta runa, vispār nekāda patiesuma. Vārds vārdā katrā reizē atstāsta vienu un to pašu stāstu.
Vai Elīna iepriekš nebija stāstījusi, ka viņai bērnībā daudz kā trūka? Dzīvē bez melnraksta saka pretējo - nekas netrūka.
31.03.2024 16:29 |
 
Reitings 6952
Reģ: 13.04.2022
Man cepī kā didrene par raftingu stāsta kā par pasaules brīnumu, kuru ir izmēģinājusi tikai viņa ar savu puspidaru, jo ir bagāti biznesmeņi :D
31.03.2024 14:23 |
 
Reitings 1112
Reģ: 13.11.2023
Kenty @ 31.03.2024 12:59
Tā tiešām ir viņa,?Es kautkā nevaru sasaistīt, pat ar tām bildēm,kur nekas nav uzlabots?(ar tumšajiem matiem)

Elīna Safronova, dobelniece, gadi sakrīt, izteikums par tēvu un citām karsējām, kas skauž, arī. :D
31.03.2024 13:45 |
 
Reitings 1112
Reģ: 13.11.2023
Roze sarkanā @ 31.03.2024 13:19
un ja ir dejojusi,ir jābūt stājai. Dejotājus un vingrotājus pa gabalu var redzēt,jo viņiem gan puišiem gan meitenēm ir skaista stāja,bet Elina bieži redzama tāda salīkusi.cik slampiski viņa uz tās skatuves pārvietojās. Varbūt arī viņa dejoja,kādā 3 klasē,bet ne vairāk.Arī kustības viņai tizlas,kautkur noskatītas.

Lasīt proti? Linkā rakstīts, ka viņa mācās 11.klasē un dejo karsējdejas, ko apstiprina gan trenere, gan tas kalendārs.
Ja tā padomā, es arī skolas laikos dejoju, bet šobrīd neko no tā neprotu, bet nu man starpā ilgāks laiks. Atceros, ka dejošanas laikos trenere teica, ka, ja kāds pārtrauc dejot un nāk atpakaļ, ir pagājis kaut tikai gads, viņš tiek ielikts sākumā iesācējos, jo arī gads ir pārtraukums un prasmes zūd.
31.03.2024 13:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits