Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Es gribu zināt kā viņa liks to pēcdzemdību, lielo paketi tajās bezvīļu apenēs. Tur tak nekas neturēsies.
09.07.2022 15:04 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Meitenearputniem @ 09.07.2022 14:20

Mierīgi baros ,es arī staigāju sporta krusturos,jo ar e izmēru tā vienkārši ir ērtāk ???? bērnus arī baroju,biju nopirkusi barošanas,bet man ērtāk likās vienkārši izņemt krūti, nevis kaut ko tur ataķet vaļā katram savs

Es staigāju braletēs. Easy. Sākumā gan lietoju barošanas krūšturus, tajā laikā vēl, kad ar acīm varēja redzēt kurā krūti ir piens un kurā vairs nav 😅 pēc tam apnika pirkt, jo viņi samazgājās un palika kunkuļaini. Jā, arī Lindex. Izvilka gan vairāk kā 4 reizes 😅
09.07.2022 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Meitenearputniem @ 09.07.2022 14:22

Instagram bebis . Galvenais pabridinat,ka bērnam ap mēneša vecumu ir hormonālās pumpas,kas galīgi nav Instagramīgas,bet pilnībā normālas . Citādāk viņai vēl var būt šoks,ka bērns neiederas ig
taču saliks filtrus un viss būs bombīgi
09.07.2022 14:50 |
 
Reitings 145
Reģ: 29.05.2022
Viņas bezvīļu apaksvelu var loti labi redzēt zem kleitas.
Es tik nesprotu kurš ir lalāks brāķis kleita kurai spīd cauri apenes vai apenes ir vainīgas?? Gan jau abi brāķi.😀😃😇😁😆
09.07.2022 14:50 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Jelly @ 09.07.2022 14:25
mani visvairāk izbrīna kā viņa var izturēt to bada sajūtu...visu laiku tak ēst gribas un kad es agrak ēdu super liesi tad visu laiku biju viegli nokaitināma un dusmīga.

Viņa tak pēdējā laikā arī ir ļoti uzvilkta un agresīva ,jo īpaši tagad manāmi streso par katru kg un cm . Arī visus komentārus daudz asāk ņem pie sirds ,te , protams,vēl hormoni klāt
09.07.2022 14:33 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
mani visvairāk izbrīna kā viņa var izturēt to bada sajūtu...visu laiku tak ēst gribas un kad es agrak ēdu super liesi tad visu laiku biju viegli nokaitināma un dusmīga.
09.07.2022 14:25 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Balalala @ 09.07.2022 14:15

Tak Elīna neasiņos pēc dzemdībām. Aibrauks uz dzemdību namu, nedaudz paelpos, nedaudz paspiedīs un iedos instagramīgu bebīti, tad brauks mājās, pa ceļam iebrauks Butterfly, uztaisīs omnivu bez maksas, atrādīs jauno kolekciju, brauks mājās, nosvērsies, pateikties Dievam par bebīti, nākamajā dienā nosvērsies un brauks močīt.
Labi, es ļoti ceru, ka tā nebūs. Bet nebrīnīšos, ja būs

Instagram bebis . Galvenais pabridinat,ka bērnam ap mēneša vecumu ir hormonālās pumpas,kas galīgi nav Instagramīgas,bet pilnībā normālas . Citādāk viņai vēl var būt šoks,ka bērns neiederas ig
09.07.2022 14:22 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Mākonisjur @ 09.07.2022 14:17
Gribēšu redzēt kā viņa bāros bērnu šajā krūšturi.
Ar pirmo bērnu arī nepirku speciālo krūšturi, domāju, ka man jau nevajag ahhaa... Beidzās ar to, ka dienu pēc dzemdībām virs ar manu mammu skrēja uz veikalu un pirka man barošanas krūšturu, jo man bija temperatūra un krūtis pilnas un cietas.

Mierīgi baros ,es arī staigāju sporta krusturos,jo ar e izmēru tā vienkārši ir ērtāk 🤣🤣🤣🤣 bērnus arī baroju,biju nopirkusi barošanas,bet man ērtāk likās vienkārši izņemt krūti, nevis kaut ko tur ataķet vaļā katram savs
09.07.2022 14:20 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
Meitenearputniem @ 09.07.2022 12:46
Man ļoti patīk ,kad meitenes runā par to ,ka Elīna vismaz dara ,tātad tas attaisno visus apkrāptos klientus,nozagts nodokļus un cucigo attieksmi? Jā, protams,viņi uzsāka jauni un neko nezināja,bet tagad cik jau pieci gadi pagājuši ? Un attīstības nekādas nav protams,visiem var gadīties saskaroties ar sudigi piegādātāju ,bet nomaini to . Jā,arī labiem piegādātājiem var būt slikta un braķeta prece,bet ja tava mamma šuvēja - uzlabo vai nepårdod,vai pasaki ,ka šī ir braķeta un pārdod ar 50% atlaidi . Paņems taču tāpat mazās fanes ,beidzot vismaz varēs atļauties kaut ko ,kas iepakots butterfly paciņa un vares ig storiju ielikt . Bet viņi negrib negrib attīstīties un veidot sevi kā patiešām zināmus biznesa cilvēku,viņi grib to vieglāko variantu apčakarejot visus.
Un šādi drīz beigsies lieli veikalā fani,jo ar laiku kāds būs vīlies arvien vairāk un vairāk. Un paskatoties cik viņiem šobrīd iet sudigi - katru dienu akcijas utt,tas jau drīz tuvosies , protams, saprotams arī viņu stress- dzīvoklis jauns ,mašīna jauna + bērns vēl lieki izdevumi ar kuriem kā saprotams nebija rēķinājušies pirms tam tā īsti . Par ko man arī nāk smiekli- itkā plānots bērns ,bet uzvedās tā itkā no mēness abi nokrituši.ja jau plānoja ,tad laicīgi varēja sākt interesēties,kas būs nepieciešams,savest Elīnas veselību. Dzelzs deficīts pirmajā trimestri ļoti nopietni ietekmē bērna attīstību,tur jācer ,ka piedzims normāls bērns vispār+ vēl tā badošanās... Patiešām abi šķiet dumji

ir aitas kas tāpat pērk to sūdīgo kvalitāti līdz ar to nav iemesla meklēt labākas preces...nauda jau tapat ienāk.Ja sievietes reàli uzsāktu protestu un vnk neko nepirktu tad viņai būtu jādomā kā piesaistīt klientus un noturēt.
Es arī Nauri kkad redzēju pastaa kad šis sūtija paciņas...ienāca un pēc tās gaitas un sevis pasniegšanas jai varēja just ka uzskata sevi par pasaules nabu.
09.07.2022 14:18 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.06.2022
Gribēšu redzēt kā viņa bāros bērnu šajā krūšturi.
Ar pirmo bērnu arī nepirku speciālo krūšturi, domāju, ka man jau nevajag ahhaa... Beidzās ar to, ka dienu pēc dzemdībām virs ar manu mammu skrēja uz veikalu un pirka man barošanas krūšturu, jo man bija temperatūra un krūtis pilnas un cietas.
09.07.2022 14:17 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
minniethemouse @ 09.07.2022 14:10
Katru dienu "atlaidīte uz šo vienu dieniņu" ? ? ? ?
Un zostiņ, nu kāda bezvīļu apakšveļa uz dzemdībām!!!! ?Nopērc sev norm kokvilnas apenes un pamperus drošības labad

Tak Elīna neasiņos pēc dzemdībām. Aibrauks uz dzemdību namu, nedaudz paelpos, nedaudz paspiedīs un iedos instagramīgu bebīti, tad brauks mājās, pa ceļam iebrauks Butterfly, uztaisīs omnivu bez maksas, atrādīs jauno kolekciju, brauks mājās, nosvērsies, pateikties Dievam par bebīti, nākamajā dienā nosvērsies un brauks močīt.
Labi, es ļoti ceru, ka tā nebūs. Bet nebrīnīšos, ja būs
09.07.2022 14:15 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Lauvii @ 09.07.2022 14:00
Viņa lielās, ka savu apakšveļu ir mazgājusi jau 4 reizes? Un tam komplektam vēl viss esot ok.. Tas ir kaut kas tāds pa ko lielīties? 4 reizes nav pilnīgi un galīgi nekas ?

Re kādas bezvīļu apakšveļai vīlies.
Es nevaru 🤣
09.07.2022 14:11 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
minniethemouse @ 09.07.2022 14:10
Katru dienu "atlaidīte uz šo vienu dieniņu" ? ? ? ?
Un zostiņ, nu kāda bezvīļu apakšveļa uz dzemdībām!!!! ?Nopērc sev norm kokvilnas apenes un pamperus drošības labad

Par to viņa lkm nav informēta, ka būs pēcdzemdību asiņošana ne vienu dienu vien.
09.07.2022 14:11 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Katru dienu "atlaidīte uz šo vienu dieniņu" 😅 😅 😅 😅
Un zostiņ, nu kāda bezvīļu apakšveļa uz dzemdībām!!!! 😂Nopērc sev norm kokvilnas apenes un pamperus drošības labad
09.07.2022 14:10 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
aija93 @ 09.07.2022 13:30

Lielākā daļa tādu dzīvi ne ataino soc tīklos ?

Vai tiešām? Vai tiešām lielākā daļa "normālo" pāru sociālajos tīklos liek bildes no ikdienas - kā vakaros abi uz dīvāna scrollē Instagramu, kā pērk paiku un WC papīru, kā strīdās un besās ik pa laikam? Ja? Tā izskatās "parasto" cilvēku sociālie tīkli?
Vai tomēr lielākoties redzam sapozētās bildes ceļojumos, mīlestības pilnas kāzu galerijas, ziedus, kas ik pa laikam tiek pasniegti?
Var jau piesieties tiem abiem, bet nevajag iet pārmērībās...
09.07.2022 14:03 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Viņa lielās, ka savu apakšveļu ir mazgājusi jau 4 reizes? Un tam komplektam vēl viss esot ok.. Tas ir kaut kas tāds pa ko lielīties? 4 reizes nav pilnīgi un galīgi nekas 🤣
09.07.2022 14:00 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es jau domāju, ka Elīnai pirmdien tiks ierosinātas dzemdības. Redz kā krāmē koferi, noteikt šodien vai rīt brauks uz Ventspili. Atceros man liekas, kādu nedēļu atpakaļ bija storijs ar datumiem 10,11,12 un Elīna prasīja, kurš datums un Nauris teica 10, un Elīna nē 11. Nu redzēsim, bet pat liekas loģiski, ja tiešām viņa dzīvo tik tālu, es muļķīgi gaidīt, kad dzemdības tiešām sākas, jā pirmās dzemdības, bet nekad nevar zināt, vai nenāksies dzemdēt šosejas malā vai , ja spēcīgas kontrakcijas, tad tās 2h mašīnā var būt kā elles mocības, ka tu nevari kustēties, pastaigāt un uz Ventspili jau viņi arī nepārvāksies uz 2 nedēļām, jo tik pat bērns var dzimt 41-42 nedēļa, tā ka noteikti tuvākās dienās vienkārši ierosinās. Protams, es arī uzskatu, ka ja nav komplikācijas, tad to nevajadzētu darīt, bet Elīna jau visu ir pakartojusi savām iegribām, tad kādam nākas domāt par bērnu
09.07.2022 14:00 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Pēc vienas reizes nevar spriest, tas gan, bet atceros pirms Valdmaņu pāris šķīrās, arī visos storijos no ceļojumiem, kas tika likti, abi bija tālu viens no otra pa gabalu. Bildes tika liktas, kur abi kopā, bet storijos pavērās pavisam cita aina. Un tad jau pèc neilga laika nāca ziņa par šķiršanos.
Protams, neviens negaida, ka taisīs izrādi tirdzniecības centrā un kārsies viens otram virsū, bet ir atšķirība, ja vienkārši iet viens otram blakus, vai, ja vēl komplektā vēl viens ir nelaimīgs, un otrs telefonā. Pat no Annas Dubaijas storijiem, cik varēja redzēt, Nauris visu laiku ar Annas vīru bija un Elīna viena telefonā visu laiku.
Protams, ka viņi nešķirsies, it īpaši tagad, kad mazais būs un vēl tas bizness viņiem, bet pieļauju, ka tur patiesībā viņiem nekā daudz kopīga nav un nekāds fun kopā arī ne, tāpēc nekur neiet kopā, kā tikai uz darbu.
09.07.2022 13:33 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Tullip @ 09.07.2022 13:20

Neaizstāvu bombīgo pāri, bet nevar spriest pēc attiecībām, ja vienreiz redzēti akropolē. Tad jau lielākā daļa pāru, kas ar mīlestības pilnām actiņām nelēkā cauri tirdzniecības centram, rociņās sadevušies, ir nelaimīgi un viens otram besī. Cmon. Neviens sakarīgs cilvēks nekaras viens otram kaklā tirdzniecības centrā un netaisa izrādi visiem.
Tad es arī ar vīru esam šausmīgi nelaimīgi un neizdevušies, ja ejam viens otram blakus un paspaidam telefonus :D Wtf :D

Lielākā daļa tādu dzīvi ne ataino soc tīklos 😂
09.07.2022 13:30 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Scandinavian @ 09.07.2022 12:47

Ta nu gan var izpriest, kādas abiem attiecības.

Neaizstāvu bombīgo pāri, bet nevar spriest pēc attiecībām, ja vienreiz redzēti akropolē. Tad jau lielākā daļa pāru, kas ar mīlestības pilnām actiņām nelēkā cauri tirdzniecības centram, rociņās sadevušies, ir nelaimīgi un viens otram besī. Cmon. Neviens sakarīgs cilvēks nekaras viens otram kaklā tirdzniecības centrā un netaisa izrādi visiem.
Tad es arī ar vīru esam šausmīgi nelaimīgi un neizdevušies, ja ejam viens otram blakus un paspaidam telefonus :D Wtf :D
09.07.2022 13:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits