Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.12.2022
Mamimami @ 18.12.2022 22:44

Par tiem kursiem labāk pat nejokojam. Pilnīgi noteikti atrastos aunapieres, kas maksātu, lai ietu pie šiem uz ... nezinu.. biznesa, stila veidošanas vai sacepumu cepšanas kursiem.

+Pasākumu organizēšanas kursi
19.12.2022 08:54 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Mayaaa @ 19.12.2022 08:41
super! Šo jenotam vajadzētu aizsūtīt ,lai atkal aizstāv buķiku ne didru.?
viņš tāpat ienāks izlasīt ;)
19.12.2022 08:51 |
 
Reitings 8481
Reģ: 05.07.2020
Meitenearputniem @ 18.12.2022 22:02
Elīna iekš Forbes,ja kāds taisītu viņu interviju: " mēs esam biznesmeņi. Pāris gadu laikā esam attīstījušies ļoti stipri vēljoprojām pērkot lētākas lupatas dažādos pagrabos un esot tikai viena veikalā,kuram vienkārši maiņām telpas regulāri. Jā,mēs esam veiksmīgi,tik veiksmīgi,ka es neeju bka jo jāmoči un bērnu pieskata omes,jo nevaram normālu sertificētu aukli atļauties. Mēs varam sniegt padomus jaunajiem uzņēmējiem kā veicināt savu biznesu un piesaistīt sekotājus, piemēram,pāris nedēļas atpakaļ vīrs uz galvas sev cepa omleti un man piedāvāja izsmērēt dēla fekālijas pa seju,bet tā kā dēls bija pie omes nevarēju . Mēs esam ļoti aizņemti ,jo tikai es varu fočeties,jo veikalā pārējās modeles ir neglītas xs izmēra un es vienīgā xxs skaista parejo dienas laiku esmu aizņemta lasot ko par mani raksta forumos ,tāpēc ceru ka sapratīsiet un varēsim interviju norunāt piecos no rīta ,jo četros pie manis atbrauks friziere, galvenais dēlu dabūt prom ,jo viņš neļauj izgulēties,bet celties uz frizūru man gan nav grūti,jo es māku savas prioritātes nolikt."
Varbūt viņiem vajag kaut kādus kursus pasniegt vai grāmatas sākt rakstīt? Ja viņi sevi uzskata par tādiem močitajiem ,tad varbūt arī lai sāk dēlu uzskatīt par darbu ,varbūt tad pieslēgties sāks. Kaut gan nu jau šo nedēļu tēlo vecākus,laikam tomēr kaut kas grauž vai bail ka bāriņtiesa apcienos ,laikam būs dabūjuši pa ausīm ,jo arī sadarbības haštagus beidzot redzu
super! Šo jenotam vajadzētu aizsūtīt ,lai atkal aizstāv buķiku ne didru.😀
19.12.2022 08:41 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
Estere8 @ 16.12.2022 23:50
Esmu šajā forumā 10 gadus un lieliski atceros dažas diskusijas, kuras gadiem vārījās 24/7. Tad ienācu pēc gadu pārtraukuma un no tām nebija ne ziņas, ne miņas (piem. ebay ieteikumi).
Skaidrs, ka pienāks diena, kurā didra vienkārši vairs nebūs aktuāla. Kaut kā aizdomājos - nez, kāda būs viņas dzīve pēc 10 gadiem... Kad nevienam vairs neinteresēs, būs sagrabējusi un izčākstējusi ar 10 gadus vecu puiku pie sāniem... Cik ilgi var tā viens cilvēks "bombīt". Pienāks diena, kad viņas bildes arī pašam Butterfly nevajadzēs. Un nav jau tā, ka viņa uz kaut kādu ilgtermiņa izaugsmi vai "nākamo līmeni" būtu tēmēta (izņemot, protams, ja mēs par "nākamo līmeni" neuzskatam kārtējo absurdo foto sesiju vai vēl vienu milzīgu ekrānu veikalā...)
Kādu jūs redzat didras dzīvi pēc 10 gadiem? Varam satikties pēc laika forumā un novērtēt, kuras bijušas labākās vizionāres... :)
Es liktu uz Saulietes variantu. Ja galīgi nesabojās izskatu, būs seja, kādam jaunam mlm. Ja izskata nebūs, tad tusēs pa 5. šķiras realitātes šoviem - kā ģimene burkā
18.12.2022 23:22 |
 
Reitings 121
Reģ: 25.10.2022
18.12.2022 23:07 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Enazenaz @ 18.12.2022 23:00
Annemarija tiešām varētu beigt bolīties un mēdīties, un jācer, ka Didra neradīs nepareizu priekšstatu, kā ir jāizskatās sievietei. Viņa ir simpātiska, pieļauju, ka tas kalsnums ir ģenētika.
Un darba ballīte pilnīgi normāla :D Visas tur jaunas meitenes, sēž uz grīdas, dzer šampi un runā par dzīvi. Nez, Didriķi arī fotostudijā salikuši noklausīšanās ierīces, lai noklausītos vai viņus neapdirš darbinieces, vai tikai buķikā? ? un šis ir fakts!

Jaunām meitenēm arī jāzina sava vērtība, nav nekāds koju tusiņš galu galā.
18.12.2022 23:02 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Annemarija tiešām varētu beigt bolīties un mēdīties, un jācer, ka Didra neradīs nepareizu priekšstatu, kā ir jāizskatās sievietei. Viņa ir simpātiska, pieļauju, ka tas kalsnums ir ģenētika.
Un darba ballīte pilnīgi normāla :D Visas tur jaunas meitenes, sēž uz grīdas, dzer šampi un runā par dzīvi. Nez, Didriķi arī fotostudijā salikuši noklausīšanās ierīces, lai noklausītos vai viņus neapdirš darbinieces, vai tikai buķikā? 😁 un šis ir fakts!
18.12.2022 23:00 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
HiacinteBurkaa @ 18.12.2022 22:33

Bravo! ?? Vēl kaut ko par attiecību glābšanu tik varēji piemetināt.

Par tiem kursiem labāk pat nejokojam. Pilnīgi noteikti atrastos aunapieres, kas maksātu, lai ietu pie šiem uz ... nezinu.. biznesa, stila veidošanas vai sacepumu cepšanas kursiem.
18.12.2022 22:44 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Meitenearputniem @ 18.12.2022 22:02
Elīna iekš Forbes,ja kāds taisītu viņu interviju: " mēs esam biznesmeņi. Pāris gadu laikā esam attīstījušies ļoti stipri vēljoprojām pērkot lētākas lupatas dažādos pagrabos un esot tikai viena veikalā,kuram vienkārši maiņām telpas regulāri. Jā,mēs esam veiksmīgi,tik veiksmīgi,ka es neeju bka jo jāmoči un bērnu pieskata omes,jo nevaram normālu sertificētu aukli atļauties. Mēs varam sniegt padomus jaunajiem uzņēmējiem kā veicināt savu biznesu un piesaistīt sekotājus, piemēram,pāris nedēļas atpakaļ vīrs uz galvas sev cepa omleti un man piedāvāja izsmērēt dēla fekālijas pa seju,bet tā kā dēls bija pie omes nevarēju . Mēs esam ļoti aizņemti ,jo tikai es varu fočeties,jo veikalā pārējās modeles ir neglītas xs izmēra un es vienīgā xxs skaista parejo dienas laiku esmu aizņemta lasot ko par mani raksta forumos ,tāpēc ceru ka sapratīsiet un varēsim interviju norunāt piecos no rīta ,jo četros pie manis atbrauks friziere, galvenais dēlu dabūt prom ,jo viņš neļauj izgulēties,bet celties uz frizūru man gan nav grūti,jo es māku savas prioritātes nolikt."
Varbūt viņiem vajag kaut kādus kursus pasniegt vai grāmatas sākt rakstīt? Ja viņi sevi uzskata par tādiem močitajiem ,tad varbūt arī lai sāk dēlu uzskatīt par darbu ,varbūt tad pieslēgties sāks. Kaut gan nu jau šo nedēļu tēlo vecākus,laikam tomēr kaut kas grauž vai bail ka bāriņtiesa apcienos ,laikam būs dabūjuši pa ausīm ,jo arī sadarbības haštagus beidzot redzu

Bravo! 😀🤝 Vēl kaut ko par attiecību glābšanu tik varēji piemetināt.
18.12.2022 22:33 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Meitenearputniem @ 18.12.2022 22:02
Elīna iekš Forbes,ja kāds taisītu viņu interviju: " mēs esam biznesmeņi. Pāris gadu laikā esam attīstījušies ļoti stipri vēljoprojām pērkot lētākas lupatas dažādos pagrabos un esot tikai viena veikalā,kuram vienkārši maiņām telpas regulāri. Jā,mēs esam veiksmīgi,tik veiksmīgi,ka es neeju bka jo jāmoči un bērnu pieskata omes,jo nevaram normālu sertificētu aukli atļauties. Mēs varam sniegt padomus jaunajiem uzņēmējiem kā veicināt savu biznesu un piesaistīt sekotājus, piemēram,pāris nedēļas atpakaļ vīrs uz galvas sev cepa omleti un man piedāvāja izsmērēt dēla fekālijas pa seju,bet tā kā dēls bija pie omes nevarēju . Mēs esam ļoti aizņemti ,jo tikai es varu fočeties,jo veikalā pārējās modeles ir neglītas xs izmēra un es vienīgā xxs skaista parejo dienas laiku esmu aizņemta lasot ko par mani raksta forumos ,tāpēc ceru ka sapratīsiet un varēsim interviju norunāt piecos no rīta ,jo četros pie manis atbrauks friziere, galvenais dēlu dabūt prom ,jo viņš neļauj izgulēties,bet celties uz frizūru man gan nav grūti,jo es māku savas prioritātes nolikt."
Varbūt viņiem vajag kaut kādus kursus pasniegt vai grāmatas sākt rakstīt? Ja viņi sevi uzskata par tādiem močitajiem ,tad varbūt arī lai sāk dēlu uzskatīt par darbu ,varbūt tad pieslēgties sāks. Kaut gan nu jau šo nedēļu tēlo vecākus,laikam tomēr kaut kas grauž vai bail ka bāriņtiesa apcienos ,laikam būs dabūjuši pa ausīm ,jo arī sadarbības haštagus beidzot redzu
šis ir super pateikts!!!
18.12.2022 22:17 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Elīna iekš Forbes,ja kāds taisītu viņu interviju: " mēs esam biznesmeņi. Pāris gadu laikā esam attīstījušies ļoti stipri vēljoprojām pērkot lētākas lupatas dažādos pagrabos un esot tikai viena veikalā,kuram vienkārši maiņām telpas regulāri. Jā,mēs esam veiksmīgi,tik veiksmīgi,ka es neeju bka jo jāmoči un bērnu pieskata omes,jo nevaram normālu sertificētu aukli atļauties. Mēs varam sniegt padomus jaunajiem uzņēmējiem kā veicināt savu biznesu un piesaistīt sekotājus, piemēram,pāris nedēļas atpakaļ vīrs uz galvas sev cepa omleti un man piedāvāja izsmērēt dēla fekālijas pa seju,bet tā kā dēls bija pie omes nevarēju . Mēs esam ļoti aizņemti ,jo tikai es varu fočeties,jo veikalā pārējās modeles ir neglītas xs izmēra un es vienīgā xxs skaista parejo dienas laiku esmu aizņemta lasot ko par mani raksta forumos ,tāpēc ceru ka sapratīsiet un varēsim interviju norunāt piecos no rīta ,jo četros pie manis atbrauks friziere, galvenais dēlu dabūt prom ,jo viņš neļauj izgulēties,bet celties uz frizūru man gan nav grūti,jo es māku savas prioritātes nolikt."
Varbūt viņiem vajag kaut kādus kursus pasniegt vai grāmatas sākt rakstīt? Ja viņi sevi uzskata par tādiem močitajiem ,tad varbūt arī lai sāk dēlu uzskatīt par darbu ,varbūt tad pieslēgties sāks. Kaut gan nu jau šo nedēļu tēlo vecākus,laikam tomēr kaut kas grauž vai bail ka bāriņtiesa apcienos ,laikam būs dabūjuši pa ausīm ,jo arī sadarbības haštagus beidzot redzu
18.12.2022 22:02 |
 
Reitings 1324
Reģ: 06.04.2022
Zabiite @ 18.12.2022 21:25
Vai saskaitījāt 6 darbinieces? ? https://failiem.lv/u/vtjsfhh7a
P. S. Fotomodelītes te nav

Kāpēc Annemarija vislaik tas acis tā bola😂😂😂
Attēlo krievu dziedātāju “Eldžeju”?😆
18.12.2022 21:45 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.02.2022
Olly30 @ 18.12.2022 13:54
Zini gudri var runāt, pec 10 gadiem kada piesaiste ir un būs berniem.Raud gan mātes ,kas 24/7 ,gan raud mātes, kas ir ar bēniem mazāk laika pavada.Virieši aiziet gan no ideālam ģimenem,gan ne ideālam, gan no uzķunētam,gan vienkāršām(attiecinams ari uz sievietēm,kas aiziet). Ar bērnu majas darbiem netiek galā gan ideālas ,gan neideālas mammas. Bieži vien raud spilvena no parguruma,gan kas strādā,gan kas ir majsaimnieces un nestrādā algotu darbu.Un pateikt vot tu kļūdījies 10 gadi atpakaļ ne tā dariji, pa daudz, pa maz strādāji,pa maz ,pa daudz ar bērnu nemies,pa daudz par maz viru čubināji.un saņem ko esi pelnijusi.vai Ja tu nedarisi,ta un šitā pec 10 gadiem dabūsi to un šito.Nu neesat jūs citu dzīvju menedžeri. Lai pareģotu.Pat ja ta ir karsti nīstā Didra
beidz te gvelzt šitās muļķības un neizliecies par svēto! Visi aprunā kādu, noteikti to dari arī Tu. Citi to dara draugu lokā, citi forumā. Katram savs! Atslābsti mazliet. Ja Tev nepatīk ka kko runā par Elīnu, dodies prom no šejienes. Tieši tik vienkārši.
Jā, raud un pārdzīvo visas mātes, bet citas vismaz var likt roku uz sirds un teikt, ka ir centušās un kko darījušas. Elīna nē. Ok, centās pirmās dienas un saprata, ka sūdi vagā, nevar kontrolēt savu buķiku. Ko pa lielam varētu darīt attālināti, jo kamēr mazais ir galīgi maziņš, vēl var telefonā vairāk pasēdēt, tā kā mazais lielākoties guļ. Bet nē, šai tak fočēties vajag, jātaisa fričenes piecos no rīta. Bet kad bērns naktī neguļ, tad “oij, cik grūta nakts”. Prioritātes ir vairāk kā acīmredzamas.
18.12.2022 21:44 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lula @ 18.12.2022 12:45
Tā glezna nu tiiik krieviska ?? Viņai tie mati, tās pārsaldās sejas, es nevaru ?
briesmīga glezna ,izskatās ļoti lēta un nekvalitatīva ,bet kliedzoša ,ka jau butterfly stils.
Nauris tur izskatās pēc nozombeta narkomāna..kaut kas nav tajā skatienā,dzīvē jau acis dīvainas,bet nu bilde nevar saprast sudigs meistars vai karikatūra
18.12.2022 21:32 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Annemarijas bildēs tā "balle" izskatās vēl lielāks dizāsters - tup uz zemes un rambā Alias, turpat uz zemes arī krutās uzkodu plates un plastmasas glāzes. Manas acis... 🤐
18.12.2022 21:27 |
 
Reitings 1063
Reģ: 07.10.2022
Vai saskaitījāt 6 darbinieces? 😁 https://failiem.lv/u/vtjsfhh7a
P. S. Fotomodelītes te nav
18.12.2022 21:25 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Smejos . Šis tik ļoti parāda kādi viņi stulbi. Nav pirmā reize,kad viņa ignorē kaut kādus faktus ( piemēram,par to manikīru un bērēm,kad nesniedz komentārus) ,bet te par fake sekotājiem pēkšņi izsakās .un Elīna ,kas dzīvē neko nezin un viņai neviens neko nav pateicis pēkšņi zin ,ka var citām nopirkt sekotājus un pat zin ,ka tas ir tik dārgi. Paldies,šis man bija reāls apstiprinajums,ka viņi paši sev pērk .ātruna tikai tā dēļ ,ka šeit par to runā un vaina uz kāda janoveļ. Ja , Elīna,labāk tik tiešām aizbrauc pati viena ceļojumā ,saved savu galvu kārtībā nevis pērc sev tos sekotājus,pat ja Nauris liek .un saproti,ka laiks šķirties kamēr viņš nav tevi pilnībā noniecinājis un sagrāvis jebkādas cerības uz normālu dzīvi .
18.12.2022 21:11 |
 
Reitings 5862
Reģ: 27.02.2022
Es domāju ka pati pirka, priekš kam tad atvēra profilu... Es neesmu sutijusi,ja pa brīvu varētu ko nē. 🤣🤣 Bet 200€ , pssc nau verc. Nespēju iedomāties kurai heiterei, šajos laikos, nebūtu žēl 200€, lai to susķi uz pāris dienām nobano.. viss ir vienkārši, sāka kristies sekotāji un tad mistiski pieauga. Tak padomajat ar galvu 🤦🏻‍♀️ ar to dzeisona krišanas video, sāka daudzi atsekot.
18.12.2022 21:00 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Zabiite @ 18.12.2022 17:13

Lasu tavu atbildi un man galvā ir tikai viens jautājums - Ko tu, pie velna, tur gvelz? ?
ah es aizmirsu ,te ir monstru diskusija.nekam citam te nav vietas🤭piedodiet monstru meitenes😁
18.12.2022 19:51 |
 
Reitings 44
Reģ: 23.01.2022
Superiigaa @ 18.12.2022 18:05
Neticu, ka viņi nav pirkuši sev sekotājus! Vnk kaut kas nogāja greizi un tie sekotāji pienāca klāt negaidīti liels skaitās nebija pakāpeniski! Varbūt gribēja apstiprināt pamazām pa dažiem simtiem pa dienu, bet atverot profilu visu apstiprinājās uzreiz! Ceru, ka viņai to profilu bloķēs. Visus profilus ka bloķēs par šitām spēlītēm! Atceros, ka viena teica ka var uzsūtīt botus, bet nu padomājiet, KURš muļķis pa savu naudu viņiem sūtītu botus, nu neviens taču!

piekrītu Tev. vienkārši vajadzēja fiksi aizstāvēties, jo forumā izlasīja, ka pāris dienas atpakaļ sākās runa par botiem, un lai noņemtu vainu no sevis, tad kārtējie attaisnošanās story :D
18.12.2022 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits