Butterfly clothing

Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |

Reģ: 31.07.2020
Iegāju paskatiities, kas šajā foruma lapa daras, tās ir reālas šausmas nu kaadelj ir jācēļ gaisa kaut kaadi veci ask.fm profili un daudzas citas lietas? pietam liekot vecaaku un radinieku bildes, tas nav pienemami , ja esat sakushas apdirst Elīnas tad turpinat to darīt, nejau vel iesaistot viņas radus un ģimeni , gimene ir jāliek miera! vinji ir kaut ko jums sliktu izdarijushi vai kaut ko ne taa izdarijusi? saprotu , kapeec te tiek Elīna nodi*sta, bet nu tas ok , vecaki un ģimene nav vainīga pie taa ko Elīna dara , nu riktīgs čusku midzenis meitenes :D
10.01.2021 19:24 |

Reģ: 15.02.2020
Un arī izskatās, ka keratīns atkal ielikts.
10.01.2021 19:20 |

Reģ: 15.02.2020
Ir, ir bijusi. Mati tumšāki
10.01.2021 19:19 |

Reģ: 05.02.2012
Laylla @ 09.01.2021 21:24
Man atkal patika "jauns dzives posms" ???

Kas viņai ar ceļgalu?
10.01.2021 19:13 |

Reģ: 05.06.2020
Paulaaaaaa @ 10.01.2021 19:06
Man tieši likās, ka viņa pie friziera bijusi.
tas man arī acis iekrita 😄 nu kaut kas savādāks ir.
10.01.2021 19:07 |

Reģ: 06.01.2021
Nedomāju , ka tik publiski visu viņa arī atradā😊🤷🏾‍♀️ Bet Elīnai jau tāds mērkis bij 😊
Kāpēc būtu jābūt bēdīgam ka Slavenībai mērkis ir sasniegts? 😊 Tici sapnim un ej uz to.... un Sanem to par ko esi sapnojis 😊 Vai tad ne tā šī garīgā dvēsele
ir teikusi? 😊🤷🏾‍♀️

Tu nopietni? Elina kādam ir atrādījusi Naura vecākus, pusmāsu? Atrādījusi savus bijušos? Jūs rakājāsties draugiem.lv senās bildes un kaut kādā aizsvesturisko ask.fm atradāt. Tas vispār ir pari robežām. Tas saucas, kad gribas klačoties , bet nav par ko un tad meklē katru sīkumu.
10.01.2021 19:06 |

Reģ: 22.02.2020
Man tieši likās, ka viņa pie friziera bijusi.
10.01.2021 19:06 |

Reģ: 05.06.2020
Manuprāt, Elīna bijusi uz korekciju. Nav šodien Parma lētas uzacis un lūps.
10.01.2021 19:01 |

Reģ: 16.08.2020
Eksperte @ 10.01.2021 13:01

Man šķiet, ka lasot grāmatas būtu jāiemācās saturīgi un pareizi rakstīt.

Nē nē, grāmatas Tev iemācas domāt. Rakstību patrenēšu , bet tam ir sava laiks 😊👍🏽 Bet , paldies , par ieteikumu, es nemšu vērā. Par ļaunu jau nenāks- tas gan 😊👍🏽
10.01.2021 13:06 |

Reģ: 26.09.2017
Stāstnieks @ 10.01.2021 12:54

Mana domāšana precīzi saucās tā- out of box thinking ??? Un dzīvē esmu labi pastrādājusi , lai to iepraktizētu. Man nav šaurs redzes loks.Man redzes loks un zināšanas Jau maksā naudu , tāpēc inets nav īsti nepieciešams. Neēsmu tā paaudze kura 19 gados uzvedās kā 14gadniece +interneta vizuālais un saprāts???
Panākumu avots- Grāmatas. Meitenes.... nevis inets, bet grāmatas , skolas, kursi ....???
No rīta lasīt bibeli, tas nav panākums , bet gan SOS sauciens....
Tik daudz cik Jūs iesmejat, tik daudz arī es iesmeju par šo izveidojušos situāciju ??? Bet nedaudz citā līmenī, jo man nerūp akrila džemperi un tonālais pa visu kermeni. Mani rūp likumdošana ?????‍♀️ Un te grozi kā gribi , abejādi ir rēcīgi ? un kad ej uz Cirku tu redzi klaunu, kurš ir izveidojis situācijas un sižetus , lai par vinu pasmejās... nu šeit ir līdzīgi ? Tik trakākais ir tas ka Klauns sanem algu no bilešu iegādes skaita, Elīna vnk Zog un nevar attaisnot savus izdevumus. Tas ir tik pat smieklīgi cik Jums redzot ka šī meikapu arī matos liek ??
Nekas Jums personiski aizkarošs, bet nu veriet acis vaļā meitenes... Izejiet ārpuss ig.? Redzēsiet ka Viltuss ir uz katra sola, un tikai pats spēsi pasargāt sevi no tā sūda. Jo , ja ieberzīsies tad ilgi smirdēsi ??‍♀️?

Man šķiet, ka lasot grāmatas būtu jāiemācās saturīgi un pareizi rakstīt.
10.01.2021 13:01 |

Reģ: 16.08.2020
Katz @ 10.01.2021 12:31
Jebal. Kad runa ir par Kristīnes bērnu, tad nē - šī tēma ir tabu! taču, kad runa iet par Elīnas vīra radiem, tad viss ok?! Es saprotu vēl pacelt tēmu par Elīnas vecākiem, no kurienes viņa ir nākusi, meklēt saknes, bet kāds te vispār ir sakars ar Naura radiem? Jums čista vairs nav kur piekasīties un tikai meklējat pēdejo salmiņu, kur pieķerties.
Stāstniece vispār ir out of mind, Tev būtu jāatslēdz internets, ne kādam citam.

Mana domāšana precīzi saucās tā- out of box thinking 😊👍🏽 Un dzīvē esmu labi pastrādājusi , lai to iepraktizētu. Man nav šaurs redzes loks.Man redzes loks un zināšanas Jau maksā naudu , tāpēc inets nav īsti nepieciešams. Neēsmu tā paaudze kura 19 gados uzvedās kā 14gadniece +interneta vizuālais un saprāts😊👍🏽
Panākumu avots- Grāmatas. Meitenes.... nevis inets, bet grāmatas , skolas, kursi ....😊👍🏽
No rīta lasīt bibeli, tas nav panākums , bet gan SOS sauciens....
Tik daudz cik Jūs iesmejat, tik daudz arī es iesmeju par šo izveidojušos situāciju 😊👍🏽 Bet nedaudz citā līmenī, jo man nerūp akrila džemperi un tonālais pa visu kermeni. Mani rūp likumdošana 😊👍🏽🤷🏾‍♀️ Un te grozi kā gribi , abejādi ir rēcīgi 😅 un kad ej uz Cirku tu redzi klaunu, kurš ir izveidojis situācijas un sižetus , lai par vinu pasmejās... nu šeit ir līdzīgi 😁 Tik trakākais ir tas ka Klauns sanem algu no bilešu iegādes skaita, Elīna vnk Zog un nevar attaisnot savus izdevumus. Tas ir tik pat smieklīgi cik Jums redzot ka šī meikapu arī matos liek 😁😃
Nekas Jums personiski aizkarošs, bet nu veriet acis vaļā meitenes... Izejiet ārpuss ig.😊 Redzēsiet ka Viltuss ir uz katra sola, un tikai pats spēsi pasargāt sevi no tā sūda. Jo , ja ieberzīsies tad ilgi smirdēsi 🤷🏾‍♀️😃
10.01.2021 12:54 |

Reģ: 09.04.2020
Jebal. Kad runa ir par Kristīnes bērnu, tad nē - šī tēma ir tabu! taču, kad runa iet par Elīnas vīra radiem, tad viss ok?! Es saprotu vēl pacelt tēmu par Elīnas vecākiem, no kurienes viņa ir nākusi, meklēt saknes, bet kāds te vispār ir sakars ar Naura radiem? Jums čista vairs nav kur piekasīties un tikai meklējat pēdejo salmiņu, kur pieķerties.

Stāstnieka garos teksta blāķus vispār izlaižu un nelasu, vēl tie emoji. Izskatās, ka cilvēks daudz laika iegulda.
10.01.2021 12:42 |

Wii @ 10.01.2021 12:34
Tad kamdēļ ir jāatbild tiem, kuri izjautā par citu cilvēku ģimenēm. Pat ja kaut ko zini, labāk neko neteikt. Ja ir runa par noteikumu pārkāpumiem, ka Polijas braucieni vai tiek tirgotas nekvalitīvas drēbes , to rakstīt, lai cilvēki informēti.

Biju pielikusi jautājuma zīmi, jo 100% nebiju par to pāriecināta, nebūtu turpinājusi iesaistījusies tajā tematā. :)
10.01.2021 12:39 |

Reģ: 01.08.2020
Dannnija @ 10.01.2021 12:30

No manas puses nebija nekas slikts par ģimeni, lieki apvainojumi no tavas puses. Te ir meitenes, kuras izsakās vēl rupjāk, bet tu izdomāji piekasīties man. :)
Tad kamdēļ ir jāatbild tiem, kuri izjautā par citu cilvēku ģimenēm. Pat ja kaut ko zini, labāk neko neteikt. Ja ir runa par noteikumu pārkāpumiem, ka Polijas braucieni vai tiek tirgotas nekvalitīvas drēbes , to rakstīt, lai cilvēki informēti.
10.01.2021 12:34 |

Reģ: 26.09.2017

Pilnībā piekrītu. 👍
10.01.2021 12:33 |

Reģ: 02.03.2020
10.01.2021 12:31 |

Wii @ 10.01.2021 12:18
aga, ieliec šeit kaut ko...uzreiz ķersaties pie manas ģimenes nolikšanas, pie bērniem u.t.t..jums tikai dot iemeslu, uzreiz norīsiet ar visiem kauliņiem.... :D

No manas puses nebija nekas slikts par ģimeni, lieki apvainojumi no tavas puses. Te ir meitenes, kuras izsakās vēl rupjāk, bet tu izdomāji piekasīties man. :)
10.01.2021 12:30 |

Patīk
Reģ: 08.01.2021
Sabinchiks @ 10.01.2021 11:27
Jāpiekrīt, ka tā rakņāšanās ģimenēs ir too much! ?
Personīgi man, vienīgais, kas besī, ir klaja ierobežojumu neievērošana. Un nerunāju tikai par Elīnu- nosodu ikvienu, kas ar savām darbībām paildzina šo situāciju, jo esmu noilgojusies pēc normālas ikdienas.
Pēc visa spriežot, nebrīnos, ka šorīt Elīna laiž uz kādu skaistuma procedūriņu ?
Kaut kas nesen teica par skropstām- man liekas, viņa kaut kad minēja, ka liek Jūrmalā pie tās Elīnas, kur Kachinja, bet varbut kļūdos.

Ja domā Elīnu no Majoriem, tad vina nepienem šobrīd nevienu! Esmu vinas loti ilgi, un atcēla visus pierakstus , lidz ierobezojumi beigsies.
10.01.2021 12:26 |

Reģ: 01.08.2020
Dannnija @ 10.01.2021 12:14

Un? Tu pati sēdi forumā, zem anonīma profila, ieliec tu savu īsto vārdu un bildi, gudriniece atradusies.
Man ir pilnīgi vienalga kas ir meitene ar brūnajiem matiem, es atbildēju uz citas meitenes komentāru, no manas puses par Elīnas un Naura ģimeni nav neviens slikts komentārs.
aga, ieliec šeit kaut ko...uzreiz ķersaties pie manas ģimenes nolikšanas, pie bērniem u.t.t..jums tikai dot iemeslu, uzreiz norīsiet ar visiem kauliņiem.... :D
10.01.2021 12:18 |

Wii @ 10.01.2021 10:30
Danija, kas nemaz nav Danija. No interneta novilkusi erotisku bildi un ielikusi te profilā. Ja jau tădas bildes internetā jāmeklē un jāliek svešas ne savas, pati kompleksos dzīvo! Darīt citu nav kā 24/7 čekot didrihsoni un visur nolikt šo. Ja tev tā interesē didrihsones dzīve, uzprasi pašai didrihsonei vai ievācies pie šās dzīvot, būsi lietas kursā!
Sāc vienreiz dzīvot savu dzīvi!!!! Tev pi**š , kas tā meitene ar melniem matiem!

Un? Tu pati sēdi forumā, zem anonīma profila, ieliec tu savu īsto vārdu un bildi, gudriniece atradusies.
Man ir pilnīgi vienalga kas ir meitene ar brūnajiem matiem, es atbildēju uz citas meitenes komentāru, no manas puses par Elīnas un Naura ģimeni nav neviens slikts komentārs.
10.01.2021 12:14 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!