Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
DebaPeba @ 18.01.2023 11:52
nu manā darbā pieredzē kā reiz ir pieskatīts, nepiespradzēts 5,5 mēnešus vecs bērns. Mamma tik uz sekundēm 2 aizgreizās, lai no blakus galdiņa paņemtu pudelīti. Mazais izvēlas no babybjorn, sasita galvu pret virtuves flīžu grīdu. Aizvedām uz traumpunktu un rezultāta galvaskausa pamatnes lūzums un nesmuka hematoma
Tas, ka esi blakus, nenozīmē, ka nenotiks nelaime. Pietiek ar pāris sekundēm. Par drošību ir jadomā. Man ir daudz stāstu iz darba ar "tikai uz pāris sekundēm aizgriezos"
P.s. ir viena veca LV filma par kādu ģimeni. Tur zīdainis gultiņā pakārās aiz piesieta grabulīša. Neatceros nosaukumu, bet 90ajos filmēta bija.

Nu tad jāliek bērns ir lielā plastmasa bumbā, vai jāsien spilveni klāt. Pat blakus sēžot un virsū skatoties, var nokrist, sasisties, traumēties...
18.01.2023 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 2756
Reģ: 29.01.2009
Porziņģim pusotru gadu vecais brālis nepieskatīts izkrita pa 5. stāva logu un nositās.
18.01.2023 11:55 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.11.2022

Tu aizbrauc "ceļojumā" lai visiem parādītu savu vāveri un pliko dirsu.
Didra, tu esi maximāli stulbākais cilvēks uz šīs zemes!
Pie katra video tev jāstāsta ka filmē ar kameru? Iepriekš filmēji ar burkānu? Es 14 iPhone dabūju jau septembrī, tik saprotu ka mana laža ir tajā ka es nepaziņoju Varakļanos pie kultūras nama uz paziņojuma dēļa tādus fantastiskus jaunumus! Stulbā pataloģiskā mele!
18.01.2023 11:55 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
.Eksperte. @ 18.01.2023 11:35

Man liekas, ka ir jābūt kaut kādai veselīgai robežai starp pieskatīšanu un pāraprūpi. Ja ir jāsprādzē, tad ir jāsprādzē. Ja gribi mazajam ko iemācīt, tad jāļauj būt un kļūdīties, protams, veselīgos ietvaros, ne krišanā no sēdošas pozīcijas galda augstumā. Katru nedēļu te ir māmiņu kari par to, kā ir vispār bērns jāaudzina un kā nav. Un tas, laikam, ir sieviešu saldais ēdiens - mācīt otrai kā kas ir jādara, jo katrai šķiet, ka dara vispareizāk.
Neuztraucies, nav vajadzības nolikt ne sievietes, ne mammas - arī par citām tēmām visi plēšas. Šobrīd aktuāli - palasi Jēkabils čatu, cik tur daudz juristu, krīzes vadības speciālistu, meteorologu, hidrologu, dambju un HESu ekspertu, augstākās raudzes inženieru un citu speciālistu, kuri māca, kā bija jādara labāk un kā šobrīd būtu jādara, jo darīts VISS tiek nepareizi visu laiku :D
18.01.2023 11:54 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Gardenia @ 18.01.2023 10:58
Drusku jau aiziet galējībās, tu stāsti par nepieskatītiu bērnu un iespējams, kad draudzene tika avārijā nebija tādu autosēdeklīšu? es runāju par to, ka ja kāds pieskatītājs ir blakus bērns manā skatījumā nav jāsasien, tā tomēr ir milzīga atšķirība? kā jau teicu tas ir mans subjektīvais viedoklis, ka pieskatīts bērns nav speciāli jāierobežo.
nu manā darbā pieredzē kā reiz ir pieskatīts, nepiespradzēts 5,5 mēnešus vecs bērns. Mamma tik uz sekundēm 2 aizgreizās, lai no blakus galdiņa paņemtu pudelīti. Mazais izvēlas no babybjorn, sasita galvu pret virtuves flīžu grīdu. Aizvedām uz traumpunktu un rezultāta galvaskausa pamatnes lūzums un nesmuka hematoma
Tas, ka esi blakus, nenozīmē, ka nenotiks nelaime. Pietiek ar pāris sekundēm. Par drošību ir jadomā. Man ir daudz stāstu iz darba ar "tikai uz pāris sekundēm aizgriezos"
P.s. ir viena veca LV filma par kādu ģimeni. Tur zīdainis gultiņā pakārās aiz piesieta grabulīša. Neatceros nosaukumu, bet 90ajos filmēta bija.
18.01.2023 11:52 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
.Eksperte. @ 18.01.2023 11:35

Man liekas, ka ir jābūt kaut kādai veselīgai robežai starp pieskatīšanu un pāraprūpi. Ja ir jāsprādzē, tad ir jāsprādzē. Ja gribi mazajam ko iemācīt, tad jāļauj būt un kļūdīties, protams, veselīgos ietvaros, ne krišanā no sēdošas pozīcijas galda augstumā. Katru nedēļu te ir māmiņu kari par to, kā ir vispār bērns jāaudzina un kā nav. Un tas, laikam, ir sieviešu saldais ēdiens - mācīt otrai kā kas ir jādara, jo katrai šķiet, ka dara vispareizāk.

Tas ir arī kaut kāds instinkts laikam. Nesen piefiksēju, ka kopš man ir bērni, es tramvajā vai uz ielas automātiski ķeru krītošus bērnus, arī svešos. 😀
18.01.2023 11:44 |
 
Reitings 3217
Reģ: 08.09.2015
Teikšu tā, vari būt laimīgs, ja Tev nav zināms neviens gadījums, “ka agrāk jau tā nebija!” Bija, un kā vēl bija! Es zinu gadījumu, kad todlers noslīka pie mājām, viens puisis guva ļoti smagus apdegumus, kāda ģimene zaudēja dēlu, jo aizdegā TV, puika bija viena pats mājās nepieskatīts, tad arī meitene, kas nepārnāca mājās, pazuda bez pēdām, varētu vēl turpināt, bet vai to vajag? Man radinieks strādā bērnu slimnīcā, un jā, visbiežāk ir teksti, es tikai novērsos uz pāris sekundēm…. Tā pat kā viņš arī apstiprina, ka nelaimes gadījumi ir daudz un tādu ir bijuši vienmēr, tik agrak nebija Facebook, un par to nerunāja TV utt. Tāpēc arī tagad cenšas par to runāt skaļi, lai izglītotu cilvēkus. Un pats svarīgākais, pieslēdzam loģisko domāšanu, kāpēc tagad visur ir šīs jostas, nejau prieka pēc ražotājs tās liek, vai dizaina pēc, bet tieši negadījumi ir pierādījusi to nepieciešamību!
Labāk parunāsim par #pašipirkām vāciņiem, sākam atkal nākamo kampaņu 😀 #unnesmērējas, Nauri, lūdzu aizved savu sievu pie acu ārsta, laikam tāpēc viņa arī neredz savu netīro ķermeni.
18.01.2023 11:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Berry5 @ 18.01.2023 11:21
3
Nu nav viss tik rožaini vienkārši un agrāk zāle nebija zaļāka. Domāju ka mēs kā bērni nemaz nezinam kā mūs pieskatīja un cik bērni kā zīdaiņi nemaz līdz skolai neaizgāja. Ar bērnu vienkārši ir jāparedz 2 soļi uz priekšu.

Man liekas, ka ir jābūt kaut kādai veselīgai robežai starp pieskatīšanu un pāraprūpi. Ja ir jāsprādzē, tad ir jāsprādzē. Ja gribi mazajam ko iemācīt, tad jāļauj būt un kļūdīties, protams, veselīgos ietvaros, ne krišanā no sēdošas pozīcijas galda augstumā. Katru nedēļu te ir māmiņu kari par to, kā ir vispār bērns jāaudzina un kā nav. Un tas, laikam, ir sieviešu saldais ēdiens - mācīt otrai kā kas ir jādara, jo katrai šķiet, ka dara vispareizāk.
18.01.2023 11:35 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
magdalena333 @ 18.01.2023 10:11
Tas, ka Džeisons ir iestūķēts krēslos lielāko daļu dienas ir vairāk kā skaidrs, kā arī paliek aktuāls jautājums kāpēc viņš savā vecumā labprātīgi pavada laiku guļot uz muguras, nav man nācies redzēt mazuli šajā vecumā kuru noliek tādā pozā un viņš nekustas. Nezinu vai vēl kāda to ir ievērojusi, bet Džeisonam no tā, ka visu laiku atrodas uz muguras ir plakans pakausis, jautājums vai to maz varēs vēl labot, ja šādi turpinās. Kā arī ticu, ka diemžēl Džeisonam vēl būs daudz sāpju jāpiedzīvo, lai vecaki mācītos no kļūdām ? Bet mums skatītājiem ir tas jāpieņem un jāsamierinās, ka mēs nevaram palīdzēt tam, kas to nevēlas.

Esmu redzējusi ka liek tādu kā ķiveri galvā. Cits iemesls man nekā prātā, kā tikai tas ka ir plakanums.
18.01.2023 11:30 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Dalia @ 18.01.2023 11:22

Cilvēks jau tā aizmelojies, ka iegājusi azartā ar melošanu. #patimeloju #patireklamēju
Reāla cilvēku maldināšana, krāpšana.
Un Elīna gadiem lieto IPhone un joprojām nemāk pārlikt datus no telefoniem, kas notiek AUTOMĀTISKI ieslēdzot jaunu telefonu?
Man viss pēdējais respekts pazuda uz to Elīnas vienu atlikušo smadzeņu šūniņu. Agrāk bija stulba, bet kas ar viņu pēdējā laikā notiek? Nekopta, melo, un stulbums spraucas pa visiem galiem ārā.
Un kura būs pirmā, kura ieliks bildi ar Elīnas sniegbalto vāciņu, kurš #patimeloju nekad nesmērējas?
Un ir cilvēki kas šim vēl tic un aizstāv Elīnu? kOoooo?
Viņa arī rāda to it kā veco vāciņu, ka re, kāds tīrs, veselu gadu lietots, bet tas taču nav viņas ārējais vāciņš, šitāds viņai 100% nebija :D es arī gaidu, kad kāda ieliks to nošmulēto rozā briesmoni. Kaut kad pēdējos mēnešos kļuva tīrs, tik nezinam, vai pietika noberzt ar ziepēm vai nācās jaunu pirkt.
18.01.2023 11:26 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
LMT nebija kaut kāds līgums ar atpakaļatdošanu pēc gada?
18.01.2023 11:24 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Pelnrukšķīte @ 18.01.2023 11:20

es kļūstu nervoza, kad cilvēki sāk runāt par to kā mēs visi esam izauguši normāli un mums nekā nebija :D
dažiem gan te laikam tomēr labāk runāt par briljantiem :D
Neesam ne visi izauguši, ne visi normāli :D
18.01.2023 11:23 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
.Eksperte. @ 18.01.2023 11:13
No klēsliņa līdz autokatastrofām un suņu sakostām sejām.
Meitenes, jūs esat crazy. ?

Seju nesakoda-vēderu. Taisīja lai smuki viss, kā nekā meitene.
18.01.2023 11:23 |
 
Reitings 3782
Reģ: 01.03.2022
beReal @ 18.01.2023 10:21
Un #navSadarbība #pašimaksājam par telefona stikliem un vākiem, kuru viņa šobrīd grib atkal apmānīt??? ??

Cilvēks jau tā aizmelojies, ka iegājusi azartā ar melošanu. #patimeloju #patireklamēju
Reāla cilvēku maldināšana, krāpšana.
Un Elīna gadiem lieto IPhone un joprojām nemāk pārlikt datus no telefoniem, kas notiek AUTOMĀTISKI ieslēdzot jaunu telefonu?
Man viss pēdējais respekts pazuda uz to Elīnas vienu atlikušo smadzeņu šūniņu. Agrāk bija stulba, bet kas ar viņu pēdējā laikā notiek? Nekopta, melo, un stulbums spraucas pa visiem galiem ārā.
Un kura būs pirmā, kura ieliks bildi ar Elīnas sniegbalto vāciņu, kurš #patimeloju nekad nesmērējas?
Un ir cilvēki kas šim vēl tic un aizstāv Elīnu? kOoooo?
18.01.2023 11:22 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
.Eksperte. @ 18.01.2023 11:17

Pilnmēness garām, varbūt šīs ir tādas atskaņas.
Man brīvdiena, lasu, dzeru kafiju un cenšos iebraukt ko notiek. ?
mani laikam visvairāk uzvilka tas, ka piesprādzēšana tiek saukta par piesiešanu :/ bet nu jau viss :D
18.01.2023 11:22 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
.Eksperte. @ 18.01.2023 11:13
No klēsliņa līdz autokatastrofām un suņu sakostām sejām.
Meitenes, jūs esat crazy. ?
3
Nu nav viss tik rožaini vienkārši un agrāk zāle nebija zaļāka. Domāju ka mēs kā bērni nemaz nezinam kā mūs pieskatīja un cik bērni kā zīdaiņi nemaz līdz skolai neaizgāja. Ar bērnu vienkārši ir jāparedz 2 soļi uz priekšu.
18.01.2023 11:21 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
.Eksperte. @ 18.01.2023 11:17

Pilnmēness garām, varbūt šīs ir tādas atskaņas.
Man brīvdiena, lasu, dzeru kafiju un cenšos iebraukt ko notiek. ?

es kļūstu nervoza, kad cilvēki sāk runāt par to kā mēs visi esam izauguši normāli un mums nekā nebija :D
dažiem gan te laikam tomēr labāk runāt par briljantiem :D
18.01.2023 11:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
LiepaShmiepa @ 18.01.2023 11:16
Šodien stresaina diena :D

Pilnmēness garām, varbūt šīs ir tādas atskaņas.
Man brīvdiena, lasu, dzeru kafiju un cenšos iebraukt ko notiek. 😀
18.01.2023 11:17 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
.Eksperte. @ 18.01.2023 11:13
No klēsliņa līdz autokatastrofām un suņu sakostām sejām.
Meitenes, jūs esat crazy. ?
Šodien stresaina diena :D
18.01.2023 11:16 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Gardenia @ 18.01.2023 10:58
Drusku jau aiziet galējībās, tu stāsti par nepieskatītiu bērnu un iespējams, kad draudzene tika avārijā nebija tādu autosēdeklīšu? es runāju par to, ka ja kāds pieskatītājs ir blakus bērns manā skatījumā nav jāsasien, tā tomēr ir milzīga atšķirība? kā jau teicu tas ir mans subjektīvais viedoklis, ka pieskatīts bērns nav speciāli jāierobežo.

Puisītis, kurš izkrita pa logu bija pieskatīts. Māsa uz brīdi aizgriezās, bet viņš jau bija ticis uz palodzes pie atvērta loga.
Analizējot bildi, dēļ kuras vispār šī diskusija ir sākusies - kamēr aukle skatās telefonā fočējot, bērns jau ir sagriezies un uz zemes. Tā ir sekunde, kuras laikā pat telefonu nevar nolikt malā un pielekt kājās.
Man ir skumīgi, ka bērna atrašanās drošā vietā (t.i. ieliekts speciāli tam paredzētā caurumā, lai gurni ir stabili) tavuprāt ir būšana sasietam.
Man pazīstamu puisi mamma patiešām sēja pie koka. Viņa gāja ravēt dārzu, bet viņš tika piesiets, lai nekur neiet. Lūk, tā ir piesiešana! Un 30+ gadus atpakaļ!!!
Teikt, ka viņam ir problēmas ar emocionālo piesaisti, ir nepateikt neko.
18.01.2023 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits