Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 184
Reģ: 03.07.2022
CallMeAnnika @ 21.01.2023 16:35
Skumjākais ir tas, ka viņai ir finanses, lai to visu izbaudītu un vēl vairāk kā vidusmēra latvietis, bet viņa nespēj neko no tā novērtēt un saprast kā baudīt dzīvi.
Naurim ir skumji ceļojumos ar Elīnu, jo viņa neko citu negrib kā staigāt pa noliktavām vai filmēt kā Nauris ēd un iebraukt ar pirkstiem viņa ēdienā. Šajā ceļojumā Naurim vismaz bija kompānija - Elīnas tētis un Annemarija.
Lai nu kāds tas Nauris nebūtu, bet man viņa ir žēl, jo grib kaut ko aktīvu darīt. Elīna kā sieva ir briesmīga, toties ar mierīgu sirdi var neuztraukties par krāpšanu, jo prātā tikai ciskas, lupatas un ēdiena filmēšana.
Ja Nauris pametīs Elīnu, tad Elīna no citu vīriešu puses tiks vazāta aiz deguna, apņirgta un pazemota, jo neviens to ārprātu nevarēs izturēt, tik izmantos popularitātei. Bet Elīna jau neapzinās un neredz no malas, kāda viņa patiesībā ir, jo visiem taču "skauž".
Cik paseko viņas ceļojumiem, iespējams viņai tās finanses nemaz nav... Tas, ka IG izskatās, ka ir nemaz nenozīmē, ka patiesībā ir. Kut teikts, ka viņai nav kredīti?
21.01.2023 17:24 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Cilda @ 21.01.2023 16:59
Kāpēc neviens Elīnai nepasaka,ka viņai netīrs džemperis?! Nu vienkārši whaaat?!
Pašai koferi pilni ar lupatām,un nevar uzvilkt ko tīru mugurā .... ?

Manliekas mamma baidās pateikt kaut ko, ņurim vienkāši vienalga par viņu,lai jau apsmej viņu,1 iemesls vairāk vai mazāk🤣
Kaut gan man sāk likties,ka viņa aiziet jau paranojā un gan pret ņuri,gan ģimeni,gan apkārtējiem paliek ļoti agresīva un cilvēki vienkārši pat necenšas neko ieteikt vai vispār teikt,jo viņa kā tirgus baba virsū leks
(Sorī meitenes, ļoti iepatikās tas- ņuris, piestāv🤣🤣🤣)
21.01.2023 17:19 |
 
Reitings 223
Reģ: 25.11.2022
Kāpēc neviens Elīnai nepasaka,ka viņai netīrs džemperis?! Nu vienkārši whaaat?!
Pašai koferi pilni ar lupatām,un nevar uzvilkt ko tīru mugurā .... 😖
21.01.2023 16:59 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
CallMeAnnika @ 21.01.2023 16:35
Skumjākais ir tas, ka viņai ir finanses, lai to visu izbaudītu un vēl vairāk kā vidusmēra latvietis, bet viņa nespēj neko no tā novērtēt un saprast kā baudīt dzīvi.
Naurim ir skumji ceļojumos ar Elīnu, jo viņa neko citu negrib kā staigāt pa noliktavām vai filmēt kā Nauris ēd un iebraukt ar pirkstiem viņa ēdienā. Šajā ceļojumā Naurim vismaz bija kompānija - Elīnas tētis un Annemarija.
Lai nu kāds tas Nauris nebūtu, bet man viņa ir žēl, jo grib kaut ko aktīvu darīt. Elīna kā sieva ir briesmīga, toties ar mierīgu sirdi var neuztraukties par krāpšanu, jo prātā tikai ciskas, lupatas un ēdiena filmēšana.
Ja Nauris pametīs Elīnu, tad Elīna no citu vīriešu puses tiks vazāta aiz deguna, apņirgta un pazemota, jo neviens to ārprātu nevarēs izturēt, tik izmantos popularitātei. Bet Elīna jau neapzinās un neredz no malas, kāda viņa patiesībā ir, jo visiem taču "skauž".

Nu es jau neteiktu, ka tas Nauris pats būtu baigais ķēriens. Paša uzņēmums, pats grib lai tas attīstās, pats arī pa noliktavām skraida un šo uzņēmumu vada. Pats Elīnu ir uztaisījis par Butterfly seju.
Domājiet tā ir tikai Elīnas ideja šos “atpūtas braucienus” ar darbu un noliktavām apvienot?
21.01.2023 16:54 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Agrāk nezināju par šādu forumu un Ietekmeles lapu, pat nesekoju viņai un arī domāju, ko visi tik riebīgi un ka gan jau skauž. Tad no draudzenēm uzzināju par šo forumu, sāku lasīt, sāku viņai sekot un varu tikai jums piekrist. Labi, varbūt sēdēt forumā un anonīmi heitot arī nav visproduktīvākais veids kā pavadīt laiku, bet saprotu, ka tās šausmas gribas kaut kur izrunāt. Tas ir ārprāts. Nesaprotu, kā Nauris viņu pacieš. Kā var būt tik drausmīga un tik pārliecināta, ka citiem skauž. Jebkas, kas saistīts ar bērnu, vispār mani uzvelk līdz sirds dziļumiem un par to pat runāt negribas.
21.01.2023 16:54 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
Berry5 @ 21.01.2023 13:46

Ratiem riepas nenolūzīs zem tā svara?

Kāda starpība, tāpat jau neizmanto. Cik pretīgi skatīties viņas storijus, ka viņa tam bērnam pat pieskarties negrib. Eksistē tāda lieta kā pēcdzemdību depresija, tas ir normāli un tāda var piemeklēt jebkuru sievieti. Bet kāpēc jāmelo, ka nav problēmu un tas jāslēpj, ja acīmredzami nesanāk slēpt. Ja atzītu un pieņemtu, varētu ar to strādāt. Bet tā jau var saiet sviestā, tās emocijas sevī turot. No vienas puses žēl viņu, esmu gājusi tam cauri un zinu kā tas ir, bet bēgot no bērna situācija pati no sevis neuzlabosies.
21.01.2023 16:44 |
 
Patīk
Reitings 30433
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 20.01.2023 15:27
Tas tāpēc, ka principā tā ir vienīgā aktivitāte uz kuru viņa iziet no mājas. Nav jau neko citu ko parādīt. Tāds ceļojums, bet praktiski vai mājās sēdējuši vai pa tirgus laukumiem. Tak Elīnas dzīve ir max garlaicīga, tāpēc arī ikdienā lupatas vai gājiens uz veikalu, šad tad kāda ēstuve vai kaut kas, kas atsūtīts kā #patipirku. Tas pats ar Turciju un Parīzi, ir tikai 10m2 istabas un tirgus laukumi un, tad, kad pa lēto iestāj kādā ēstuvē, tad to atrāda visiem. Viņa nemāk baudīt dzīvi, viss par ko viņa domā ir, kad atkal varēs gorīties kameras priekšā. Tas ir drausmīgi, it kā cilvēks brauc uz citu valsti, bet viss, ko viņa parasti ir redzējusi, ir pāris ieskrietuves. Man pat nav vairs jautājumi kā cilvēks 25 gados var nezināt, kas ir Kolizejs?
Skumjākais ir tas, ka viņai ir finanses, lai to visu izbaudītu un vēl vairāk kā vidusmēra latvietis, bet viņa nespēj neko no tā novērtēt un saprast kā baudīt dzīvi.
Naurim ir skumji ceļojumos ar Elīnu, jo viņa neko citu negrib kā staigāt pa noliktavām vai filmēt kā Nauris ēd un iebraukt ar pirkstiem viņa ēdienā. Šajā ceļojumā Naurim vismaz bija kompānija - Elīnas tētis un Annemarija.
Lai nu kāds tas Nauris nebūtu, bet man viņa ir žēl, jo grib kaut ko aktīvu darīt. Elīna kā sieva ir briesmīga, toties ar mierīgu sirdi var neuztraukties par krāpšanu, jo prātā tikai ciskas, lupatas un ēdiena filmēšana.
Ja Nauris pametīs Elīnu, tad Elīna no citu vīriešu puses tiks vazāta aiz deguna, apņirgta un pazemota, jo neviens to ārprātu nevarēs izturēt, tik izmantos popularitātei. Bet Elīna jau neapzinās un neredz no malas, kāda viņa patiesībā ir, jo visiem taču "skauž".
21.01.2023 16:35 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Anchuks @ 21.01.2023 16:07

Tu esi Monta ?
Neesmu es Monta.
21.01.2023 16:28 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 21.01.2023 15:52
Viņa tak nav adekvāta,pārdot 2 koriģējošās apenes bez sale pa 53 eiro,kaut gan šito firmu pa 10 eiro var nopirkt. Kas tas par 500% uzcenojumu??? zināju,ka cenas saceltas,bet nu ne jau ka tik ļoti

Aļikā 3€
21.01.2023 16:18 |
 
Reitings 1700
Reģ: 11.10.2022
Bet nu atkal, iedomājaties to visu bezsakaru.
Uzvelk pelčuku, karina kannas pa pusi ekrāna, kaut ko kliedz par top 3 vietām, kad oooobligāti jāapskata, kamēr mamma tur pat fonā nezin kur likties. Ienāk istabā, auksti, Nauris vēl filmē,tur pat tētis aizmugurē 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
#labākāsģimenesbrīvdienas
21.01.2023 16:12 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Dāmas kā Jūs domājat vai Ņuris tiešām Elīnai ragus uzmaucis un viņa uzzinājusi? Kas tā vispār ir par Montu? Mani tā uzzināšana kaut kā mulsina ja vien Monta speciāli nav nopludinājusi.

Tu esi Monta ?
21.01.2023 16:07 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Dāmas kā Jūs domājat vai Ņuris tiešām Elīnai ragus uzmaucis un viņa uzzinājusi? Kas tā vispār ir par Montu? Mani tā uzzināšana kaut kā mulsina ja vien Monta speciāli nav nopludinājusi.
21.01.2023 16:02 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Viņa tak nav adekvāta,pārdot 2 koriģējošās apenes bez sale pa 53 eiro,kaut gan šito firmu pa 10 eiro var nopirkt. Kas tas par 500% uzcenojumu?🤣🤣 zināju,ka cenas saceltas,bet nu ne jau ka tik ļoti
21.01.2023 15:52 |
 
Reitings 337
Reģ: 24.09.2022
Dalia @ 21.01.2023 11:22
Kur viņiem tik daudz koferu un mantas? Brauca tikai uz 4 dienām. Paskatoties bildes, mugurā lielākoties tās pašas drēbes. Rozā kostīms un ļoti netīrs baltais, jo vilkusi jau pāris dienas. Tiešām būs Polijā ieķēruši jauno kolekciju. Savādāk, nesaprotu, kur mašīna var būt tik piebāzta pilna ar koferiem.
Biju Āzijā uz divām nedēļām, iztiku ar vienu mugursomu, bet nu ja vajag visu māju uz četrām dienām, tad nu vajag... 😂
21.01.2023 15:44 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Viņa taču nav gatava tādām brīvdienām kā Naura draugiem - Elīnai jau viss tik griežas ap viņu, močīšanu un bombiskajām lupatām, Tauriņu un būt kā ceļojuma blogerei :D Kurš gan normāls gribēs viņu līdzi - pieci koferi ar lupatām ko fočēt - aktivitātēs nepiedalās un visiem tikai savu netīro telefonu bāzīs sejā! Nemāk viņa atpūsties - visam ir tik slēpts mērķis apakšā!
21.01.2023 15:41 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
https://www.andelemandele.lv/perle/7579565/korigejosas-biksites-s-izm/
Koriģējošās arī no Ķīnas, ne tikai džinsi un legingi
21.01.2023 15:38 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Elettte @ 21.01.2023 13:48
Un kad parādās šitādi netīri, brūni, pleķaini storiji, man galvā skan, kā viņa augstprātīgā balsī saka - visi, kas mūs noliek, reāli mūs apskauž, paši neko nav sasnieguši utt.????? Neeeeeeee, Elīn, ir lietas, kuras tiešām apkārtējie pamana, kuras ir tādas kādas tās ir ??? izskatās briesmīgi, bet pasniedz, ka dzīvē izvēlas kvalitātīvas lietas. Paskatoties uz viņu, tur no kvalitātes un kaut kādiem sieviešu pamata standartiem nav ne miņas.
Un tas ļoti daudz parāda par viņu pašu, attieksmi uz apģērbu un to, ka tāpēc arī iesmērēs pēdējo mēslu, kuru ar lētiem, prastiem vārdiem mēģina ietīt spīdīgā papīrā, lai tikai notirgotu. Tad arī nebrīnos, ka spēj piegādāt un pārdot apģērbu, kurš neatbilst ne krāsas ziņā, ne kvalitātes u.c.

Man mamma vienmēr ir teikusi - nav svarīgi cik tev ir nauda, ir svarīgi vai tu esi kopts un tīrās drēbēs, jo ziepes nemaksā bagātību.
21.01.2023 14:45 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Kamēr Nauris ar bērniņu, taa tik filmē un stāsta par ēdienu un cenām. 🤣🤣🤣🤣 es nevaru, viņa tik rēcīga. Storiji - apģērbs, ēdiens, apģērbs, ēdiens 🤦‍♀️🤣
Es iedomājos, kā viņa staigā pa ēstuvi kā slavenība paceltu degunu, filmē svešus un stāsta, ZVAIGZNE. Ar netīru apkakli 🤣 apkārtējie skatās, nevar saprast - ZVAIGZNE netīra un nevīžīga vai kūciņas ēdot sasmērējies 🤣🤣🤣🤦‍♀️🙈
21.01.2023 13:56 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Un kad parādās šitādi netīri, brūni, pleķaini storiji, man galvā skan, kā viņa augstprātīgā balsī saka - visi, kas mūs noliek, reāli mūs apskauž, paši neko nav sasnieguši utt.😀😀😀😀😀 Neeeeeeee, Elīn, ir lietas, kuras tiešām apkārtējie pamana, kuras ir tādas kādas tās ir 😀😀😀 izskatās briesmīgi, bet pasniedz, ka dzīvē izvēlas kvalitātīvas lietas. Paskatoties uz viņu, tur no kvalitātes un kaut kādiem sieviešu pamata standartiem nav ne miņas.
Un tas ļoti daudz parāda par viņu pašu, attieksmi uz apģērbu un to, ka tāpēc arī iesmērēs pēdējo mēslu, kuru ar lētiem, prastiem vārdiem mēģina ietīt spīdīgā papīrā, lai tikai notirgotu. Tad arī nebrīnos, ka spēj piegādāt un pārdot apģērbu, kurš neatbilst ne krāsas ziņā, ne kvalitātes u.c.
21.01.2023 13:48 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Marcipaaans @ 21.01.2023 13:07
bet nu nekas jau tur lieks nesalien. Un vai tas ir autosēdeklis kreisā augšējā stūrī? ?

Ratiem riepas nenolūzīs zem tā svara?
21.01.2023 13:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)