Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
SantaBarbara @ 22.01.2023 18:26

Nu jau galigs sviests -cilveki ,kas runā par depresiju vai hiv parasti sauc par “raise awareness”,bet Didra nodarbojas ar bad influence,stāstot,kā mazāk ēst ,ja gribas saldumus sasaldet un ēst bananu,vai jaungada nakti uzvilkt korigejoso apakšvelu ,jo redz tad nevares pieēsties ,tiešām Tu šos abus liec ar vienādības zīmi?

Tu zini, ka reizēm cilvēki nezina paši, ka ir slimi?
22.01.2023 18:39 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
HARDLUXURY @ 22.01.2023 18:13
iepērcies aliexpress ?

Da nē, ilgi nāk :). Es labāk hm :D
22.01.2023 18:34 |
 
Reitings 21596
Reģ: 18.08.2022
boots @ 22.01.2023 17:58

Tev sāp viņas antenas? ? kā var ieciklēties uz cita cilvēka izskatu tik ļoti, Tu manis pēc man uz ielas varētu ar rozā bizi līdz zemei paiet garām, es neautļautos par Tevi ņirgāties. Elementāri ievēro cita cilvēka tiesības uz brīvību ģērbt un darīt, ko un kā vēlas.
un par viņas ēšanas paradumiem - jūs redzat mazu daļu viņas ikdienas - pirmkārt, un, otrkārt, ja tie arī ir vesleības traucējumi, tad tie ir veselības traucējumi. Jūs tagad aizliegsiet depresijas māktiem cilvēkiem iet internetā un stāstīt par savām problēmām (pēc jūsu vārdiem - mācīti jauniešiem depresiju) vai arī cilvēkiem ar HIV aizliegsiet internetā par to runāt, jo jaunieši to klausoties caur internetu to saķers? Vai arī regulērajām vīnmīlēm aizliegsiet atrādīt ikvakara vinčiku, jo tā viņas māca jauniešiem dzert? Ticiet man, ir virkne daudz sliktāku variantu. Salīdzinoši šīs diskusijas varoņi ir ok, un var patitk un var nepatikt, bet jūs te totāli nodarbojaties ar mobingu, un ziniet - tā ir reāli sodāma lieta, starp citu. ?

Nu jau galigs sviests -cilveki ,kas runā par depresiju vai hiv parasti sauc par “raise awareness”,bet Didra nodarbojas ar bad influence,stāstot,kā mazāk ēst ,ja gribas saldumus sasaldet un ēst bananu,vai jaungada nakti uzvilkt korigejoso apakšvelu ,jo redz tad nevares pieēsties ,tiešām Tu šos abus liec ar vienādības zīmi?
22.01.2023 18:26 |
 
Reitings 38
Reģ: 24.08.2021
Nebūtu jau problēmu, ja tirgo tās poļu vai aliexpress drēbes, bet nu cieni savu klientu, izvēlies laba auduma, ar normālām vīlēm, galu galā pēc fotosesijām atstāj sev vai piedāvā par lētāku cenu konkrēto apģērba gabalu. Var atrast aliexpress laba auduma un kvalitātes drēbes, protams, viss atkarīgs, cik daudz gribas uzcenojumu uzlikt, lai latvietis parastais var nopirkt.
22.01.2023 18:25 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
boots @ 22.01.2023 17:58

Tev sāp viņas antenas? ? kā var ieciklēties uz cita cilvēka izskatu tik ļoti, Tu manis pēc man uz ielas varētu ar rozā bizi līdz zemei paiet garām, es neautļautos par Tevi ņirgāties. Elementāri ievēro cita cilvēka tiesības uz brīvību ģērbt un darīt, ko un kā vēlas.
un par viņas ēšanas paradumiem - jūs redzat mazu daļu viņas ikdienas - pirmkārt, un, otrkārt, ja tie arī ir vesleības traucējumi, tad tie ir veselības traucējumi. Jūs tagad aizliegsiet depresijas māktiem cilvēkiem iet internetā un stāstīt par savām problēmām (pēc jūsu vārdiem - mācīti jauniešiem depresiju) vai arī cilvēkiem ar HIV aizliegsiet internetā par to runāt, jo jaunieši to klausoties caur internetu to saķers? Vai arī regulērajām vīnmīlēm aizliegsiet atrādīt ikvakara vinčiku, jo tā viņas māca jauniešiem dzert? Ticiet man, ir virkne daudz sliktāku variantu. Salīdzinoši šīs diskusijas varoņi ir ok, un var patitk un var nepatikt, bet jūs te totāli nodarbojaties ar mobingu, un ziniet - tā ir reāli sodāma lieta, starp citu. ?

Mēs redzam tikai mazu daļu? Viņa storijos iet katras 15 min apmēram, manliekas mēs zinam pat pārāk daudz un tā ir tikai un vienīgi viņas problēma,ka tā lauķe sevi tā parāda visiem 100k sekotājiem.
Btw, Annemarij,tā tu? Vai vēl kura? Laikam nerviņi neizturēja atmaskošanu ar nodokļiem un izlēma iejaukties🤣
22.01.2023 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Globuss @ 22.01.2023 18:15

Ir arī tādi, kuri gaida Laimes lāci, taču es gribēju pateikt, ka ir tādi dārgie, it kā ekskluzīvo preču veikali :)), kas ir tikai izkārtne citām rebēm. Par to jau sen ir bijuši raksti medijos.

Tad nesapratu pareizi, piedod 😬
22.01.2023 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Nikitaa @ 22.01.2023 18:09

Nu pietiekoši ,lai tur vairāk neiepirktos. No visām precēm vīlos tieši visās.

Traki! Bet prieks par komentāru pa tēmu :) Lai gan liekas neloģiski, ka kāds ražotu ražošanas pēc un izniekotu uz traku kvalitāti materiālus un darbu.
Niez bez maz vai man pašai kko no viņiem kādreiz pasūtīt, lai saprastu, cik % no šīm runām ir tāpēc, ka visas tā saka un gribu piebalsot, jeb reāla objektīva kritika.
Jo jā - HM džinsi man izbal, izstaipās, tāpat kā apašveļa nomazgājas, stīpiņas nāk ārā, un džemperiem vīles mēdz sagriezties, kleitas no nepatīkama šifona, krekliņiem elastāns sāk spuroties.. Pērku šad tad tāpat, bet bez ekspektācijām par kvalitāti.
22.01.2023 18:18 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
boots @ 22.01.2023 17:40

Pie tam tajos veikaliņos dirn pats veikaliņa īpašnieks, un alga pēc grāmatvedības jāizmaksā, bet viņš to naudu tā arī sev nepaņem, jo nav ko izmaksāt, strādā ekstra ekstra stundas bez samaksas un cer uz kkādu mistisku laimes stāstu, ka reiz viņam cilvēki veikalu riņķī gāzīs. Zinu vienu veikaliņu, kur meitene atvēra ar baigo azartu, pati tur nostrādāja gadu 6 dienas nedēļa (+ iedomājieties vēl visi pārējie miljons vadītājas pienākumi, šad tad retu reizi māsa nomainīja), tagad jau strādā tikai 3 dienas nedēļā, bet turpina pati.. neveras ciet, jo ieguldīts tik daudz savas enerģijas un laika, un vienkārši liekas absurds it kā padoties. Bet reāla iemesla turpināt tur nav. Nīkst laukā.. Vēl man pretī mājai arī viena entuziaste ap 50-60 gadiem atvērusi mazu specifisku pārtikas veikaliņu. Gaisma veikalā deg vēl sestdienas 21.00. Nav normālas izkārtnes. Sēž tur caurām dienām viena pati. Arī cer uz kkādu laimes lāci.. šādiem maziem uzņēmumiem NAV reklāmas budžeta, bieži vien nav arī zināšanu. Ir zināms naivums un ambīcijas. Didriksoni māk IG un šo to saprot no psiholoģijas, nu un tas viņiem tiešām nāk par labu. Par sliktu nāk tajā ziņā, ka latviešu hiēnas klūp virsū un ir atradušas upuri, kur izgāzt savas negācijas.

Ir arī tādi, kuri gaida Laimes lāci, taču es gribēju pateikt, ka ir tādi dārgie, it kā ekskluzīvo preču veikali :)), kas ir tikai izkārtne citām rebēm. Par to jau sen ir bijuši raksti medijos.
22.01.2023 18:15 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Nikitaa @ 22.01.2023 18:08
Un jā , ja vajag komentāru par tēmu Bff tad reāli es nevienam neieteiktu tur iepirkties, jo ļoti slikta kvalitāte. PAT aliexpress ir dažreiz labāka. Varbūt pat centrāltirgū var atrast labāku. ?
iepērcies aliexpress 😄
22.01.2023 18:13 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
Nu piemērs ,meitai pasūtīju to flaneļa beizo kreklu. Visas pogas uz diegiem karājās un tās ādas imitācijas bikses jau atnāca ar skrāpējumiem ,uzvilka pāris reizes un ārā metamas.
22.01.2023 18:12 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
boots @ 22.01.2023 18:07

Cik x esi ieprikusies Butterfly? :)

Nu pietiekoši ,lai tur vairāk neiepirktos. No visām precēm vīlos tieši visās.
22.01.2023 18:09 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
Un jā , ja vajag komentāru par tēmu Bff tad reāli es nevienam neieteiktu tur iepirkties, jo ļoti slikta kvalitāte. PAT aliexpress ir dažreiz labāka. Varbūt pat centrāltirgū var atrast labāku. 😀
22.01.2023 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Nikitaa @ 22.01.2023 18:06

Zini, esmu hm klients jau daudzus gadus un lai arī ražo ķinā nav salīdzināms ar didras zemās kvalitātes drēbēm. Nu HM kvalitāte ir kudiš augstāka nekā BF. Neviena vīle nekad nav bijusi atirusi, neviena poga nekrīt ārā 1. Reiz uzvelkot nerunājot par bimbuļiem ko didra skuj ar skuvekli :D. Hallo 2 nesalīdzināmas lietas.

Cik x esi ieprikusies Butterfly? :)
22.01.2023 18:07 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
boots @ 22.01.2023 17:26

Ko nozīmē draņķīgs veikals? Es atvainojos, Tev superaugstās kvalitātes HM šmotkas Bērlīnietes ar smalkajām rociņām rada? Iphone Tev uz mēness ražots? IKEA mēbeles no zviedru mežiem atceļojušas? Neesi naiva, vienīgā atšķirība te ir tāda, ka jums tepat pa rokai ir tas, kuri darbojas ar butterfly un jums ir zināmi viņu vārdi un uzvārdi. Tas, kas notiek aiz lielajiem vārdiem, jums ir kaut kas tāls un nesasniedzams, tur jūs tikai akli skataties miljoniem vērtas reklāmas kampaņas, kas jums ar karoti lej mutē sagrozītu realitāti un mudina jūs pirkt, 2x nepadomājot. Aizkulises tur ir tikpat netīras, visur tā ir.
Paskatieties apkārt, apgērrbu veikali Latvijā, kur tirgo LV ražotus apģērbus, maksā vismaz ap 3-4x vairāk kā tāds Butterfly. Tad, lūdzu, korektās pilsones, ejiet un atbalstiet vietējo ražotāju un pērkat to apģērbu, nevis kā dzimtenes nodevējas sūtat no ārzemēm un nopludinat savu līdzekļus ārpus Latvijas. Atstājiet LV naudu tepat, pērkat 1 apģērbu, nevis 4-5, bet pērkat Latvijā ražotu. Vēlams arī ražotu no LV radīta auduma. Good luck fashionistas...
Katrs sitas un dzīvo kā māk. Jūs it kā savu naudu varat tērēt, kur gribat, kāpēc viņi to nevarētu pelnīt tā, kā dara? Ja kkas nebūs likuma ietvaros, ticiet man, VID būs pirmais, kas to piefiksēs, jo viņi toč strādā uz to, lai viegli nebūtu nevienam uzņēmējam. :)

Zini, esmu hm klients jau daudzus gadus un lai arī ražo ķinā nav salīdzināms ar didras zemās kvalitātes drēbēm. Nu HM kvalitāte ir kudiš augstāka nekā BF. Neviena vīle nekad nav bijusi atirusi, neviena poga nekrīt ārā 1. Reiz uzvelkot nerunājot par bimbuļiem ko didra skuj ar skuvekli :D. Hallo 2 nesalīdzināmas lietas.
22.01.2023 18:06 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
HARDLUXURY @ 22.01.2023 17:42
un tu dzīvo pārticībā, esot godīga pilsone?

Ļoti aprobežota domāšana :)
22.01.2023 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
gribuiemestkapeiku @ 22.01.2023 17:51
Jūs aizstāves labāk uzpinat antenas, patricinat ciskas, paņemiet bībeli un skrienat uz baznīcu vai prieka vēsti a ne te gudri spriedelējat kādas mēs visas nožēlojamas skauģes.? a ko padarīs,ka mums skauž elīnīte ar ņuri, dzīves savas mums tāpat nav, esam vientuļās māmiņas, bezdarbnieces ar 30 liekajiem kg, atliek tikai un vienīgi apskaust,cik didra smuka,bagāta, forša un izglītota atšķirībā no mums. Netērējat savu laiku uz mums dumjajām.?

Tev sāp viņas antenas? 😁 kā var ieciklēties uz cita cilvēka izskatu tik ļoti, Tu manis pēc man uz ielas varētu ar rozā bizi līdz zemei paiet garām, es neautļautos par Tevi ņirgāties. Elementāri ievēro cita cilvēka tiesības uz brīvību ģērbt un darīt, ko un kā vēlas.
un par viņas ēšanas paradumiem - jūs redzat mazu daļu viņas ikdienas - pirmkārt, un, otrkārt, ja tie arī ir vesleības traucējumi, tad tie ir veselības traucējumi. Jūs tagad aizliegsiet depresijas māktiem cilvēkiem iet internetā un stāstīt par savām problēmām (pēc jūsu vārdiem - mācīti jauniešiem depresiju) vai arī cilvēkiem ar HIV aizliegsiet internetā par to runāt, jo jaunieši to klausoties caur internetu to saķers? Vai arī regulērajām vīnmīlēm aizliegsiet atrādīt ikvakara vinčiku, jo tā viņas māca jauniešiem dzert? Ticiet man, ir virkne daudz sliktāku variantu. Salīdzinoši šīs diskusijas varoņi ir ok, un var patitk un var nepatikt, bet jūs te totāli nodarbojaties ar mobingu, un ziniet - tā ir reāli sodāma lieta, starp citu. 👍
22.01.2023 17:58 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
magdalena333 @ 22.01.2023 17:45
Boots, un, ko Tu ar to velies teikt? Ka visur citur katrs, kas atver savu biznesu, ir veiksminieks, tikai Latvijā katrs kurš iedomājas, ka būs lielais biznesmenis viņš bankrotē? Cik Tev gadi, man jautājums? Atvaino, bet nevēlos vairs ar tevi diskutēt. Paliksim katra pie sava!

Es vēlos pateikt, ka LV ir maksimāli neauglīga vide uzņēmējdarbībai gan no valsts puses, gan no, kā redzam šajā diskusijā, no sabiedrības puses. Tas varbūt ir no 90-tajiem iepotēts, ka uzņēmēji visi ir mafija + sabiedrībā vispār ir nulle izpratnes par uzņēmējdarbību. Cilvēki audzināti par kalpiem paaudžu paaudzēs, un turpina kaunināt tos, kas izvēlas nebūt par kalpiem.
Un oki, vari nediskutēt, man ar sevi arī interesanti :)
22.01.2023 17:52 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Jūs aizstāves labāk uzpinat antenas, patricinat ciskas, paņemiet bībeli un skrienat uz baznīcu vai prieka vēsti a ne te gudri spriedelējat kādas mēs visas nožēlojamas skauģes.🤣 a ko padarīs,ka mums skauž elīnīte ar ņuri, dzīves savas mums tāpat nav, esam vientuļās māmiņas, bezdarbnieces ar 30 liekajiem kg, atliek tikai un vienīgi apskaust,cik didra smuka,bagāta, forša un izglītota atšķirībā no mums. Netērējat savu laiku uz mums dumjajām.😕
22.01.2023 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
magdalena333 @ 22.01.2023 17:40
Boots, jā, ar tādu domāšanu un inteliģenci kā Elīnai un Tev, Latvijā noteikti ir gaidāms uzplaukums?
Ieteiktu Tev dārgā mazliet pašai izglītoties, kāpēc tā pati Šveice, Zviedrija, Norvēģija, citas attīstītas valstis ir tur kur viņi ir!
Te stipri ož pēc divkosības, skraida pa pasauli un apbrīno cik visur labi, Latvijā viss slikti, bet tajā pašā laikā dara visu, lai grautu to Latvijas ekonomiku??

Grauj tieši tu, sēžot pie pc un pukstot par to, ka dara citi. Tieši tu, demotivējot un nicinot citus ar apņēmību ko darīt, demotivē citus, kas vēl domā tikai darboties. Vēlreiz uzsveru, ka nav runa par ēnu ekonomiku, bet par to, ka visi uzņēmēji maksimāli gudri kārtos grāmatvedību, lai izvairītos maksāt to, ko var nemaksāt. Reāli tas ir pilnīgi savādāk, kad tev pašai ir katrs cents jānopelna, jārada tā pievienotā vērtībā, un tad tu saproti tā centa vērtību, un, jā, negribi tāpat vien bez iemesla to nodot citu rokās, kur, kā redzam, viens skaļāk korupcijas gadījums paņem aptuveni 100 tādu butterfly tipa uzņēmumu nomaksāto nodokļos.
Neesmu par nodokļu nemaksāšanu, esmu par godīgu uzņēmējdarbību, BET korupcija ir pretīga un es uzskatu, ka valsts aparāts pirmais rāda piemēru un noteikti esmu par maksimāli optimizētu grāmatvedību. Jo jums jāsaprot, ka lai reāli jebkura firmiņa vai firma attīstītos, ir nepieciešams POZITĪVS un veselīgs cashlows, citādāk nav vienkārši jēgas... īpaši pirmajos gados uzņēmējiem būtu vispār jādod maksimālākās nodokļu brīvdienas, jo tas ir naivi cerēt, ka uzņēmums var operēt bez naudas.
22.01.2023 17:48 |
 
Reitings 3176
Reģ: 08.09.2015
Boots, un, ko Tu ar to velies teikt? Ka visur citur katrs, kas atver savu biznesu, ir veiksminieks, tikai Latvijā katrs kurš iedomājas, ka būs lielais biznesmenis viņš bankrotē? Cik Tev gadi, man jautājums? Atvaino, bet nevēlos vairs ar tevi diskutēt. Paliksim katra pie sava!
22.01.2023 17:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits