Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5635
Reģ: 14.12.2022
vivii @ 17.01.2023 17:57

Fotosesijas un balonus var norakstīt uz firmu, ne par velti viņa vienmēr piemin un atrāda arī savas lupatas. Kad mazajam bija fotosesija, arī teica, ka pie reizes smuki safočēšot arī bērnu kolekciju. Tāpēc arī neuztraucas par tiem izdevumiem, jo tos var kaut kā norakstīt.
Ko nozīmē kaut kā norakstīt? Tā tak tā pat ir viņu nauda! Kas no tā ka aizies izdevumos tikai uzņēmuma ienākuma nodoklis! Mani šis domu gājiens fascinē🙈 man jau patīk tādi gudrinieki, oj cik man apkārt tādu gudro domātāju daudz😳 es ilgi un dikti domāju vai man teiksim ogligāti vajag to jauno telefonu, kuram man teiksim nebūs PVN jāmaksā utt. Man tik visi saka oj tak nopirksi uz firmu un miers, it kā tā nebūtu mana nauda😳 gan jau viņiem tie baloni man citreiz šķiet aiziet kaut kur uz otru riņķi ne jau visi protams, bet gaun jau tās pašas firmeles kaut kur viņus atkārtoti iesmērē😢
17.01.2023 18:40 |
 
Reitings 775
Reģ: 16.01.2023
Es Elīnas tēta vietā arī negribetu, lai mani filmē, jo Elina vairākas reizes publiskās intervijās ir nesmuki izrunājusies par tēti.
Noteikti negribetu, ka mani redz internetā un asociē ar to, kurš meitu nemīlēja.
17.01.2023 18:33 |
 
Reitings 5635
Reģ: 14.12.2022
Greetaa @ 17.01.2023 17:19

Tā ir tāda "nabago domāšana", kad naudas daudzums ir strauji pieaudzis, bet prāts netiek līdzi.
Dzīves līmenis kvalitātē tiešām šķiet, ka nemainās (neskaitot jauno dzīvokli un auto), bet tik un tā visos restorānos runā tikai par cenām, labs ir tikai tas, kas ir lēts, lidlā lētākie produkti, fake somas un apavi, utt, utt.
Tajā pašā laikā uz fotosesijām, miljons baloniem utt netaupa, kas liekas dīvaini. Domāju, ka apakšā ir ļoti daudz neparādītu sadarbību, viņa jau tiešām nereklamētu tāpat vien.
Nu par nabagu domāšanu nemācēšu teikt, bet kas ir nabagu šiks man ir skaidra lieta. Kad cilvēkam tās nav bijis un pēkšņi parādās, bieži vien sanāk lielas ziepes, naudiņa viņiem nones jumtu šķiet nekad nebeigsies. Tāpat kā loterijas laimesti ātri vien izput un laimi neatnes. Naudas daudzums citreiz jumtu nones tā, ka cilvēki sāk neprātīgi šķērdēties un beigās atgriež tur pat kur bija! 😢 man tā ir bijis ar daudziem draugiem un paziņām. Tas pats Gatis Saknītis kā plātījās un kā šķērdējās, mašīnas, tusiņi, dārglietaa utt. Nauda šķīda pa labi un kreisi. Aldis Ozols tas pats gadījums sievietes, hammeri, rolss royce utt. Nu tad labāk drusku piezemētāk. Es protams neatbalstu nekad skaistumkopšanu no kaktu meistariem utt. Esot ārzemēs mēs protams ēdam labos krodziņos baudam autentisko virtuvi utt. Tur neekonomējam noteikti, nomā lai ir arī normāls auto, bet nekad neņemam dārgas naktsmītnes jo mums vajag tikai pārgulēšanai. Tāpat nekad nepērkam biznesa klases biļetes nu ir mums draugi kas to nesaprot😂 toties mēs pēc tam neraudam, ka mums nav naudas🙏 Drēbes protams pērkam labas un apavus arī, bet ne tūkstošos, pārsvarā visu tikai ceļojumus. Domāju ja viņi šķērdētos tik daudz nesasniegtu, bet ar lupatām viņiem cits stāsts ja viņi kā traki neņemsies pa to IG un paši viņas nenēsās neko arī nepārdos! Tas nu noteikti!
17.01.2023 18:14 |
 
Reitings 5635
Reģ: 14.12.2022
Greetaa @ 17.01.2023 17:19

Tā ir tāda "nabago domāšana", kad naudas daudzums ir strauji pieaudzis, bet prāts netiek līdzi.
Dzīves līmenis kvalitātē tiešām šķiet, ka nemainās (neskaitot jauno dzīvokli un auto), bet tik un tā visos restorānos runā tikai par cenām, labs ir tikai tas, kas ir lēts, lidlā lētākie produkti, fake somas un apavi, utt, utt.
Tajā pašā laikā uz fotosesijām, miljons baloniem utt netaupa, kas liekas dīvaini. Domāju, ka apakšā ir ļoti daudz neparādītu sadarbību, viņa jau tiešām nereklamētu tāpat vien.
Nu par nabagu domāšanu nemācēšu teikt, bet kas ir nabagu šiks man ir skaidra lieta. Kad cilvēkam tās nav bijis un pēkšņi parādās, bieži vien sanāk lielas ziepes, naudiņa viņiem nones jumtu šķiet nekad nebeigsies. Tāpat kā loterijas laimesti ātri vien izput un laimi neatnes. Naudas daudzums citreiz jumtu nones tā, ka cilvēki sāk neprātīgi šķērdēties un beigās atgriež tur pat kur bija! 😢 man tā ir bijis ar daudziem draugiem un paziņām. Tas pats Gatis Saknītis kā plātījās un kā šķērdējās, mašīnas, tusiņi, dārglietaa utt. Nauda šķīda pa labi un kreisi. Aldis Ozols tas pats gadījums sievietes, hammeri, rolss royce utt. Nu tad labāk drusku piezemētāk. Es protams neatbalstu nekad skaistumkopšanu no kaktu meistariem utt. Esot ārzemēs mēs protams ēdam labos krodziņos baudam autentisko virtuvi utt. Tur neekonomējam noteikti, nomā lai ir arī normāls auto, bet nekad neņemam dārgas naktsmītnes jo mums vajag tikai pārgulēšanai. Tāpat nekad nepērkam biznesa klases biļetes nu ir mums draugi kas to nesaprot😂 toties mēs pēc tam neraudam, ka mums nav naudas🙏 Drēbes protams pērkam labas un apavus arī, bet ne tūkstošos, pārsvarā visu tikai ceļojumus. Domāju ja viņi šķērdētos tik daudz nesasniegtu, bet ar lupatām viņiem cits stāsts ja viņi kā traki neņemsies pa to IG un paši viņas nenēsās neko arī nepārdos! Tas nu noteikti!
17.01.2023 18:13 |
 
Reitings 775
Reģ: 16.01.2023
vivii @ 17.01.2023 17:57

Fotosesijas un balonus var norakstīt uz firmu, ne par velti viņa vienmēr piemin un atrāda arī savas lupatas. Kad mazajam bija fotosesija, arī teica, ka pie reizes smuki safočēšot arī bērnu kolekciju. Tāpēc arī neuztraucas par tiem izdevumiem, jo tos var kaut kā norakstīt.

Es vienkārši domāju, ka viņai galvenais ir ātreškais. Pats iekšēji vari būt miskaste, likt sevī iekšā miseni, bet galvenais, ko citi redz un, lai smuki izskatās. Tā pat kā Sofija Lukjanska/Kralova, kas Ogrē dzīvoja bloķenē, bet ig radīja savu lux dzīvi
17.01.2023 18:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Greetaa @ 17.01.2023 17:19

Tā ir tāda "nabago domāšana", kad naudas daudzums ir strauji pieaudzis, bet prāts netiek līdzi.
Dzīves līmenis kvalitātē tiešām šķiet, ka nemainās (neskaitot jauno dzīvokli un auto), bet tik un tā visos restorānos runā tikai par cenām, labs ir tikai tas, kas ir lēts, lidlā lētākie produkti, fake somas un apavi, utt, utt.
Tajā pašā laikā uz fotosesijām, miljons baloniem utt netaupa, kas liekas dīvaini. Domāju, ka apakšā ir ļoti daudz neparādītu sadarbību, viņa jau tiešām nereklamētu tāpat vien.

Fotosesijas un balonus var norakstīt uz firmu, ne par velti viņa vienmēr piemin un atrāda arī savas lupatas. Kad mazajam bija fotosesija, arī teica, ka pie reizes smuki safočēšot arī bērnu kolekciju. Tāpēc arī neuztraucas par tiem izdevumiem, jo tos var kaut kā norakstīt.
17.01.2023 17:57 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Lula @ 17.01.2023 11:51

hmmm varbūt tiešām, jo viņa ļoooti drūma izskatās vienmēr, kad nav uzspīlēti priecīga. Kādreiz bija tada dabīgi jauka, pat sirsnīga. Buļa raidījumā ļoti varēja redzēt tādu rūgtumu, visa pasaule pret mani utml.
Vienīgi nezinu, cilvēks ar depresiju tiešām var pilnvērtīgi pavadīt dienu, runāties, iet sabiedribā?
Mierīgi. Pat par cilvēkiem, kuri ir nonākuši līdz pašnāvībai, apkārtējie bieži vien teiks, ka neko nezināja, ka netic, ka tā nevar būt. Depresijai ir milzīga stigma un cilvēki izliekas, ka viss ir kārtībā. Gan tāpēc, ka slimība nāk ar kauna sajūtu jau pati par sevi, gan arī tāpēc, ka sabiedrībā pieņemts, ka tev jāizliekas.
Es esmu diezgan pārliecināta, ka viņa depresijā jau bija grūtniecības laikā. Dažādu pazīmju dēļ. Tagad pat šķiet nedaudz labāk, bet varbūt tikai labāk slēpj. Jebkurā gadījumā viņai vajag to, ko viņa nekad nemeklēs - psihoterapeitu. :/
17.01.2023 17:47 |
 
Reitings 6723
Reģ: 28.08.2022
Kikirikitu @ 17.01.2023 14:51

Izkatās pēc dzērajas un tas stils,matu sakārtojums no 2000 -2004 gada ,kad tirgus drēbes bija oky un nekas cits nebija.
Tagad ir tik plašas iespējas un Elīnai ir nauda,lai izkstītos labi,vilktu labas drēbes,neatkarīgi ,ka viņas bizness ,veikals ir totāls sūds,bet tās drēbes pērk meotenītes un neaptēsti cilvēciņi.
Bet viņa turpina ģērbties savās parpalās un izkatīties briesmīgi,iet pa lētiem kaktiem uz sejas procedūrām,lūpu procedūrām.
Camon?
Kas tā par dzīvi,ja esot naudai Tu nespēj labi ģērbties,ēst pa dārgo vai dārgāk par vidējo slāni,ēst labu restorānu ēdienus,salātus un savu figūru uzturēt labi ēdot.
Rēali tups cilvēks,kurš ir tik skops,kad skopo sev un ir reāls žīds.
Elīna Tu esi žīdene!!
??‍?️?
Pats ņirdzīgākais ir tas,lai arī konTu darītu un kas Tev būtu vairāk kā citiem ,Tu visu pataisi mēslā.

Tā ir tāda "nabago domāšana", kad naudas daudzums ir strauji pieaudzis, bet prāts netiek līdzi.
Dzīves līmenis kvalitātē tiešām šķiet, ka nemainās (neskaitot jauno dzīvokli un auto), bet tik un tā visos restorānos runā tikai par cenām, labs ir tikai tas, kas ir lēts, lidlā lētākie produkti, fake somas un apavi, utt, utt.
Tajā pašā laikā uz fotosesijām, miljons baloniem utt netaupa, kas liekas dīvaini. Domāju, ka apakšā ir ļoti daudz neparādītu sadarbību, viņa jau tiešām nereklamētu tāpat vien.
17.01.2023 17:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
magdalena333 @ 17.01.2023 16:43
Es domāju, ka tomēr ir tas tēvs, tomēr dažreiz fonā var dzirdēt vīrieša balsi. Tikai noteikti ļoti strikti šai ir piekodinājis, lai nefilmē viņu, mamma redz arī pateikusi, bet šī jau Elīnai pa mici nesados, ja tomēr ieķers kadrā, bet ar tēti es saprotu viņa ir ļoti piesardzīga.

Domāju, ka tēvs ir aizliedzis sevi filmēt, jo viņa bieži to piemin un vienreiz, kad bija ciemos pie opja, arī tēvs aizkadrā noburkšķēja , ka pietiek opi filmēt un viņa uzreiz pārtrauca - video aprāvās.
17.01.2023 17:04 |
 
Reitings 266
Reģ: 04.01.2021
Esmu par to ka tēvs tomer nav līdzi!!!
17.01.2023 17:03 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Es domāju, ka tomēr ir tas tēvs, tomēr dažreiz fonā var dzirdēt vīrieša balsi. Tikai noteikti ļoti strikti šai ir piekodinājis, lai nefilmē viņu, mamma redz arī pateikusi, bet šī jau Elīnai pa mici nesados, ja tomēr ieķers kadrā, bet ar tēti es saprotu viņa ir ļoti piesardzīga.
17.01.2023 16:43 |
 
Reitings 5635
Reģ: 14.12.2022
CallMeAnnika @ 17.01.2023 16:08
Man šķiet, ka ar 6 cilvēkiem viņa domā - Elīna, Nauris, māmuļa, Annemarija, Džeisons un suns Rada :D Arī papucis nav līdzi "ģimenes" braucienā.
Vai tad nav tèvs lîdzi? Viņa tak viņu regulāri piemin, Nauris kopā ar tēvu ēd, brauc utt.
17.01.2023 16:40 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Vai tik Naura sporta tērpi nav ieķerti Krakovā, tāpēc izskatās kā no pakaļas izrauti, kā nekā tur pat izpakoti😀 Bet buķiks tik krīt ar nākamo līmeni zemāk, Elina reklamē, bildē lupatu, kas pleķaina, netīra, Nauris tikmēr saņurcītu kā no pakaļas izrautu. Tā turpiniet, galvenais, ka fons ir skaits, sīkums par lupatām 😀
17.01.2023 16:19 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Mamimami @ 17.01.2023 15:45
Vai jūs aizbraucot ceļojumā arī sēžat noīrētajā miteklī un " strādājat"?

Pat neatbildu uz vēstulēm, kas saistītas ar darbu.
17.01.2023 16:17 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
krixis3 @ 16.01.2023 23:03
Annemarija arī ir tā filmētaja.... Cmoon... Nav viņai vēl sestais līdzi. Vai nu viņi neuzskata viņu par aukli, jo tjipa šoreiz ir kā operators līdzi un tātad cuts amats cilvēks vai vienkārši dirš. Kad man liekas ticamāk.
Man šķiet, ka ar 6 cilvēkiem viņa domā - Elīna, Nauris, māmuļa, Annemarija, Džeisons un suns Rada :D Arī papucis nav līdzi "ģimenes" braucienā.
17.01.2023 16:08 |
 
Reitings 7580
Reģ: 05.09.2022
Mamimami @ 17.01.2023 15:45
Vai jūs aizbraucot ceļojumā arī sēžat noīrētajā miteklī un " strādājat"?
tieshi gribeeju teikt . Aizbrauc kjipa uz kalniem , bet neiziet no maajas tik bildee smotkas, kas pat gludekli tuvumaa nav redzeejushas😂 Naura kostiimi tik sanjurciiti 😀
17.01.2023 16:07 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
SantaBarbara @ 16.01.2023 22:38

Nauris drošvien dusmigs ,ka Elina atkal melo,drosvien ir grūti piesegt visu laiku sievas melus,gan jau čortojas jo saprot,ka tagad būs jaslepj ,kas tad isti ir tā aukle!
Ja Naurim pieder viss Butterfly, tad viņam ar steigu ir jāsāk domāt, kā no Elīnas tikt vaļā. Daļa klientu jau atbira, kad Elīna sāka murgot par tievēšanu, resnumu, burkāniem, tad paralēli netīrais ķermenis, bet tagad jau aiziet nekontrolējama melošana par visu un visiem.
Ja Nauris grib saglābt Butterfly, tad Elīna ir jāieslēdz pagrabā, lai nelien ārā. Un protams, jāuzlabo klientu serviss un kvalitāte drēbēm. Var jau melot, bet tā, lai neviens nezina. Un Elīnas melus zina visa Latvija. Tāpēc jau fizisks veikals drīz būs jāklapē ciet.
17.01.2023 16:02 |
 
Reitings 7580
Reģ: 05.09.2022
BellaCiao @ 17.01.2023 06:25
Es domāju, tuvākajā laikā Annemarijai būs piešķirts bans uz Džeisona likšanu IG ? viņai, atšķirībā no pusi uz pusi auklējošiem vecākiem, viņš ir katrā storijā
bet vispaar nedomaaju ka tas taa ir normaali , ka aukliite kas pieskatiitu manu beernu liktu to visu laiku savos storijos.
17.01.2023 15:57 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Vai jūs aizbraucot ceļojumā arī sēžat noīrētajā miteklī un " strādājat"?
17.01.2023 15:45 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
5G @ 17.01.2023 15:04
Ko jūs visas sacepušās par to, ka nerāda Annemariju, jo nemaksā par viņu nodokļus? Tak nav viņa oficiāli nolīgta kā aukle. Ja jums draudzene vai mamma pieskata bērnu, tad arī jāslēdz līgums un nodokļi jāmaksā? Noteikti sarunājuši, ka viņa pieskatīs mazo un atmet viņai kādu ekstra kapeiku. Kamēr pati neierunāsies, ka viņu tas neapmierina, un, lai maksā viņai kārtīgi, tikmēr būs vienkārši kā draudzene, kas pieskata mazo. Tāpēc arī Elīna noliedz, ka viņa ir aukle, jo oficiāli ir tikai draudzene/darbiniece/montētāja/filmētāja, kas pieskata mazo. Karoč idioti viņi visi tur ?

Sacepušās? Vnk apspriežam 😀😀😀
Tiešām interesanti-auto pārkāpumus visus saliek, bet aukli slēpj.
17.01.2023 15:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits