Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
aija93 @ 12.08.2022 07:20

Es vispār nesaprotu ko Tu šeit dari, Tu šajā diskusijā visu laiku mēģini attaisnot didī, bet tad kad viņa dara riktīgas stulbības, tad vienkārši raksti, ka Tev neinteresē ?
ka es piemēram varu pateikt,ka totāli un galigi nepareizi,ja es nezinu vai ir pareizi vai nepareizi.no pēdējā apspriežamā temata paņēmu to ko es zinu,tas ir par šķīvju lielumu,ka tas psihologiski strādā. Un ko tas man dos, ja es zinasu cik jāēd vai jadzer 50kg,un 1.60 cilvekam. Ja mani auguma un izmera parametri ir pavisam citi. Un ari nekad nebus tadi izmēri . Kapec man lieku info apstrādāt.Tapec bieži ta ari sanāk te. Ko nezinu neaspriežu,ko zinu komentēju.
12.08.2022 09:12 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Liizha1 @ 11.08.2022 23:09

Viņa ēd no creme brulė trauciņiem un ikea mērču trauciņiem ar rūķu karotēm un tgd arī dakšām, tas nav vnk nomainīt 30cm šķīvi pret 20cm ?

Bet neaizmirstiet arī to, ka viņa mēdz ēst arī no pannas.. :D
12.08.2022 09:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Ieva333 @ 11.08.2022 19:51

Un? Man patīk normālas kvalitātes drēbes un jā, mani interesē pašizaugsme, kurai arī tērēju daudz naudu. Tas, ka Tevi nekas šajā dzīvē neinteresē, tava problēma.
noteikti turpini tērēties pašizaugsmei, jo ja Tu šitik stulbi vari pateikt, tad nu.. Tev ir kur augt 😃
12.08.2022 09:32 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Olly30, es domāju, ka pietiktu, ja Tu ieslēgtu veselo saprātu, loģisko domāšanu, vai sieviete kura baro zīdaini, var pārtikt no augļiem, dārzeņiem , saldumiem, skābiem kāpostiem, un ēst no miniatūras trauciņiem, kuros ēdiens ir 3 tējkarošu daudzumu. Nu, sorry, kādām zināšanām ir jābūt? Vai tiešām Tev liekās, ka sieviete var pārtikt no šāda daudzuma ēdiena, lai neteiktu, ka viņai ir ēšanas traucējumi, kas tiek reklamēta jauniešiem? Kā pareizi jau te teica, Tu šeit esi, lai aizstāvētu Elīnu pie viņas stulbībām, pie vēl lielākām stulbībām Tev ir vienalga vai Tu nezini. Man aug divas meitas, un es būtu laimīga, ja šādas kā Elīna tiktu bloķētas no sociālās vides!
12.08.2022 10:10 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Skaistslaiks @ 12.08.2022 10:10
Olly30, es domāju, ka pietiktu, ja Tu ieslēgtu veselo saprātu, loģisko domāšanu, vai sieviete kura baro zīdaini, var pārtikt no augļiem, dārzeņiem , saldumiem, skābiem kāpostiem, un ēst no miniatūras trauciņiem, kuros ēdiens ir 3 tējkarošu daudzumu. Nu, sorry, kādām zināšanām ir jābūt? Vai tiešām Tev liekās, ka sieviete var pārtikt no šāda daudzuma ēdiena, lai neteiktu, ka viņai ir ēšanas traucējumi, kas tiek reklamēta jauniešiem? Kā pareizi jau te teica, Tu šeit esi, lai aizstāvētu Elīnu pie viņas stulbībām, pie vēl lielākām stulbībām Tev ir vienalga vai Tu nezini. Man aug divas meitas, un es būtu laimīga, ja šādas kā Elīna tiktu bloķētas no sociālās vides!
ja man jādomā par pilnigi visu es sajuktu prātā.savam meitām māci kritiski izvērtēt info ko dod internets,jebkurā platformā bus laža pa pilnam.Nebūs Elina bus pilnīgi citas lietas uz ko meitas uzķersies, un nav fakts ,atbilstosi tavam vērtībām.
12.08.2022 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Olly30 @ 11.08.2022 22:21
cik tas daudzums ir adekvāts vai neadekvāts es nekomentēšu. Es tiešam nevaru izsekot Elīnas ēdienreizēm ,ka jūs to darat.un man arī nav intereses skatīties svešā šķīvi.Bet par to psiholoģisko triku gan varu pateikt.ja savu porciju ieliek mazākā šķīvi liekas,ka ir vairak,ja to pašu porciju izsmērēs pa lielu šķīvi. Un ta var būt pilnigi adekvāta porcija sabalansēta .šis psihologiskais triks der tiem ,kas ēd nevis ar sātu bet ar daudzumu.acu apmāns..lai neapestu vairāk ,ka vajag cilvēkam. Visiem tas nederēs.katram pašam kritiski jāizvērtē,kads ēdajs vins ir.Tievešanas tēma ir tada, ka nederēs visiem viens padoms.(Tiesi par ēsanas apjomu,ne to kas uz šķīvja ir,ta ir cita lieta atkal)
Nespēj izsekot Elīnai līdzi, bet forumam ir laiks sekot un aizstāvēt viņu? Vēl viena interesanta dāma.
Ieva333 un Olly30 mūs pagodina ar savu intelektu!
12.08.2022 10:31 |
 
Reitings 137
Reģ: 27.01.2022
Esat gatavas bombīgai fotosesijai, un 12% atlaidei par godu Džeisonam 😁
12.08.2022 10:37 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Enazenaz @ 12.08.2022 08:48
Vispār daudzām derētu painteresēties cik daudz ir pareizi ēst ? Tas milzu šķīvis, ko esam raduši piebāzt pilnu, vispār nav domāts mūsu kuņģiem. Didras trauciņš ir diezgan pareizā lielumā, tikai bēda tāda, ka tur iekšā ir pilnīgi nederīgs ēdiens. Būtu vista ar salātiem, būtu pat ļoti okey.

Nu nedomāju gan, ka vista ar salātiem no creme brule trauciņa ir atbilstoša maltīte pieaugušam cilvēkam 😁
12.08.2022 10:37 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Mazajam šodien 1 mēnesītis. Es teiktu, ka šodien iededētos fotosesija ar to kartiņu “ballīte par godu tev” , nevis 15 vai kurā tur gr. nedēļā 😀😀 neizskatās, ka šodien bombīgi atzīmēs.
12.08.2022 10:37 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Binnija @ 12.08.2022 09:07

Eju bieži garām viņas veikalam 5x nedēļā vismaz,man pa ceļam gym un vākuma masāžas.
Ejot garām veikals tāda tukšs un neviens īsti ārā vai iekšā neiet.
Gan jau lielie pirkumi iet caur internetu.
Jo tās drēbes uz manekena man atgādina veiklau KiloMax.

Man šķiet, KiloMax var atrast daudz kvalitatīvākas drēbes, ņemot vērā, ka tur mēdz būt labu ražotāju lietas ar visām birkām.
12.08.2022 10:47 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Skaistslaiks @ 12.08.2022 10:10
Olly30, es domāju, ka pietiktu, ja Tu ieslēgtu veselo saprātu, loģisko domāšanu, vai sieviete kura baro zīdaini, var pārtikt no augļiem, dārzeņiem , saldumiem, skābiem kāpostiem, un ēst no miniatūras trauciņiem, kuros ēdiens ir 3 tējkarošu daudzumu. Nu, sorry, kādām zināšanām ir jābūt? Vai tiešām Tev liekās, ka sieviete var pārtikt no šāda daudzuma ēdiena, lai neteiktu, ka viņai ir ēšanas traucējumi, kas tiek reklamēta jauniešiem? Kā pareizi jau te teica, Tu šeit esi, lai aizstāvētu Elīnu pie viņas stulbībām, pie vēl lielākām stulbībām Tev ir vienalga vai Tu nezini. Man aug divas meitas, un es būtu laimīga, ja šādas kā Elīna tiktu bloķētas no sociālās vides!
ve par to pasu temu.tik toka ko jauniesi skatas daudz.ir ari populara ešana ar kameru.ir viena dāma. Kas ēd milzigu blodu ar ēdienu (pelmeni makaroni u.t.t)pa virsu uzspiezot puslitru majonēzi neparspilejot.ta ir galējība vai ne. Kāpec piemēram jums neintrese galejibas uz otru pusi.tas veselibu ari iedragā. ka bērni var mācities no tiktoka ko nozīmē pārspīlēti lieli daudzumi ar trekniem ēdieniem.Cik svarigi ir bērnam beigu beigas stāstīt un mācīt kritisko domāšanu interneta vidē.nevis censties iznīdēt to ko nevar iznidēt. Nebus Elina bus cita.nebūs tāda liela dāma bus cita. Un jus brinaties,kapec pilnigi visam nesekoju lidzi bet komentēju konkretas lietas.nav ko aizseret smazdzenes ar nevajadzīgām lietām
12.08.2022 10:59 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ja mēs visi tagad sāktu ēst ēdienreizi no tā trauciņa no kura Elīna, tad visi izskatītos kā badā mērdēti. Tiešām, tak pieslēdziet smadzenes, vai sajēdzat cik tas trauciņš ir maziņš? Elīna vēl pagaidām nav izdilusi līdz 40kg tikai tāpēc, ka saņem lielos daudzumos ogļhidrātus, no saldumiem un augļiem. Nevajag krist galējībās, un runāt par milzīgiem šķīvjiem, no kuriem ir svētīgi pāriet uz to no kā ēd Elīna. Ir jāēd no normāla izmēra šķīvja, bet jāskatās, ko tu apēd, nevis ēst katrā ēdienreizē 30 gr ēdiena, un pēc tam savu izsalkušo ķermeni piebāzt ar 1000kalorijām no saldumiem!
12.08.2022 11:06 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Olly30, neuztraucies es saviem bērniem iemācīšu, ne velti man šis viss satrauc, jo saprotu, ka tas nav normāli, bet kā ar Tevi? It kā no vienas puses saki vienu, Tu redzi Toktokā par lielu šķīvi ar pelmeņiem un tas Tevi neliekas ok, bet par Elīnas miniatūras pusdienu trauciņu, nu noteikti, ka tā ir pareizi! Ļoti dīvaina Tev tā uztvere!
12.08.2022 11:12 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Skaistslaiks @ 12.08.2022 11:12
Olly30, neuztraucies es saviem bērniem iemācīšu, ne velti man šis viss satrauc, jo saprotu, ka tas nav normāli, bet kā ar Tevi? It kā no vienas puses saki vienu, Tu redzi Toktokā par lielu šķīvi ar pelmeņiem un tas Tevi neliekas ok, bet par Elīnas miniatūras pusdienu trauciņu, nu noteikti, ka tā ir pareizi! Ļoti dīvaina Tev tā uztvere!
es teicu ka pareizi?es teicu ,ka nezinu vai pareizi vai nepareizi. Es teicu ,ka nezinu cik butu jāēd tada izmera cilvekam.jo es neesmu tada izmērā. Ja es nezinu tad es nezinu..bet es zinu, ka mazāka skivja princips psihologiski strādā,lai neapēst vairak ka nepieciešams ,kam ir problemas ar sāta sajūtu un vizuālo daudzumu.Es nesaprotu kādi palagi ir jaraksta ,lai uztvertu to ko gribu pateikt.Tas ,kas uz šķīvja tas ir cits jautājums-to ari teicu.
12.08.2022 11:23 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Ieva333 un Olly30 mūs pagodina ar savu intelektu!

tas, ka mums ar Tevi ir atskirigs viedoklis un savadakas dzives intereses nozime emu intelektu? Tavs komentars pats par sevi runa, kuram ir tas zemais intelekts :)
12.08.2022 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Elīna saka, ka pa X valsti nav sanācis tripot. Man gan interesē, pa kuru valsti viņa ir tripojusi? :D tas, ka Tu esi Tenerifē un 24/7 fotko savas drēbes nu neskaitās trips, tas, ka Tu esi Santorini, tāpat.
12.08.2022 11:35 |
 
Reitings 22
Reģ: 15.05.2022
Enazenaz @ 12.08.2022 08:48
Vispār daudzām derētu painteresēties cik daudz ir pareizi ēst ? Tas milzu šķīvis, ko esam raduši piebāzt pilnu, vispār nav domāts mūsu kuņģiem. Didras trauciņš ir diezgan pareizā lielumā, tikai bēda tāda, ka tur iekšā ir pilnīgi nederīgs ēdiens. Būtu vista ar salātiem, būtu pat ļoti okey.

Varbūt tomēr aizej pakonsultējies ar uztura speciālistu. Tas daudzums pieaugušam cilvēkam, kurš pietam baro ar krūti, varētu būt ok TIKAI tad, ja tur ne tikai būtu visas uzturvielas (kuru tur pavisam noteikti nav, un nebūtu arī tad, ja tur būtu vista ar salātiem), bet arī ēstu vismaz 10x dienā, ko viņa nedara. Viņa to triku ar mazākiem trauciņiem izmanto, lai TIEVĒTU vairāk, kaut arī viņai ir 84cm gurnu apkārtmērs. Ja tev tiešām liekas, ka tas ir normāli, tev arī ir problēma, kuru vajadzētu kā ārstēt. Kā minimums tās ir absolūti sačakarētas attiecības ar ēdienu, bet varbūt arī diagnosticējami traucējumi,atkarībā no tā, cik ļoti pati ievēro tādas aplamības savā dzīvē. Tas nav joks vai uzbrauciens, tas ir nopietns ieteikums.
12.08.2022 12:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kāda starpība ko kāds cits dara tiktokā? Te ir runa konkrēti par vienu personi. Protams, ka visu ko citu cilvēki nedara pareizi un nerāda labu piemēru
12.08.2022 12:32 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 12.08.2022 12:32
Kāda starpība ko kāds cits dara tiktokā? Te ir runa konkrēti par vienu personi. Protams, ka visu ko citu cilvēki nedara pareizi un nerāda labu piemēru
Lula tu ari nesaproti ,ko gribu pateikt.? Galējības ir visur.parmeriga ešana nodara tadu pašu ļaunumu ka nēešana.man pārmet ,ka nepieveršu uzmanibu tadam lietām Elinas storijos ,bet tajā paša bridi aizmirstat ,ka otra galejiba ari pastāv.un pec statistikas pusaudžu vidū pat vairāk ka neešana.pirms paris gadiem ārsti cēla trauksmi ,ka bērniem ir nopietni aptaukošanās riski. Es nevienā vārdā nebiju teikusi ,ka Elina dara visu pareizi.es to info neuztveru,es uztveru info par mazākā skivja principu,kas man personigi ir palidzejis ,jo man sata sajuta atnak vēlāk ,ka es apēdu. Bet tas ari nenozīmē,ka mans skivis ir tikpat mazins ka viņas.man gan izmers,gan svars ,gan garums,gan ēdiena apjoms ir cits,kas man jāuzņem.Es nevaru pateikt cik 50kg cilveks var apēst un cik vinam vajag apest., ja es tada svara kategorijā neesmu bijusi pieaugušā vecumā .Es neaizstavu,es nenolieku.es komenteju vienu konkrētu lietu no ta visa.VIENU.par to ko es zinu pati.un par to par kas uz skivja ir es ari teicu ka ipasi nepiefikseju.zinu ka pavid biezpiens ,augļi dārzeņi .un ik pa laikam vel kautkas.bet konkreti detektīvu taisit un gandriz vai pierakstit ko vina ēd un kada savienojumā man nav intreses.Viss?vel kādi pārmetumi? Vai šoreiz pietiekami skaidri izteicos?
12.08.2022 13:12 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Jūs varat aizvērties? 😁
12.08.2022 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits