Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Zuziii @ 07.08.2022 20:18
Un es kā māte varu pateikt , ka nav ļaunāku sieviešu par mātēm un žūltaināku formu kā mammu forumi kā piemēram “atsucīgo māmiņu vietne vai cālis” varbūt kādreiz kāda varēs paskaidrot kādēļ varbūt kompleksu dēļ un cenšas sev pierādīt ka ir laba māte (jo pati netic tam) sevi upurējot līdz pēdējam noniecinot to māti kuras tā nedara?

Nu, protams, var piekrist daļēji par to, ka mātes viena otru normāli noliek un pamana katru sīkumu, bet sorī, didī dara visu, lai viņu noliktu. Es nezinu vai tā visa tiešām ir realitāte, vai cenšanās iegūt labāku ig statistiku.
07.08.2022 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 07.08.2022 15:19

Piekrītu, bet šo domu, te nav vērts rakstīt, lielākā daļa tāpat nesapratīs, ka gan mammai, gan tētim vajag izgulēties, vismaz vienu nakti mēnesī.
Kā teica mana tante, nevajag aizmirst par sevi kā sievieti un cilvēku, gan arī par tēti. Ja vecvecāki var palīdzēt, lai palīdz visos aspektos, priekš tā arī viņi ir domāti!
Labāk, lai tā saikne ar vecvecākiem izveidojas jau no dzimšanas, nekā pienāk brīdis, kad bērnam ir pieci gadi un nevar atstāt bērnu ne pie viena pa nakti, lūk tad ir auzas! Jo tad ir tikai mamma, mamma un vēl reiz mamma!
Man nekad nav bijis tā, ka baidītos atstāt bērnu savai mammai gan uz visu dienu, gan arī pa nakti, tieši otrādi, man ir mierīga sirds, ka viss būs super un varu 100% atslēgt smadzenes no bērna, padomāt pati par sevi, pavadīt laiku ar vīru utt.

Ko Tu tur filosofē? Mans bērns līdz 5 gadiem kā reiz vecvecākus bija redzējis fragmentāri, jo nedzīvojām Latvijā. Tāpat pēc atgriešanās kontakts izveidojās uzreiz.
07.08.2022 20:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tiramisu PAT Francijā nav bijis tik labs. Tas nekas, ka Itālijas deserts :D
07.08.2022 20:42 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
Viņa nesaudzē krēmu??kā tas ir nesaudzēt viņasprāt?? Ar nemzgātām rokām utt?
Vai tomēr nežēlot krēmu??
Nesaudzēt.... es uz pauzes ,cik glupiņa tā Elīna.
Vistas kāja tupā.😀😃😄😅
07.08.2022 20:46 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
aija93 @ 07.08.2022 20:28

Nu, protams, var piekrist daļēji par to, ka mātes viena otru normāli noliek un pamana katru sīkumu, bet sorī, didī dara visu, lai viņu noliktu. Es nezinu vai tā visa tiešām ir realitāte, vai cenšanās iegūt labāku ig statistiku.

Neko tādu jau viņa nedara , tas ka atstaj savu bērnu tēvam vai omei pirmajā mēnesī , zinu biznesmeni kura atstāja saviem darbiniekiem savu pirmo bēbi pirmajā mēnesi , Didras pietiek rūpju, lai liekas vismaz to nedarītu .
Ir kur piesieties bet te daudzas baro savu ego uz viņas kā māmiņas rēķina un neko neteiktu ja viņu ēstu nost par viņas didriskajiem izgājieniem piemēram nemazgāties ilgi (like wtf) bet kad sāk piečakarēties pie tādām lietām kas ir klupšanas akmens daudzām jaunajām māmiņas to visu paskaidrojot ar nu es gan upurēju sevi līdz pēdējam liekas nu c’mon sieviete savācies! Vienīgais kam es piekasītos un niez nagi uzrakstīt un aizsūtīt arī pamatojošus rakstus par to ka bērns nedrīkst pavadīt no vietas vairākas h autobeņķī un lai sāk izmantot ratus, bet diemžēl viņa ir novesta ar heiteriem tik tālu ka pat jēdzīgu padomu tiešām bez apakšdomas kā nenormālu kritiku .
Vienkārši daudzām ir darbs 9-17 un ir laimīgas ka var aiziet dekretā un nav vispār nav nojausmas kā tas ir kad tev ir rūpala par kuru Tu lepojies (ok sūdīgām lupatām pilna rūpala, bet tāpat tas viņus baro) ko esi izveidojis un negribi iet dekrētā un nolaist to pa burbuli jo ticu ka viņa vienīgi ja nu Naurim varētu daliģēt vairāk , citiem uzticēties ir grūti .
07.08.2022 20:46 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Binnija @ 07.08.2022 20:46
Viņa nesaudzē krēmu??kā tas ir nesaudzēt viņasprāt?? Ar nemzgātām rokām utt?
Vai tomēr nežēlot krēmu??
Nesaudzēt.... es uz pauzes ,cik glupiņa tā Elīna.
Vistas kāja tupā.????

Lūk šī ir pamatota kritika , kurai var piekrist ! Valodas prasmes vajadzētu uzlabot, bet acīmredzot viņas auditorijai kura pērk šīs lupatiņas , pietiek ar to kas ir .
07.08.2022 20:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Zuziii @ 07.08.2022 20:46

Neko tādu jau viņa nedara , tas ka atstaj savu bērnu tēvam vai omei pirmajā mēnesī , zinu biznesmeni kura atstāja saviem darbiniekiem savu pirmo bēbi pirmajā mēnesi , Didras pietiek rūpju, lai liekas vismaz to nedarītu .
Ir kur piesieties bet te daudzas baro savu ego uz viņas kā māmiņas rēķina un neko neteiktu ja viņu ēstu nost par viņas didriskajiem izgājieniem piemēram nemazgāties ilgi (like wtf) bet kad sāk piečakarēties pie tādām lietām kas ir klupšanas akmens daudzām jaunajām māmiņas to visu paskaidrojot ar nu es gan upurēju sevi līdz pēdējam liekas nu c’mon sieviete savācies! Vienīgais kam es piekasītos un niez nagi uzrakstīt un aizsūtīt arī pamatojošus rakstus par to ka bērns nedrīkst pavadīt no vietas vairākas h autobeņķī un lai sāk izmantot ratus, bet diemžēl viņa ir novesta ar heiteriem tik tālu ka pat jēdzīgu padomu tiešām bez apakšdomas kā nenormālu kritiku .
Vienkārši daudzām ir darbs 9-17 un ir laimīgas ka var aiziet dekretā un nav vispār nav nojausmas kā tas ir kad tev ir rūpala par kuru Tu lepojies (ok sūdīgām lupatām pilna rūpala, bet tāpat tas viņus baro) ko esi izveidojis un negribi iet dekrētā un nolaist to pa burbuli jo ticu ka viņa vienīgi ja nu Naurim varētu daliģēt vairāk , citiem uzticēties ir grūti .

Piekrītu katram vārdam. Ir pa pilnam lietas, par kurām viņai piesieties, bet šie daži sīkumi neliekas tādas histērijas vērti.
Lai gan man šķiet, ka viņa darbā var kādreiz arī nebūt un tomēr vairāk parūpēties par bērnu, es varu iedomāties to viņas sajūtu, ka viss līdz šim sasniegtais var aiziet pa burbuli viens un divi.
Pati esmu pašnodarbinātā persona un doma par bērnu man reāli uzdzen stresu, nevis patīkamu mieru zinot, ka ir tak dekrēts.
Droši vien ir ļoti daudzas mammas, kam tas viss ir bijis ļoti grūti, vai arī, kurām bērns tiešām ir dzīves lielākais sasniegums, ar kuru tad gribas izrādīties un savas pieckapeikas iemest katrā sarunā pie katras iespējas. Es saprotu. Bet tas nenozīmē, ka visām jādzīvo vienādi.
07.08.2022 20:52 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Zuziii @ 07.08.2022 20:46

Neko tādu jau viņa nedara , tas ka atstaj savu bērnu tēvam vai omei pirmajā mēnesī , zinu biznesmeni kura atstāja saviem darbiniekiem savu pirmo bēbi pirmajā mēnesi , Didras pietiek rūpju, lai liekas vismaz to nedarītu .
Ir kur piesieties bet te daudzas baro savu ego uz viņas kā māmiņas rēķina un neko neteiktu ja viņu ēstu nost par viņas didriskajiem izgājieniem piemēram nemazgāties ilgi (like wtf) bet kad sāk piečakarēties pie tādām lietām kas ir klupšanas akmens daudzām jaunajām māmiņas to visu paskaidrojot ar nu es gan upurēju sevi līdz pēdējam liekas nu c’mon sieviete savācies! Vienīgais kam es piekasītos un niez nagi uzrakstīt un aizsūtīt arī pamatojošus rakstus par to ka bērns nedrīkst pavadīt no vietas vairākas h autobeņķī un lai sāk izmantot ratus, bet diemžēl viņa ir novesta ar heiteriem tik tālu ka pat jēdzīgu padomu tiešām bez apakšdomas kā nenormālu kritiku .
Vienkārši daudzām ir darbs 9-17 un ir laimīgas ka var aiziet dekretā un nav vispār nav nojausmas kā tas ir kad tev ir rūpala par kuru Tu lepojies (ok sūdīgām lupatām pilna rūpala, bet tāpat tas viņus baro) ko esi izveidojis un negribi iet dekrētā un nolaist to pa burbuli jo ticu ka viņa vienīgi ja nu Naurim varētu daliģēt vairāk , citiem uzticēties ir grūti .
beidzot kādam šeit piekritu pilnībā 🤝
07.08.2022 20:59 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
Olly30 @ 07.08.2022 20:59
beidzot kādam šeit piekritu pilnībā ?
tu jau te lielākā Elīnas fane un aizstāve ,tikai šis nav fan page. 😂
07.08.2022 21:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mayaaa @ 07.08.2022 21:08
tu jau te lielākā Elīnas fane un aizstāve ,tikai šis nav fan page. ?

man liekas, ka šajā tēmā jau neiesaistījās tikai lielās aizstāves.
07.08.2022 21:09 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Lula @ 07.08.2022 20:42
Tiramisu PAT Francijā nav bijis tik labs. Tas nekas, ka Itālijas deserts :D

Jā, un cukurs tikai 2 karotes? Vinai liekas, ka tajā karamelē/ieb. pienā nav cukura? un pašos dāmu pirkstinos man skiet puse no sastāva ir cukurs🙃
07.08.2022 21:21 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mayaaa @ 07.08.2022 21:08
tu jau te lielākā Elīnas fane un aizstāve ,tikai šis nav fan page. ?
1.es fanoju tikai par mūziku vienreiz jau teicu.2.Te nav rakstits,ka tā ir nodiršanas diskusija,jautajums diskusijas sākumā ir cits,3.Ja es skatos ne caur naidu uz cilvēku,tad ir daudz mazak par ko piekasities.parādi kautvienu ideālu cilvēku ,kas ir perfekts pilnigi visā.gribu uz tādu paskatīties.4.No sirds iesaku, būt mazāk žultainām,jusu bērni no jums mācās. Un diezvai jūs gribat savam bērnam iemācit kā noniecināt cilvēkus ,kas jums nepatīk..Tas tads mazs ieteikums.
07.08.2022 21:26 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Man arī ir ieteikums - savu dzīves pieredzi ejiet stāstīt kaut kur citur, NEVIENAM neinteresē 🥱
07.08.2022 21:43 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Binnija @ 07.08.2022 20:46
Viņa nesaudzē krēmu??kā tas ir nesaudzēt viņasprāt?? Ar nemzgātām rokām utt?
Vai tomēr nežēlot krēmu??
Nesaudzēt.... es uz pauzes ,cik glupiņa tā Elīna.
Vistas kāja tupā.????

Laba profila bilde! 😂😂😂
07.08.2022 21:51 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
5G @ 07.08.2022 21:43
Man arī ir ieteikums - savu dzīves pieredzi ejiet stāstīt kaut kur citur, NEVIENAM neinteresē ?

Jā tieši tā, labāk lai iet krit uz nerviem saviem radiem stāstot ka zīdija līdz 8 gadu vecumam un neatgāja no bērna lidz 18 gadu vecumam , varbūt radi novērtēs un pasitīs pa plecu mātei varonei 🤣
07.08.2022 21:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Zuziii @ 07.08.2022 21:56

Jā tieši tā, labāk lai iet krit uz nerviem saviem radiem stāstot ka zīdija līdz 8 gadu vecumam un neatgāja no bērna lidz 18 gadu vecumam , varbūt radi novērtēs un pasitīs pa plecu mātei varonei ?

Vienu pašu uz ballītēm palaida tikai ap 35
07.08.2022 22:14 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Sofija123 @ 07.08.2022 21:51

Laba profila bilde! ???
kad man tāda bija, man izteica brīdinājumu un lika nomainīt bildi 🤣 man patīk šeit admini - nodirst didrus drīkst, bet ja viņu bildi izmanto, izsaka brīdinājumu 🤣
07.08.2022 22:27 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Zuziii @ 07.08.2022 20:12

Piekrītu par visu izņemot to ka zīdainis izmanto, lielāks sākot ar gadu jā sāk izmantot mammu.
Es lasu un man mati ceļas stāvus “tikai no 4 gadu vecuma saku atstāt ..” like whaaat ? Ok ja nav kam atstāt tas ir cits stāsts, bet ja ir un negrib kaut vai lai aizietu ar vīru randiņā vai pasportot vai nodoties kādam savam hobijam … es esmu novērojusi sev apkārt sievietes kuras nododas 100 % mātes lomai visu tik pareizi un tikai bērnam , ka vīrs un pati paliek otrajā plānā un Omg ar to sievieti pat nav par ko parunāt , jo viņa runā tikai par un ap bēbju lietām. Palaižas arī vizuāli, jo redz uzņemas tikai uz sevis un nododas tikai bērnam un vēl pēc bērna visu apēd ko šis izpurgā utt un es nemaz nebrīnos ka vīri aiziet no tādām ja že matj . Es nevarētu arī būt kopā ar sievieti kura ir iegājuši tikai par un ap bērnu un nav nekādi citādi interesanta . Goda vārds ok jā par to ka visu laiku bērns autokrēsliņā , kaut vestu līdzi un liktu ratos lai bērns ir normālā pozā būtu ok , bet par šo es piesietos. Un nevajag te lielīties es viena tiku galā un didra nevar bļāviens es arī viena biju ar zīdaiņi kamēr vīrs darbā vai brauc uz komandējumiem , tas ir grūti un es to atzīstu netēloju māti varoni un tas ka man bija jāmokā neuzskatu (kā te dažas) ka citām mātēm arī jāliedz iespēja atpūsties nakti uzticot omei , vai aizejot atpūsties uzticot mazo omei , kādēļ viņai būtu jāmokas , jo tjip es mocījos ? (Dzelzs loģika te dažām. Ir daudzas ģimenes kur vienkopus dzīvo arī ome un pieskata diezgan daudz mazo un palīdz vecākiem , mazulim a galvenais būt aprūpētam un labsajūtā. Didrihsonei ir kļūdas kā jau jaunajai māmiņai bet piesieties par to ka nav visu 100% laiku atvēlējusi mazajam un tagad nestaigā ar copi pļūtenēs un pleķainā kreklā ir tiešām wtf .

Ko Tu te dramatizē, visi bērni līdz 4 gadu vecumam jau iet dārziņā 😄 Un, ja vecākiem ir pielāgojams darba laiks, pa dienu var paspēt gan kkur divatā aiziet, gan citas lietas 😄
07.08.2022 22:30 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
07.08.2022 22:45 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
HiacinteBurkaa @ 07.08.2022 22:30

Ko Tu te dramatizē, visi bērni līdz 4 gadu vecumam jau iet dārziņā ? Un, ja vecākiem ir pielāgojams darba laiks, pa dienu var paspēt gan kkur divatā aiziet, gan citas lietas ?

Nebūt ar ne! Nedramatizēju, izsakos kā ir. Man liekas dīvaini, ja bērnu nevar atstāt ar kādu uzticamu personu līdz 4 gadu vecumam. Un kas par muļķībām reti kurš randiņiem pielāgos darba laiku, tas notiek piektdienu, brīvdienu vakaros. Un burtiski pāris lapas atpakaļ bija viena komentētāja , kura izteica ka pašai vīrs bijis prom kad bērns bija tikko piedzimis nebija ne omes nekā un pati mocījusies bet nesūdzējusies , ļoti žēl viņas bet piedod mīļā citām nav jāatsakās no Omu vīru utt palīdzības tikai tādēļ ka kāda ir izcietusi, upurējusi sevi un mocījusies. Tas tiešām tā izklausās! Badā mirstošās arī varētu tad rakstīt, ka redz uz nedēļu sadala vienu maizes kukulīti un knapinās, bet redz tas ir slikts, jo atļaujas nopirkt ne tikai maizes kukulīti bet vēl kaviāru un končas, bez kā var iztikt , fui nelietis!
Vēlreiz atkārtošos , ka saprotu objektīvu kritiku , kurai ir pamats. Saprotu ka Didra nav asākais nazīts un viņa liekas aprobežota homofobe ar to savu Dievu un ļoti nosodoša persona, kura noteikti uz resnulēm skatās no augšas utt . Bet nu ir lietas kur es skatos kā te kā tādas pusaudzes piesienās tikai tādēļ ka to dara didra ja to darītu kāda cita mazāk nīstā ietekmele liktos ok. Es ceru ka izteicu savu domu skaidru un visām ir saprotams vārds objektīva kritika.
07.08.2022 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits