Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 900
Reģ: 14.06.2011
Tējnīca @ 08.09.2024 13:38

Man vairāk ir interesanti, kā Nauris turpina ēst kā ēda, bet paliek tievāks? Varbūt te dažas lapas atpakaļ par to jau runāja, neesmu lasījusi kādu laiku, bet es vēl speciaāli patinu atpakaļ augusta sākuma bildes un tagad. Mēs tak redzējām cik nenopietni viņam gāja ar to “diētu”. Viņš nav uz tā ozempika (vai kā to sauca) uzsēdies? Jo nu mēneša laikā neko nemainot savā ēdienkartē nevar tā nokristies svarā. Protams, viņš nav baigi tievs, bet ja paskatās kaut vai ar mēneša starpību kā bija un kā ir, pavēro kā viņš ēd… Nu nav tas normāli sasniedzams, sportojot vien tā nekrīt svars.

Pidriķes Ozempic sācis lietot, jo visas sāka apsmiet viņu 😁
08.09.2024 14:14 |
 
Reitings 3450
Reģ: 02.04.2020
Kur tas kuilis ir tievāks?Brilles laikam vajag,viņa sievišķīgais augums nekur nepazudīs,ja vien nesāks normāli trenēties un ievēros kārtīgu diētu,nevis stuķēs visas picas,kebabus un neveselīgo. Kur kebaba storijs tur ņauris klāt 🤡🤡 ruk ruk 🐷
PS- viņš nekad pēc vīrieša neizskatīsies atgādina puišeli/pidaru
08.09.2024 15:50 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
Kirbis32 @ 08.09.2024 12:08
Šodienas rīta story ir pierādījums,ka viņa ir netīrīga cūka taisni no siles!! Es neticu viņas mājas kārtošanai,sejas un matu kopšanas rutīnai. ELĪNA-No rīta piecēlos un notīriju seju.?? Jūs redzējāt cik netīra tā vate???
Seja ir jāmazgā un jātīra vakarā nost no visas šņagas. Tā ir elemnetāra higiēna pret sevi,neticu arī ,ka viņa ietu vakarā dušā,jo pēc dušas vienmēr prasās nomazgāt seju,no dušas tvaikiem tā kosmētika saveļas,notek un ir pretīga sajūta. Domāju kā viņa smird visur ,visās krokās,apenes nenomaina utt. Fui,fui!!
Gan jau krūšu retas arī nekopj un zem krūtīm ar spirta vai vārītu ūdeni nenosusina sasvīdumus..
Vnk pretīgi. Nav brīnums ,ka naurim vel uz vīriešu desam.
Vate izskatās tā, ka viņa naktī būtu sūdā gulējusi un no rīta notīrījusi piekaltušo kaku. :D
Tā ir totāla antireklāma Atomy, jo ja no rīta pamostas ar tik netīru seju, tad tie līdzekļi nenoņem kosmētiku.
Bet piekritīšu tev, ka Elīna vienkārši ir netīrīga. Nomazgā seju tikai tad, kad jāatrāda lnstagramam.
08.09.2024 15:52 |
 
Reitings 3450
Reģ: 02.04.2020
Dusmupūce @ 08.09.2024 12:18

Viņas bembis pirms 20 min jau bija pie sporta zāles!!!
Babadžiga @ 08.09.2024 12:27

Pirms 10 no rīta jau bij ?

Nekas,būs vēl 4trā operacija slimiķei un 10 arī🙈
08.09.2024 15:52 |
 
Reitings 3450
Reģ: 02.04.2020
https://failiem.lv/u/5r6x9k7fsy
Kadi 26 gadi izskatās pēc 45
Fresh blin,pati saka ka baby face,nee mīļā tur ir grandma face ja saproti ko tas vispār nozīmē.
08.09.2024 15:58 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
barbieyyy @ 08.09.2024 15:58
https://failiem.lv/u/5r6x9k7fsy
Kadi 26 gadi izskatās pēc 45
Fresh blin,pati saka ka baby face,nee mīļā tur ir grandma face ja saproti ko tas vispār nozīmē.
Viņa izskatās ļoti samocīta un nogurusi. Filleri dara savu, bet acis pasaka, ka Elīnas dzīvē nav ne kripatas īstas laimes.
08.09.2024 16:01 |
 
Reitings 3450
Reģ: 02.04.2020
debestinaa @ 08.09.2024 13:11
Ušakovu vienu dienu redzēju pilsētā. Biju pārsteigta, ka dzīvē viņa izskatās daudz labāk nekā ig visās tajās trakajās fotosesijās, kur viņas krūtis izskatās nenormāli milzīgas.
Pilsētā viņu redzēju un nobrīnījos, cik labi viņa izskatās. Bija skaista vasarīga kleita, mīlîgas kurpītes, gaišie mati dzīvē izskatās daudz labāk, nāca pretī ļoti smaidīga un laimīga, par brīnumu kleitā viņai tās krūtis neizskatījās tik anormāli lielas, izsteiksmīgas un apjomīgas jā, bet ne kā ig fotosesijās.
Izskatījās ļoti skaista sieviete, sakopta, vasarīga, laimīga

Un tad pretīm varu ielikt šo bildi,kur sevi pārdod. Man arī ir silikona krūtis bet nu šie taka divi arbūzi ļoti nesmuki un vulgāri. Viņa man atgādina lētu ielasmeitu.https://failiem.lv/u/p9t72pkd95
08.09.2024 16:19 |
 
Reitings 3450
Reģ: 02.04.2020
Šamejā karaliene sagribeja 3 bērnus,Jēzus,lai iemācas rūpēties par vienu nabaga bārenīti.Tik ļoti gribas palīdzēt tai mazajai sirsniņai. Ļoti gribēju uzrakstīt viņai ig bet zinu, ka sekos bloks un cirks beidzies būs.
08.09.2024 16:59 |
 
Reitings 2801
Reģ: 14.09.2023
barbieyyy @ 08.09.2024 15:50
Kur tas kuilis ir tievāks?Brilles laikam vajag,viņa sievišķīgais augums nekur nepazudīs,ja vien nesāks normāli trenēties un ievēros kārtīgu diētu,nevis stuķēs visas picas,kebabus un neveselīgo. Kur kebaba storijs tur ņauris klāt ?? ruk ruk ?
PS- viņš nekad pēc vīrieša neizskatīsies atgādina puišeli/pidaru

Par to jau es runāju - vēl aizvien iet iekšā kebabi, picas, burgeri. Viņš tak vai pat ne pirmajā diētas dienā neaizbrauca pie Elīnas vecākiem piestumties ar šašliku? Un ok, ja sporto regulāri un ilgstoši, tad ar tādu diētu (un arī ne katru dienu) var noturēt augumu vai nomest svaru, bet nu tur sportam jābūt Uij! Nauris tak nesporto tik aktīvi, bet izmaiņas ir mēneša laikā. Es nemāku ielikt, bet nu ja ieliktu bildes no tā raidījuma augusta sākumā, kur viņi abi bija (un pēc tam tieši vēl aizgāja picu lopsēt) un no vakardienas storija vai kāda no jaunākajiem Didras video - ir viņš mazliet tievāks. Tievs nē, bet manāmi tievāks gan, ja saliktu abas bildes kopā, arī no profila, kur zodu redz, bet vaigi arī no priekšas ir mazāki un pats arī un nevar to mēneša laikā panākt ar sportu, nevar arī to mēneša laikā panākt ar diētu, ja godīgi. Es vienkārši pati esmu svaru metusi nost un tikai pamazām un apdomīgi man izdevās nomest tā, lai arī turas lejā, jo svara samazināšana un noturēšana ir disciplīna un ieradumu maiņa, bet arī drastiski cenšoties tāds rezultāts vienkārši nav reālistisks mēneša laikā. Un vēlreiz - nevis viņš ir nereāli tievs, bet izmaiņas nav reālistiskas. Otrs variants, ka iemācījies fotošopu vai kaut kādu leņķi, bet cik mana ziņkārīgā pakaļa izpētīja, tur no sāna tas dubultzods arī mazdrusciņ mazāks ir palicis.
08.09.2024 17:46 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Baby face, pamatīgas grumbas pierē, maisi zem acīm, izskatās arī, ka ir pigmentācijas pleķi (vai nu seja pleķaina), baidi, ja tāds baby face ir viņas vecumā.
Ielikusi atkal savas kannas IG ar piebildi, ka vēl mainīsies, redzēsim kādā veidā mainīsies, ja ārsta norādījumus neievēro, šodien jau atkal staigā bez lentes virs krūtīm, un izskatās, ka arī nav speciālais krūšturis, bet kaut kāds feikais Calvin Klein.
Viņu gribot 3 bērnus😀 būtu labāk satraukusies, ka esošais vēl regulāri ar knupi mutē, staigā uz pirkstgaliem, valodas aizture, sēž visu dienu pamperos, zīž pudeli, bērnam pašam nav interese ēst, turēt lietas, visu laiku kādam viņš jābaro, viss šis kopumā reāli norāda uz vecuma aizturi, man Džeisons liekas ap gadu vecs, ja ne pat jaunāks, jo pat viengadniekam ir intrese pašam par lietām😳
08.09.2024 17:57 |
 
Reitings 895
Reģ: 06.11.2021
Tējnīca @ 08.09.2024 17:46

Par to jau es runāju - vēl aizvien iet iekšā kebabi, picas, burgeri. Viņš tak vai pat ne pirmajā diētas dienā neaizbrauca pie Elīnas vecākiem piestumties ar šašliku? Un ok, ja sporto regulāri un ilgstoši, tad ar tādu diētu (un arī ne katru dienu) var noturēt augumu vai nomest svaru, bet nu tur sportam jābūt Uij! Nauris tak nesporto tik aktīvi, bet izmaiņas ir mēneša laikā. Es nemāku ielikt, bet nu ja ieliktu bildes no tā raidījuma augusta sākumā, kur viņi abi bija (un pēc tam tieši vēl aizgāja picu lopsēt) un no vakardienas storija vai kāda no jaunākajiem Didras video - ir viņš mazliet tievāks. Tievs nē, bet manāmi tievāks gan, ja saliktu abas bildes kopā, arī no profila, kur zodu redz, bet vaigi arī no priekšas ir mazāki un pats arī un nevar to mēneša laikā panākt ar sportu, nevar arī to mēneša laikā panākt ar diētu, ja godīgi. Es vienkārši pati esmu svaru metusi nost un tikai pamazām un apdomīgi man izdevās nomest tā, lai arī turas lejā, jo svara samazināšana un noturēšana ir disciplīna un ieradumu maiņa, bet arī drastiski cenšoties tāds rezultāts vienkārši nav reālistisks mēneša laikā. Un vēlreiz - nevis viņš ir nereāli tievs, bet izmaiņas nav reālistiskas. Otrs variants, ka iemācījies fotošopu vai kaut kādu leņķi, bet cik mana ziņkārīgā pakaļa izpētīja, tur no sāna tas dubultzods arī mazdrusciņ mazāks ir palicis.

Ja lietotu ozempic, tad neestu tik daudz. Zāļu būtība ir, ka nevar apēst tik daudz cik iepriekš. Nav apetītes. Bet nu izskatās, ka šams štopē tāpat kā iepriekš.
08.09.2024 18:44 |
 
Reitings 10422
Reģ: 13.08.2023
Viņai tās jaunās kolekcijas tādas nesaprotamas, kaut kādi izejamie treniņtērpi. Vai arī es vairs no modes galīgi neko nesaprotu.
08.09.2024 19:02 |
 
Reitings 2801
Reģ: 14.09.2023
Dona rumba @ 08.09.2024 18:44

Ja lietotu ozempic, tad neestu tik daudz. Zāļu būtība ir, ka nevar apēst tik daudz cik iepriekš. Nav apetītes. Bet nu izskatās, ka šams štopē tāpat kā iepriekš.

Jā, var būt. Bet man bija vienas zāles no kurām arī pa dienu nebija apetītes, vakarā toties sarijos friškas, picas utt. Svars pats nokritās, jo ar visu to, ka ēdu nekvalitatīvu pārtiku, vienas ēdienreizes ietvaros kalorijas nesalasīju tik cik nodedzinu. Un jā, kādu 3 mēnešu laikā bija -15kg ar visu Naura tipa diētu. Protams, kad zāles pārtraucu lietot (bija citi blakus faktori, kuru dēļ neturpināju zāļu lietošanu) svars uzreiz atnāca atpakaļ, jo tur bija ļoti līdzīgi idejiski - apetītes nav, bet tas jau nesakārto sliktos ieradumus, tikai samazina maltīšu skaitu. Bet es nezinu kā ar ozempiku, cik ilgi tā apetīte tiek nomākta, tāpēc jautāju. Man viņš vienkārši izskatījās drusku tievāks, bet tikpat labi var būt kāds filtrs vai leņķis vai drēbes. Nu ja jūs domājat, ka nav, tad nav, bet es vēl pavērošu 👀😆
08.09.2024 20:05 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.07.2024
Kurš atkal Pidrai uzkakāja ka viņa slikta māte?! Viss TG pilns ar supermātes video😅
Kādus 3 bērnus?! Lūdzieties, lai visi paredzamie bērni palagos paliek!
08.09.2024 21:03 |
 
Reitings 218
Reģ: 06.07.2024
Vina pati story nodeva to ,ka tos bērnus vairākus viņa personīgi negrib,bet tos laikam grib Nauris. Jo story pati teica mums jātstaj Nauris ar berniem divata un tad jau mēs redzēsim vai mums to vaig.😀😀😃 nekur nepiemunot atstāt man ar Nauri bērnu s un mēs izjutīsim.. 😀🫠
Un ar tiem nagiem pa woku lielo šķīvi. Fui.
Pie didras ēdienā varētu caur labratorijas uzsējumiem atrast viss dažādākās baktērijas,tieši skatijos Juškas video par ēdienu un baktērijām.
08.09.2024 21:23 |
 
Reitings 218
Reģ: 06.07.2024
FlueFri @ 08.09.2024 21:03
Kurš atkal Pidrai uzkakāja ka viņa slikta māte?! Viss TG pilns ar supermātes video?
Kādus 3 bērnus?! Lūdzieties, lai visi paredzamie bērni palagos paliek!

Tos jau Nauris grib,viņa grib vēdera operāciju.
08.09.2024 21:24 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.07.2024
Es skatos, ka statistika zem visiem postiem ir vidēji 1 vai 2 dislike! Tos tā kā spiež Pidra un Ņuris ja?! Pēc situàcijas ja? Kuram vairāk bija sitiens zem jostas vietas?
08.09.2024 21:36 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.07.2024
Pidra ir atpalikusi par apmēram 20 gadiem, kad kaulainās un pupainās bija modē! Tas vēl no tiem laikiem, kad tādas uz Playboy vāka lika! Tagad modē ir sievietes ar prātu, kas mīl sevi, savu ģimeni, kam primāri ir padalīties ar globālām lietām, vietām un notikumiem! Tukšpaurība nekad nav bijusi tik ļoti modē kā tagad! Pidra ir tukšpaure, viņas sekotājas tāpat! Atved kkādas sasutušas baklavas no Turcijas un visi priecīgi piedalās, lai uzvinnētu!😅
Mani jo dienas, jo vairāk pārsteidz, cik ilgi tas padumjo cilvēku marazms turpināsies? Vai tiešām tam aptaurētajam sabiedrības slānim ir tik daudz naudas, lai pirktu tās sūda lupatas? Vai tās pērk , jo itkā slavena influencere Latvijā tās tirgo?! Kad cilvēki sāks saprast, ka tā būtne ir kauna traips visai nācijai?! 😅
08.09.2024 21:49 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
Tējnīca @ 08.09.2024 17:46

Par to jau es runāju - vēl aizvien iet iekšā kebabi, picas, burgeri. Viņš tak vai pat ne pirmajā diētas dienā neaizbrauca pie Elīnas vecākiem piestumties ar šašliku? Un ok, ja sporto regulāri un ilgstoši, tad ar tādu diētu (un arī ne katru dienu) var noturēt augumu vai nomest svaru, bet nu tur sportam jābūt Uij! Nauris tak nesporto tik aktīvi, bet izmaiņas ir mēneša laikā. Es nemāku ielikt, bet nu ja ieliktu bildes no tā raidījuma augusta sākumā, kur viņi abi bija (un pēc tam tieši vēl aizgāja picu lopsēt) un no vakardienas storija vai kāda no jaunākajiem Didras video - ir viņš mazliet tievāks. Tievs nē, bet manāmi tievāks gan, ja saliktu abas bildes kopā, arī no profila, kur zodu redz, bet vaigi arī no priekšas ir mazāki un pats arī un nevar to mēneša laikā panākt ar sportu, nevar arī to mēneša laikā panākt ar diētu, ja godīgi. Es vienkārši pati esmu svaru metusi nost un tikai pamazām un apdomīgi man izdevās nomest tā, lai arī turas lejā, jo svara samazināšana un noturēšana ir disciplīna un ieradumu maiņa, bet arī drastiski cenšoties tāds rezultāts vienkārši nav reālistisks mēneša laikā. Un vēlreiz - nevis viņš ir nereāli tievs, bet izmaiņas nav reālistiskas. Otrs variants, ka iemācījies fotošopu vai kaut kādu leņķi, bet cik mana ziņkārīgā pakaļa izpētīja, tur no sāna tas dubultzods arī mazdrusciņ mazāks ir palicis.
Ja tu ievietotu bildes ar atšķirību, tad varbūt saprastu par ko tu runā. Es neredzu izmaiņas.
Bet vispār, mēneša laikā ir iespējams ievērojami notievēt. Piemēram, ja Nauris līdz šim ir ēdis 3x dienā picas, burgerus, suši, kebabus, bet tad mēnesi no vietas ēd to pašu, bet 1x dienā, tad kg kritīsies. Viņam pēdējās nedēļās vairāk storiju no sporta zāles + pirmdienās teniss.
Ja organisms bija pieradis iepriekš rīt 3x dienā un retāk iet uz gym, tad diezgan ātri var zaudēt dažus kg ar ēšanu 1x dienā, kaut tas ir kebabs, burgers + vairāk sportiskās aktivitātes. llgtermiņa risinājums tas nav, bet iespējams ir.
08.09.2024 22:17 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
barbieyyy @ 08.09.2024 16:19

Un tad pretīm varu ielikt šo bildi,kur sevi pārdod. Man arī ir silikona krūtis bet nu šie taka divi arbūzi ļoti nesmuki un vulgāri. Viņa man atgādina lētu ielasmeitu.https://failiem.lv/u/p9t72pkd95
šis jau viņai tikai lai maizītei un desai sanāk😀
08.09.2024 23:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits