Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 248
Reģ: 16.01.2023
Fuj, vedēji un Naurix pat nav uzvalkā. Nu kā, kā. Miss modes ikona šo varēja pieļaut! Man pat nesakot, neviens no viesiem pirms manis neko nelika pirms manis no kāzām, bet šeit, vnk. Ko? Līgaviņa noteikti ir nelaimīga. Noteikti vsm dāvanā cerēja saņemt ko vērtīgu, bet iznākumā vnk kliņģeris🤦
09.08.2024 23:35 |
 
Reitings 1
Reģ: 09.08.2024
Kas mani visvairāk pārsteidz tajā uzņēmēju kursā, tad tas, ka tur atrodas bijusī priekšniece un bijusî darbiniece. Runa ir par NG priekšnieci un viņas ex darbinieci Patrishu. Patrisha bija gandrīz visos NG ig reelos un fotosesijās. Tādas čomenes, ka nu. Cik skatos, tad pat nav čupojušās video un foto. Vai tik nav saspīlēta atmosefēra. :D Bet nu tā Patrisha arī visur mēģina ielīst, kur tik var iespraukties.
09.08.2024 23:53 |
 
Reitings 1133
Reģ: 30.05.2024
Par NG man ļooooooooooooooooooti liela vilšanās 🫣
10.08.2024 00:05 |
 
Reitings 308
Reģ: 24.06.2022
CallMeAnnika @ 09.08.2024 19:56
Paklausījos šodienas live. Apbrīnojama valoda. "Da nu nafig, ejiet visi dirst, mani apmētā ar sūdiem, puņķi, johaidī." 5 minūšu intervālā šo varēja dzirdēt, tālāk klausīties nespēju.
tas no Didras live?
10.08.2024 00:26 |
 
Reitings 5288
Reģ: 10.01.2023
Ditto @ 09.08.2024 23:09
Ne par Didru, bet par ietekmeli. Es varu 10000000% apgalvot, ka ietekmele ir Kristīne "Miljone". Tikko pamanīju, ka ietekemles profils ir mani nobloķējis, un tas ļoti labi saliek kopā, ka tā ir miljone, neskaidrošu kāpēc, bet cita iemesla būt nevar, jo es to atpalikuši govi pazīstu personīgi ???
un, tieši kāpēc Tu to raksti?
Man neinteresē kas aiz tā stāv, jo cilvēki, pa tie, kas neuzdrošinās Didrai aizsūtīt brāķētās preces, var tur to nopublicēt, tādejādi brīdinot citus.
10.08.2024 01:04 |
 
Reitings 421
Reģ: 09.02.2024
Vārdotāja @ 10.08.2024 01:04
un, tieši kāpēc Tu to raksti?
Man neinteresē kas aiz tā stāv, jo cilvēki, pa tie, kas neuzdrošinās Didrai aizsūtīt brāķētās preces, var tur to nopublicēt, tādejādi brīdinot citus.

Brīdināt ir viens, bet slimīgi sekot līdzi kāda dzīvei, neapmaksāta detektīva lomā, ir visai .. hmm.. traki😄
10.08.2024 02:56 |
 
Reitings 224
Reģ: 15.07.2022
Esaizgaju @ 09.08.2024 21:56

Ja cietusī fūre (X) tiešām brauca virsū E tikai tāpēc,lai viņu neaizķertu fūre Y.... nu , tad fūrei X ir ambālis pie stūres . Ļoti savdabīgs manevrs. Ja TIEŠĀM bija šī situācija, es fūres X vietā ļautu Y man noskrāpēt visu ko vien var - ja esi savā joslā , kur pretenzijas? Būtu bez vainas un darba devējs priecīgs par apdrošināšanas kompensāciju. Pfff
Refleks, vnk refleks tai furei , kā saka paraut malā+ aklā zona.
Ja butu iespeja izvairīties no avārijas, Tu vnk ļautos avārijai, nopietni?
SMAGAIS NEREDZĒJA VINU , AKLĀ ZONA! Šaubos, ka šoferis pirmo dienu nolicis tiesibas ! Un tur nav jabut
“ ambalim “ pie stures, lai tas tā notiktu.
10.08.2024 03:26 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Nauris savos kursos tiekoties un pasniedzot savu "pieredzi" cilvēkiem, šajā gadījumā ar klientiem, uzvilcis saulenes. Man nav bakalaura uzņēmējdarbībā, bet augstskolas ietvaros bija obligāts kurss uzņēmejdarbībā jānoklausās. Vēl kā tagad atceros, kā docētāja pirmajā lekcijā teica, "tiekoties ar klientien, nekādā gadījumā nevelkam saulesbrilles, ir jāveido acu kontakts, ir jāvieš klientam uzticība". Es pat tādas elementāras lietas zinu, ko nezina Elyndi uzņēmuma īpašnieki. Nu labi, didras māk pārdot, to var saprast pēc lupatu tirgošanu un pat tukša gaisa pārdošanu ir sākuši praktizēt, kā redzam šos "kursus". Bet jautājums tiem uzņēmējiem, kas jūs galvu saspieduši maksāt tādu naudu par gaisu :D. Kaut paņēmuši akreditētus kādus kursus, ja jau naudu nav kur likt. Ja gribas izsisties soc.vidē, un iemācīties montēt u.t.t., kaut vai pie anmarijas to uzjautāt, lētāk sanāks un produktīvāk.
10.08.2024 07:03 |
 
Reitings 9336
Reģ: 27.02.2022
Tutuvojies @ 09.08.2024 19:44
Bet tas Deniss tās atklāsmes no kursikiem lika kā ironiju, vai ne? Ja nē, tas ir šausmīgi, šausmīgi, šausmīgi. Tāpat kā Monikas Cālītes klātbūtne tajā pasākumā.
nē, es pajautaju, viņs atbildēja, ka visi nevar būt tādi guru kā es un nobloķēja mani 😅😅
10.08.2024 10:01 |
 
Reitings 11311
Reģ: 19.09.2023
https://www.la.lv/ka-var-ienakt-prata-ierasties-treninbikses-uz-kazam-pieprasits-kazu-dj-neslepj-savu-neizpratni-par-viesiem-kuri-neprot-pienacigi-sagerbties
Jā, tikai rusņa var izdomāt uz kāzām aiziet rūtainās biksēs un sorry bet tā kleita - pēc 10 gadiem skatīsies bildes un visi domās ka vedējmāte atnāca naktskreklā. Omes jau tagad tā domā.
10.08.2024 10:12 |
 
Reitings 9336
Reģ: 27.02.2022
CallMeAnnika @ 09.08.2024 22:31
Kas tās par ziņām Elīnai, ko raksta cilvēki? Šķiet, ka šodien būtu ar 100km/h ienesusies kokā nevis apskrāpējusi auto sānu.
jā lol, tik smieklīgi 😅🤣🤣🤣
10.08.2024 10:14 |
 
10 gadi
Reitings 776
Reģ: 16.08.2009
LieneSabine777777777 @ 10.08.2024 03:26
Refleks, vnk refleks tai furei , kā saka paraut malā+ aklā zona.
Ja butu iespeja izvairīties no avārijas, Tu vnk ļautos avārijai, nopietni?
SMAGAIS NEREDZĒJA VINU , AKLĀ ZONA! Šaubos, ka šoferis pirmo dienu nolicis tiesibas ! Un tur nav jabut
“ ambalim “ pie stures, lai tas tā notiktu.

Jā,tieši tā - es (!) ļautos saduesmei, šajā gadījumā. Cik man nav bijuši gadījumi turēties savā joslā un jau jūtu,ka man pie kreisā sāna slīd mašīna virsū, vēl mazliet un mani aizķers. Ja es esmu tunelī, labajā joslā, es un lai brauktu sienā dēļ idiota kurš savu mazo bundžu nevar noturēt taisni? Man sēžot kravas auto nekas dižš nebūs, lielāka skāde jau tam vielgajā, bet tamdēļ būtu mācība būt uzmanīgam piedaloties ceļu satiksmē.
Par aklo zonu... Nu zini, te vēl var pastrīdēties vai tiešām E bija aklajā zonā un vai šoferis tiešām neredzēja viņu spogulī kurš ir virs pasažiera durvīm.
10.08.2024 11:13 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.12.2023
vienkarsinav @ 09.08.2024 19:26

Laikam tādēļ,ka tam fūres šoferim firmas auto,jo ja avārijā cieš 3.personas īpašums,tad jāgaida policija

Nebūs taisnība. Vienalga, kam pieder auto- pašam vai uzņēmumam, jo atbildību par auto tai brīdī uzņemas vadītājs nevis īpašnieks. Citādi pēc tavas loģikas līzingā pirktām auto arī būtu jāsauc policija, jo īpašnieks ir banka nevis vadītājs.
Ja iesaistīti 2 auto un nav bojāta trešās personas manta- mierīgi saraksta saskaņoto (būtiski pieminēt- ja spēj vienoties. Ja vainīgais vainu neatzīst, tad tikai policija) un dodas katrs savu ceļu, ja auto braucami.
10.08.2024 11:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 08.09.2015
Tak Elīna tur pati visu laiku putrojās ar to policiju, tad policija, tad saskaņotais, tad policija un saskaņotais, viņa tak nezināja kā vēl vairāk sadramatizēt to situāciju. Tad runā, ka gaida policiju, tad saka, ka Nauris sazvanījis apdrošināšana aģenti, kas pat skrējusi no sportam zāles (Elīna noteikti sajutās atkal baigi svarīgā), lai slavenajai Elīnai sastādītu saskaņoto. Nekāda policija tur arī nebija!
10.08.2024 11:47 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.12.2023
magdalena333 @ 10.08.2024 11:47
Tak Elīna tur pati visu laiku putrojās ar to policiju, tad policija, tad saskaņotais, tad policija un saskaņotais, viņa tak nezināja kā vēl vairāk sadramatizēt to situāciju. Tad runā, ka gaida policiju, tad saka, ka Nauris sazvanījis apdrošināšana aģenti, kas pat skrējusi no sportam zāles (Elīna noteikti sajutās atkal baigi svarīgā), lai slavenajai Elīnai sastādītu saskaņoto. Nekāda policija tur arī nebija!

Jap. Pat, ja tika zvanīts policijai, policija tādā gadījumā uzdod jautājumus- cik TL iesaistīti; ja tie ir divi, tad vai var vienoties. Un, ja var vienoties, tad liek rakstīt saskaņoto. Viņi nebrauc uz šādiem vienkāršiem CSN. Didra gribēja lielāku haipiņu, jo nepietika vēl ar bēdīga feisa iepozēšanu pie auto :D
10.08.2024 11:50 |
 
Reitings 655
Reģ: 09.01.2015
Nereālā @ 10.08.2024 11:38

Nebūs taisnība. Vienalga, kam pieder auto- pašam vai uzņēmumam, jo atbildību par auto tai brīdī uzņemas vadītājs nevis īpašnieks. Citādi pēc tavas loģikas līzingā pirktām auto arī būtu jāsauc policija, jo īpašnieks ir banka nevis vadītājs.
Ja iesaistīti 2 auto un nav bojāta trešās personas manta- mierīgi saraksta saskaņoto (būtiski pieminēt- ja spēj vienoties. Ja vainīgais vainu neatzīst, tad tikai policija) un dodas katrs savu ceļu, ja auto braucami.

Atvaino,biju pārpratusi šo punktu :)
10.08.2024 12:31 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.12.2023
vienkarsinav @ 10.08.2024 12:31

Atvaino,biju pārpratusi šo punktu :)

Viss ok, neatvainojies, paskaidroju, jo mazums- kādam noder. :) (cerams jau, ka nenoderēs, bet situācijas mēdz būt neparedzamas)
10.08.2024 12:46 |
 
Reitings 147
Reģ: 02.11.2023
Anna.Boleina @ 10.08.2024 07:03
Nauris savos kursos tiekoties un pasniedzot savu "pieredzi" cilvēkiem, šajā gadījumā ar klientiem, uzvilcis saulenes. Man nav bakalaura uzņēmējdarbībā, bet augstskolas ietvaros bija obligāts kurss uzņēmejdarbībā jānoklausās. Vēl kā tagad atceros, kā docētāja pirmajā lekcijā teica, "tiekoties ar klientien, nekādā gadījumā nevelkam saulesbrilles, ir jāveido acu kontakts, ir jāvieš klientam uzticība". Es pat tādas elementāras lietas zinu, ko nezina Elyndi uzņēmuma īpašnieki. Nu labi, didras māk pārdot, to var saprast pēc lupatu tirgošanu un pat tukša gaisa pārdošanu ir sākuši praktizēt, kā redzam šos "kursus". Bet jautājums tiem uzņēmējiem, kas jūs galvu saspieduši maksāt tādu naudu par gaisu :D. Kaut paņēmuši akreditētus kādus kursus, ja jau naudu nav kur likt. Ja gribas izsisties soc.vidē, un iemācīties montēt u.t.t., kaut vai pie anmarijas to uzjautāt, lētāk sanāks un produktīvāk.

Ko vispār var iemācīties kaut kādā augstskolā? Tak pie Didrihsoniem jāiet mācīties, lai kaut ko vispār par biznesu saprastu! 😁
10.08.2024 13:45 |
 
Patīk
Reitings 39759
Reģ: 12.10.2022
Ditto @ 09.08.2024 23:09
Ne par Didru, bet par ietekmeli. Es varu 10000000% apgalvot, ka ietekmele ir Kristīne "Miljone". Tikko pamanīju, ka ietekemles profils ir mani nobloķējis, un tas ļoti labi saliek kopā, ka tā ir miljone, neskaidrošu kāpēc, bet cita iemesla būt nevar, jo es to atpalikuši govi pazīstu personīgi ???
Kāpēc, lai tevi bloķētu? Paskaidro. :D
10.08.2024 14:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 08.09.2015
Man atkal ir jautājums, kam interesē, kas slēpjas zem @Ietekmeles😀? Man ir pilnīgi vienalga kurš ceļ gaismā Didriķu nedarbus, galvenais, ka ir kāds kurš ir uzņemies šo lomu atklāt plašākai sabiedrībai viņu melus, patieso dabu, krāpšanos, stulbo rīcību, cilvēku čakarēšanu utt, jo acīmredzot, mēs redzam, ka mūsdienās TV, žurnālisti tikai palīdz šiem narcisiem audzēt viņu ego.
Patieso bildi mēs varam redzēt ar Kivičiem, vēl zemāk nav kur cilvēkiem krist, bet mediji nevis raksta par viņu nožēlojamo rīcību, nemaksāti alimenti, bērnu pamešana, savu ex publiska nozākāšana gadiem, kas reali audzina vieni viņu pamestos bērnus, lamāšanās internetā utt, bet mediji tikai raksta rakstus kur uzspodrina viņu tēlu, piemēram, Kiviči paņem dzīvnieku (no viena jau atbrīvojas), mediji uzcep rakstu, Kiviči atkal atbrīvojas no dzīvnieka, mediji klusē, labi ka ir kāda sabiedrības daļa, kas mēģina celt gaismā šo cilvēku nožēlojamās darbības, savādāk kā vēl plašāka sabiedrība par to uzzinās? Tas ir tikai viens piemērs, tādu gadījumu ir daudz, kad ir raksti par kuriem gribas teikt, kāpēc kāds žurnālists vispār tam ir tērējis savu laiku, un tur kur tiešām prasās šādus influencerus atmaskot visi klusē!
10.08.2024 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits