Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 35198
Reģ: 12.10.2022
Anna.Boleina @ 05.07.2024 14:39
Didrihsone savā pašlavināšanas pasākumā viesiem būs uzdāvinājusi dārgāko kas šai ir - savu laiku.
Ar tik nekritisku domāšanu ir šitais cilvēks. Tak netaisi savu pašlavināšanas ballīti, lai nevajadzētu ziedot savu dārgo laiku. Didra, ar tevi nav labi, pie psihiatra tev vajag, narcisisms jau pārspļāvis visas robežas.
Un dārgākais jebkurai mātei ir bērns, kuram būtu lietderīgi savu laiku ziedot gadā reizi ( jo pat dēla dzimšanas dienā, neesi kopā ar savu bērnu, visu auklēšanu uzņemas aukle).
Nekas nenotiks tak tiem bezvīļu trusikiem, ja tie nebūs pārbildēti 15768 reizi.
Nebrīnīšos, ja uz Dž dzimšanas dienu abi "mīlošie" vecāki aizbrauks atpūsties, jo rebrendinga ballītes organizēšana būs nogurdinājusi un izsmēlusi visus spēkus. Ļoti grūti un dārgi taisīt ballīti, kur viss ir slēptā #sadarbība. :D
06.07.2024 13:43 |
 
Reitings 2516
Reģ: 11.10.2022
CallMeAnnika @ 06.07.2024 13:43
Nebrīnīšos, ja uz Dž dzimšanas dienu abi "mīlošie" vecāki aizbrauks atpūsties, jo rebrendinga ballītes organizēšana būs nogurdinājusi un izsmēlusi visus spēkus. Ļoti grūti un dārgi taisīt ballīti, kur viss ir slēptā #sadarbība. :D

Es arī vispār nebrīnītos! 😀 Bet tā nebūs atpūta, tas būs “komandējums” un būs jaunas visuniversālākā sievešu apģērba gabala - koriģējošā bodija transformācijas un plikumu izrādīšana! Var tik minēt, par ko šis maģiskais apģērba gabals būs pārtapis šoreiz? 🤓
06.07.2024 13:57 |
 
Patīk
Reitings 35198
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 06.07.2024 13:12
https://www.ss.lv/msg/lv/work/business-contacts/selling-of-business-and-companies/fbgdl.html
Interesanti. Spēcīgs zīmos ar plašu klientu loku. Bet jālūdzas saviem klientiem, lai veic pasūtījumus, jo pietrūkst 5000 eiro, lai nosegtu visus mēneša maksājumus.
Aizgāja uz labākajiem biznesa kursiem pie Elīnas un pēc mēneša pārdod savu uzņēmumu? Lai pārdod Elīnai. Viņa ir ne tikai lupatniece, bet arī konditore. :D
06.07.2024 14:03 |
 
Reitings 1507
Reģ: 03.03.2020
Tā dzimene un viesi bija tik fake, ka pat ziedus visi vienādus uzdāvināja😂 Man arī ir dzimšanas diena vasarā un nekad mūžā neesmu saņēmusi iekaramo podu ar petūnijām! Šai tagad mājās beidzot, kā īstā tirgus laukumā!
06.07.2024 14:27 |
 
Reitings 957
Reģ: 12.10.2023
Elīnai uzdāvina Jacquemus cepuri - apskatās un saka, ka nezina kas tas par brendu, pirmo reizi dzird. 😂😂😂😂😂😂😂 tas nekas, ta turcijā sapirkās somiņas no šīs "firmas" , tāda tukšpaure, nevaru
06.07.2024 14:40 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.03.2014
BellaCiao @ 06.07.2024 14:27
Tā dzimene un viesi bija tik fake, ka pat ziedus visi vienādus uzdāvināja? Man arī ir dzimšanas diena vasarā un nekad mūžā neesmu saņēmusi iekaramo podu ar petūnijām! Šai tagad mājās beidzot, kā īstā tirgus laukumā!

Cik sapratu viņa bija minējusi, lai dāvina puķes podiņos. Ok, tas tā. Bet es nesaprotu kā var pateikt, ka konkrēti šis podiņš ir vislielākais un skaistākais- tādējādi noniecinot pārējo viesu dāvanas. Pieklājība un pateicība - nop, neesmu dzidējusi kas tas ir. 😁🤦🏻‍♀️
06.07.2024 15:00 |
 
Reitings 49
Reģ: 06.07.2024
Sekoju līdzi forumam jau labu laiku un beidzot atkārtoti piereģistrējos 😁 Paklausījos didras live, diezgan sekls un tukšs cilvēks, izteikta egoiste, visu tikai man, man, bet pati nekādu pienesumu nedod. Viss tas pasākums reāli uzbūvēts no sadarbībām. Tāpat atpakojot dāvanas, radās sajūta, ka izturas ar nevērību, kaut ko nomet, izlasa kartiņu, pat nesaprot, kas tur rakstīts. Uzdàvina Džeisonam dāvaniņu, ā nu jā, saplēsu, nu nekas. Prasta tirgus bāba.
06.07.2024 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 11.04.2010
sheidiya @ 06.07.2024 15:05
Sekoju līdzi forumam jau labu laiku un beidzot atkārtoti piereģistrējos ? Paklausījos didras live, diezgan sekls un tukšs cilvēks, izteikta egoiste, visu tikai man, man, bet pati nekādu pienesumu nedod. Viss tas pasākums reāli uzbūvēts no sadarbībām. Tāpat atpakojot dāvanas, radās sajūta, ka izturas ar nevērību, kaut ko nomet, izlasa kartiņu, pat nesaprot, kas tur rakstīts. Uzdàvina Džeisonam dāvaniņu, ā nu jā, saplēsu, nu nekas. Prasta tirgus bāba.

Jā, es arī pamanīju to drausmīgo nevērību pret dāvanām. Kko ātri atpako, kartītes aizmet pa gaisu un nelasa, vaikstās un nekādi nenovērtē cilvēku ielikto domu, laiku un līdzekļus. Bet ko tur var gribēt, ja jau pret attiecībām un cilvēkiem izturas nevērīgi, tad kur nu vēl pret mantām.
06.07.2024 15:09 |
 
Reitings 49
Reģ: 06.07.2024
Vēl biju pārsteigta par dažiem uzņēmējiem, kuri bija tajā balagānā, nu kàpēc ir vēlme ar šitiem diviem sadarboties? Arī grib izbeigt savu uzņēmējdarbību kà Amanda no kūkām
06.07.2024 15:09 |
 
Reitings 121
Reģ: 06.07.2024
Ludza lai uzdavina tosteri jo vinai sausmigi garso maize un itipasi grauzdeta. Vaitad vina italija nebija veikala sasutusi ka viss ir tikai maize? Tas davanas ari vera vela un nekadu emociju. Visu tikai svaidija un bidija mala. Loti nepateiciga butne un par skaistajam pukem tas komentars ari tizls ka vot tikai tas lielakais bija vissmukakais…
06.07.2024 15:20 |
 
Reitings 49
Reģ: 18.06.2024
Liekam likmes cik ilgi viņa dzīvos tajā petūniju karaļvalstī. Auklītei būs jārūpējas ne tikai par Džeisonu, bet arī par puķēm...😁😁😁
06.07.2024 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 8
Reģ: 13.07.2010
Roze sarkanā @ 06.07.2024 10:05
Es vispār nesapratu,kas tas bija par pasākumu? Dzimšanas diena? Kur Rebrsndinga ballīte,kā bija solīts?Tur nebija nevienas Elinas draudzenes,tie cilvēki tur? Nesapratu,kāds sakars?Nevienā video vai foto,neredzēju ne Elinas,ne Naura vecākus,ar bērnu aukle, jā,suns bija?Neredzēju ģimeni, tikai Elina savā princešu kleitā,un blakus vīrs,kā tāds krāvējs no Augļu servisa?Garlaicīgi video,izskatās,ka Giba nebija,filmēja,cik saprotu,Anne.Jā,Elina,esi sevi izsmēlusi,garlaicīgi?

Es arī aizdomājos -viņa gāja/iet uz runas skolu. Live video loģiski teikumi pasākuma laikā nebija. Katrīne vairakas x pārprasa kur vēlas saņemt dāvanas sāk cilpot no vienas vietas uz otru vietu ,tad pie mašīnas. Visu laiku uzmanību kaut kas novērsa. Labi pasākums, daudz cilvēki, bet storijos no mājām vai mašīnas arī ,vervelē,velk garumā ar saviem ē ā un ,tad kā putras katls nober sakāmo
06.07.2024 15:36 |
 
Reitings 1264
Reģ: 18.12.2022
Roze sarkanā @ 05.07.2024 21:23
Nekad nēesmu nekur redzējusi lai bērns citus cilvēkus sauktu par mammu, tāds vājprāts??Un viņi tur visi tajā rebrendingā priecājās, spēles spēlē.Tur būtu jāraud pilnā balsī, viņi visi tur,neredz kas notiek????Starp citu,vai tur ir Elinas vai Naura vecāki? Vai ir Asketic pārstāvji?Un kur tad kūku karaliene?
kūku karaliene tirgo savu uzņēmumu
06.07.2024 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 8
Reģ: 13.07.2010
ki_kina @ 06.07.2024 15:36

Es arī aizdomājos -viņa gāja/iet uz runas skolu. Live video loģiski teikumi pasākuma laikā nebija. Katrīne vairakas x pārprasa kur vēlas saņemt dāvanas sāk cilpot no vienas vietas uz otru vietu ,tad pie mašīnas. Visu laiku uzmanību kaut kas novērsa. Labi pasākums, daudz cilvēki, bet storijos no mājām vai mašīnas arī ,vervelē,velk garumā ar saviem ē ā un ,tad kā putras katls nober sakāmo

Ā un ķērkšana un spiegšana video, nav jau nekāda sīkā ,kas nevar valdīt emocijas. Un runas kursos arī māca balss tembra izmantošanu.
06.07.2024 15:41 |
 
Reitings 53
Reģ: 20.11.2017
lss @ 06.07.2024 14:40
Elīnai uzdāvina Jacquemus cepuri - apskatās un saka, ka nezina kas tas par brendu, pirmo reizi dzird. ??????? tas nekas, ta turcijā sapirkās somiņas no šīs "firmas" , tāda tukšpaure, nevaru
Modes dāmas parasti zina un prot izrunāt labus brendus 🙈
06.07.2024 15:41 |
 
Reitings 287
Reģ: 04.07.2024
krmmm @ 06.07.2024 15:09

Jā, es arī pamanīju to drausmīgo nevērību pret dāvanām. Kko ātri atpako, kartītes aizmet pa gaisu un nelasa, vaikstās un nekādi nenovērtē cilvēku ielikto domu, laiku un līdzekļus. Bet ko tur var gribēt, ja jau pret attiecībām un cilvēkiem izturas nevērīgi, tad kur nu vēl pret mantām.
Nu ko var gribēt no būtnes, kas uztaisa sev pašlavināšanas ballīti un skaļi paziņo, ka viesiem jābūt pateicīgiem par to ka šī veltīs šiem pašu dargāko "savu laiku". Bet to ka viesi tērē savu laiku viņai velkoties uz tādu pasākumu, tas jau didrai nav ievērības cienīgi.
Ka didra ne īsti gudra, tā viesi bez paščieņas.
06.07.2024 15:44 |
 
Reitings 428
Reģ: 27.03.2024
Elīnas story balonu virpulī ir viņa un arī citi bērniņi filmēti, bet Džeisons ar mammu pat nekur kopā neparādās🙁
06.07.2024 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 10.01.2012
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums 😀😀😀
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst 😀😀😀😀😀😀😀 un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam?😀😀😀😀😀😀 Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes 😀😀 Lasu un ahujevaju reali 😀😀 es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums💋
06.07.2024 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 10.01.2012
lieniite2015 @ 06.07.2024 16:44
Elīnas story balonu virpulī ir viņa un arī citi bērniņi filmēti, bet Džeisons ar mammu pat nekur kopā neparādās?
nu un? Tevi tas p*sh?
06.07.2024 16:59 |
 
Reitings 453
Reģ: 06.11.2021
The Princess @ 06.07.2024 12:12

Pasākums Elinas uzmanības trūkumam. Parsteidza, kad arī L.Goba tur bija un M.Dinsberga?
Parspīlēti daudz ROZĀĀĀ. Sak jau kaitināt tā krasa. Iedomajos, kad drīz jaunajam māmiņām, kurām bus meitenītes, nebūs neviena drozā drēbīte, jo asociēsiex ar ELYNDI
Iedomajieties, kā viena persona var mainīt domas/patikšanu pret krāsu
Šķiet, ka Līva Goba ir no tās pašas sektas, kur Didrihsoni. Par dažiem viesiem milzīga nesapratne, kāpēc tur bijuši. Dinsberga, Līga Rīdere, vēl tā Stiligo Somu dāma - izskatās, ka izmisīgi cer, ka Elīna un Nauriks nošēros viņas storijus, laikam cer sev skatījumus uzkačāt. Katrs jau dara kā grib, bet laikam biju par šiem cilvēkiem labākās domās, ka tomēr izvērtēs, ar ko sadarbojas, nav arī ticības, ka Elīna viņiem visiem palīdz biznesā. Paši Didrihsoni ir fenomens, bet var just, ka sen vairs nav tādā topā, kā agrāk bija, skaidrs, ka lai ko viņi mācītu, citiem tas nenostrādās, jo, man škiet, ka pārsvarā cilvēki Elīnai seko viņas izskata, nevis “panākumu” dēļ. Paldies Dievam, visas netaisa sev procedūras pēc Elīnas parauga 😁. Un kūku karaliene jau pamācījās no Elīnas, jācer, ka pārējās ātri sapratīs, ka labāk ātrāk prom no turienes.
06.07.2024 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits