Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 104
Reģ: 26.04.2024
Vispār, man kļūst žēl, Nauri.
Iedomājieties, ka tas ir dzīvot kopā ar sievieti:
- kas nemīl viņu un Džeisonu
-kas nemazgājas
- ir muļķe
28.06.2024 02:01 |
 
Reitings 445
Reģ: 29.04.2021
Mākoņu Dejotāja @ 28.06.2024 02:01
Vispār, man kļūst žēl, Nauri.
Iedomājieties, ka tas ir dzīvot kopā ar sievieti:
- kas nemīl viņu un Džeisonu
-kas nemazgājas
- ir muļķe

Vai tiešām ? Sāk jau palikt smieklīgi , viņš ir pieaudzis cilvēks , nav ieslodzīts krātiņā , var aiziet , ja to vēlētos.
28.06.2024 06:02 |
 
Reitings 416
Reģ: 05.04.2023
Mākoņu Dejotāja @ 28.06.2024 02:01
Vispār, man kļūst žēl, Nauri.
Iedomājieties, ka tas ir dzīvot kopā ar sievieti:
- kas nemīl viņu un Džeisonu
-kas nemazgājas
- ir muļķe

Man ir žēl tā mazā bērniņa. Ok, nezinām, ko aukle ar viņu dara (staigajās, spelejās, kādas attīstošās spēles), bet tadam mazam cilvēciņam vajag dažādas aktivitates tagat, vasarā - jūra, bērnu laukumiņi, socializācija ar citiem bērniem, kāds zoo, kur dzīvniecinus pabarot, utt. Elinai sesdienas vai svētdienas esot "ģimenes dienas", bet tajā sauktajā "ģimenes dienā" brauc rit friškas un burgerus! Hello! Jums ir todlers, kuram vajag mammas, tēta uzmanību KATRU dienu! Var jau močīt, bet nu aiziet jau bezgalībā! Salīdzinu savu puiku ar Elīnas (gandrīz viena vecumu), esam bijuši daudz kur - ar nobrāztiem ceļiem staigājam, meiģinam braukt ar balansa ritenīti un skūterīti, braucam uz jūru, ejam uz laukumiņu, mežā lasam čiekurus un ripinam pa kalniņu lejā... nobrāztiem celišiem, bet laimīgs. Ko mazais Džeisons ir piedzīvojis? TV, banānus un saldētas mellenes?
Elīna, Nauri, ja jūs šo lasāt - beidziet MOČĪT, vismaz vasarā, un pieversieties savam SKĪSTAJAM BĒRNIŅAM! Viņš IR pelnījis bērnību kopā ar vecākiem. Var jau stradāt, tas nav aizliegts, bet jums ir bērniņš, kurš grib mammu, tēti un BĒRNĪBU!
28.06.2024 09:33 |
 
Reitings 416
Reģ: 05.04.2023
The Princess @ 28.06.2024 09:33

Man ir žēl tā mazā bērniņa. Ok, nezinām, ko aukle ar viņu dara (staigajās, spelejās, kādas attīstošās spēles), bet tadam mazam cilvēciņam vajag dažādas aktivitates tagat, vasarā - jūra, bērnu laukumiņi, socializācija ar citiem bērniem, kāds zoo, kur dzīvniecinus pabarot, utt. Elinai sesdienas vai svētdienas esot "ģimenes dienas", bet tajā sauktajā "ģimenes dienā" brauc rit friškas un burgerus! Hello! Jums ir todlers, kuram vajag mammas, tēta uzmanību KATRU dienu! Var jau močīt, bet nu aiziet jau bezgalībā! Salīdzinu savu puiku ar Elīnas (gandrīz viena vecumu), esam bijuši daudz kur - ar nobrāztiem ceļiem staigājam, meiģinam braukt ar balansa ritenīti un skūterīti, braucam uz jūru, ejam uz laukumiņu, mežā lasam čiekurus un ripinam pa kalniņu lejā... nobrāztiem celišiem, bet laimīgs. Ko mazais Džeisons ir piedzīvojis? TV, banānus un saldētas mellenes?
Elīna, Nauri, ja jūs šo lasāt - beidziet MOČĪT, vismaz vasarā, un pieversieties savam SKĪSTAJAM BĒRNIŅAM! Viņš IR pelnījis bērnību kopā ar vecākiem. Var jau stradāt, tas nav aizliegts, bet jums ir bērniņš, kurš grib mammu, tēti un BĒRNĪBU!

*SKAISTAJAM
28.06.2024 09:35 |
 
Reitings 451
Reģ: 09.06.2024
The Princess @ 28.06.2024 09:33

Man ir žēl tā mazā bērniņa. Ok, nezinām, ko aukle ar viņu dara (staigajās, spelejās, kādas attīstošās spēles), bet tadam mazam cilvēciņam vajag dažādas aktivitates tagat, vasarā - jūra, bērnu laukumiņi, socializācija ar citiem bērniem, kāds zoo, kur dzīvniecinus pabarot, utt. Elinai sesdienas vai svētdienas esot "ģimenes dienas", bet tajā sauktajā "ģimenes dienā" brauc rit friškas un burgerus! Hello! Jums ir todlers, kuram vajag mammas, tēta uzmanību KATRU dienu! Var jau močīt, bet nu aiziet jau bezgalībā! Salīdzinu savu puiku ar Elīnas (gandrīz viena vecumu), esam bijuši daudz kur - ar nobrāztiem ceļiem staigājam, meiģinam braukt ar balansa ritenīti un skūterīti, braucam uz jūru, ejam uz laukumiņu, mežā lasam čiekurus un ripinam pa kalniņu lejā... nobrāztiem celišiem, bet laimīgs. Ko mazais Džeisons ir piedzīvojis? TV, banānus un saldētas mellenes?
Elīna, Nauri, ja jūs šo lasāt - beidziet MOČĪT, vismaz vasarā, un pieversieties savam SKĪSTAJAM BĒRNIŅAM! Viņš IR pelnījis bērnību kopā ar vecākiem. Var jau stradāt, tas nav aizliegts, bet jums ir bērniņš, kurš grib mammu, tēti un BĒRNĪBU!
Es savukārt nesaprotu šitās žēlotājas! 🙈 Kā Jums nez tas izpaužās? Aizejat mājās kādā stūrīti paraudat? Viena par Ņuri, otra par Džeisonu? Cik bieži Jūs to dariet? Nu es tā to mīļās Dievietes saprotu!😳 Dzīvnieciņus var patversmē pažēlot un bērnus bērnu namos. Te viena žēlo svešu bērnu kuram jumts virs galvas, ir paēdis, pat aukle ir. tas sīcis dzīvo labākos apstākļos nekā daļa citu bērnu. Otra žēlo pieaugušu tēviņu, kuram dzīve sakārtota tā, ka īsti nekā netrūkst. Kas Jums tas par tādu instinktu?
28.06.2024 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 25.05.2009
Dovana @ 28.06.2024 10:00
Es savukārt nesaprotu šitās žēlotājas! ? Kā Jums nez tas izpaužās? Aizejat mājās kādā stūrīti paraudat? Viena par Ņuri, otra par Džeisonu? Cik bieži Jūs to dariet? Nu es tā to mīļās Dievietes saprotu!? Dzīvnieciņus var patversmē pažēlot un bērnus bērnu namos. Te viena žēlo svešu bērnu kuram jumts virs galvas, ir paēdis, pat aukle ir. tas sīcis dzīvo labākos apstākļos nekā daļa citu bērnu. Otra žēlo pieaugušu tēviņu, kuram dzīve sakārtota tā, ka īsti nekā netrūkst. Kas Jums tas par tādu instinktu?

+++++ šim komentāram!
No manas puses vēl ieteikums šitām žēlotājām, pārcelties uz Kiviču tēmu. Tur tiešām tam nabaga kivičbērnam ir nepieciešama žēlošana. Neviens no vecākiem tur ‘nemočī’, bet bērnība tam bērnam tāpat sap*sta.
28.06.2024 10:33 |
 
Reitings 2
Reģ: 26.06.2024
pavasarazieds @ 27.06.2024 15:16

Nu vispaariibaa esmu ar vinu un draugiem bijusi vienaa kompanijaa un vini visi lietoja?? un lietoja visi un visadas vielas!
Tad jau ja esi bijusi ar viņiem vienā kompānijā, tad jau varēsi nedaudz arī par viņu un draugiem pastāstīt kaut ko sīkāk. Būs interesanti paklausīties.
28.06.2024 11:57 |
 
Reitings 440
Reģ: 22.03.2024
Kafija būs tik pat bombīga kā drēbes ?!?!?!😭😭
28.06.2024 13:48 |
 
Reitings 416
Reģ: 05.04.2023
Dovana @ 28.06.2024 10:00
Es savukārt nesaprotu šitās žēlotājas! ? Kā Jums nez tas izpaužās? Aizejat mājās kādā stūrīti paraudat? Viena par Ņuri, otra par Džeisonu? Cik bieži Jūs to dariet? Nu es tā to mīļās Dievietes saprotu!? Dzīvnieciņus var patversmē pažēlot un bērnus bērnu namos. Te viena žēlo svešu bērnu kuram jumts virs galvas, ir paēdis, pat aukle ir. tas sīcis dzīvo labākos apstākļos nekā daļa citu bērnu. Otra žēlo pieaugušu tēviņu, kuram dzīve sakārtota tā, ka īsti nekā netrūkst. Kas Jums tas par tādu instinktu?

Zini, ir tāds MĀTES instingts, kurš Elīnai nav jau kopš bērniņa dzimšanas. Izskatās, ka Tev bērnu un nav tieši tāpat nav arī NEKĀDA instingta...
28.06.2024 14:55 |
 
Reitings 416
Reģ: 05.04.2023
cory @ 28.06.2024 10:33

+++++ šim komentāram!
No manas puses vēl ieteikums šitām žēlotājām, pārcelties uz Kiviču tēmu. Tur tiešām tam nabaga kivičbērnam ir nepieciešama žēlošana. Neviens no vecākiem tur ‘nemočī’, bet bērnība tam bērnam tāpat sap*sta.

Diemžŕl, vecākus neviens neizvēlās
28.06.2024 14:57 |
 
Patīk
Reitings 34379
Reģ: 12.10.2022
Blablablabla @ 27.06.2024 17:33
Diemžēl mana loka ļoti daudz šņauc,un diemžēl uzskata,ka tas ir normāli,bet vilveki tāpat Milī un neko darit! Jap,asiņains deguns un baltumins ir tikai aisberga virsotne! Kāds vienam manam draugam salauza degunu-lors viņam pateica,es redzu,na Tu ikdiena lieto un iesaku pa visam pārstāt ,jo deguns sabruks-izdedzina deguna iekšējas sienas un pazina teica,ka ir karsta sajūta,kad žņaudz iekšā! Un domāju,ka Elīna arī lieto! Tas izskaidrotu to viņas aktīvumu un runāšanu-tā dara cilvēki zem koka,un drūmais garastāvoklis,kad esi pāris dienas izlaidis! Viens mans labs pazina,jau 2 gadi neko nelieto un mēs daudz esam runājusi par to kā tas ir,ka tas izpaužas! Un tad kādos tusinos,uzreiz var pateikt,kurš ir šņaucis ! Un Jūs pat nevarat iedomāties cik drausmīgi daudzi pārņemti ar koku,no malas liekas,nu ne-šis toc nešņauc-īstenībā šņauc kā lielais! Tā sērga ir pārņēmusi kapitāli! “Bagāto” izprieca -tā bij kādreiz! Tagad koks ir tik daudz atskaidits un zemam cenām,ka pieejamas ik vienam
Nedomāju, ka Elīna šņauc. Viņas aktīvums ir tikai uz 10 sekunžu storijiem. Pēc tam sēž stūrī īgna un sapīkusi. Šis man liek domāt, ka nē.
28.06.2024 15:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5091
Reģ: 03.11.2012
cory @ 28.06.2024 10:33

+++++ šim komentāram!
No manas puses vēl ieteikums šitām žēlotājām, pārcelties uz Kiviču tēmu. Tur tiešām tam nabaga kivičbērnam ir nepieciešama žēlošana. Neviens no vecākiem tur ‘nemočī’, bet bērnība tam bērnam tāpat sap*sta.

Es teikšu tā, labāk Didras 0 emocijas pret bērnu nekā Kivičlienes naids. Kad es paskatos uz Kivenes story un ar kādu naidu viņa skatās uz savu bērnu, tad paliek tiešām bēdīgi. Kaut ja salīdzina abus bērnus, tad Didras bērns ir dzīvespriecīgs, bet Kivenes meita mūžīgi nospiesta un ierāvusies sevī, izņemot tās reizes, kad ir pie Kerkiras, tad gan var redzēt atšķirību.
28.06.2024 15:18 |
 
Patīk
Reitings 34379
Reģ: 12.10.2022
Knita @ 27.06.2024 18:33

Es sūtīju no viņas kūku vēl ilgi pirms sapinās ar Didrihsoni. Tā bija pirmā un pēdējā reize - kūka bija slikta. Bija ļoti liela vilšanās svētku dienā.
Tagad kaut ko it kā ķer un grābj. Tas video, kur esot cik tur km attālumā un trūkstot 5pakas. A ko tu vazājies apkārt, ja tev biznesā trūkst 5tūkstoši? Tā jau ir Didrihsonu skola - MELOT.
Amandā kādā intervijā teica, ka vairs nekoncentrējas uz kūku cepšanu, bet uz online kursiem, retrītu veidošanu un iziešanu starptautiskā tirgū ar dažādām online meistarklasēm.
Pareizi viens vīrietis komentāros rakstīja, ka vajag fokusēties uz vienu galveno lietu nevis uz simts dažādām. Pārējās var būt kā bonuss.
28.06.2024 15:32 |
 
Reitings 451
Reģ: 09.06.2024
Blablablabla @ 27.06.2024 17:33
Diemžēl mana loka ļoti daudz šņauc,un diemžēl uzskata,ka tas ir normāli,bet vilveki tāpat Milī un neko darit! Jap,asiņains deguns un baltumins ir tikai aisberga virsotne! Kāds vienam manam draugam salauza degunu-lors viņam pateica,es redzu,na Tu ikdiena lieto un iesaku pa visam pārstāt ,jo deguns sabruks-izdedzina deguna iekšējas sienas un pazina teica,ka ir karsta sajūta,kad žņaudz iekšā! Un domāju,ka Elīna arī lieto! Tas izskaidrotu to viņas aktīvumu un runāšanu-tā dara cilvēki zem koka,un drūmais garastāvoklis,kad esi pāris dienas izlaidis! Viens mans labs pazina,jau 2 gadi neko nelieto un mēs daudz esam runājusi par to kā tas ir,ka tas izpaužas! Un tad kādos tusinos,uzreiz var pateikt,kurš ir šņaucis ! Un Jūs pat nevarat iedomāties cik drausmīgi daudzi pārņemti ar koku,no malas liekas,nu ne-šis toc nešņauc-īstenībā šņauc kā lielais! Tā sērga ir pārņēmusi kapitāli! “Bagāto” izprieca -tā bij kādreiz! Tagad koks ir tik daudz atskaidits un zemam cenām,ka pieejamas ik vienam
Kā vienmēr aizbrauc ceļojumā jūtās sagurusi un viss slikti, viss tik slikti. Iemesls tagad gaužām redzams.
28.06.2024 15:32 |
 
Reitings 2322
Reģ: 10.04.2022

Reāli tik lēti izskatās.
28.06.2024 15:47 |
 
Reitings 451
Reģ: 09.06.2024
The Princess @ 28.06.2024 14:55

Zini, ir tāds MĀTES instingts, kurš Elīnai nav jau kopš bērniņa dzimšanas. Izskatās, ka Tev bērnu un nav tieši tāpat nav arī NEKĀDA instingta...
Man ir dēls! Kādēļ Tu uzskati man nav mātes instinkta? Mani interesē un uztrauc tikai mans dēls! Nesaprotu kādēļ man būtu jāuztraucās par svešiem bērniem? Mātes instinktam tad jābūt uz viesiem bērniem? Man tie svešie bērni jāglābj, adoptēt vajag, vai jāsēž pie skolas vai dārziņa katram galviņa jāglauda? Kā izpaužās mātes instinkts tavuprāt? Man ir sāpīgi par bērniem bērnu namā, par to, ka viņiem dzīvē tā viss sagriezies. Ļoti skumji par dzīvnieciņiem patversmē, iesaku tām žēlotājām kādreiz apmeklēt dzīvnieku patversmi, tici man tur būs ko pažēlot, sirsniņa arī iespējams sažņaugsies. Kad esmu dzīvnieku patversmē sen jau neeju viņus skatīties, man tāpat sirds sažņaudzās kad dzirdu tās suņu rejas un tāda sajūta, ka katrs apmeklētājs ir cerība uz mājām. Starp citu es ziedoju un esmu izvēlējusies ziedot tikai dzīvnieku patversmei! Ziedoju tieši kaķiem ne naudu, bet pārsvarā vedu kaķu pakaišus un ēdienu. Vairs iekšā neeju, bet palūdzu lai kāds vīrietis iznāk ārā un paņem visu atvesto. Tas nav nekāds 1 eur.
28.06.2024 15:49 |
 
Reitings 1776
Reģ: 01.02.2023
sauliiite.paula @ 28.06.2024 15:47

Reāli tik lēti izskatās.

Tāpat kā Fitnesa kanālam "viņa" uzturbagātinātāji. Arī ne pēc kā neizskatās, kā no worda būtu izdrukāts. Ne tur dizains, nekā.. Prasti.
28.06.2024 15:58 |
 
Reitings 451
Reģ: 09.06.2024
vivii @ 28.06.2024 15:18

Es teikšu tā, labāk Didras 0 emocijas pret bērnu nekā Kivičlienes naids. Kad es paskatos uz Kivenes story un ar kādu naidu viņa skatās uz savu bērnu, tad paliek tiešām bēdīgi. Kaut ja salīdzina abus bērnus, tad Didras bērns ir dzīvespriecīgs, bet Kivenes meita mūžīgi nospiesta un ierāvusies sevī, izņemot tās reizes, kad ir pie Kerkiras, tad gan var redzēt atšķirību.
Tur jau tās skumjas, nesaprotamu iemeslu žēlo tos kas nav jāžēlo! Tas tagad moderni skaitās mātes instikts? Kas tā par mistisku žēlošanu. Tas instinkts kāds, vai vispār ko nozīmē žēlošana? Da jo ma jo, man pagalmā bizo vēl nožēlojamāki bērni! Te vēl Ņuri sadomā žēlot😮Pieaugušsu veci, spēka gados, kuram pa lielam viss ir nauda un veselība! Ko vēl viņam vajag?
28.06.2024 16:00 |
 
Reitings 1175
Reģ: 05.02.2022
sauliiite.paula @ 28.06.2024 15:47

Reāli tik lēti izskatās.
ja es redzētu tādu veikalā, es toč tādu nepirktu! 😃 nu Fuj, briesmīgs “dizains”.
28.06.2024 16:13 |
 
Reitings 451
Reģ: 09.06.2024
sauliiite.paula @ 28.06.2024 15:47

Reāli tik lēti izskatās.
Kā rozā cukurvates iepakojums. Vēl marētu pavilkt uz maršmellow
28.06.2024 16:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits