Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 264
Reģ: 03.01.2023
mon_moiselle @ 27.06.2024 10:42

Man visvairāk nāk smiekli par viņas toreizējo attieksmi no sērijas:”jūs te kaut ko par manu sadarbību, man vispār viss vienalga ko jūs domājat, es sadarbojos ar ko vien gribu, jums visiem skauž, bet man po, ja Tev nepatīk, tad nesūti kūkas no manis” un nepilnas divas nedelas velak seko “lūdzu, lūdzu, nopērc no manis kūciņu, man pietrūkst naudiņa, darīšu visu ko gribi”. Nožēlojami vienkārši???
jaaa, vai ne ? 😃 viņai konentārā tieši viena par ti rakstīja, pēcāk visu nodzēsa un izslēdza komentārus 😃 un tad sekoja arī tie burbuļstory😄😄 aplaužas mazliet kas augstu ceļ degunu 😃
27.06.2024 11:54 |
 
Reitings 216
Reģ: 14.05.2024
Es atvainojos, bet salīzināt zemenes ar čipsiem ir kaut kas...
27.06.2024 13:15 |
 
Reitings 150
Reģ: 09.09.2023
LivaLauva1 @ 27.06.2024 13:15
Es atvainojos, bet salīzināt zemenes ar čipsiem ir kaut kas...

Jā, šis bija smieklīgi. Ja man gribēsies čipsus, es ēdīšu čipsus. Kā ēdot zemenes vispār var apmierināt kāri pēc čipsiem? Es izvēlēšos abus!
27.06.2024 13:35 |
 
Reitings 440
Reģ: 22.03.2024
Fantastiski būtu, ja visi atsekotu Didrai ig ,ko viņa darītu tālāk. Raudātu kā Ozoliņa?
Bet es saprotu, ka daudzas seko , jo tur tādas pērles no tā bezsmadzeņu kāpura.
27.06.2024 14:12 |
 
Reitings 2142
Reģ: 10.09.2021
Monta un Nauris ir palaista pīle. Nav nekāda pamata tam. Viena tante teica 😀
27.06.2024 14:37 |
 
Reitings 605
Reģ: 31.01.2023
Durklis @ 26.06.2024 17:12

Ko var stāstīt pasakas. Nosauc kaut vienu no meitenēm kura to ir stāstījusi. Paprasies visām viņa bijušajām - un tu noteikti zini visas viņa bijušās :D Šādi melot par cilvēku gan nav ok, lai tikai pabaumotu.
P.s. es neesmu "ķīmijas tabula" vai kāds cits aizstāvis, agrāk šeit biju reģistrējusies, aizmirsu paroli un tā arī tikai no malas sēdēju un lasīju, bet, kad ieraudzīju, ka šādas baumas tiek runātas par cilvēkiem kurus zinu (brāļus), tad nevarēju paklusēt. Varbūt Annamarija bija šņaukusi, to nezinu, bet brāļi nekādi baltā pulvera cienītāji (vai jebkā cita).

Nu vispaariibaa esmu ar vinu un draugiem bijusi vienaa kompanijaa un vini visi lietoja😀😀 un lietoja visi un visadas vielas!
27.06.2024 15:16 |
 
Reitings 274
Reģ: 11.02.2022
pavasarazieds @ 27.06.2024 15:16

Nu vispaariibaa esmu ar vinu un draugiem bijusi vienaa kompanijaa un vini visi lietoja?? un lietoja visi un visadas vielas!
jā, un gaidiji tik ilgi, lai šo komentāru ierakstītu 😆 interesanti, kur tad agrāk biji un kāpēc to nepaziņoji forumam vai Ietekmelei? 😀
Es nesaku, ka viņi nešņauc. Vienkārši vienīgais pierādījums ir viena apšaubāmas kvalitātes bilde. Diezgan vāji.
27.06.2024 15:58 |
 
Reitings 7240
Reģ: 13.08.2023
Valdet @ 27.06.2024 14:37
Monta un Nauris ir palaista pīle. Nav nekāda pamata tam. Viena tante teica ?
Nav dūmu bez uguns. Kaut kas starp Montu un Nauri bija, to toreiz teica arī viņas paziņas.
27.06.2024 16:05 |
 
Reitings 440
Reģ: 22.03.2024
Didruliz pat nejūdz uzacis izraustīt🥹
27.06.2024 16:17 |
 
Patīk
Reitings 34379
Reģ: 12.10.2022
RaFaello1994 @ 27.06.2024 10:14
Kūku karalienei storiji ka palikšot sava burbulī, ārpus burbuļa esot demotivējoši. Laikam tāpēc arī komentārus nodzēsa, daudz kritikas bija. Storijos minējusi arī ka cilvēki nemāk konstruktīvu kritiku izteikt, ka tad viņa gribēja lai vēl kritika skan, ja tur neviens neblieza nepieklājīgi? ? sasmējos. Brīžiem liekas dumja, protams nav viņa dumja, dumjš cilvēks tādus panākumus negūs, bet nu cmooon, ka viņai pašai nedaleeec kāpēc viņai neviens nepārmet piemēram par rotu meistari ka bija ciemos ? Kāpēc tikai par Didru? Un vēl tēlo naivu dioti, jo nesaprot kāpēc visi tā sakot tik ļoti par Didru ???‍♀️
Vairāki komentāri bija kritika par komunikāciju, kūku kvalitāti un cenu, nevis par Didrihsoni. Konstruktīva kritika, ne no viltus profiliem. Šāda izturēšanās nevieš uzticību, lai saņemtu dārgu, nekvalitatīvu kūku, papildus ar sliktu klientu apkalpošanas servisu.
27.06.2024 17:13 |
 
Reitings 484
Reģ: 13.01.2023
SmiekliNāk @ 27.06.2024 07:17
Nu gan jūs te visas profesionāles novākušās, zinat, kā izskatās deguni, ja koku šņauc. ??? Mazāk filmas skatieties. Un neizplatiet baumas, kamēr nekas nav apstiprināts ar pierādījumiem - drusciņ par traku, dāmas!
Un, ja pareizi atceros, Monta nav Elīnas māsīca, viņas pašas sevi tā dēvēja.
Ir jau smieklīgi te forumā palasīt par viņu feiliem, bet nevajag jau izdomāt lietas. Neesiet kā Elīna, kura dirš diršanas pēc.
Diemžēl mana loka ļoti daudz šņauc,un diemžēl uzskata,ka tas ir normāli,bet vilveki tāpat Milī un neko darit! Jap,asiņains deguns un baltumins ir tikai aisberga virsotne! Kāds vienam manam draugam salauza degunu-lors viņam pateica,es redzu,na Tu ikdiena lieto un iesaku pa visam pārstāt ,jo deguns sabruks-izdedzina deguna iekšējas sienas un pazina teica,ka ir karsta sajūta,kad žņaudz iekšā! Un domāju,ka Elīna arī lieto! Tas izskaidrotu to viņas aktīvumu un runāšanu-tā dara cilvēki zem koka,un drūmais garastāvoklis,kad esi pāris dienas izlaidis! Viens mans labs pazina,jau 2 gadi neko nelieto un mēs daudz esam runājusi par to kā tas ir,ka tas izpaužas! Un tad kādos tusinos,uzreiz var pateikt,kurš ir šņaucis ! Un Jūs pat nevarat iedomāties cik drausmīgi daudzi pārņemti ar koku,no malas liekas,nu ne-šis toc nešņauc-īstenībā šņauc kā lielais! Tā sērga ir pārņēmusi kapitāli! “Bagāto” izprieca -tā bij kādreiz! Tagad koks ir tik daudz atskaidits un zemam cenām,ka pieejamas ik vienam
27.06.2024 17:33 |
 
Reitings 9743
Reģ: 19.09.2023
CallMeAnnika @ 27.06.2024 17:13
Vairāki komentāri bija kritika par komunikāciju, kūku kvalitāti un cenu, nevis par Didrihsoni. Konstruktīva kritika, ne no viltus profiliem. Šāda izturēšanās nevieš uzticību, lai saņemtu dārgu, nekvalitatīvu kūku, papildus ar sliktu klientu apkalpošanas servisu.

Es sūtīju no viņas kūku vēl ilgi pirms sapinās ar Didrihsoni. Tā bija pirmā un pēdējā reize - kūka bija slikta. Bija ļoti liela vilšanās svētku dienā.
Tagad kaut ko it kā ķer un grābj. Tas video, kur esot cik tur km attālumā un trūkstot 5pakas. A ko tu vazājies apkārt, ja tev biznesā trūkst 5tūkstoši? Tā jau ir Didrihsonu skola - MELOT.
27.06.2024 18:33 |
 
Reitings 274
Reģ: 11.02.2022
Blablablabla @ 27.06.2024 17:33
Diemžēl mana loka ļoti daudz šņauc,un diemžēl uzskata,ka tas ir normāli,bet vilveki tāpat Milī un neko darit! Jap,asiņains deguns un baltumins ir tikai aisberga virsotne! Kāds vienam manam draugam salauza degunu-lors viņam pateica,es redzu,na Tu ikdiena lieto un iesaku pa visam pārstāt ,jo deguns sabruks-izdedzina deguna iekšējas sienas un pazina teica,ka ir karsta sajūta,kad žņaudz iekšā! Un domāju,ka Elīna arī lieto! Tas izskaidrotu to viņas aktīvumu un runāšanu-tā dara cilvēki zem koka,un drūmais garastāvoklis,kad esi pāris dienas izlaidis! Viens mans labs pazina,jau 2 gadi neko nelieto un mēs daudz esam runājusi par to kā tas ir,ka tas izpaužas! Un tad kādos tusinos,uzreiz var pateikt,kurš ir šņaucis ! Un Jūs pat nevarat iedomāties cik drausmīgi daudzi pārņemti ar koku,no malas liekas,nu ne-šis toc nešņauc-īstenībā šņauc kā lielais! Tā sērga ir pārņēmusi kapitāli! “Bagāto” izprieca -tā bij kādreiz! Tagad koks ir tik daudz atskaidits un zemam cenām,ka pieejamas ik vienam
nu ok, saprotu, bet kkādu vienu bildi nevar uzdot par patiesību. Man ir pazīstami cilvēki, kam bieži asiņo deguns, ir plāni asinsvadi. Un ja ir aizlikts deguns, kad ir sauss gaiss, skats varētu būt līdzīgs. Nu, ko tad viņš arī uzreiz lieto, vai?
Tā bilde gluži nav neapgāžams apstiprinājums, atšķirībā no saltu bildēm uz katra stūra. Esmu tomēr par kritisko domāšanu.
27.06.2024 18:43 |
 
Reitings 484
Reģ: 13.01.2023
SmiekliNāk @ 27.06.2024 18:43
nu ok, saprotu, bet kkādu vienu bildi nevar uzdot par patiesību. Man ir pazīstami cilvēki, kam bieži asiņo deguns, ir plāni asinsvadi. Un ja ir aizlikts deguns, kad ir sauss gaiss, skats varētu būt līdzīgs. Nu, ko tad viņš arī uzreiz lieto, vai?
Tā bilde gluži nav neapgāžams apstiprinājums, atšķirībā no saltu bildēm uz katra stūra. Esmu tomēr par kritisko domāšanu.
Bet tad cilvēks neizņemtu bildi un neslēgtu kontu ! Un tur pat nav jābūt kritiskai domāšanas! Tur ir redzams pulveris nāsis,nevis puņķi
Ja ne koks,tad noteikti cits pulveris
27.06.2024 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 25.05.2009
Kārtējie Didrihsones fantastiskie domu graudi bez jebkādas loģikas: "ja cilvēkā nav nekas labs, tad gānot tavā veiksmē viņam vienkārši gribās ļoti būt arī turpatās un būt piederīgam, bet atceries vienu lielāko patiesību- tas nav par tevi, tas ir par viņu un apstāsies tas tikai tajā brīdī, kad apstāsies tu un vai tu to tiešām vēlies"
Vienkārši KO? 😅 Tas nav par tevi, bet par viņu un ja tu apstāsies, tad viņš arī apstāsies 😁 Tad, kā tas nav par tevi, ja tev jāapstājas, lai kāds cits apstātos? 😂 Didra par ah*jenno dzīves kouču cenšās uztaisīties
27.06.2024 20:29 |
 
Reitings 75
Reģ: 11.10.2023
cory @ 27.06.2024 20:29
Kārtējie Didrihsones fantastiskie domu graudi bez jebkādas loģikas: "ja cilvēkā nav nekas labs, tad gānot tavā veiksmē viņam vienkārši gribās ļoti būt arī turpatās un būt piederīgam, bet atceries vienu lielāko patiesību- tas nav par tevi, tas ir par viņu un apstāsies tas tikai tajā brīdī, kad apstāsies tu un vai tu to tiešām vēlies"
Vienkārši KO? ? Tas nav par tevi, bet par viņu un ja tu apstāsies, tad viņš arī apstāsies ? Tad, kā tas nav par tevi, ja tev jāapstājas, lai kāds cits apstātos? ? Didra par ah*jenno dzīves kouču cenšās uztaisīties
Nu avārijas piemērs bija vēl lielākas auzas…🫣 ko viņa vispār mēģināja pateikt???
27.06.2024 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 774
Reģ: 14.06.2011
Didra paliek arvien “kārdinošāka” 😁
Lūdzu izdīc kādu lāzerepilācijas sadarbību vai vienkārši paņem skuvekli un noskujies. Ne tikai netīrīga un šmulīga, bet arī nevīžīga 🤮
https://failiem.lv/u/n7amzyfa3q
27.06.2024 22:41 |
 
Reitings 24
Reģ: 18.06.2024
tikailasu @ 27.06.2024 20:33
Nu avārijas piemērs bija vēl lielākas auzas…? ko viņa vispār mēģināja pateikt???

Es arī noklausījos to viņas savārstījumu un nodomāju kādas auzas...
Laikam jāpieraksta viņas gudrās domas... Varētu izdod grāmatiņu "Nesakarīgi bezjēdzīgie domu graudi" 😁
27.06.2024 22:56 |
 
Reitings 264
Reģ: 03.01.2023
CallMeAnnika @ 27.06.2024 17:13
Vairāki komentāri bija kritika par komunikāciju, kūku kvalitāti un cenu, nevis par Didrihsoni. Konstruktīva kritika, ne no viltus profiliem. Šāda izturēšanās nevieš uzticību, lai saņemtu dārgu, nekvalitatīvu kūku, papildus ar sliktu klientu apkalpošanas servisu.
par didrihsoni komentārus dzēsa, līdz uz to vienu mistiski izvēlējās atbildēt, bet kad vēl tur aizgāja komentāri visu nodzēsa un izslēdza iespēju komentēt. Ka zinu ka izdzēsa ? Viens jo tiem ko izdzēsa bija pazīstamas rakstīts
27.06.2024 23:55 |
 
Reitings 264
Reģ: 03.01.2023
CallMeAnnika @ 27.06.2024 17:13
Vairāki komentāri bija kritika par komunikāciju, kūku kvalitāti un cenu, nevis par Didrihsoni. Konstruktīva kritika, ne no viltus profiliem. Šāda izturēšanās nevieš uzticību, lai saņemtu dārgu, nekvalitatīvu kūku, papildus ar sliktu klientu apkalpošanas servisu.
bet nu jebkura gadījumā, konstruktīva kritika bija, bet story raksta ka nebija konstruktīva. Mazliet smieklīgi. 😀 melo ka Didrihsone un tad brīnas ka robs bizensā 💁🏼‍♀️ ar attieksmi šādu domāju ļoti daudz cilvēki pamainīja viedokli 💁🏼‍♀️
28.06.2024 00:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits