Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3635
Reģ: 06.05.2014
Didra pārraksta vēstures grāmatas. Šadas kustības un kleita piestāvētu noteikti Monai Lizai 🤣
26.06.2024 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 436
Reģ: 10.01.2012
Kotulūr @ 26.06.2024 12:50
Didra pēc prostitukas no Krievijas izskatās
no Ukrainas vairāk vibe
26.06.2024 14:12 |
 
Reitings 440
Reģ: 29.04.2021
Atkal meklē jaunus darbiniekus . Piedāvā "elastīgu grafiku." Tas noteikti nozīmē , praktiski bez brīvdienām strādāt . Elīna tik ļoti izvairās runāt par algu , ka tiešām liekas , ka viņi tur knapi minimālo maksā.
26.06.2024 14:13 |
 
Reitings 419
Reģ: 09.06.2024
sauliiite.paula @ 26.06.2024 13:19

sava telegrama
Liels paldies🙏
26.06.2024 14:17 |
 
Reitings 419
Reģ: 09.06.2024
smūtijs @ 26.06.2024 13:27
Ja kāda vēlas dzirdēt tekstu par dēlu, tad esat nokavējušas. Viņa to ierakstu telegram ir izdzēsusi.
Nav, nav nekas nokavēts. Ietekmele skaisti saglabājusi to ierakstu un ielikusi mapītē Gada māte 2 var atrast pie beigām. Iesaku pirms tam konjaciņu 50 gramus iedzert būs jautrāk un mierīgāk😅
26.06.2024 14:21 |
 
Reitings 161
Reģ: 06.05.2024
reina @ 26.06.2024 10:28

Arī neesmu spečuks baltās kafijas tēmā, bet man ir hroniskas iesnas 5 gadus - uznāk/pāriet.
Nu šādas nāsis varētu būt tikai, ja tādu speciālu balto ziedi gļotādas atveseļošanai iesmērē :D Nevis no puņķiem.
Vai otra versija - šeit minētā. Salipt tieši var, jo deguna gļotāda jau ir mitra, sauss tas pulveris tur nepaliktu ;)

Viņas čalis lieto marihuānu un kristālus,šņsuc jau ari.
Paprasiet viņa visām bijušajām meičām-teiks to pašu par to čali,ritīga kīmijas tabula viņš ir.
Mož tirgo arī,bet to gan nezinu.
26.06.2024 14:21 |
 
Reitings 419
Reģ: 09.06.2024
Kate9 @ 26.06.2024 14:12
no Ukrainas vairāk vibe
Man gan velk uz Belarusku vai krievemi no sādžas. Ukrainietēm īsti nebiju pievērsusi uzmanību, bet Ukraiņu vīrieši gan ir daudzi krasavčiki👌
26.06.2024 14:24 |
 
Reitings 419
Reģ: 09.06.2024
aveneave @ 26.06.2024 14:21

Viņas čalis lieto marihuānu un kristālus,šņsuc jau ari.
Paprasiet viņa visām bijušajām meičām-teiks to pašu par to čali,ritīga kīmijas tabula viņš ir.
Mož tirgo arī,bet to gan nezinu.
man vispār tagad cieta pārliecība, ka abi didriķi ļoti ciena balto kafiju. Tādēļ jau visur un vienmēr kopā. Iespējams tās Annas mendeļeva tabula visus arī apgādā. Naurim pašam noteikti daudz tādu kontaktu. Tāpēc jau var močīt un neēst gluži kā Gobzis.
26.06.2024 14:35 |
 
Reitings 1398
Reģ: 25.01.2023
L.. @ 26.06.2024 13:58
Kā jums patīk veikala fasādes izmaiņas? Ja nezinātu, teiktu, ka tas ir kaut kāds saldumu vai bērnu veikals. Kaut kā vulgāri un lēti.
ļoti ,ļoti rozā ,bārbijas stilā.Ja tā ir Naura ideja ar tām puķēm,tad viņš ir krietni pārspilējis,pārāk rozā.Iepriekšējais veikala stils bija daudz labāks salidzinot.
26.06.2024 14:40 |
 
Reitings 7215
Reģ: 13.08.2023
Bet cilvēkiem tak ir talants visu uztaisīt maksimāli bezgaumīgi un prasti. Pēc tām izmaiņām veikalā ir vieta arī apğērbam vai tikai tām plastmasas puķēm?
26.06.2024 15:01 |
 
Reitings 3788
Reģ: 24.07.2023
novērotāja @ 26.06.2024 15:01
Bet cilvēkiem tak ir talants visu uztaisīt maksimāli bezgaumīgi un prasti. Pēc tām izmaiņām veikalā ir vieta arī apğērbam vai tikai tām plastmasas puķēm?
piekrītu 100%,tik prasti un lēti🤣🤮tā tagad skaitās izaugsme😂😂Vēlāk tie ziedi visi noputēs,un tā arī stāvēs,kā jau bija ar iepriekšējām loga dekorācijām🤣Godīgi sakot,man šermuļi pārskrēja,redzot visas šīs briesmas.Vai tiešām nevarēja nolīgt profesionālu veikala telpu profesionālu dizaineri? Kas saprot krāsu mijiedarbību,mēbeļu izvietojumu, dažādus dizaina risinājumus, atbilstošu apgaismojuma piemeklēšanu un t.t.Man Didrihsoniem jāatklāj viens noslēpums🤣🤣telpu dizainu arī cilvēki studē,bet nu ko, Nauris tagad varēs apmācīt jaunos uzņēmējus🤣🤣kādam jābūt telpu dizainam.Un tie salīmētie iepirkuma maisiņi uz sienām🤮🤮varbūt iederētos tirgū,aizlīmējot kādu caurumu, bet veikalā, šausmas šausmīgās🤮🤮🤮🤮
26.06.2024 15:26 |
 
Patīk
Reitings 34368
Reģ: 12.10.2022
L.. @ 26.06.2024 13:58
Kā jums patīk veikala fasādes izmaiņas? Ja nezinātu, teiktu, ka tas ir kaut kāds saldumu vai bērnu veikals. Kaut kā vulgāri un lēti.
Ja nezinātu, domātu, ka ziedu veikals vai floristikas darbnīca.
Ļoti nepiemērots apģērbu veikalam pieaugušām sievietēm. Nav visas iestrēgušas agrā bērnībā.
Biznesmeņiem būtu jāpiedomā, lai kāds vēlētos apmeklēt veikalu. Ja iepriekš man bija kauns iet draudzenei līdzi tā dēļ, jo Butterfly ar sliktām atsauksmēm un Elīnas bēdīgo reputāciju, tad tagad papildus vēl tam ir Barbie land. Nē, paldies.
26.06.2024 15:29 |
 
Reitings 285
Reģ: 18.03.2023
L.. @ 26.06.2024 14:04
Didra pārraksta vēstures grāmatas. Šadas kustības un kleita piestāvētu noteikti Monai Lizai ?
Njā, te viņa pārspējusi pati sevi.
Par pulverīšiem nebrīnos, uz burkāniem un saltiņiem ilgi neizbrauktu, tātad kaut kas štengrāks.
26.06.2024 15:32 |
 
Reitings 264
Reģ: 03.01.2023
gii_star @ 26.06.2024 09:25
Varbūt citiem uzņēmējiem beidzot pieleks, ka jebkura sadarbība ar Didriķiem ir uzņēmuma pašnāvība.
M
CallMeAnnika @ 26.06.2024 12:51
Šobrīd zem IG posta ir atstāts viens komentārs, kur pieminēta Didrihsone, bet tur vairāki ir par sūdzībām, ka 2 gadu laikā kūku cenas ir uzaugušas divkārši (no 70 uz 140 eiro par vienādu svaru un dekorācijām), ir vilšanās kūku izpildījumā, vairāki sūdzas par briesmīgu komunikāciju, kad netiek atbildēts, ignorēts, ilgi jāgaida uz atbildi vai aizsūta uz mājaslapu, lai izpēta izcenojumu, tāpēc cilvēki izvēlas iegādāties kūkas citur, ar ātru un patīkamu komunikāciju. Un šie profili neizskatās pēc viltus.
Un vēl brīnās, ka apgrozījums nesasniedz vēlamos apmērus.
vairāki tika izdzēsti. Tajā komentāra tieši minēts ka gan jau arī tiks dzēsts kas liek saprasts ka autore rakstīja jau otro vai vairāk reizes.
26.06.2024 15:42 |
 
Reitings 216
Reģ: 14.05.2024
Kenty @ 26.06.2024 14:40
ļoti ,ļoti rozā ,bārbijas stilā.Ja tā ir Naura ideja ar tām puķēm,tad viņš ir krietni pārspilējis,pārāk rozā.Iepriekšējais veikala stils bija daudz labāks salidzinot.

Doma jau laba, man laikam vienīgai nekas nav pret rozā, jo arī pieaugušas sievietes var vilkt mugurā rozā krāsu, tā nav tabu krāsa. Lielākai daļai laikam ir kaut kas pret rozā krāsu.
Vienīgi par dizainu, ir mazliet pārspīlēti. Pārāk daudz visa kā, it kā doma skaista - visur ziedi, bet nu iedomājos, cik ļoti daudz putekļi būs šim visam, kā arī mākslīgie ziedi laukā izbalēs un zaudēs krāsu. Nereti mākslīgie ziedi dod lētumu. Bet nu viņas veikals, dara kā grib, par gaumi nestrīdās, par to brīnās!
Off topic. Vienīgi par internetveikalu, korekti būtu nejaukt ENG ar LV, ja ir BIG sales, tad labāk būtu lielā izpārdošana! Vai bestseller - iecienītākā prece. Big sale till -70%, labāk būtu Discounts up to 70%, ja grib ENG, vai arī Gada lielākais sales, nu kādēļ jauc valodas...
Kopumā es laikam ieteiktu uzlabot visas šīs nianses + banneru kvalitāti, un sadaļas sakārtot kā nākās, kaut vai paņemt piemēru no citiem e-shops, ja sevi prezentē kā top uzņēmumu, bet kuram gan ir laiks.
26.06.2024 16:02 |
 
Reitings 161
Reģ: 06.05.2024
Dovana @ 26.06.2024 14:35
man vispār tagad cieta pārliecība, ka abi didriķi ļoti ciena balto kafiju. Tādēļ jau visur un vienmēr kopā. Iespējams tās Annas mendeļeva tabula visus arī apgādā. Naurim pašam noteikti daudz tādu kontaktu. Tāpēc jau var močīt un neēst gluži kā Gobzis.

Es domāju ,ka ne!
Jo no koka grūti atgūties vismaz 3 dienas, smadzenes nestrādā menesi un sāk nolietoties, Nauris tomer iet uz darbu un Elīna arī,abi ir savā biznesā. Varbūt Anne arī pielaida kļūdas un aizgāja,jo sāka lietot un palika par slaistu. Marihuānu pīpējot vēl var iet uz darbu,bet visi šie pupveri un kristāliņi(ekstazj) pilnībā atņem darba spējas.
Kā arī Nauris draudzējas ar Elvi,Elvis to nelieto. Man liekas Naurim Elvis vienīgais normālais draugs un var redzēt,ka Elvis visu zin un viņam Elīna riebjas,gan jah ar Nauri par daudz ko runājuši.
Un vispār vai te ir jau ticis runāts par to,ka Nauris jau patiesībā gribēja Montu Nagliņu?
Elīna uz Kristīgo nometni brauca dēl Montas,jo Monta tam visam piegāja nopietni un Nauris jau Montu tur noskatīja,tikai Montai Nauris nepatika un Elīna lūdzās Montail lai neiet uz tikšanos kur Nauris sauca viņu. Naurim labāk viss buterflay būtu izdevies ar Montu!
Nauri tu aprecēji nepareizo māsicu! Bet pats jau to zini.
26.06.2024 16:15 |
 
Reitings 419
Reģ: 09.06.2024
aveneave @ 26.06.2024 16:15

Es domāju ,ka ne!
Jo no koka grūti atgūties vismaz 3 dienas, smadzenes nestrādā menesi un sāk nolietoties, Nauris tomer iet uz darbu un Elīna arī,abi ir savā biznesā. Varbūt Anne arī pielaida kļūdas un aizgāja,jo sāka lietot un palika par slaistu. Marihuānu pīpējot vēl var iet uz darbu,bet visi šie pupveri un kristāliņi(ekstazj) pilnībā atņem darba spējas.
Kā arī Nauris draudzējas ar Elvi,Elvis to nelieto. Man liekas Naurim Elvis vienīgais normālais draugs un var redzēt,ka Elvis visu zin un viņam Elīna riebjas,gan jah ar Nauri par daudz ko runājuši.
Un vispār vai te ir jau ticis runāts par to,ka Nauris jau patiesībā gribēja Montu Nagliņu?
Elīna uz Kristīgo nometni brauca dēl Montas,jo Monta tam visam piegāja nopietni un Nauris jau Montu tur noskatīja,tikai Montai Nauris nepatika un Elīna lūdzās Montail lai neiet uz tikšanos kur Nauris sauca viņu. Naurim labāk viss buterflay būtu izdevies ar Montu!
Nauri tu aprecēji nepareizo māsicu! Bet pats jau to zini.
Par tādu Montu tiešām es dzirdu pirmo reizi. Varētu arī vairāk uzrakstīt? Es neesmu aizliegto vielu speciālists. Vai tad koks mazina darba spējas? Paskat kā Gobzis kā traks ņēmās😅 vēl daži mani ļoti labi paziņas dēļ kuriem tik Gobzim uzsēdos virsū bija viņa sarakstā. To, ka viņi aizraujās es zināju arī, bet nu viņi nekad nav panīkuši vienmēr tieši emerģijas pārpilni!
26.06.2024 16:38 |
 
Reitings 1398
Reģ: 25.01.2023
LivaLauva1 @ 26.06.2024 16:02

Doma jau laba, man laikam vienīgai nekas nav pret rozā, jo arī pieaugušas sievietes var vilkt mugurā rozā krāsu, tā nav tabu krāsa. Lielākai daļai laikam ir kaut kas pret rozā krāsu.
Vienīgi par dizainu, ir mazliet pārspīlēti. Pārāk daudz visa kā, it kā doma skaista - visur ziedi, bet nu iedomājos, cik ļoti daudz putekļi būs šim visam, kā arī mākslīgie ziedi laukā izbalēs un zaudēs krāsu. Nereti mākslīgie ziedi dod lētumu. Bet nu viņas veikals, dara kā grib, par gaumi nestrīdās, par to brīnās!
Off topic. Vienīgi par internetveikalu, korekti būtu nejaukt ENG ar LV, ja ir BIG sales, tad labāk būtu lielā izpārdošana! Vai bestseller - iecienītākā prece. Big sale till -70%, labāk būtu Discounts up to 70%, ja grib ENG, vai arī Gada lielākais sales, nu kādēļ jauc valodas...
Kopumā es laikam ieteiktu uzlabot visas šīs nianses + banneru kvalitāti, un sadaļas sakārtot kā nākās, kaut vai paņemt piemēru no citiem e-shops, ja sevi prezentē kā top uzņēmumu, bet kuram gan ir laiks.
Rozā arī iepriekšējā dizainā bija, bet bija "atšķaidīts" a tagad viss vienā tonī,un puķu daudzums arī iekšā turpinās,kas tur pavīdeja.kafijas stūris,vesels sturis ar ziediem,podos.Kabines tajā pašā toni,,paklāji rozā.Pa daudz visa.Rozā ir forši,ja nav pa daudz😁
26.06.2024 16:44 |
 
Reitings 103
Reģ: 26.04.2024
Elīna kārtējo reizi parāda savu analfabētismu.
Nu, kāda Mona Lisa?
Un, protams, ka tik palekāt savās bezvīļu apnes un parādīt savu kailumu. Kauns.
Labāk, būtu parpējusies par Džeisonu.
26.06.2024 16:48 |
 
Reitings 2
Reģ: 26.06.2024
aveneave @ 26.06.2024 14:21

Viņas čalis lieto marihuānu un kristālus,šņsuc jau ari.
Paprasiet viņa visām bijušajām meičām-teiks to pašu par to čali,ritīga kīmijas tabula viņš ir.
Mož tirgo arī,bet to gan nezinu.

Ko var stāstīt pasakas. Nosauc kaut vienu no meitenēm kura to ir stāstījusi. Paprasies visām viņa bijušajām - un tu noteikti zini visas viņa bijušās :D Šādi melot par cilvēku gan nav ok, lai tikai pabaumotu.
P.s. es neesmu "ķīmijas tabula" vai kāds cits aizstāvis, agrāk šeit biju reģistrējusies, aizmirsu paroli un tā arī tikai no malas sēdēju un lasīju, bet, kad ieraudzīju, ka šādas baumas tiek runātas par cilvēkiem kurus zinu (brāļus), tad nevarēju paklusēt. Varbūt Annamarija bija šņaukusi, to nezinu, bet brāļi nekādi baltā pulvera cienītāji (vai jebkā cita).
26.06.2024 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits