Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4286
Reģ: 06.08.2014
Es neko negribu teikt un nedod dievs kaut kādas diagnozes uzstādīt bērnam, bet kaut kur lasīju, ka tā staigāšana uz pirkstgaliem var būt viena no autisma iezīmēm + tā švakā runāšana divu gadu vecumā. Man jau tomēr šķiet, ka bez viena mēneša divganiekam būtu jāsaka vairāk skaņas kā “mama”. Un es kā mamma, aizvestu pie visādiem speciālistiem,’lai sirdsmieram izslēgtu jebkādas problēmas un, lai saprastu, kā veicināt to runu. Arī bērni, kuriem knupis nonstop mutē, tomēr divos gados izdod vairāk skaņas. Te varbūt noderētu kāds neirologs, osteopāts. Un proooootams fizioterapeits. Ja kait ko no šī visa darītu, tad tak būtu mums atrādījusi 🤷🏻‍♀️ Baigi žēl tā mazā puisēna. Es pat neticu, ka viņam mājās ir savs šķīvitis, bļodiņa, krūzīte un tamlīdzīgi piederumi. Kaut kā savā vaļā aug. Ko sencīši ēd (burger, fricīši, suši), to divgadniekam atmet…skumji no malas izskatās.
13.06.2024 12:51 |
 
Reitings 6575
Reģ: 13.08.2023
A kur mašīnas rebrandings? Vajag tak pārlīmēt 😄
13.06.2024 12:59 |
 
Reitings 594
Reģ: 05.09.2023
EsPati @ 13.06.2024 12:51
Es neko negribu teikt un nedod dievs kaut kādas diagnozes uzstādīt bērnam, bet kaut kur lasīju, ka tā staigāšana uz pirkstgaliem var būt viena no autisma iezīmēm + tā švakā runāšana divu gadu vecumā. Man jau tomēr šķiet, ka bez viena mēneša divganiekam būtu jāsaka vairāk skaņas kā “mama”. Un es kā mamma, aizvestu pie visādiem speciālistiem,’lai sirdsmieram izslēgtu jebkādas problēmas un, lai saprastu, kā veicināt to runu. Arī bērni, kuriem knupis nonstop mutē, tomēr divos gados izdod vairāk skaņas. Te varbūt noderētu kāds neirologs, osteopāts. Un proooootams fizioterapeits. Ja kait ko no šī visa darītu, tad tak būtu mums atrādījusi ??‍♀️ Baigi žēl tā mazā puisēna. Es pat neticu, ka viņam mājās ir savs šķīvitis, bļodiņa, krūzīte un tamlīdzīgi piederumi. Kaut kā savā vaļā aug. Ko sencīši ēd (burger, fricīši, suši), to divgadniekam atmet…skumji no malas izskatās.
tie kuri ielika dislike Tavam komentārim ir dalbajobi 😀
13.06.2024 14:34 |
 
Reitings 3671
Reģ: 24.07.2023
EsPati @ 13.06.2024 12:51
Es neko negribu teikt un nedod dievs kaut kādas diagnozes uzstādīt bērnam, bet kaut kur lasīju, ka tā staigāšana uz pirkstgaliem var būt viena no autisma iezīmēm + tā švakā runāšana divu gadu vecumā. Man jau tomēr šķiet, ka bez viena mēneša divganiekam būtu jāsaka vairāk skaņas kā “mama”. Un es kā mamma, aizvestu pie visādiem speciālistiem,’lai sirdsmieram izslēgtu jebkādas problēmas un, lai saprastu, kā veicināt to runu. Arī bērni, kuriem knupis nonstop mutē, tomēr divos gados izdod vairāk skaņas. Te varbūt noderētu kāds neirologs, osteopāts. Un proooootams fizioterapeits. Ja kait ko no šī visa darītu, tad tak būtu mums atrādījusi ??‍♀️ Baigi žēl tā mazā puisēna. Es pat neticu, ka viņam mājās ir savs šķīvitis, bļodiņa, krūzīte un tamlīdzīgi piederumi. Kaut kā savā vaļā aug. Ko sencīši ēd (burger, fricīši, suši), to divgadniekam atmet…skumji no malas izskatās.
varbūt ir iemesls,kāpēc Elina tik ļoti nemīl savu bērnu😥atceraties viņas grūtniecību,smērēja sev virsū uz ādas kautkādasspidīgas krāsas, badojās, lidinājās apkārt, es dzirdēju,ka pirmos mēnešus ir bīstami bērnam,ja mamma iet cauri tam skenēšanas aparātam lidostā, piedzimstot bērnam,arī Elinas piens bija "tukšs", viņa jau neēda kā vajadzētu jaunajai māmiņai😥Nevaru saprast,nu kā ticīgs cilvēks tik slikti var izturēties pret savu miesīgo bērnu😭Nu kā var vēl tādam monstram kā Elina kādas tur sirsniņas sūtīt🤮🤮viņa reāli ir tāda tumsonība, itkā piedzimusi mežā un tikko no tā iznākusi🤣
13.06.2024 15:31 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.01.2022
Eva 33 @ 13.06.2024 08:39
Man vairāk tracina tas,kad redzu kad Džeisons staigā pamperos,nerunā. Nu blin neej sportot,pavadi laiku ar bērnu. Māci viņam iet uz podiņu. Runājies ar bērnu. Paskatās kdas atīstošas grāmatas. Kko dari lietas labā. Bet nē. Jāiet kačat augums un jādomā par otru bērnu. Ar likumu aizliegt viņai otru bērnu.

Sanāca satikt Džeisonu reizi nedēļā bēbīšu skoliņā.
Viņš visu laiku skraida uz pirkstgaliem,kā sākās nodarbība,viņš bija vienīgais bērniņš,kurš nespēj noturēt uzmanību,lai piedalītos nodarbībā,tik,kad spēlēties ļauj,tad tas viņam der.Var redzēt,ka ar to bērniņu mājās neviens neko nedara,manuprāt,🙁,jo kā viņam kaut ko lika darīt,tā sāka bļaut,raudāt,aukle sosi mutē un prom no nodarbības. Un sosis arī viņam vienīgajam bija,kā arī protams auklīte,visiem pārējiem bērniņiem mammas bija atradušas laiku,lai nodarbotos ar saviem bērniņiem.Auklīte viņam ļoti jauka,bet ,laikam,nodarbība nebija priekš viņa,jo netika aukle galā ar viņu.Bet tā visumā jauks puisītis,tik var redzēt,manuprāt, ka ar viņu mājās nenodarbojas.
13.06.2024 15:56 |
 
Patīk
Reitings 15873
Reģ: 12.07.2022
turkurnekur @ 13.06.2024 00:12
Tā kā Elīna ļoti daudzās lietās kopē Stužuku, tad drīzumā vajadzētu gaidīt publisku ģimenes krīzi un tās veiksmīgu atrisinājumu! ?

Stužuka ir auksta zivs, bet nu vīrs viņu vēl pirms 2 nedēļām publiski apķēra un deva buču uz vaiga, izskatījās, ka viss ok.
13.06.2024 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 130
Reģ: 19.10.2009
EsPati @ 13.06.2024 12:51
Es neko negribu teikt un nedod dievs kaut kādas diagnozes uzstādīt bērnam, bet kaut kur lasīju, ka tā staigāšana uz pirkstgaliem var būt viena no autisma iezīmēm + tā švakā runāšana divu gadu vecumā. Man jau tomēr šķiet, ka bez viena mēneša divganiekam būtu jāsaka vairāk skaņas kā “mama”. Un es kā mamma, aizvestu pie visādiem speciālistiem,’lai sirdsmieram izslēgtu jebkādas problēmas un, lai saprastu, kā veicināt to runu. Arī bērni, kuriem knupis nonstop mutē, tomēr divos gados izdod vairāk skaņas. Te varbūt noderētu kāds neirologs, osteopāts. Un proooootams fizioterapeits. Ja kait ko no šī visa darītu, tad tak būtu mums atrādījusi ??‍♀️ Baigi žēl tā mazā puisēna. Es pat neticu, ka viņam mājās ir savs šķīvitis, bļodiņa, krūzīte un tamlīdzīgi piederumi. Kaut kā savā vaļā aug. Ko sencīši ēd (burger, fricīši, suši), to divgadniekam atmet…skumji no malas izskatās.

Jā, staigāšanai uz pirkstu galiem var būt 100 un viens iemesls, sākot ar muskuļu tonusu, beidzot arī ar neiroloģiskām saslimšanām.
Saka jau, ka līdz 2 gadu vecumam ir ok, bet vēlāk gan būtu jāsāk meklēt iemesls.
Manuprāt, viņam mājās arī nav bērnam piemērota ergonomika vide, kas arī var izprovocēt šāda veida staigāšanu. Visur viņam jāstiepjas pēc kaut kā, nav ne maza galdiņa, ne kāda bumba, kāds speciāls pēdu paklājs, kāds šķērslis, lai gan bija gan kaut kas, bet tas viss samests vienā istabas stūrī..bērns tik stiepjas uz augšu pie letes pēc kārtējā fricīša.
Arī grīdas segums. Tur tak vienas vienīgas flīzes, laikam, tik guļamistabā paklājs.
Manam bērnam vispār ieteica staigāt maksimāli pliku pēdiņu visur kur vien iespējams. Speciāli braucām pa čiekuriem staigāt, gar upes slapjajām smiltīm, asfaltu, zāli utt..
13.06.2024 18:01 |
 
Reitings 1061
Reģ: 05.02.2022
novērotāja @ 13.06.2024 12:59
A kur mašīnas rebrandings? Vajag tak pārlīmēt ?
jau Ietekmele ir ielikusi story ar vāģa rebrending!
13.06.2024 18:45 |
 
Patīk
Reitings 3093
Reģ: 09.08.2016
Didra story bija ielikusi bildi ar Anetes Spīķes spondžiem - mani leģendārie spondži. Drīz došu visām dāvanā. Kaut ko nofeiloja, jo story ātri izņēma, bet Spīķe cepās.
Vēl pirms nedēļas Anete komentēja didras bildi. Likās, ka aizmirsusi kā par šmotņicu saukāja. Tagad nākamais kašķis būs 😂
13.06.2024 18:49 |
 
Reitings 6575
Reģ: 13.08.2023
He730 @ 13.06.2024 18:45
jau Ietekmele ir ielikusi story ar vāģa rebrending!
Es kā zinādama 😂
13.06.2024 18:54 |
 
Reitings 301
Reģ: 22.03.2024
Dāmas, kad Jums kāds uzdāvinās mašīnu vai tamlīdzīgi, tad arī noteikti taisiet tik DEBILUS video kā Didrihsone. Kas tas par sviestu darbinieki sasaukti apkārt, lai apglaimotu jauno Polu lupatu "īpašnieces" auto. Vnk wtf ? Nav komentāru
13.06.2024 18:56 |
 
Reitings 6575
Reģ: 13.08.2023
Kotulūr @ 13.06.2024 18:56
Dāmas, kad Jums kāds uzdāvinās mašīnu vai tamlīdzīgi, tad arī noteikti taisiet tik DEBILUS video kā Didrihsone. Kas tas par sviestu darbinieki sasaukti apkārt, lai apglaimotu jauno Polu lupatu "īpašnieces" auto. Vnk wtf ? Nav komentāru
Darbinieki svin, ka viņirm nav nekādu sociālo garantiju, bet vismaz priekšniecei kruts auto 😂
13.06.2024 18:59 |
 
Reitings 1061
Reģ: 05.02.2022
novērotāja @ 13.06.2024 18:59
Darbinieki svin, ka viņirm nav nekādu sociālo garantiju, bet vismaz priekšniecei kruts auto ?
tagad šī ar savu džipu vispār nekur nevarēs noparkoties 😀 nometīs kur pagadās kā riktīga bembiste.
13.06.2024 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 367
Reģ: 15.08.2012
Kotulūr @ 13.06.2024 18:56
Dāmas, kad Jums kāds uzdāvinās mašīnu vai tamlīdzīgi, tad arī noteikti taisiet tik DEBILUS video kā Didrihsone. Kas tas par sviestu darbinieki sasaukti apkārt, lai apglaimotu jauno Polu lupatu "īpašnieces" auto. Vnk wtf ? Nav komentāru
kad man uzdāvināja, man pat kārtīgas fotosesijas nebija ar auto, kur nu vēl video uzņemt. Izņemot, vīrs filmēja, kà es ar viņu no salona izbraucu, jo tas notiek ļoti lēnam, tās atveramās durvis pašauras, tas gan man highlight saglabāts.
13.06.2024 19:13 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
He730 @ 13.06.2024 18:45
jau Ietekmele ir ielikusi story ar vāģa rebrending!
briesmīgi rozā beha
13.06.2024 19:18 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
novērotāja @ 13.06.2024 18:59
Darbinieki svin, ka viņirm nav nekādu sociālo garantiju, bet vismaz priekšniecei kruts auto ?
tā jau tāda klasika Latvijā, darbinieki algas mazās, labi ja laikā izmaksā, a šefam jauns vāģis, galvenais lai ir džipveidigs 🤣🤣🤣🤣
13.06.2024 19:19 |
 
Reitings 3456
Reģ: 08.09.2015
Nu tā krāsa ir tik šķebinoša, tāda sajūta, ka taisās atvērt bērnu veikalu😀 pilnīga bezgaumība, sākot ar krāsu beidzot ar nosaukumu. Elīna laikam nekad nepieaugs, es neko nesaku, ja ir kāds rozā apģērba gabals, bet šeit sievietei tūlīt 27 gadi, bet rozā priekšā pakaļā. Un, protams, bembis vēl rozā tipiska izrādīšanās, Elīna pat normāli braukt un parkoties nemāk😀 Diez kāpēc nebļāva, bļeģ, Nauri, priekš kam tik daudz naudu iztērēji?😀
13.06.2024 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 2944
Reģ: 25.05.2009
Man vienīgajai liekas, ka šis ir atkal kārtējais feikais video, kur tjipa Didra nav zinājusi par "pārsteigumu"? 😁 Nu neticu, ka viņa atļautu Naurim aplīmēt auto bez viņas akcepta, ja nu čalis izvēlās krāsas, fontus un burtu izmērus ne pa viņas gaumei. Turklāt, ja atkal būtu iztērējis kaudzi naudas par auto bez Didras ziņas, 100 punkti būtu dabūjis iekšās, kā vēl nekad, kad Didra atvērtu acis un ieraudzītu to auto.
13.06.2024 19:23 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
magdalena333 @ 13.06.2024 19:22
Nu tā krāsa ir tik šķebinoša, tāda sajūta, ka taisās atvērt bērnu veikalu? pilnīga bezgaumība, sākot ar krāsu beidzot ar nosaukumu. Elīna laikam nekad nepieaugs, es neko nesaku, ja ir kāds rozā apģērba gabals, bet šeit sievietei tūlīt 27 gadi, bet rozā priekšā pakaļā. Un, protams, bembis vēl rozā tipiska izrādīšanās, Elīna pat normāli braukt un parkoties nemāk? Diez kāpēc nebļāva, bļeģ, Nauri, priekš kam tik daudz naudu iztērēji??
jo dāvana ir prieks viņas, ELĪNAI domāta 😌😌 būtu Nauris sev behu nopircis, bimbatu 🤣🤣 nē nu, nejau rozā beha. ROZĀ 🤣🤣🤣 fuj. un jau uz jaunā uzņēmuma nosaukumu pirmā lieta norakstīta
13.06.2024 19:24 |
 
Reitings 3456
Reģ: 08.09.2015
Es jau arī neticu, ka tas bija pārsteigums. Es tai ģimenītei pilnīgi un galīgi neticu, tagad īpaši pēc SBF, kur reāli parādīja viņu reālās attiecības, pret to kādus melus viņi translē.
Bet atkāpei, es tik tā domāju, ja tiešām Nauris var darīt bez Elīnas šādas lietas, viņa ir tāda cirvene, ja vecis var reāli darīt ar naudu, ko grib tādos apjomos, kas viņai galvā darās, tiešām tikai apenes interesē?
13.06.2024 19:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits