Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 423
Reģ: 29.04.2021
simona.saimona @ 03.06.2024 23:25
Nauris tajā jahtas braucienā tāds skumjš. Elīnai kaut ko prasa, šī pat neatbild, jo viņai tak jātaisa kārtējā fotosesija. Kaut kā žēl pat viņa palika, jo acīmredzot viņš sāk saprast, kas šajā dzīvē ir vērtība. Atšķirībā no Elīnas, kuras vērtība ir tikai viņa.

Jo tā ir briesmīga sajūta , ka otra puse neko tālāk par darbu neredz , kad aizbraucat kautkur kopā , bet viss par ko otrs cilvēks ir spējīgs domāt ir darbs un kā kautkur tālāk jāskrien, kā bērns tiek atstumts malā , jo jāstrādā taču . Pati esmu gājusi tam cauri , nu tādas attiecības agri vai vēlu sabrūk
04.06.2024 07:09 |
 
Reitings 30287
Reģ: 11.02.2015
Mi mi @ 04.06.2024 06:46
te pat vien esmu, draudziņ ? ja paskatīsies mana profila izveidošanas datumu utt, tad iespējams, radīsies kāda skaidriba, ka zem tā "neslepjas" Amanda. Viņa taču jauna meitene, diez vai jau 14 gadus atpakaļ būtu te sākusi darboties ?

Viņai tagad 28 gadi?
Kas tad ir 14 gados cosmopolitan forums. Pats ziedu laiks arī bija un tā laika žurnāla mērķauditorija.
Nu vai jebkurā gadījumā, Mi mi, ja skrīns ir Tavs, tad sūtīji to viņai ar kādu domu? Pasūdzēties par aprunājošo forumi, kur pati aprunā? 😂 Vai viņa izzaga to skrīnu kaut kādā veidā?
04.06.2024 07:12 |
 
Reitings 395
Reģ: 05.04.2023
Kotulūr @ 02.06.2024 21:00
Amanda - kūku karaļeva. Ir tieši tik pat slinka dirsa kā Didra. Vīriņš aizbrauca prom. Šī uztraucas ,jo jādod būs sunim ēst, jāved suns ārā, jākārto māja. Tas tiešām ir ļoti grūti un aizņem visu dienu. Hz, varbūt kamēr Jānis prom aizved suni uz patversmi, nebūs nekas jādara. Varēsi pasūtīt sushi . Novadīt savas debilas meistarklases, kasīt dirsu un fanot par Didru. Cerams tev nebūs bērnu. Ja tev problēmas sagādā sunim ielikt est. ??

Tu normala/s esi??? Nu nesuti kukas no viņas, sūti citur! Neej uz MK, ej citur! Ko Tu nodirs cilveku kurš ir reāli talantīgs, pati sasnoegusi daudz bez kaut kadas Elinas! Apmāca citus, brauc uz izstadēm Kanādā un vēl citur ārpus LV, pašai sava konditoreja. Amanda ir sirsnigs cilvēks, ok, varbut tagat iegrābās ar Elinu, bet nevajag salīdzināt Amandu ar Elīnu, tie ir divi dažadi cilvēki.
Kas man likās reāli pretīgi, kad Elina bija Amandas, kad Elina nolaizija miksera slotiņas. Tiešām? Un kuku pēc tam ed visi ar Elinas slienām? (Ok, nekur jau nav teikts, ka pēc laizīsanās ar tām pašām slotinām tika putots tālāk)
04.06.2024 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 367
Reģ: 15.08.2012
The Princess @ 04.06.2024 09:44

Tu normala/s esi??? Nu nesuti kukas no viņas, sūti citur! Neej uz MK, ej citur! Ko Tu nodirs cilveku kurš ir reāli talantīgs, pati sasnoegusi daudz bez kaut kadas Elinas! Apmāca citus, brauc uz izstadēm Kanādā un vēl citur ārpus LV, pašai sava konditoreja. Amanda ir sirsnigs cilvēks, ok, varbut tagat iegrābās ar Elinu, bet nevajag salīdzināt Amandu ar Elīnu, tie ir divi dažadi cilvēki.
Kas man likās reāli pretīgi, kad Elina bija Amandas, kad Elina nolaizija miksera slotiņas. Tiešām? Un kuku pēc tam ed visi ar Elinas slienām? (Ok, nekur jau nav teikts, ka pēc laizīsanās ar tām pašām slotinām tika putots tālāk)
te forumā daudziem nav ne ētikas, ne morāles normas. Paldies Dievam, ka man apkārt nav tādu cilvēku, jo tādi tikai gremdē, ne virza uz priekšu un motivē.
04.06.2024 10:49 |
 
Reitings 10984
Reģ: 18.08.2014
te pat vien esmu, draudziņ 😃 ja paskatīsies mana profila izveidošanas datumu utt, tad iespējams, radīsies kāda skaidriba, ka zem tā "neslepjas" Amanda. Viņa taču jauna meitene, diez vai jau 14 gadus atpakaļ būtu te sākusi darboties 🤪

Kāpēc ta ne, es savu profilu izveidoju 15 gados 😁
04.06.2024 10:56 |
 
Reitings 237
Reģ: 03.01.2023
Mi mi @ 04.06.2024 06:46
te pat vien esmu, draudziņ ? ja paskatīsies mana profila izveidošanas datumu utt, tad iespējams, radīsies kāda skaidriba, ka zem tā "neslepjas" Amanda. Viņa taču jauna meitene, diez vai jau 14 gadus atpakaļ būtu te sākusi darboties ?

Tev ir profila bildē ir makarūns ielikts, makarūni un kūkas ir viena no lietām ar ko taču pati sāki savu biznesu? Taisnojies taisnojies, tāpat jau skaidrs kas Tu esi. 😃
04.06.2024 11:17 |
 
Reitings 395
Reģ: 05.04.2023
Veiksme @ 04.06.2024 10:49
te forumā daudziem nav ne ētikas, ne morāles normas. Paldies Dievam, ka man apkārt nav tādu cilvēku, jo tādi tikai gremdē, ne virza uz priekšu un motivē.

Tieši manas domas. Ok, var nepatikt cilvēks, viņa rīcība, bet nu filtrē ko runā.
Elina mani kaitinas savas mūzīgās drāmas radišanā, mūžīgā spiegšana, sajusmas izraisīšana, ediena ķēzīšanā, cūkāšanā, "mātiškuma" rādīšanā, bet nu Amandu es aizstāvēšu. Cik vina pati daudz ir saniegusi - izdevusi grāmatu, diezvai Elīna butu uz ko tādu spējīga.
04.06.2024 11:32 |
 
Reitings 3456
Reģ: 08.09.2015
Jā, par to Mi mi profila bildi nosmēju, kāda sakritība, ka tieši profila bildē ir makarūns😀
04.06.2024 11:36 |
 
Reitings 541
Reģ: 28.01.2023
Šī rīta humora deva bija jenota storijs par to, kā viņam tie elektrodi salikti😂 varēja arī vispār nelikt vai pie nipeļa pielikt😂😂😂
04.06.2024 11:42 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
Džeisons ierauga savu "māti" uzreiz liek slēgt TV, apsēžas dīvānā. Tas viņam arī viņa ir, TV iesledzeja.
04.06.2024 12:09 |
 
Reitings 3456
Reģ: 08.09.2015
Bērns ir reāli atkarīgs no TV. Te Tev nu ir bagātā ģimene, sutina bērnu mājās pie TV, kad viņa vecumā būtu jāpavada laiks ar bērniem spēlējoties, iegūstot zināšanas, mācoties zīmēt, līmēt, pierast pie stabila režīma utt. Kāds tieši ir iemesls viņu nesūtīt uz bērnudārzu, vai bagātnieki gaidīs valsts apmaksātu dārziņu? Es tiešām nesaprotu kāpēc Džeisons tiek sutināts mājās, ja acīmredzot ne vecāki, ne tā aukle spēj viņam ko iemācīt.
04.06.2024 12:49 |
 
Reitings 3671
Reģ: 24.07.2023
The Princess @ 04.06.2024 11:32

Tieši manas domas. Ok, var nepatikt cilvēks, viņa rīcība, bet nu filtrē ko runā.
Elina mani kaitinas savas mūzīgās drāmas radišanā, mūžīgā spiegšana, sajusmas izraisīšana, ediena ķēzīšanā, cūkāšanā, "mātiškuma" rādīšanā, bet nu Amandu es aizstāvēšu. Cik vina pati daudz ir saniegusi - izdevusi grāmatu, diezvai Elīna butu uz ko tādu spējīga.
Piekrītu, Amanda ne tuvu nestāv Elinai, vienkārši viņa naivi ir uzticējusies Elinai, tāpat kā tas filmētājs Giba no Daugavpils.Mēs jau zinam,kā Elina prot cilvēkus apčakarēt tā,ka viņi pat nepamanīs kā būs Elīnas nagos, Elīna skolā nav gājusi,bet Prieka Vēsts pārliecināšanas manieres apguvusi labi. Amanda, atšķirībā no Elinas,sapratīs,ka ir kļūdījusies, un viss viņai būs labi,ko es ,tiešām no sirds, viņai novēlu.Tā kā,nu "nebrauciet"Amandai virsū.
04.06.2024 12:55 |
 
Reitings 3671
Reģ: 24.07.2023
magdalena333 @ 04.06.2024 12:49
Bērns ir reāli atkarīgs no TV. Te Tev nu ir bagātā ģimene, sutina bērnu mājās pie TV, kad viņa vecumā būtu jāpavada laiks ar bērniem spēlējoties, iegūstot zināšanas, mācoties zīmēt, līmēt, pierast pie stabila režīma utt. Kāds tieši ir iemesls viņu nesūtīt uz bērnudārzu, vai bagātnieki gaidīs valsts apmaksātu dārziņu? Es tiešām nesaprotu kāpēc Džeisons tiek sutināts mājās, ja acīmredzot ne vecāki, ne tā aukle spēj viņam ko iemācīt.
Lai sūtītu bērnu dārziņā,tur ir jāpierakstās,jāiziet ārstus,jānokārto dokumenti.Didrihsoniem tam nav ne laika🤣ne gribēšanas🤣Vieglāk iedot bērnam televizora pulti,un pareiza ēdiena vietā, iedot tēva burgeri nokosties ,un Elinas sasaldētās mellenes apēst. Briesmīgi vecāki, nesaprotu,kā vispār kāds var aizstāvēt šos atpalikušus savā attīstībā cilvēkus🤮🤮🤮
04.06.2024 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 744
Reģ: 09.11.2012
man patīk karakaj fotogrāfe.., viņas stils, kā redz sievietes. Elegance, seksīgums, maigums, vienkāršība…
Un tad ir Elīna viņas bildēs.. tā kārtējā kūkas frizūra.. un tas pāršpricētais ģīmis piedod tādu prastumu. Un es nesaprotu kāpēc man nerada nekādu sajūsmu par bildēm. Liekas nu jā - Elīna , tāda pati kā ikdienā😂🤷‍♀️ kā arī nesaprotu par kādu plikumu viņa tur runā, redz ar vīra atļauju tikai likšot- KO??😂😂😂😂 tas nekaz, ka visi jau visu ir redzējuši un redz katru dienu viņas instagramā🤦🏼‍♀️
04.06.2024 13:17 |
 
Reitings 142
Reģ: 11.01.2024
Uzliku SBF fonā, kamēr strādāju.. nu te nu ir redzams konkrētākais "instagram vs reality". Nauris noteikti nav mans vīrieša tips un arī pret viņu man būtu daudz dažādi nevisai patīkami komentāri, taču tomēr viņš nodarbojas ar Džeisonu 10x vairāk kā Elīna un šķiet diezgan naivi cer, ka Elīna mainīsies - kādreiz noliks darbu malā un pievērsīsies viņam un ģimenei, izbaudīs laiku visiem to neatrādot filmējot katru soli instagram.
Nenormāli skumji skatīties cik ļoti cilvēks ar to ir sačakarēts, kad nekas cits dzīvē neinteresē, kā atrādīties virtuālai kopienai un kā atgriezenisko saiti atpakaļ saņemt sirsniņas un komentārus, nevis piedzīvot īstas emocijas esot SEV un savai ģimenei un draugiem.
Neviena no tām grandiozajām Dubaijas idejām nebija nedz smieklīga, nedz atmiņās paliekoša, drīzāk Naurim un viņa draugiem lika justies neērti, bet nu jādara, jo tas tak dēļ algoritma, un re kā mēs smaidam un cik viss forši, bet kad kameras izslēdz tā dziļa nopūta "un lūdzu ejam ārā".
Neizturēs ilgi vienam nervi, nezinu gan kuram savas vērtības liksies svarīgākas...bet nu pagaidām tās attiecības reāli balstās uz kkādu ilūziju nevis realitāti.
04.06.2024 13:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.05.2024
Sasmējos par Elinas story , nekur neesmu, bet savu pieckapeiku vienalga vajag iebāzt. Tiešām mēģina sev uzmanību pievērst, lai tik vēl uzcepj kādu rakstu par viņu. :D
04.06.2024 13:53 |
 
Reitings 3456
Reģ: 08.09.2015
Tajā pēdējā epizodē uz jahtas, paņēmuši jahtu uz 2h, vīram jubileja, bet sieviņa fonā lēkā apkārt no viena jahtas gala uz otra, jo komplektiņi jābildē, kamēr apkalpes veči uz šo lūr. Apsēžas, mugurā kleita, paceļ kāju gaisā, lai novilktu kurpes, skats noteikti bija labs apkalpes vecim😀
Tālāk, Nauris tiek izdzīts no vietas kur viens pats sēdēja, jo Elīnai vajadzīgs labs kadrs. Tas kaut ko saka, šī pat galvu nepagriež. Beigās Nauris pasaka, ka nākamo gadu labāk grib svinēt dāčā ar ģimeni, es to saprotu ar to ģimeni, kam viņš rūp, kas iespējams sagatavos viņam kūku un svinību galdu, pieļauju mamma, dēls, brālis un māsa, jo Elīnai tak nav laika. Saaicinātu draugus, kuriem viņš tajā īpašajā dienā būtu pirmajā vietā, nevis kā sieviņai kurai visu dienu jātaisa kontents. Elīna, protams, nepiekrīt, jo viņai šāds pasākums ir daudz izdevīgāks, prom no bērna, var fočēt savas lupatas līdz atsitienam, nav jādomā, ko tam vīram likt galdā, jāpasūta kūka, un jāizbrīvē vesela diena, lai kontaktētos ar Naura ģimeni un draugiem. Es pat varu iedomāties kādu paniku viņa noķēra, kad Nauris to pateica😀
Kopumā, tur jebkuram ir skaidrs, ka tajās attiecībās ir iestājusies krīze, Nauris to saprot, Elīnai nav laika to saprast, un viņa to nekad nesapratīs, jo viņas prioritāte ir bijusi un vienmēr būs lupatas. Un, nē, viņa nemainīsies, jo, lai cilvēks mainītos viņam ir jāaug ka personībai, bet Elīnai nav laika sevi pilnveidot, paskatīties uz pasauli plašāk, viņa pat nav spējusi iemācīties basic angļu valodu ne skolā, ne 7 gadus ceļojot, tur ir tik šaurs skats uz dzīvi, ka es pat nespēju iedomāties kādam ir jābūt vīrietim, lai spētu ar viņu būt kopā, ne sievas pienākumus spēj izpildīt, ne mātes, ne viņā sievišķība (izkarināt savas krūtis un vagīnu IG nav sievišķība, tā ir vulgaritāte), kā arī kā personība viņa liekas tukša.
04.06.2024 13:55 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.05.2024
magdalena333 @ 04.06.2024 13:55
Tajā pēdējā epizodē uz jahtas, paņēmuši jahtu uz 2h, vīram jubileja, bet sieviņa fonā lēkā apkārt no viena jahtas gala uz otra, jo komplektiņi jābildē, kamēr apkalpes veči uz šo lūr. Apsēžas, mugurā kleita, paceļ kāju gaisā, lai novilktu kurpes, skats noteikti bija labs apkalpes vecim?
Tālāk, Nauris tiek izdzīts no vietas kur viens pats sēdēja, jo Elīnai vajadzīgs labs kadrs. Tas kaut ko saka, šī pat galvu nepagriež. Beigās Nauris pasaka, ka nākamo gadu labāk grib svinēt dāčā ar ģimeni, es to saprotu ar to ģimeni, kam viņš rūp, kas iespējams sagatavos viņam kūku un svinību galdu, pieļauju mamma, dēls, brālis un māsa, jo Elīnai tak nav laika. Saaicinātu draugus, kuriem viņš tajā īpašajā dienā būtu pirmajā vietā, nevis kā sieviņai kurai visu dienu jātaisa kontents. Elīna, protams, nepiekrīt, jo viņai šāds pasākums ir daudz izdevīgāks, prom no bērna, var fočēt savas lupatas līdz atsitienam, nav jādomā, ko tam vīram likt galdā, jāpasūta kūka, un jāizbrīvē vesela diena, lai kontaktētos ar Naura ģimeni un draugiem. Es pat varu iedomāties kādu paniku viņa noķēra, kad Nauris to pateica?
Kopumā, tur jebkuram ir skaidrs, ka tajās attiecībās ir iestājusies krīze, Nauris to saprot, Elīnai nav laika to saprast, un viņa to nekad nesapratīs, jo viņas prioritāte ir bijusi un vienmēr būs lupatas. Un, nē, viņa nemainīsies, jo, lai cilvēks mainītos viņam ir jāaug ka personībai, bet Elīnai nav laika sevi pilnveidot, paskatīties uz pasauli plašāk, viņa pat nav spējusi iemācīties basic angļu valodu ne skolā, ne 7 gadus ceļojot, tur ir tik šaurs skats uz dzīvi, ka es pat nespēju iedomāties kādam ir jābūt vīrietim, lai spētu ar viņu būt kopā, ne sievas pienākumus spēj izpildīt, ne mātes, ne viņā sievišķība (izkarināt savas krūtis un vagīnu IG nav sievišķība, tā ir vulgaritāte), kā arī kā personība viņa liekas tukša.

Piekrītu. Arī tad, kad Nauris teica, ka izskatās pēdējo reizi brauc uz Dubaju, Elīna arī noteikti iedomājās tikai par darbu, kā tas lētās Poļu/Turcijas drēbes sabildēs uz kruta fona...
04.06.2024 14:02 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.05.2024
Noteikti Nauris būtu priecīgāks svinēt dačā, kopā ar dēlu, nekā Dubajā ar "močītāju" sievu. Tikai diemžēl Elīna vispār neiejutās Naura ādā. Liekas, ka viņai tikai darbs, darbs, ģimene vispār nav svarīga... Galvenais, lai viņai viss ir izdevies, par pārējiem nospļauties.... Bēdīgi.
04.06.2024 14:06 |
 
Reitings 769
Reģ: 13.03.2024
Uz šo pāri es reizēm paskatos intereses pēc - kā šis viss atrisināsies? Mūžīgai kopā būšanai es neticu šajā gadījumā.
Novēroju, ka Elīna palikusi aizvien vulgārāka savā izpildījumā un tiešām no apģērbu atrādīšanas palicis ir maz. Sporta zālē savus stringus un izcelto kaunuma kalnu izrāda, apakšbiksēs uz zāli. Tāda sajūta, ka viņa kaut ko cenšas kādam pierādīt.. ka ir ļoti skaistā? seksīgā? ka viņu grib visi citi un pēta, kā apkārt esošie vīrieši uz viņu skatās?
Varbūt tam pašam Naurim grib pierādīt, ka - reku, kā mani grib, kad es savos stringos un iespīlētajā kājstarpē defilēju?
Kaut kas tajās attiecībās tur nav un tas nu jau ir skaidri redzams. Piedalīties SBF bija viņu sliktākais lēmums, jo tur tiešām parasti visi nesmukumi izlien kā uz delnas visas Latvijas priekšā. Viens ir tas, ko viņa izvēlas parādīt sekotājiem, otrs - tas ko SBF izvēlas parādīt skatītājiem un tur nu daudz kas neizskatās tik smuki kā tajos iestudētajos video.
04.06.2024 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits