Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1378
Reģ: 25.01.2023
Vārdotāja @ 13.05.2024 23:21
es skatījos video un nesapratu. Puikiņš nebija baigi sailgojies
viņš tiko pamodies bija,miegains vēl.To vismaz jums bija jāredz
14.05.2024 00:52 |
 
Reitings 901
Reģ: 31.10.2023
Jūs arī visi pamanījāt, kà viņa IG story emocionāli stāsta, ka kāds esot paņēmis bērna biļeti un cancelojis viņu biļetes, tik emocionāli , ka gandrīz jau raud, bet tas, ka viņa atstāja savu bērnu un aizlidoja atpūsties, tas jau vienalga. Kà var cilvēks teikt par to, cik slikti ir ta darīt, kad nepamana pat to, ko pati ir izdarījusi ar bērnu …
14.05.2024 01:13 |
 
Reitings 901
Reģ: 31.10.2023
Kenty @ 14.05.2024 00:52
viņš tiko pamodies bija,miegains vēl.To vismaz jums bija jāredz

😂😂😂😂😂😂😂 nu kam Tu mēģini to iestāstīt ? Vins vispār nesaprot , kas tie par svešiniekiem ieradušies pie viņa mājās 😂😂😂
14.05.2024 01:14 |
 
Patīk
Reitings 10726
Reģ: 18.09.2021
CallMeAnnika @ 13.05.2024 23:31
Tu aizmirsi pieminēt to, ka ne tikai foruma vai IG lietotāji to varēja mēģināt izdarīt, bet arī paši Didrihsoni, lai saceltu haipu. Viņi arī ir pierādījuši, ka nav adekvāti un ir lieli meļi.
To zin tikai tas, kurš mēģinājis to izdarīt.

Tieši tāda bija mana pirmā doma, ka drīzāk paši to mēģināja, lai saceltu hype. Paņēma ideju no foruma. Ja man uz šo versiju būtu jāliek nauda, es pat uzliktu.
Nepopulārs viedoklis, bet es gan uzskatu, ja cilvēks ir tāds zābaks, ka bez filtra publicē datus IG, tad nekas tur TĀDS nav, ja kāds tos paņem un izjoko. Būs mācība lielajiem biznesmeņiem influenceriem tomēr nedaudz padomāt, ko publicē
14.05.2024 05:00 |
 
Reitings 7404
Reģ: 27.02.2022
Apple of my eye @ 14.05.2024 05:00

Tieši tāda bija mana pirmā doma, ka drīzāk paši to mēģināja, lai saceltu hype. Paņēma ideju no foruma. Ja man uz šo versiju būtu jāliek nauda, es pat uzliktu.
Nepopulārs viedoklis, bet es gan uzskatu, ja cilvēks ir tāds zābaks, ka bez filtra publicē datus IG, tad nekas tur TĀDS nav, ja kāds tos paņem un izjoko. Būs mācība lielajiem biznesmeņiem influenceriem tomēr nedaudz padomāt, ko publicē
jā, piekrītu 100%.
14.05.2024 08:42 |
 
Reitings 304
Reģ: 19.03.2023
Elīna nebija Jūlijas gender reveal ballītē. Hahahaha.
Un te nu atkal pierādās, nav Elčai nav draugu un nebūs. Pat Annemarija SBF slēpj seju, jo noteikti kaunās no savas bombiskās biznessiļķes bosa.
14.05.2024 09:04 |
 
Reitings 3459
Reģ: 08.09.2015
Tad nu gan attaisnojums, ka Džeisonam tāda attieksme tāpēc, ka samiegojies. Viņam vienmēr tāda attieksme pret viņu bijusi, kad viņa mēģina viņu tur storiju dēļ it kā sabučot vai samīļot, viņš mēģina tikt no viņas prom, nu tā it kā kaut kāda sveša tante lien viņam klāt, tagad arī viņš skrēja pretim Naurim, kā vienmēr to dara, tā Elīna viņam vienmēr ir kā kaut kāda persona fonā, un, ja tā turpinās, tad, jo lielāks augs, jo lielāka plaisa būs starp viņiem.
14.05.2024 09:17 |
 
Reitings 2128
Reģ: 10.09.2021
Jūlija ir tik liels kontrasts no Didrihsones. Rūpējas, gaida savu mazulīti.
14.05.2024 09:20 |
 
Reitings 822
Reģ: 06.11.2021
Par tām biļetēm. Nu tak viņai seko 112k kontu. Iespējams arī daudz tādu, kas šādā situācijā centīsies nozagt karšu datus. Šāda lidojuma kancelēšana ir klasisks datu phishing veids. Kancelē lidojumu un tad cenšas piekļūt karšu datiem, lai, piem., saņemtu naudu par biļetēm.
Ir kaut kādas noteiktas drošības lietas, ko var un nevar likt soc tīklos. Nākamreiz nopublicēs kartes nr un ar pukosies, ka kaut kur nigērijā, kāds mēģinās izmantot un vainīgi būs LV sekotāji.
14.05.2024 09:25 |
 
Reitings 3459
Reģ: 08.09.2015
Meitenes, šis viss bija vajadzīgs, lai novērstu sabiedrības uzmanību no tā kā viņi atstāja paši bērnu, tak burtiski pāris dienas atpakaļ viņi dabūja savā virzienā kritiku par to, bet tagad redziet sabiedrība šūmējas par to, ka kāda ļaunā cilvēka dēļ nabagi Didrihsoniem gandrīz atņēma iespēju braukt satikt mīļo dēliņu, un jau aizmirsuši, ka viņiem pašiem bija pie kājas atstāt to bērnu. Vēl tūlīt nabadziņiem prasīs sniegt interviju😂😂😂 Reāli šis pārītis manipulē ar sabiedrības prātu, kā to darījuši vienmēr, un kā redzam daudzas uzķeras, ak nabaga Didrihsoni, kādi cilvēki ir ļauni. Sāksim ar to, ko sēsi, to pļausi. Un te daža laba piesauc karmu, ka mums tā nāks atpakaļ, jo diskutējam par viņiem, labāk padomājiet kāpēc ar tiem Didriķiem ir tik daudz mēslu notiek, pareizi, viņus karma skar visu laiku, jo nu nav viņi nekādi svētie. Mēs redzam tikai daļu, ko viņi parāda un, tad jau ir redzams cik netīri viņi ir, baidos iedomaties, kas vēl tur notiek aiz aizvērtām durvīm.
14.05.2024 09:30 |
 
Reitings 7404
Reģ: 27.02.2022
magdalena333 @ 14.05.2024 09:30
Meitenes, šis viss bija vajadzīgs, lai novērstu sabiedrības uzmanību no tā kā viņi atstāja paši bērnu, tak burtiski pāris dienas atpakaļ viņi dabūja savā virzienā kritiku par to, bet tagad redziet sabiedrība šūmējas par to, ka kāda ļaunā cilvēka dēļ nabagi Didrihsoniem gandrīz atņēma iespēju braukt satikt mīļo dēliņu, un jau aizmirsuši, ka viņiem pašiem bija pie kājas atstāt to bērnu. Vēl tūlīt nabadziņiem prasīs sniegt interviju??? Reāli šis pārītis manipulē ar sabiedrības prātu, kā to darījuši vienmēr, un kā redzam daudzas uzķeras, ak nabaga Didrihsoni, kādi cilvēki ir ļauni. Sāksim ar to, ko sēsi, to pļausi. Un te daža laba piesauc karmu, ka mums tā nāks atpakaļ, jo diskutējam par viņiem, labāk padomājiet kāpēc ar tiem Didriķiem ir tik daudz mēslu notiek, pareizi, viņus karma skar visu laiku, jo nu nav viņi nekādi svētie. Mēs redzam tikai daļu, ko viņi parāda un, tad jau ir redzams cik netīri viņi ir, baidos iedomaties, kas vēl tur notiek aiz aizvērtām durvīm.
ja, es arī nesaprotu, kā te dažas citreiz apmet kažoku otr adi, kā elīna kaut ko gaudojošāku ieleik. Bet tauta nekad neaizmirsīs, ka šie to džeisonu atstājuši novārtā, kopš dzimšanas.jūnijā gan jau atkal kaut kur uz pāris ned. aizbrauks aTpŪsTiEs, protams bez bērna, jo vecākiem vajag brivsoli. Bļed, kādi pretekļi viņi ir. fuj.
14.05.2024 09:55 |
 
Reitings 2247
Reģ: 11.10.2022
“…šis bija vienkārši level up, es biju uz pauzes, nu kā Tu vari iedomāties, ar ko Tu esi savā dzīvē piepildīts, kā Tu esi audzināts, vai ir kaut kāda morāle, kaut kādas cilvēciskās normas…”
Šīs bija gluži manas domas, kad Didrihsoni pameta Džeisonu lidostā, bet diez viņi paši to kādreiz sapratīs?
14.05.2024 09:56 |
 
Reitings 1378
Reģ: 25.01.2023
magdalena333 @ 14.05.2024 09:17
Tad nu gan attaisnojums, ka Džeisonam tāda attieksme tāpēc, ka samiegojies. Viņam vienmēr tāda attieksme pret viņu bijusi, kad viņa mēģina viņu tur storiju dēļ it kā sabučot vai samīļot, viņš mēģina tikt no viņas prom, nu tā it kā kaut kāda sveša tante lien viņam klāt, tagad arī viņš skrēja pretim Naurim, kā vienmēr to dara, tā Elīna viņam vienmēr ir kā kaut kāda persona fonā, un, ja tā turpinās, tad, jo lielāks augs, jo lielāka plaisa būs starp viņiem.
es skatijos uz Nauri,pie Naura apjucis pieskrēja,kā tiko pamodies.Pret Naura piesaisti,tak jums nav pretenzijas?
14.05.2024 09:59 |
 
Reitings 916
Reģ: 30.07.2023
magdalena333 @ 14.05.2024 09:17
Tad nu gan attaisnojums, ka Džeisonam tāda attieksme tāpēc, ka samiegojies. Viņam vienmēr tāda attieksme pret viņu bijusi, kad viņa mēģina viņu tur storiju dēļ it kā sabučot vai samīļot, viņš mēģina tikt no viņas prom, nu tā it kā kaut kāda sveša tante lien viņam klāt, tagad arī viņš skrēja pretim Naurim, kā vienmēr to dara, tā Elīna viņam vienmēr ir kā kaut kāda persona fonā, un, ja tā turpinās, tad, jo lielāks augs, jo lielāka plaisa būs starp viņiem.
Tieši tā. Esmu redzējusi kur mammas ir aizbraukušas kādas 2 dienas prom un bērns jau pirmajā vakarā prasa mammu. Un kad mamma atbrauc bērns skrien ar prieku pretī mammai. Bet šeit... Tāds vēsums Džeisonam. Un rekur ir citām topošajām mammām mācība. Esat vienmēr bērniņam blakus
14.05.2024 10:30 |
 
Reitings 7404
Reģ: 27.02.2022
Hmmm1 @ 14.05.2024 10:30
Tieši tā. Esmu redzējusi kur mammas ir aizbraukušas kādas 2 dienas prom un bērns jau pirmajā vakarā prasa mammu. Un kad mamma atbrauc bērns skrien ar prieku pretī mammai. Bet šeit... Tāds vēsums Džeisonam. Un rekur ir citām topošajām mammām mācība. Esat vienmēr bērniņam blakus
jā, kaut vai vakarā, kad mājas no darziņa atbrauc, arī mīļo tā, itkā 2 nedēļas nav redzējušies. samiegojies nav attaisnojums.
14.05.2024 10:37 |
 
Reitings 141
Reģ: 06.05.2024
Skatījos SBF tie Jenota uzsvati par stāviem 😀😀😅 dzīvojam 45 stāvā,jā esam gym 14 stāvā,level up tāds!!😀😀😅
Tādi krievi tie retie viņu angmicismi ,tieši kādus izmanto russian "lux vip ļuģis" piemēram,kontents😀😀😅
Wow 6 x aizbraukt uz Dubaiju un tusēties pa apartamentiem un ēst kebabus,resnēt un trennēt kā cālis savas ļumās roķeles.
Cilvēki itkā kuri varētu aizceļot tik daudz kur un visur jur,bet to neprot,jo ir prastie un gaļimie.
Pff,Elīna gribēja 1.bērnu.😀😀😅 kā tad,bērns uztaisīts pēc Šlesera ieteikuma!
14.05.2024 10:59 |
 
Reitings 60
Reģ: 31.01.2024
Viņa taču pirms gada vai vairāk izdarīja pilnīgi tāpat, vai tad neatceraties? Kā visi sacēla traci, jo vēl pinkšķēja, "kā var tā kāds gribēt nodarīt pāri utt.", cilvēki vēl teica un ierēca, tā ir, ka savu privāto dzīvi atrāda publiski. Viņa ir tāda dirs.. Kur tad arī loģika, ka ar Džeisona biļeti, ja viņam biļete nav derīga dēļ tās nederīgas pases, ar kuru biļeti nevar izmantot🤦‍♀️ Tāda kaz.. tik žēl, ka neviens neko nevar izdarīt, tas pats aizliegtais paņēmiens, raksti, bet vai viņš Vispār, ko taisa?! Vai arī negrib celt viņai statistiku, jo daudzi tādu kaz.. nemaz nezin.
14.05.2024 11:34 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.04.2024
"Vai ir kaut, kāda morāle?"
"Vai ir kaut, kādas cilvēciskās normas?"
Principā, šos jautājums, Elīna varētu uzdot pati sev.
Ka, arī mēģinājumi beigās nobirdināt asaru, neizdevās.
Nodeguša teātra aktrise.
14.05.2024 12:11 |
 
Reitings 3704
Reģ: 24.07.2023
Ārchijs @ 13.05.2024 21:27

Viena no duročkām esi tu pati, var nepatikt cilvēks, atseko un viss. Kad karma jūs visas dirsējas paņems priekšā varēsiet kaukt. Pretīgi
es sekoju jums,didriķi,komēdijas pēc🤣Man arī tīri psiholoģiski interesanti cik tālu jūs varat aiziet savā tupumā🤣Interesē arī kā šī komēdija beigsies😂Kādreiz domā,nu viss, tālāk jau nav vairs kur🤮🤮bet izrādās....var🤣Gaidu,kad beidzot jūsu fanītes sapratīs jūsu īsto seju un dabu🤮🤮Un jā,mums kolektīvā patīk par jums paklačoties🤣🤣esam sieviešu kolektīvs. Visā šajā,protams,žēl Džeisona,ka viņš piedzimis tādiem tupiem vecākiem🥶kuriem pat nerūp viņa veselība
14.05.2024 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 15.08.2012
aveneave @ 14.05.2024 10:59
Skatījos SBF tie Jenota uzsvati par stāviem ??? dzīvojam 45 stāvā,jā esam gym 14 stāvā,level up tāds!!???
Tādi krievi tie retie viņu angmicismi ,tieši kādus izmanto russian "lux vip ļuģis" piemēram,kontents???
Wow 6 x aizbraukt uz Dubaiju un tusēties pa apartamentiem un ēst kebabus,resnēt un trennēt kā cālis savas ļumās roķeles.
Cilvēki itkā kuri varētu aizceļot tik daudz kur un visur jur,bet to neprot,jo ir prastie un gaļimie.
Pff,Elīna gribēja 1.bērnu.??? kā tad,bērns uztaisīts pēc Šlesera ieteikuma!
kāpēc cilvēki nevar ceļot tā kà Viņi to grib? Kāpēc būtu jādara, kā Tu to vēlētos? Kāpēc tevī vispār viņiem būtu jāieklausās ? Tu tak viņiem esi tukša vieta. Ja viņi grib tupi sēdēt numurā un resnēt, lai jau. Man, piemēram, ir pilnīgs pofigs, ko viņu tur dara, pilnīgi un galīgi pajāt. Sākumā sakrāj naudiņu, pati aizbrauc uz turieni, un tad varēsi darīt ko un kà Tu to gribu. Tagad Tu vari tikai pakakāt forumā, bet Tavs viedoklis ir tieši nulles vērtībā. Sorry not Sorry.
14.05.2024 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits