Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 265
Reģ: 08.11.2023
Nu diezgan bēdīgi, lai neteiktu vairāk. Trīs jauni cilvēki- divi biznesa haizivis un tad mazā asistente nevar visi kopā uz trijiem noīrēt nakti viesnīcā. Uz galviņām katram sanaktu savi 40-50€ un viss- esi siltumā, komfortā un nekāda gulēšana mašīnā. Tas pats arī par apģērbu- ja jau Elīna salst savā Tauriņa vilnas džemperī, tad ieej veikalā, nopērc riktīgi siltu virsjaku un baudi Milānu uz urrā. Cik var čīkstēt, viss ir slikti. Un vainīga ir Milāna. Nopietni??!
Neatceros valsti, bet nesen ex.Sauliete kopā ar bērniem un māsu bija ceļojumā. Bija diezgan pavēsa diena. Visas iegāja random veikalā un nopirka sev mēteļus un turpināja atpūsties un baudīt tūristiņu. Es noteikti darītu tāpat. Un tad ir Elīna, kura grandiozi vada mega pasākumus un palīdz augt biznesiem…un pavada dienas Milānā kā baznīcas žurka. Bēdīgi
09.03.2024 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
KristineKK1 @ 09.03.2024 20:58
Nu diezgan bēdīgi, lai neteiktu vairāk. Trīs jauni cilvēki- divi biznesa haizivis un tad mazā asistente nevar visi kopā uz trijiem noīrēt nakti viesnīcā. Uz galviņām katram sanaktu savi 40-50€ un viss- esi siltumā, komfortā un nekāda gulēšana mašīnā. Tas pats arī par apģērbu- ja jau Elīna salst savā Tauriņa vilnas džemperī, tad ieej veikalā, nopērc riktīgi siltu virsjaku un baudi Milānu uz urrā. Cik var čīkstēt, viss ir slikti. Un vainīga ir Milāna. Nopietni??!
Neatceros valsti, bet nesen ex.Sauliete kopā ar bērniem un māsu bija ceļojumā. Bija diezgan pavēsa diena. Visas iegāja random veikalā un nopirka sev mēteļus un turpināja atpūsties un baudīt tūristiņu. Es noteikti darītu tāpat. Un tad ir Elīna, kura grandiozi vada mega pasākumus un palīdz augt biznesiem…un pavada dienas Milānā kā baznīcas žurka. Bēdīgi
viņi lido no Bergamo,izlidojums ir 6.40 no rīta. Pretī lidostai ir brinišķīga viesnīca NH Orio, ar kājām lēnā garā 15 minūtes lidz lidostai, bet var arī samaksāt 5 euro no cilvēka par transfēru,lai nav jāstiepj koferi, un tevi pieved tieši pie lidostas durvīm. Tur arī ir brīnišķīgs šopingcentrs ar labām kafeinīcām.Par 2 cilvēkiem ar brokastīm mēs samaksājām 150 euro, protams,mēs plānojām visu iepriekš.Bet biznessiļķe gulēs mašīnā😨ak šausmas!Cik viņiem tur bija tas apgrozījums? Pāri milijonam????🤣🤣🤣Tajā viesnīcā ir arī super sporta zāle un labs piedāvājums vakariņām.Nēesam biznesmeņi,strādājam algotu darbu, bet varam to atļauties.Un Annemarijai kā darbiniecei arī būtu jāsēž ar viņiem pus nakti mašīnā???Izskatās,ka Annemarija sevi ļoti zemi vērtē😥cita jau sen tos didriķus būtu nolikusi pie vietas, domāju,didra bez Annemarijas nevar iztikt,nojaušu,ka viņa vēl kā tulks tiem idiotiem piestrādā.😂😂
09.03.2024 21:32 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
Tak prikolam ielika ka gulēs mašīnā, plika dirsana. Nepavelkaties taču līdzi, visu to huinu tikai haipam taisa, reitingi ta krītas, un viņi ir pazīstami kā maksimāli klauni, ar neko gudru neizceļas.
09.03.2024 23:08 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Pupuķis @ 09.03.2024 19:50

Man liekas, ka šis ir publisks forums, kur var izteikt savu viedokli, atbildēju uz Jūsu jautājumu. Gan jau arī kādi Jūsu putni liek šeit nākt, komentēt un brīnīties par citu cilvēku viedokļiem.
Es neuzskatu, ka viss ir jāskatās, ko rāda, bet diemžēl bieži vien šie divi personāži tiek man negribot iestumti manā ikdienā.

Jā, man ir cilvēki blakus diskusijā - Kiviči, kam sekoju (ne vienmēr un visur, kaut kādos periodos vairāk, citos nemaz) un šausminos, bet viņi dara objektīvi sliktas lietas, nevis manās iedomās, un es par viņiem nerakstītu sliktu tikai tāpēc, ka viņi nepriecājas ceļojumā. Protams, viņu dzīve neskauž.
Es reti kad ieeju Vucēnas profilā un pašausminos, arī nekas tur man neskauž.
Ar to es gribu pateikt, ka uz Didrihsonu IG tu ej apzināti, SBF slēdz apzināti, uz šo forumu ej apzināti. Reklāmas bieži mums rāda to, ko pati esi meklējusi vai līdzīgas. Skaudība, ko pati atzini, ka izjūti, ir slikta lieta, labāk dari kaut ko, lai paaugstinātu savus ienākumus (pati teici, ka ceļojumi skauž). Neliekas pareizi, ka noliec viņus tikai tāpēc, ka pati dzīvo sliktāk - un to jau neteicu es, bet tu pati.
Protams, ka te katrs var rakstīt ko grib un es to arī izmantoju.
09.03.2024 23:28 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
chihiro @ 09.03.2024 23:28

Jā, man ir cilvēki blakus diskusijā - Kiviči, kam sekoju (ne vienmēr un visur, kaut kādos periodos vairāk, citos nemaz) un šausminos, bet viņi dara objektīvi sliktas lietas, nevis manās iedomās, un es par viņiem nerakstītu sliktu tikai tāpēc, ka viņi nepriecājas ceļojumā. Protams, viņu dzīve neskauž.
Es reti kad ieeju Vucēnas profilā un pašausminos, arī nekas tur man neskauž.
Ar to es gribu pateikt, ka uz Didrihsonu IG tu ej apzināti, SBF slēdz apzināti, uz šo forumu ej apzināti. Reklāmas bieži mums rāda to, ko pati esi meklējusi vai līdzīgas. Skaudība, ko pati atzini, ka izjūti, ir slikta lieta, labāk dari kaut ko, lai paaugstinātu savus ienākumus (pati teici, ka ceļojumi skauž). Neliekas pareizi, ka noliec viņus tikai tāpēc, ka pati dzīvo sliktāk - un to jau neteicu es, bet tu pati.
Protams, ka te katrs var rakstīt ko grib un es to arī izmantoju.
man kretine lētticīgo ļautiņu tīrākā dirsināšana. Tāda negodiba, ka tikai uz tiem uzdzīvo, protams loxiem loxu problēmas (šajā gadījumā lētticīgie), bet nja, kaut kādai sirdsapziņai taču jābūt. Tāpat, iepriekš traki tur liek video, ka gulēs mašīnā, ko tur, ko tur, uzkāpj statistika, hujaks numuru rezervē. Pilnībā pretīgi viņa uzdzīvo uz savu sekotāju rēķina. + Klaji dirs ka viņa jau ir patiesa.
09.03.2024 23:59 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
chihiro @ 09.03.2024 19:41

Nu tie jau ir tavi putni galvā, ka tev skauž.. un ka uzskati, ka viss, kas tiek rādīts internetā un TV, ir jāskatās.
Viss nav jāskatās, taču ir stulbi, ka skrollojot internetu vai reto reizi ieslēdzot TV tieši tādi kā Kiviči, Didra, Sauliete ir acu priekšā. Jo īpaši ņemot vērā, ka gan mediji, kas viņus intervē, gan TV, kas viņiem dod darbu/ekrāna laiku nereti ir daļēji dotēti no valsts budžeta. Nemelošu ir stulbi, ka teorijā "no maniem nodokļiem" sponsorē to, lai tiek reklamēti krāpnieki, trešās šķiras tirgoņi un raškas pulvernieces
10.03.2024 01:00 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
Kenty @ 09.03.2024 20:49
Kad ieraudzīju,vairs nebija iespējams izlabot"gadus".Nauris ir tērētājs,Elīna- taupītājs.Tas jau sen redzams.To nevar tik vienkārši pārlauzt,un vienalga cik tūkstoši būs kontā.Atliek kaut cik ,viens otram pielāgoties.Te var gari skaidrot,bet ja neesi bijis kopā ar tādu tipu,grūti izskaidrot.
Taupītāja tips īsti neattaisno krāpšanos, necieņu pret citiem iestāžu apmeklētājiem un melus.
10.03.2024 01:02 |
 
Reitings 25
Reģ: 09.12.2023
jeezinj, vienaa un tajaa pashaa storijaa saka, ka apsoliijaas nekad neatgriezties Itaalijaa un ka apsoliijaas atgriezties Veneecijaa otrreiz 🤦‍♀️ mosh Venecija vnk nav Itaalijaa vairs? 🫠
10.03.2024 03:24 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
Sen nebiju skatījusies Didrihsoni. Nevaru aizmigt, tikko paskatījos 😁 kas tur vispār notiek? Aizbrauca uz Itāliju un nav laicīgi rezervētas naktsmītnes? Negrib dārgi maksāt un tādēļ vēl domāja palikt mašīnā? Ko viņi vispār šīs dienas ir apskatījuši?
Neko tā arī nesapratu 😁
10.03.2024 05:16 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
2biletes @ 10.03.2024 01:00
Viss nav jāskatās, taču ir stulbi, ka skrollojot internetu vai reto reizi ieslēdzot TV tieši tādi kā Kiviči, Didra, Sauliete ir acu priekšā. Jo īpaši ņemot vērā, ka gan mediji, kas viņus intervē, gan TV, kas viņiem dod darbu/ekrāna laiku nereti ir daļēji dotēti no valsts budžeta. Nemelošu ir stulbi, ka teorijā "no maniem nodokļiem" sponsorē to, lai tiek reklamēti krāpnieki, trešās šķiras tirgoņi un raškas pulvernieces

Tev sanāk ļoti mērķtiecīgi tv uzslēgt 1 vai 2 kanālus, kas pieder 1 īpašniekam (stv un 360tv - nezinu, pa kuru kanālu ko rāda) un dažus portālus, kur par šiem personāžiem raksta, 1 no kuriem (1188.lv) pieder iepriekšminētajam kanālam, bet pārējie, ja tur raksta, ir tādi, kur ir ļoti paredzams, ka būs raksti par jebkādām slavenībām un "slavenībām" - jauns.lv u.tml.
Negribi to saturu, slēdz ltv, tv3 un vēl daudz kanālus, slēdz lsm, delfi un vēl daudz citus portālus, kur šī satura nav vai tas ir tik minimāls, ka nelec acīs, jo ir daudz citu ziņu kā pirmās.
10.03.2024 08:55 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
2biletes @ 10.03.2024 01:02
Taupītāja tips īsti neattaisno krāpšanos, necieņu pret citiem iestāžu apmeklētājiem un melus.

Nu labi gan, ka tu 19 gados (ja nemaldos, tad Didrihsoniem 26 un stāsts par biļetēm bija pirms 7 gadiem) biji tik pareiza. Varu godīgi atzīties, ka es gan nē un studiju gados tepat ar RS esmu braukusi reizem apzināti bez biļetes.
10.03.2024 09:01 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
*Cap @ 10.03.2024 05:16
Sen nebiju skatījusies Didrihsoni. Nevaru aizmigt, tikko paskatījos ? kas tur vispār notiek? Aizbrauca uz Itāliju un nav laicīgi rezervētas naktsmītnes? Negrib dārgi maksāt un tādēļ vēl domāja palikt mašīnā? Ko viņi vispār šīs dienas ir apskatījuši?
Neko tā arī nesapratu ?

Šurīja ķīniešu noliktavas, nebija laika kaut ko apskatīt 😂
10.03.2024 10:34 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
chihiro @ 09.03.2024 23:28

Jā, man ir cilvēki blakus diskusijā - Kiviči, kam sekoju (ne vienmēr un visur, kaut kādos periodos vairāk, citos nemaz) un šausminos, bet viņi dara objektīvi sliktas lietas, nevis manās iedomās, un es par viņiem nerakstītu sliktu tikai tāpēc, ka viņi nepriecājas ceļojumā. Protams, viņu dzīve neskauž.
Es reti kad ieeju Vucēnas profilā un pašausminos, arī nekas tur man neskauž.
Ar to es gribu pateikt, ka uz Didrihsonu IG tu ej apzināti, SBF slēdz apzināti, uz šo forumu ej apzināti. Reklāmas bieži mums rāda to, ko pati esi meklējusi vai līdzīgas. Skaudība, ko pati atzini, ka izjūti, ir slikta lieta, labāk dari kaut ko, lai paaugstinātu savus ienākumus (pati teici, ka ceļojumi skauž). Neliekas pareizi, ka noliec viņus tikai tāpēc, ka pati dzīvo sliktāk - un to jau neteicu es, bet tu pati.
Protams, ka te katrs var rakstīt ko grib un es to arī izmantoju.

Mani neskauž personīgi viņu braucieni, es godīgā ceļā nopelnu naudu, lai pietiekami daudz ceļotu un tajos ceļojumos apskatītu un izbaudītu visu maksimāli. Un, ja līst lietus, es tam esmu sagatavojusies un nečīkstu, bojājot noskaņojumu visiem, kas man apkārt.
Man skauž tas, ka viņi to naudu pelna tirgojot, pirmkārt, tādas muļķības kā savus pasākumus ar sen Instagram atreferētām "atziņām", otrkārt, tirgo apšaubāmas kvalitātes lupatas un, treškārt, šmugulējoties ar nodokļiem. Un vēl tad, ar šādu "veiksmes stāsta biznesu", viņiem viss ir slikti gandrīz vienmēr.
10.03.2024 10:46 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
Skatoties šīs dienas Elīnas darba braucienus un īsvideo no pasākuma, jāsaka, ka viņa tiešām ir apbrīnojama sieviete 🙈 cilvēks, kurš nekur neiet, neko nelasa, neko neapmeklē, ne par ko neinteresējas un vēl ceļo šādi, kaut darba braucienos, NO KĀ viņa spēj uztaisīt to savu monorunu stundas + garumā? 🙈🤦‍♀️🤦‍♀️
10.03.2024 11:05 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
chihiro @ 10.03.2024 09:01

Nu labi gan, ka tu 19 gados (ja nemaldos, tad Didrihsoniem 26 un stāsts par biļetēm bija pirms 7 gadiem) biji tik pareiza. Varu godīgi atzīties, ka es gan nē un studiju gados tepat ar RS esmu braukusi reizem apzināti bez biļetes.

Runa jau nav par to, kurš un kad ir braucis bez maksas, protams, ka visi esam pa zaķi braukuši. Runa ir par to, ka viņi ATKAL melo. Vai nu pasaki godīgi vai nepiemini vispār.
Kolīdz kāds no viņiem atver savu muti, tā meli,meli, puspatiesības u.t.t. Lai tikai paši izskatītos balti un labi, kā kristiešiem pienākas, bet citi viņus nomelno, dara pāri. Sākumā tikai Latvijā, bet nu jau apbižo arī Eiropā ☹️ Tur cilvēki vēl nezin, ka DIDRIHSONUS nevar, vienkārši nedrīkst aizskart!
10.03.2024 11:30 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
chihiro @ 10.03.2024 09:01

Nu labi gan, ka tu 19 gados (ja nemaldos, tad Didrihsoniem 26 un stāsts par biļetēm bija pirms 7 gadiem) biji tik pareiza. Varu godīgi atzīties, ka es gan nē un studiju gados tepat ar RS esmu braukusi reizem apzināti bez biļetes.

Naurim šogad 30. Pirms 7 gadiem bija 23. Tas jau tā kā pieaudzis cilvēks.
10.03.2024 11:47 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Telegramā atkal krokodila asaras - nez vai Ņuriks vēl kādu dzīvokli nopircis vai kādu blakus biznesu saorganizējis? 😂
10.03.2024 13:07 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Gudralapsa @ 10.03.2024 11:05
Skatoties šīs dienas Elīnas darba braucienus un īsvideo no pasākuma, jāsaka, ka viņa tiešām ir apbrīnojama sieviete ? cilvēks, kurš nekur neiet, neko nelasa, neko neapmeklē, ne par ko neinteresējas un vēl ceļo šādi, kaut darba braucienos, NO KĀ viņa spēj uztaisīt to savu monorunu stundas + garumā? ??‍♀️?‍♀️
Bet kā normāli cilvēki to var klausīties??😱😱un vēl kautko pierakstīt?🤣🤣Lankam gan šoreiz mīnuss par iesaistīšanos tajā čigānu balagānā.Gribas Lankam pajautāt,nu cik jaunus klientus no šī nesaprotamā teātra dabūji??? Esmu pārliecināta,ka apaļu 0.Didra iemācijās daudz nesakarīgi runāt un neko beigās nepateikt, baznīcā, kur viņa itkā 10% peļņas atstāj.Interesanti,didriķi tur arī šmaucās?🤣🤣🤣
10.03.2024 13:07 |
 
Reitings 444
Reģ: 31.01.2023
chichlei @ 10.03.2024 03:24
jeezinj, vienaa un tajaa pashaa storijaa saka, ka apsoliijaas nekad neatgriezties Itaalijaa un ka apsoliijaas atgriezties Veneecijaa otrreiz ?‍♀️ mosh Venecija vnk nav Itaalijaa vairs? ?
Varu saderēt, ka Elīna Venēciju uzskata par VALSTI.
10.03.2024 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits