Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 191
Reģ: 04.01.2024
slimdrihsone @ 25.02.2024 10:41
Līdz šim brīdim pieejamas 43 VIP un 120 standarta biļetes. Nu kāds būs cirks, lai šo visu nopārdotu? :D
nav tā, ka šobríd nav pat tie 300 cilvēki salasījušies, kas bija iepriekšējā pasākumā, neskaitot darbiniekus? 🤔 laikam Elīnas top fanu loks beidzas pie 500 cilvēkiem
25.02.2024 11:54 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Didra atkal izceļas, lielā biznesmene, kas lepojas, ka pēc 7 gadu rukāšanas spēj nospraust kaut kādu mērķi🤦‍♀️ Nu, kur var būt tāds tupums, lielākai daļai cilvēku ir kaut kādu mērķu, ja vien Tu neesi stacijas bomzis, nodzēries alkoholiķis, vai pieaudzis cilvēks, kas sēž bērna pozīcijā. Pasakot, ka viņa uzņēmumu vada aptuveni tā, šodien piecēlos, visu izplānoju, mums nav bijusi tāds piecgades plāns, vēl jo vairāk pierāda, ka viņu bizness eksistē uz ļoti lielu veiksmes faktoru.
Vai tiešām viņa savā pasākumā tagad cilvēkus mācīs tik primitīvu lietu kā “mērķa” nospraušana? Nu, kas ir tie cilvēki, kas uz to pasākumu ies pēc zināšanām? Man izskatās, ka skuķenes, kas vienkārši grib pagrozīties Elīnas storijos.
Un vispār, viņa nesaprot vienu lietu, ka šādus pasākumus var taisīt cilvēks, kas tiešām ir izveidojis kārtīgu biznesu, nu tādu, kas tiešām jau ir impērija, vai vismaz cilvēks, kas vada biznesu 10+ gadus, kas ir veiksmīgs ar vismaz pāris miljonu profilu, kas biznesu veido ar savām smadzenēm nevis lēkāšanu apenēs kameras priekšā, un kurš gluži nesaka, ka es šogad pēc jaunā gada beidzot sapratu kā runāt ar komandu, vai ko nozīmē nospraust mērķi, šis sievišķis vienkārši ir parodija😀
25.02.2024 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 21.11.2009
magdalena333 @ 25.02.2024 12:04
Didra atkal izceļas, lielā biznesmene, kas lepojas, ka pēc 7 gadu rukāšanas spēj nospraust kaut kādu mērķi?‍♀️ Nu, kur var būt tāds tupums, lielākai daļai cilvēku ir kaut kādu mērķu, ja vien Tu neesi stacijas bomzis, nodzēries alkoholiķis, vai pieaudzis cilvēks, kas sēž bērna pozīcijā. Pasakot, ka viņa uzņēmumu vada aptuveni tā, šodien piecēlos, visu izplānoju, mums nav bijusi tāds piecgades plāns, vēl jo vairāk pierāda, ka viņu bizness eksistē uz ļoti lielu veiksmes faktoru.
Vai tiešām viņa savā pasākumā tagad cilvēkus mācīs tik primitīvu lietu kā “mērķa” nospraušana? Nu, kas ir tie cilvēki, kas uz to pasākumu ies pēc zināšanām? Man izskatās, ka skuķenes, kas vienkārši grib pagrozīties Elīnas storijos.
Un vispār, viņa nesaprot vienu lietu, ka šādus pasākumus var taisīt cilvēks, kas tiešām ir izveidojis kārtīgu biznesu, nu tādu, kas tiešām jau ir impērija, vai vismaz cilvēks, kas vada biznesu 10+ gadus, kas ir veiksmīgs ar vismaz pāris miljonu profilu, kas biznesu veido ar savām smadzenēm nevis lēkāšanu apenēs kameras priekšā, un kurš gluži nesaka, ka es šogad pēc jaunā gada beidzot sapratu kā runāt ar komandu, vai ko nozīmē nospraust mērķi, šis sievišķis vienkārši ir parodija?

Madara cosmetics dibinātājai vairāk piestāvētu šāds pasākums. Tur tiešām būtu ko stāstīt - par produktu testēšanu, sertificēšanu, zīmola veidošanu, tirdzniecības uzsākšanu ārpus LV, par ilgspējīgās domāšanas veidošanu utt. Tas ir uzņēmums ar stāstu, ne lupatu pērc/pārdod tirgošana. Tad jau tam pašam Tillu būtu vairāk noderīgu padomu.
25.02.2024 12:27 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 25.02.2024 08:24
Didra teica, ka kādas meitenes atlaistas, jo viņi ar Nauri redzējuaši kamerās, ka meitenes didriaķus aprunā.Ak šausmas, viņiem visur kameras? Un viņi seko darbiniekiem? Varbūt tas arī ir iemesls darbinieku aiziešanai.Es labi strādāju, jau ilgi vienā lielā uzņēmumā, bet es negribētu lai man priekšniece seko kamerā un noklausās manas sarunas, tas ir tik pazemojoši.Tirdzniecības zālē, lai neienāktu zagļi, protams, ok, bet noklausīties, ko meitenes runā, FUJ!! Un kāpēc meitenes nevarētu savā , piemētam, pusdienas laikā mazliet parunāties par tiem jefiņiem?
Ja viņi būtu tik bombīgi darba devēji, kā sevi uzskata, tad aiz muguras nebūtu jāaprunā.
25.02.2024 12:53 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
magdalena333 @ 25.02.2024 12:04
Didra atkal izceļas, lielā biznesmene, kas lepojas, ka pēc 7 gadu rukāšanas spēj nospraust kaut kādu mērķi?‍♀️ Nu, kur var būt tāds tupums, lielākai daļai cilvēku ir kaut kādu mērķu, ja vien Tu neesi stacijas bomzis, nodzēries alkoholiķis, vai pieaudzis cilvēks, kas sēž bērna pozīcijā. Pasakot, ka viņa uzņēmumu vada aptuveni tā, šodien piecēlos, visu izplānoju, mums nav bijusi tāds piecgades plāns, vēl jo vairāk pierāda, ka viņu bizness eksistē uz ļoti lielu veiksmes faktoru.
Vai tiešām viņa savā pasākumā tagad cilvēkus mācīs tik primitīvu lietu kā “mērķa” nospraušana? Nu, kas ir tie cilvēki, kas uz to pasākumu ies pēc zināšanām? Man izskatās, ka skuķenes, kas vienkārši grib pagrozīties Elīnas storijos.
Un vispār, viņa nesaprot vienu lietu, ka šādus pasākumus var taisīt cilvēks, kas tiešām ir izveidojis kārtīgu biznesu, nu tādu, kas tiešām jau ir impērija, vai vismaz cilvēks, kas vada biznesu 10+ gadus, kas ir veiksmīgs ar vismaz pāris miljonu profilu, kas biznesu veido ar savām smadzenēm nevis lēkāšanu apenēs kameras priekšā, un kurš gluži nesaka, ka es šogad pēc jaunā gada beidzot sapratu kā runāt ar komandu, vai ko nozīmē nospraust mērķi, šis sievišķis vienkārši ir parodija?

Jap, vēl nesen viņa atzinās, ka viņa no rīta pamostās, izdomā dienas plānu un tad raksta meitenēm, ko šodien darīs un kāds plāns! Tāpēc jau daudzas lietas izskatās kā lētas parodijas, jo visam vajag laiku sagatavoties, saplānot, sarunāt! Bet Elīnai vajag ātri,bombīgi, maucam tālāk! STV pēdējā intervinā arī teica, ka nav atrunāts ar Nauri, ko rāda un cik daudz stāsta par savu ģimeni! Tad nu mēs redzam “īstu un dzīvu kadru ar Ņuri apenēs, kas tiiik mīļi” phee! Viņi vienkārši kaut ko pa dzīvi dara, to liek internetā, kaut kur lielāka nauda ienāk, kaut kur pakāšs naudu, bet tā lielā, globālā mērķa šim visam nav! Nauris gribētu nestrādāt un dzīvoties pa māju ar bērniem, bet Didra močīt lopā un būt modele, ka tik nav jāēd un jāiesaistās ģimenes dzīvē! Uzņēmējdarbības mērķi 0, tik cik tie apmierina viņu vajadzības!
25.02.2024 13:24 |
 
Reitings 784
Reģ: 12.10.2023
Nu cik viņa var čīkstēt 🫠🫠🫠🫠🫠🫠
25.02.2024 14:18 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Kas ir sapuvis dīķis? Biznesa šprote ar saviem izteicieniem... Pēc viņas storijiem mašīnā, izskatās, ka pati vairs netic tam, ko stāsta.
25.02.2024 15:37 |
 
Reitings 9262
Reģ: 05.07.2020
Par to māju jau forumā labu laiku atpakaļ runāja. Tad jau bija taisnība.
25.02.2024 15:39 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Nu, meičas, kur tā māja ir? Kāda jau ir paspējusi noskaidrot? 😃
Tad jau labi atmazgā netīro Šle naudu 😇
25.02.2024 15:41 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
Clara @ 25.02.2024 15:41
Nu, meičas, kur tā māja ir? Kāda jau ir paspējusi noskaidrot? ?
Tad jau labi atmazgā netīro Šle naudu ?

Nav vecāku dāča? Es nez, minu tik! Telegramā es negribu sekot 🙃
25.02.2024 16:02 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Diez kāds sakars ziedojumiem un mājai, vai es kaut ko nesaprotu, runā tā starp citu par ziedojumiem un, tad rāda kaut kādu māju. Varbūt bija aizbraukuši savus 10% atdot sektai, to saucot par ziedojumiem😀 vai arī renovē māju kurā laidīs iekšā dzīvot teiksim sievietes, kas cieš no vardarbības, ja tā, tad Didriķiem būs cepums no manis, pagaidām tik tukša muca, tālu skan.
25.02.2024 16:07 |
 
Reitings 1475
Reģ: 03.03.2020
Ir, ir, tā pati nepabeigtā, aizaugusī māja, kur daudzus gadus atpakaļ pazibēja Didras storiji, kad ciemojās Dobelē.Nekad nav stāstījuši neko sīkāk!
Telegram rakstīts, ka grib lai vecāki drīz izvācas no dzīvokļa
25.02.2024 16:09 |
 
Reitings 17438
Reģ: 16.04.2023
magdalena333 @ 25.02.2024 16:07
Diez kāds sakars ziedojumiem un mājai, vai es kaut ko nesaprotu, runā tā starp citu par ziedojumiem un, tad rāda kaut kādu māju. Varbūt bija aizbraukuši savus 10% atdot sektai, to saucot par ziedojumiem? vai arī renovē māju kurā laidīs iekšā dzīvot teiksim sievietes, kas cieš no vardarbības, ja tā, tad Didriķiem būs cepums no manis, pagaidām tik tukša muca, tālu skan.

Nu ne tak! Viņi pat komandējumā darbiniecēm neapmaksā ēdienu. 😁 Didrihsoni ar labdarību nenodarbojas.
25.02.2024 16:12 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Tad Didriķu prāt labdarība ir, tad, kad Tu palīdzi vecākiem atjaunot viņu māju, ko tā pat viņa pēc tam mantos (pie tam , saprotu, ka viņas mamma daudz palīdz viņai ar buķiku)? Nu jā, tāda domāšana ir par Elīnu, kā vienmēr, mani nepārsteidza 🤦‍♀️
25.02.2024 16:17 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
Tas jau vispār jauki, ja bērni var palīdzēt vecākiem atjaunot māju! Bet tā kā tie ir Didrihsoni, tad tur nekas nav īsti tīrs un cēls. Sencis nestrādā jau gadiem, Elīna nosauks to par Dieva pirkstu un savu dāsnāko ziedojumu labdarībai, un tad vēl nogrūdīs tos visus savus bērnus tur “laukos”, “ jo viņiem te tik ļoti patīk, ir tomātiņi, un man tā jāmočī viena veikala impērijā, ka viņiem būs labāk te” 🤷‍♀️
25.02.2024 17:15 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Viss jau ir forši, lai darbojas, bet es tik nesaprotu kam bija vajadzīgs tas komentārs par labdarību, sprauž pie krūts sev medaļu, ka 10% atdodot labdarībai, un tad rāda savu/vecāku māju🤦‍♀️ Kam tas dir**ns bija vajadzīgs? Bija dienas melu porcija jāpasaka, kaut kāds savs ego jāuzprišina? Nu nav palīdzēšana vecākiem traktējama kā labdarība, Tev kā kristietei tas būtu jāzin. Nu, ja nu vienīgi, tas ir uztaisīts kā labdarības projektiņš, lai var norakstīt kaut kādus nodokļus, kait kas tur bija ar uzņēmējiem un labdarību😏
25.02.2024 17:24 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
magdalena333 @ 25.02.2024 17:24
Viss jau ir forši, lai darbojas, bet es tik nesaprotu kam bija vajadzīgs tas komentārs par labdarību, sprauž pie krūts sev medaļu, ka 10% atdodot labdarībai, un tad rāda savu/vecāku māju?‍♀️ Kam tas dir**ns bija vajadzīgs? Bija dienas melu porcija jāpasaka, kaut kāds savs ego jāuzprišina? Nu nav palīdzēšana vecākiem traktējama kā labdarība, Tev kā kristietei tas būtu jāzin. Nu, ja nu vienīgi, tas ir uztaisīts kā labdarības projektiņš, lai var norakstīt kaut kādus nodokļus, kait kas tur bija ar uzņēmējiem un labdarību?

Uzņēmums var ziedot organizācijai, kurai ir sabiedriskā labuma statuss! Diez vai tā būs mamaša 😀
25.02.2024 19:11 |
 
Reitings 17438
Reģ: 16.04.2023
Skatos Džeisons joprojām uz pirkstgaliem staigā. Kā viņš pa to bruģi skrien. 😳
25.02.2024 20:03 |
 
Reitings 1081
Reģ: 31.07.2023
SantaC @ 25.02.2024 16:12

Nu ne tak! Viņi pat komandējumā darbiniecēm neapmaksā ēdienu. ? Didrihsoni ar labdarību nenodarbojas.

Aizstāvēt es viņu neaizstāvu, bet Didrai pēc likuma nemaz nav atļauts kompensēt ēšanu.
Pēc likuma ir jāizmaksā dienas nauda par katru dienu ārpus LV. Pa to naudu darbinieks ēd un nodrošina sev higiēnas u.c. Preces.
25.02.2024 20:11 |
 
Reitings 17438
Reģ: 16.04.2023
Debilazet @ 25.02.2024 20:11

Aizstāvēt es viņu neaizstāvu, bet Didrai pēc likuma nemaz nav atļauts kompensēt ēšanu.
Pēc likuma ir jāizmaksā dienas nauda par katru dienu ārpus LV. Pa to naudu darbinieks ēd un nodrošina sev higiēnas u.c. Preces.

Ja vien darbinieces tur strādā oficiāli.
25.02.2024 20:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits