Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
barbieyyy @ 03.01.2024 20:47
Pretīgais Ņurix uzvilka sieva sitēju maiku lai izrādītu savu speķi. Fuj pasaules neglītākais gejs

Jā arī smējos speķainā geja sardele.
03.01.2024 20:54 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
Tirinājās pie spoguļa vannasistabā, tagad tirinās pie spoguļa sporta zālē. Nu kas tā par trenēšanos ar nepārtrauktu pozēšanu telefonam. Noliktu viņai blakus kādu nopietnu treneri - Annu Apsīti, Ralfu Upmani vai kādu citu, diez vai viņai vispār būtu spēks paņemt telefonu rokās pēc treniņa..
un tie pirms Ziemassvētkiem mazgātie mati.. nu fui.. Es nemazgāju matus katru dienu, nav vajadzības, bet es kopš Ziemassvētkiem stabili esmu reizes četras mazgājusi matus.
03.01.2024 21:20 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
MartaElza @ 03.01.2024 21:20
Tirinājās pie spoguļa vannasistabā, tagad tirinās pie spoguļa sporta zālē. Nu kas tā par trenēšanos ar nepārtrauktu pozēšanu telefonam. Noliktu viņai blakus kādu nopietnu treneri - Annu Apsīti, Ralfu Upmani vai kādu citu, diez vai viņai vispār būtu spēks paņemt telefonu rokās pēc treniņa..
un tie pirms Ziemassvētkiem mazgātie mati.. nu fui.. Es nemazgāju matus katru dienu, nav vajadzības, bet es kopš Ziemassvētkiem stabili esmu reizes četras mazgājusi matus.

Aiz ausīm sāk slikti smaržot jau pēc 2.dienas.
Nez kas didrai tur aiz ausīm darās..😅🤔🤢🤮
03.01.2024 21:31 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
MartaElza @ 03.01.2024 21:20
Tirinājās pie spoguļa vannasistabā, tagad tirinās pie spoguļa sporta zālē. Nu kas tā par trenēšanos ar nepārtrauktu pozēšanu telefonam. Noliktu viņai blakus kādu nopietnu treneri - Annu Apsīti, Ralfu Upmani vai kādu citu, diez vai viņai vispār būtu spēks paņemt telefonu rokās pēc treniņa..
un tie pirms Ziemassvētkiem mazgātie mati.. nu fui.. Es nemazgāju matus katru dienu, nav vajadzības, bet es kopš Ziemassvētkiem stabili esmu reizes četras mazgājusi matus.

Par tiem matiem es jau domāju kopš viņa bija Parīzē. Viņai galva neniez no tā lakas daudzuma? Drausmas! Cik ilgs laiks jau ir, kādas 2 nedēļas?
03.01.2024 21:44 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
The Princess @ 03.01.2024 21:44

Par tiem matiem es jau domāju kopš viņa bija Parīzē. Viņai galva neniez no tā lakas daudzuma? Drausmas! Cik ilgs laiks jau ir, kādas 2 nedēļas?
Par sviedriem matos no sportošanas nav ko uztraukties, jo viņa nesporto, bet tikai iefilmē kontentu.
Bet viss pārējais - ikdiena, putekļi, gulēšana, "močīšana", Parīze. Fuj. Kristīnei nepaliek nelabi Elīnai taisot matus?
03.01.2024 21:53 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
Roze sarkanā @ 03.01.2024 15:34
tā bija vislielākā antireklāma kāda vien var būt.Nesaprotu tās sievietes,kas grib pa lēto kautko ieķert.Elina parāda apavus, te tikai zoles netīras, jūs nopietni tam ticat? Ir līdzekļi ar kuriem zoles var notīrīt. Jūs esat pārliecinātas,ka tur nav citu defektu,ko jums nerāda? Preci taču nevar atgriezt,nopirki,pati vainīga.Kleita netīra, Elina saka, izmazgāsiet un viss, jūs par to esat pārliecināta,ka to var izmazgāt?Elina saka,jā,bikses būs, daudz bikšu. Ārprāts,kur un pa cik viņa iepērk to preci? Viņa tagad tirgo brāķus un vēl 100% grib nopelnīt uz fanītēm muļķitēm, tas nekas,ka fanītes pēc tam varēs izmest tās pa lēto iegādātas lupatas.Normāliem uzņēmumiem ir līgumi ar preču piegādātājiem,un ja gadās brāķis,tad preci var atgriezt un saņemt atpakaļ naudu,bet Elīnas gadījumā tas nestrādā,jo noteikti pērk vislielāko sūdu par viszemāko cenu, ar domu,kautkā jau iesmērēsim fanītēm,galvenais pārliecinoši pamuldēt.

Live neredzēju, bet tas, kad nevarēs atgriezt jau vien liecina par nodokļu apiešanu.
Viens ir tas, kad ir patiešām RAŽOŠANAS brāķi, kurus, ja ir pirkuma apliecinošs dokuments/pavadzīme, var aizsūtīt atpakļ/mainīt, bet šis nav stāsts par butiku. Otrs, brāķi, fotosesiju paraugi, ir ko var salabot, notīrīt un likt tirgošanā (zolītes notīrīt, ja atiris pa vīli, sašūt, poga notrūkusi - piešūt). Ir defekti, kurus tiešām salabot nevar ( redzamā vietā uzrauti diegi, adījumiem atiruši valdziņi, ar pīkstuli izdurts caurums), tad tos noraksta. Pati esmu strādājusi City Men&Women un brāķus, kas patiešām bija brāki, norakstīja, ko vareja salabot, nesām šuvejai un firma apmaksāja labošanu.
Un jā, ir bijusi kada diena, kad butika nav bijusas atlaides? KATRU dienu! Tiešām tik izmisuši un nevar savas lupatas pārdot?
03.01.2024 21:54 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
The Princess @ 03.01.2024 21:44

Par tiem matiem es jau domāju kopš viņa bija Parīzē. Viņai galva neniez no tā lakas daudzuma? Drausmas! Cik ilgs laiks jau ir, kādas 2 nedēļas?

Viņa tūlīt atkal laiž uz ārzemēm, novilks vēl dažas dienas līdz Kristīnītes jaunajai frizūrai un tad atkal -hopiņā- 20 dienas varēs nemazgāt! 🤢
Brrr.. man personīgi vienmēr gribās nomazgāties, ja jāvazājas pa pa lidostām, metro, lielveikaliem! Bet Elīnai vienalga, katru nakti murrr spilventiņā ar visu to netīrumu bagāžu! Weeeeeh! 🤢🤢🤢
03.01.2024 21:58 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
The Princess @ 03.01.2024 21:54

Live neredzēju, bet tas, kad nevarēs atgriezt jau vien liecina par nodokļu apiešanu.
Viens ir tas, kad ir patiešām RAŽOŠANAS brāķi, kurus, ja ir pirkuma apliecinošs dokuments/pavadzīme, var aizsūtīt atpakļ/mainīt, bet šis nav stāsts par butiku. Otrs, brāķi, fotosesiju paraugi, ir ko var salabot, notīrīt un likt tirgošanā (zolītes notīrīt, ja atiris pa vīli, sašūt, poga notrūkusi - piešūt). Ir defekti, kurus tiešām salabot nevar ( redzamā vietā uzrauti diegi, adījumiem atiruši valdziņi, ar pīkstuli izdurts caurums), tad tos noraksta. Pati esmu strādājusi City Men&Women un brāķus, kas patiešām bija brāki, norakstīja, ko vareja salabot, nesām šuvejai un firma apmaksāja labošanu.
Un jā, ir bijusi kada diena, kad butika nav bijusas atlaides? KATRU dienu! Tiešām tik izmisuši un nevar savas lupatas pārdot?

Es domāju, ka ilgi nav jāgaida, kad buķikam nāksies vai nu aizvērties pavisam, vai arī tiešām to Blaumanīti slēgt ciet. Sen jau viņiem tas nav rentabli. Jāpagaida pavasaris ar jauno Gada pārskatu, šaubos vai ar baigo peļņu dzīvo..
03.01.2024 22:39 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
Gudralapsa @ 03.01.2024 21:58

Viņa tūlīt atkal laiž uz ārzemēm, novilks vēl dažas dienas līdz Kristīnītes jaunajai frizūrai un tad atkal -hopiņā- 20 dienas varēs nemazgāt! ?
Brrr.. man personīgi vienmēr gribās nomazgāties, ja jāvazājas pa pa lidostām, metro, lielveikaliem! Bet Elīnai vienalga, katru nakti murrr spilventiņā ar visu to netīrumu bagāžu! Weeeeeh! ???

Viņa taču ir knauzere, lielā taupītāja, ietaupa arī uz šampūnu🤢
Pašai ir bijuši pieaudzētie mati. Max 3dienas staigāju nemazgātiem, liekās pretīgi un nekopts skats uzreiz. Bet Elīna ieber dibenpūderi, pieloko un - aiziet!
03.01.2024 22:39 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Interesanti cik bieži viņa maina gultas veļu. Es pat iedomāties nevarētu netīra nemazgatiem matiem gulties tīrā gultas veļā. Normāli cilvēks maina reizi nedēļā, bet ja Elīna matus nemazgā 2 nedēļas brrr un vēl pēc sportošanas. Tik tas tā maz ticams, ka viņa tiešām sporta zālē ko dara. Es ar tādu meikapu beigās izskatītos pēc ķēma, bet Elīna mierīgi aizsolo mājās un nākamajā dienā atgriežas tāda pati.
04.01.2024 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 821
Reģ: 11.04.2010
Tie nemazgātie mati viņai neniez? Vai arī ir ērti pakasīt ar garajiem nagiem un maukt tālāk. Plus tādas nostieptas astu frizūras nav sevišķi ērtas ilgtermiņā, varu vien iedomāties to diskomfortu no nostieptās galvas ādas un netīrības.
04.01.2024 00:23 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
āboliņš @ 03.01.2024 21:31

Aiz ausīm sāk slikti smaržot jau pēc 2.dienas.
Nez kas didrai tur aiz ausīm darās..????

Gan jau tos savus burkāniņus sāk aiz ausīm audzēt, lai uz augļu servisa #pati var ietaupīt 😂
04.01.2024 00:57 |
 
Reitings 2
Reģ: 03.01.2024
krmmm @ 04.01.2024 00:23
Tie nemazgātie mati viņai neniez? Vai arī ir ērti pakasīt ar garajiem nagiem un maukt tālāk. Plus tādas nostieptas astu frizūras nav sevišķi ērtas ilgtermiņā, varu vien iedomāties to diskomfortu no nostieptās galvas ādas un netīrības.

Lasot par viņas matiem reāli pašai sāk niezēt svaigi mazgāti mati 😁
04.01.2024 07:16 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
krmmm @ 04.01.2024 00:23
Tie nemazgātie mati viņai neniez? Vai arī ir ērti pakasīt ar garajiem nagiem un maukt tālāk. Plus tādas nostieptas astu frizūras nav sevišķi ērtas ilgtermiņā, varu vien iedomāties to diskomfortu no nostieptās galvas ādas un netīrības.

Tie augstajās astēs sasietie mati nemaz nav labi matu veselībai. Amerikāņu dziedādājai JoJo Siwa bērnības signature frizūra bija augstu sasieti, pieglausti mati - līdz vienā brīdī mati bija tiktāl sabojāti, ka nācās nogriezt zēngalviņu.
Elīna vienmēr, kad ir Mellā, saka, ka meistare saka, ka viņas pašas mati ir labā stāvoklī, bet nekas baigi skaists tur nav, tādas penckas vien ir. Un pa šiem gadiem, kopš liek plāksnes, jau nu varēja pati izaudzēt, ja pašai pietiktu prāta rūpēties par saviem matiem.
P.s. Skaisti mati ir Sendijai Oficierei, viņai tiešām ir ar ko lepoties.
04.01.2024 07:43 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Tā telegram bilde ar jauno frizūru,akd nu tik pretīga,tā seja veca ,sažuvusi g]iemēžnīca!!!
Elīna,tu esi tik fucking reti pretīga vecene,old women!!!
Tie mati ,tīrākā čupakābra.
04.01.2024 10:29 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Wow, dižais un profesionālais kontenta veidotājs Nauris jānovērtē par to, ka bērnus ar dusmīgo onkuli biedē savos video. Tie pulveri laikam galīgi smadzenes putrā sadzinuši ...
04.01.2024 12:33 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Pupuķis @ 04.01.2024 12:33
Wow, dižais un profesionālais kontenta veidotājs Nauris jānovērtē par to, ka bērnus ar dusmīgo onkuli biedē savos video. Tie pulveri laikam galīgi smadzenes putrā sadzinuši ...

Viņš uz visām savām taukvielām ko apēd ikdienā sācis dzert masas palielināšanas pulveri.😀😅😄🤣
Viņš izkatīsies pēc gaiļa,ar uzpūstu augšdaļu un mazām sīkām netrennētām vārgām kājām😀😅.
Žel mazā berna,kad aug kopā ar tādiem pāķiem un lohiem vecākiem.
04.01.2024 12:44 |
 
Reitings 150
Reģ: 12.12.2023
Vai jums nevienai nešķiet aizdomīgi, ka Didrai jau 16h nav neviens jauns storijs? Visa viņas dzīve ir tikai IG, par katru soli atskaitās, bet tagad klusums. Pilnīgi jāsāk uztraukties, kas ar multimākslinieci noticis 😁
04.01.2024 12:55 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
DoxyPenelope @ 04.01.2024 12:55
Vai jums nevienai nešķiet aizdomīgi, ka Didrai jau 16h nav neviens jauns storijs? Visa viņas dzīve ir tikai IG, par katru soli atskaitās, bet tagad klusums. Pilnīgi jāsāk uztraukties, kas ar multimākslinieci noticis ?
TG no rīta ielika savu krievenes pretīgo frizūru. Viss ok. Močī jau no pIeCiEm rĪtĀ. Uztaisīja frizūru, lai atkal mēnesi var nomazgāt.
04.01.2024 12:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Idiots,nu kā tā var izrīkoties ar savu bērnu!!!!Lai uzfilmētu ko???? Un galvenais, kāds mērķis bija Naurim uzfilmēt šo stulbo video???Bērns nav suns!!!Izrādās, didriķiem ir bērnu krēsliņš, bet ēd bērns vai nu gultā,vai uz grīdas.Ak dievs, kā mazajam nav paveicies ar vecākiem!!!Bezsmadzeņu idioti,gan jau vēl kādu stulbību izdomās, Nauri, neiesaisti bērnu savos idiotismos,ej,labāk didrai uzgāz spaini ar ūdeni,lai viņai nāktos vienreiz to galvu izmazgāt,un tici man,tāds video pat ļoti visiem patiktu
04.01.2024 13:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits