Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
EV @ 14.11.2023 21:37
Kā jums šķiet! Rīt čīkstēs, kad visas maliņas sāp? ?
tu domā tāpat kā ļenkaholiķei kivičienei, kurai mūždien gripa nākamajā dienā pēc Mežezera? 😀
14.11.2023 22:56 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
Devindesmitseptini @ 14.11.2023 22:43
Viņa tagad fashion week salīdzina ar savu pasākumu? Fashion week ir sūū, jo no tā neko nav spējusi paņemt sev. Nu protams Didra, jo tu neko no modes nejēdz! Sakonklektēt kopā vienas krāsas turku lupatas nav māksla.
Otrkārt, kuras ir tās duras, kas slavē Elīnas pasākumu, ka bija daudz iedvesmas utt.? Vai viņas nezina, ka var ieiet jebkurā soc platformā, meklētājā ierakstīt “motivation” un voula, didras pasākums par velti!
Es saprotu, noteikti ir forši iziet no mājas, ēdieni, dzērieni, bērniem stūrītis, kopumā neteiktu, ka slikti- tiešām par daudz ko Didra&co bija parūpējušies. Bet tas koncepts! Vai tā bija biznesa lekcija sudraba dresskodā ar bērnu baru fonā? Vai kaut kāds iedvesmas vakars? Interesanti būtu noklausīties to viņas runu, vai viņa pati atbildēja uz savu “kas jādara, nevis par kādu jākļūst” vai kā tur bija tas dīvainais nosaukums. Sviestaini. Vēl kaut ko haotiskāku jāpameklē.

Precīzi, uz pasākumiem kur kāds atver restorānu veikalu iet atbalstīt un novērtēt cita darbu viņai neder, tikai tie pasākumi kur viņa ir uzmanības centrā un var patīksmināties pa sevi. Nožēlojami tiešām. Ja vēl taisītu iedvesmas pasākumus kur visi dalās ar idejām runā bet ne didra doma ka ar savu vienu bodi ir lielāka biznesmene Latvijā un visi pārejie citējot pašu - sūdi.
14.11.2023 22:56 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Devindesmitseptini @ 14.11.2023 16:58
Simona Raize(Dimanta) nu visu dienu storijos atrunājas par pasākumu. Jau sāk kaitināt. Uzvilkusies vairāk nekā tie, kurus sauc par uzvilktiem.
Šodien viņa parādīja sevi kā vāju speciālistu bez jebkādas domāšanas.
Viņa stāsta par melu skalu, par to, ka cilvēki mēģina sevi parādīt kā labākus, attiecinot to uz tiem, kas viņai raksta negācijas, bet viņa neredz un nesaprot, ka tas, par ko viņa runā, ir tieši par Elīnu.
Simona storijos saka, ka pieslēdza savu kritisko domāšanu un neies meklēt dzeltenā presē informāciju par Elīnu. Bet viņa nesaprot, ka svarīga kritiskās domāšanas daļa ir arī kaut ko pārbaudīt un analizēt?
Simonai vajadzētu padomāt pašai par sevi, par to, ka šie attaisnojošie storiji parāda viņu pašu kā psiholoģi, kā nepašpārliecinātu, vāju un naivu cilvēku bez spriestspējas.
14.11.2023 23:17 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
Ņuris, kamēr ar sīko VenCpilī, Elīna sajaukusi pudeles 😀 slava bezalkoholiskajam Mežezeram 😀
14.11.2023 23:21 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
KatyB @ 14.11.2023 22:56

Precīzi, uz pasākumiem kur kāds atver restorānu veikalu iet atbalstīt un novērtēt cita darbu viņai neder, tikai tie pasākumi kur viņa ir uzmanības centrā un var patīksmināties pa sevi. Nožēlojami tiešām. Ja vēl taisītu iedvesmas pasākumus kur visi dalās ar idejām runā bet ne didra doma ka ar savu vienu bodi ir lielāka biznesmene Latvijā un visi pārejie citējot pašu - sūdi.

Viņai liekās, kad viņa ir very spešl person, kad viņu aicinās tikai tāpēc, lai noreklamē pasākumu.
Nu neesi, Elīnīt tu īpaša, neesi, jo no modes neko nesaproti. Jai 5 gadus tirgo savus kārdiganus un oversize džemperus un dzīvo savā Tauriņa burbulī. Aizej kadreiz uz fashion weeku, ne jau tāpēc , lai NOREKLAMĒTU, bet lai IZGLĪTOTOS modes pasaulē un saprastu, kas ir MODE. Mode NAV tirināšanās apenēs un riekstiņlegingos (kā vispār tik tizlu nosaukumu var izdomāt).
Tāpēc jau tevi neaicina, jo neesi tālredzoša, tālāk par savu Blaumaniti un turku tirgu neredzi... un tagat esi apvainojusies, jo neviens neaicina... nu nepardzīvo, neviens arī neaicinas, jo neesi nekāda sabiedrības dāma, jo par at savu izglītības līmeni neproti uzrakstit vardu ginEkalogs...
14.11.2023 23:35 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
KatyB @ 14.11.2023 22:25
Bac nu tā didra ir visstulbākais cilvēks kādu internets piedzīvojis. Tagad apvainojusies ka neviens nekur viņu neaicina noliek visus citus pasākumus. Redz viņas ir bijis tik vērtīgs bet tashion week mēsls. Viņa vispār zin ka uz fashion week neiet tikai bildēties, ka tas ir pasākumus kur jaunie talanti ka arī vadošie Latvijas zīmoli parāda savu jauno kolekciju, itkā pati darbojas modes lauciņā bet izkatas ka tai smadzenītei grūti saprast. Idiote goda vārds, tas viņas pasākums ir tupa muldēšana un paštīksmināšanās.
Samierinies didra ka neviens Tavu ģīmi normālos pasākumos negrib redzēt un nolaidies no saviem iedomātajiem augstumiem.
Parasti šādos pasākumos, kur uzstājas influenceri, vai tā ir grāmatas prezentācija, kolekcijas atklāšana vai Elīnas gadījumā it kā biznesa lekcija, ir pa pilnam citu influenceru, bet šeit nebija neviena atpazīstama seja.
14.11.2023 23:36 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 14.11.2023 22:28
Tad šitādi pasākumi būs 2 reizes gadā? Ko tur katru reizi stāstīs? Katru reizi jaunus stāstus gudros? Jo šitos pašus jau nu diez vai vairāk par vēl 300 cilvēkiem nāks klausīties? Katru reizi jau pat radus un draugus neizdosies atvilkt ?
Un salīdzināt savu Instagram storiju atstāstījumu ar, piemēram, Riga Fashion Week pasākumiem vai kaut kāda veikala/restorāna atvēršanu vai produktu prezentāciju? Nu tā kā, Elīna, tur vispār filtrē, kas veļas no tavas mutes ārā?
Viņa pastāstīja pasākumā kā un par kādu naudu nopirka dzīvokļus Dubaijā? :D
14.11.2023 23:38 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
izglītības līmeni neproti uzrakstit vardu ginEkalogs..
.
Ginekologs!
14.11.2023 23:43 |
 
Reitings 19566
Reģ: 21.10.2022
Dita.D teksts @ 14.11.2023 21:12
Cer uz bezmaksas sadarbību mākslīgajai apaugļošanai vai citām bezmaksas manipulācijām
14.11.2023 23:45 |
 
Reitings 558
Reģ: 18.03.2023
CallMeAnnika @ 14.11.2023 23:17
Šodien viņa parādīja sevi kā vāju speciālistu bez jebkādas domāšanas.
Viņa stāsta par melu skalu, par to, ka cilvēki mēģina sevi parādīt kā labākus, attiecinot to uz tiem, kas viņai raksta negācijas, bet viņa neredz un nesaprot, ka tas, par ko viņa runā, ir tieši par Elīnu.
Simona storijos saka, ka pieslēdza savu kritisko domāšanu un neies meklēt dzeltenā presē informāciju par Elīnu. Bet viņa nesaprot, ka svarīga kritiskās domāšanas daļa ir arī kaut ko pārbaudīt un analizēt?
Simonai vajadzētu padomāt pašai par sevi, par to, ka šie attaisnojošie storiji parāda viņu pašu kā psiholoģi, kā nepašpārliecinātu, vāju un naivu cilvēku bez spriestspējas.

Precīzi teikts. Varbūt par bērnu psiholoģiju viņa kaut ko patiešām jēdz, jo ir iekalusi galvā no grāmatas, bet kopumā cilvēks.. esmu vīlusies. Viņa pat uztaisīja aptauju IG, vai ir radusies doma viņai atsekot pēc tam, kad viņa parādījusi, uz kādu pasākumu bijusi. Es nospiedu ‘jā’. Tagad jāgaida, kad izmetīs/bloķēs mani. 😀 augstākā līmeņa pSiHoloĢe
15.11.2023 00:00 |
 
Reitings 9419
Reģ: 19.09.2023
Naomi* @ 14.11.2023 13:55

Vins “stradā ar rokām” mēs nevarējām tikt pie bērniņa un dārgas privātklīnikas neredzēja, ka man iekaisums olnicai, Kociņš uzreiz pamanīja, izrakstīja antibiotikas. Pati pārbaude sāp šausmīgi, šausmīgi, ŠAUSMĪGI, jo vins fiziski ar pirkstiem novelk dzemdi lejā, lai ar abām rokām- (viena roka no ārpuses, otra no iekšpuses), var izčamdit, pēc tam olnīcas, olvadus, sajūta tāda, ka vins iekšējos orgānus rauj ara… principā, tieši to vins arī dara. ? Man pateica skarbi- tāda nedzīvā klēpī dzīvība nevar izveidoties, katram orgānam esot sava kustība, kā viņam jākustas, man viss esot sastindzis/nedzīvs, ari mākslīgā apaugļošana būtu zemē nomesta nauda. Biju divreiz, jo pēc antibiotiku kursa bija jābrauc atrādīties, nākoša reize sāpēja vēl sausmigak, jo es aizmirsu iedzert pretsāpju zāles(tās iesaka dzer, lai tik ļoti nesap, likas, ka nepalīdz, bet reizē, kad aizmirsu iedzer, sapratu, ka līdzēja gan ?). Pēc otrās vizītes pateica, “klēpis kustas pareizi” un, ka neredz nevienu iemeslu, lai es nepaliktu stāvokli dabiski- dārgie privātklīnikas ārsti ieteica, kā vienīgo variantu, maksigo apaugļošanu, jo olvadi ciet- Kociņš viņus dabūja vaļā!!! Un es pilnīgi dabiski tiku pie bērniņa.

Izklausās, ka čalis taisa sev nākotnes apmeklējumu ar diagnozi "dz.orgānu noslīdējumi".
15.11.2023 00:05 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Devindesmitseptini @ 15.11.2023 00:00

Precīzi teikts. Varbūt par bērnu psiholoģiju viņa kaut ko patiešām jēdz, jo ir iekalusi galvā no grāmatas, bet kopumā cilvēks.. esmu vīlusies. Viņa pat uztaisīja aptauju IG, vai ir radusies doma viņai atsekot pēc tam, kad viņa parādījusi, uz kādu pasākumu bijusi. Es nospiedu ‘jā’. Tagad jāgaida, kad izmetīs/bloķēs mani. ? augstākā līmeņa pSiHoloĢe

Es vispār nesaprotu, ko var čīkstēt par to atsekošanu, neviens viņai nav neko parādā. Tas ir Instagram, cilvēki var piesekot un atsekot kam un kad grib. Diezgan nožēlojam tā taisnošanās storijos. 🙄
15.11.2023 06:25 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
Kad didi saka, ka katrs noteikti kaut ko vērtīgu paņēma no viņas pasākuma sev līdz, man uzreiz prātā nāk, ka kāds sev somā iebāza kādu saldo kūciņu 🤣 nuuu, nevis kādu dziļo didī pērli 🤣
15.11.2023 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 29.03.2010
Kautkā neticu, ka ārsts šai ir ieteicis kačāt sevi zālē.🤦‍♀️🤦‍♀️
Viņa taču ir slimīgi tieva. Saprastu, ja būtu ieteikts ēst. ĒST NORMĀLI UN SILTU ĒDIENU.
15.11.2023 08:07 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
Laavii @ 15.11.2023 08:06
Kad didi saka, ka katrs noteikti kaut ko vērtīgu paņēma no viņas pasākuma sev līdz, man uzreiz prātā nāk, ka kāds sev somā iebāza kādu saldo kūciņu ? nuuu, nevis kādu dziļo didī pērli ?

Ko tieši viņa tur kačās? Kaulus un ādu? No burkāniem un kafijas nez vai kads muskulis uzaugs.
15.11.2023 08:44 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Ambulance @ 14.11.2023 23:45
Dita.D teksts @ 14.11.2023 21:12
Cer uz bezmaksas sadarbību mākslīgajai apaugļošanai vai citām bezmaksas manipulācijām

pasarg dies! Viņa būtu antireklāma.
15.11.2023 08:59 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Kada jau ir iečekojusi jauno veikalu? Golden dress? Internetveikals arī ir.mazliet atgadina kautko
15.11.2023 09:03 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.03.2023
Paklausījos Didras stāstu, kur dzirdēju 2 sevi savstarpēji izslēdzošas lietas. Viņa nesaprot, kāpēc viņu neaicina, bet viņa negrib tikt aicināta, jo ko viņa varot sev paņemt, izņemot, būt reklāma. Hello, Zeme atveries? Cik tu vari būt akla!
1) Viņa ir reklāmas baneris. Pati sevi par tādu pataisīja. Ja var to apēst, tad viņai tas der. Ja viņa nevar to iebāzt makā, vai zina, ka tas ir labāks par BF, tad nafig. Pagājšgad laizīja pēcpusi Illy. Šogad, kafijas bankai. Tad augļu servisam. Ja viņai dod bez maksas, viņa ir sajūsmā.
2) uz Fashionweek aicina personas, kas nav ar sliktu slavu. Tie ir industrijas cilvēki, kuri strādā vaiga sviedros, lai būtu, kur ir. Butterfly nav saistības ar modi. Amorallei varētu kājas bučot. Viņas sliktā slava ir viņas bedre.
3) Viņa ir no sevis sadomājusies Latvijas mēroga zvaigzni. Man kauns viņas vietā.
15.11.2023 10:25 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Viņu nesauc nekur uz normāliem un LIELIEM pasākumiem,jo cilvēki sāks protestēt un neiet uz pasākumiem tikai tāpēc ka tur atradīsies tāda miskaste kā Elīna Didrihsone!!
kurš tādu prastu veceni kaut kur aicināt gribētu,neprot izteikties,neprot runāt,nesaprot kad var vilkt ārā ssvu telefonu un kad nē,ķērc kā kaija pie jūras kad maizi samet!!
Nafig cilvēkiem vajadzētu redzēt un aicināt šo neaptēsto atkritumu.
Elīna arī ir kauns sava vīra uzvārdam!!
15.11.2023 10:46 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
krixis3 @ 14.11.2023 14:23
Es palasīju tīri interesanti pēc kā strādā tas Kociņš. Metodes neapriedīšu, man tas nav aktuāli, bet.... Viņa saka, ka ēšana nav pie vainas. Tā kā viņš iekustina un izmasē sievietes klēpi, tad tā jau arī varētu būt Elīnas vaina. Kā var būt,, dzīvs,, klēpis, ja viņiem nav seksa un viņai respektīvi nav orgasma. Viņa visa ir saspringta, jo jātēlo perfekta IG močītājas un sievas un mātes loma. Pirmo reizi paveicās. Bet tagad viņa ir vēl lielākā stresā, jo atkal kg, jau Dzeisons ir un jāauklē, pati nemaz negrib bērnu, un ja nu dēls atkal. Kas tur var sanākt?
Es tikai brīnos, ka neparādīja IG visu. Pēc iepriekšējām manipulācijām bimbaja pa visu IG un bija cietēja Nr 1. Un tagad nekā?
ig gan jau neparādīja, jo dakteris nafig pasūtīja
15.11.2023 10:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits