Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
Butterfly modele 😂 vai tiešām tik grūti piemeklēt atbilstošu tonālā krēma toni? Vai aiziet nosauļoties,ja gribas izskatīties brūnai?
https://failiem.lv/f/2kkn2kn4s8
14.11.2023 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 1528
Reģ: 17.01.2013
Zinot Kociņu, nu neticu, ka viņš arī kādu stingrāku vārdu nepateica. Vēl jo vairāk, ja Didra bija viena aizbraukusi (vīru klātbūtnē esot laipnāks). Man te vairākas paziņas, kas pie viņa bijušas, teikušas, ka bez asarām acīs no viņa kabineta neiznākt.

Šis ir ļoti pārspīlēti- pati neesi bijusi, bet viedoklis ir!
Es pie šī ārsta esmu bijusi divreiz, dažus mēnešu atpakaļ, neko tādu viņš man nepateica- jā, ļoti tiešs, bet neko aizvainojošu vai raudāšanas vērtu nedzirdeju.
Pārbaudes ārkārtīgi sāpīgas, lai saprastu par tiešumu- man tik ļoti sāpēja, ka kliedzu, viņš pajautāja :”Jūs gultā arī tik skaļa esat?” Es sasmējos, par tādu jautājumu, varbūt jutīgāka dāma par tādu jautājumu raudātu… tomēr tas neizklausās reāli 😁 Man patīk viņa tiešie jautājumi, neesmu no jutīgajam.
14.11.2023 12:46 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Candycane @ 14.11.2023 12:03
Butterfly modele ? vai tiešām tik grūti piemeklēt atbilstošu tonālā krēma toni? Vai aiziet nosauļoties,ja gribas izskatīties brūnai?
https://failiem.lv/f/2kkn2kn4s8
Šī ir tā Sintija, kura mēģina līdzināties Elīnai. Tagad mēģina būt tikpat pleķaina un krāsoties kā Elīna?
14.11.2023 12:59 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Meitenes, sarosās! Drīz Didras slavēšanas pasākums būs nopērkams video formātā!! Un tad visas varēsim būt bombīgas močītājas!
14.11.2023 13:15 |
 
Reitings 298
Reģ: 15.09.2015
Naomi* @ 14.11.2023 12:46

Šis ir ļoti pārspīlēti- pati neesi bijusi, bet viedoklis ir!
Es pie šī ārsta esmu bijusi divreiz, dažus mēnešu atpakaļ, neko tādu viņš man nepateica- jā, ļoti tiešs, bet neko aizvainojošu vai raudāšanas vērtu nedzirdeju.
Pārbaudes ārkārtīgi sāpīgas, lai saprastu par tiešumu- man tik ļoti sāpēja, ka kliedzu, viņš pajautāja :”Jūs gultā arī tik skaļa esat?” Es sasmējos, par tādu jautājumu, varbūt jutīgāka dāma par tādu jautājumu raudātu… tomēr tas neizklausās reāli ? Man patīk viņa tiešie jautājumi, neesmu no jutīgajam.

Var pastastit ko vins dara? Kapec sapeja? Var ari privati, viena pazistama meitene ari bija paris gadus atpakal. Un tika pie bernina.
14.11.2023 13:16 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
SmiekliNāk @ 14.11.2023 06:23
Es varētu arī piekrist Kociņam par Didras diagnozi. To sauc par policistozi jeb policistiskām olnīcām. Tas ir tad, kad hipofīze nedod olšūnām signālu, ka ir laiks apaugļoties. Man pašai tā bija sen atpakaļ, bet citu faktoru iespaidā, stress bija viens no tiem. Kgan man mēnešreizes bija.
Bet es domāju, ka viņai šī policistoze ir tāpēc, ka pati sev ir ieskaidrojusi, ka negrib bērnu. Un hipofīze ir noslēgusi šo opciju. Nu un plus svara nepietiekamība, no kuras organisms jau ir stresā katru dienu, uz tādas kā survival mode visu laiku.

https://www.la.lv/izjaukts-hormonu-lidzsvars
Ja E ir PCOS, tad to izārstēt nevar. Pirm gr viņai "paveicās", un ja viņai ir PCOS tad ir ĻOTI "jāķer" ovulācija, jo PCOS ir raksturīgi daudz folikuli, bet ne katrā ciklā ir dominantais folikuls, kurš ir gatavs apaugļoties. Cikla var but ovulacija un var nebut. Ir retas, loti retas vai nav vispar MR.
Es ar so bubuli un gr neiestāšanos cinijos 6 gadus. Gaju pie reproduktologa, kā rezultatā medicīniskā apaugļošana un sobrīd man ir fantastisks dēls. Jā, ir jāmaina domāšana dzivesveids, bet ar PCOS ir jasadzivo visu mūžu. Jā, var uzķert gr, bet tā ir tāda laimes spēle...
14.11.2023 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 990
Reģ: 21.10.2009
Naomi* @ 14.11.2023 12:46

Šis ir ļoti pārspīlēti- pati neesi bijusi, bet viedoklis ir!
Es pie šī ārsta esmu bijusi divreiz, dažus mēnešu atpakaļ, neko tādu viņš man nepateica- jā, ļoti tiešs, bet neko aizvainojošu vai raudāšanas vērtu nedzirdeju.
Pārbaudes ārkārtīgi sāpīgas, lai saprastu par tiešumu- man tik ļoti sāpēja, ka kliedzu, viņš pajautāja :”Jūs gultā arī tik skaļa esat?” Es sasmējos, par tādu jautājumu, varbūt jutīgāka dāma par tādu jautājumu raudātu… tomēr tas neizklausās reāli ? Man patīk viņa tiešie jautājumi, neesmu no jutīgajam.

Wtf.. man vienalga no malas izklausās pēc loti jocīga ārsta un procedūrām.. reāli sēž un “procedūrē” visas jaunās, smukās sievietes reproduktīvajā vecumā.
14.11.2023 13:22 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Persiks89 @ 14.11.2023 01:56
Pret Didru domajams dr izturejas labak ka pret parastajam sievietem “mirstigajam”, jo didra tomer pasmaju slaveniba… ta ka nav garantets, ka vinai kaut ko skarbu teicai vai veica izslaveto starpenes masazu jeb pazemosanas ritualu.

Uztaisi aptauju starp sev pazīstamajiem vīriešiem-cik daudzi zinās kas ie Dirdrihsone.
Man viens paziņa vienīgais kā “sausauca” kopā, ka ir dzirdējis tādu, jo ir jakas Didriksons, ka šī tās tirgojot??
🤣🤣🤣
14.11.2023 13:27 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
Candycane @ 14.11.2023 12:03
Butterfly modele ? vai tiešām tik grūti piemeklēt atbilstošu tonālā krēma toni? Vai aiziet nosauļoties,ja gribas izskatīties brūnai?
https://failiem.lv/f/2kkn2kn4s8

tā nav tā pati, kas kopē Elīnu? nesen kāda jau par viņu stāstīja
14.11.2023 13:39 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
elkonis @ 14.11.2023 13:39

tā nav tā pati, kas kopē Elīnu? nesen kāda jau par viņu stāstīja

sorry, pāris komentārus augstāk jau pateica, ka tā ir tā 🫣
14.11.2023 13:41 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
dr.Kociņa seja jau vien mani attur
14.11.2023 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 1528
Reģ: 17.01.2013
Var pastastit ko vins dara? Kapec sapeja? Var ari privati, viena pazistama meitene ari bija paris gadus atpakal. Un tika pie bernina.

Vins “stradā ar rokām” mēs nevarējām tikt pie bērniņa un dārgas privātklīnikas neredzēja, ka man iekaisums olnicai, Kociņš uzreiz pamanīja, izrakstīja antibiotikas. Pati pārbaude sāp šausmīgi, šausmīgi, ŠAUSMĪGI, jo vins fiziski ar pirkstiem novelk dzemdi lejā, lai ar abām rokām- (viena roka no ārpuses, otra no iekšpuses), var izčamdit, pēc tam olnīcas, olvadus, sajūta tāda, ka vins iekšējos orgānus rauj ara… principā, tieši to vins arī dara. 😁 Man pateica skarbi- tāda nedzīvā klēpī dzīvība nevar izveidoties, katram orgānam esot sava kustība, kā viņam jākustas, man viss esot sastindzis/nedzīvs, ari mākslīgā apaugļošana būtu zemē nomesta nauda. Biju divreiz, jo pēc antibiotiku kursa bija jābrauc atrādīties, nākoša reize sāpēja vēl sausmigak, jo es aizmirsu iedzert pretsāpju zāles(tās iesaka dzer, lai tik ļoti nesap, likas, ka nepalīdz, bet reizē, kad aizmirsu iedzer, sapratu, ka līdzēja gan 😁). Pēc otrās vizītes pateica, “klēpis kustas pareizi” un, ka neredz nevienu iemeslu, lai es nepaliktu stāvokli dabiski- dārgie privātklīnikas ārsti ieteica, kā vienīgo variantu, maksigo apaugļošanu, jo olvadi ciet- Kociņš viņus dabūja vaļā!!! Un es pilnīgi dabiski tiku pie bērniņa.
14.11.2023 13:55 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
Naomi* @ 14.11.2023 13:55

Vins “stradā ar rokām” mēs nevarējām tikt pie bērniņa un dārgas privātklīnikas neredzēja, ka man iekaisums olnicai, Kociņš uzreiz pamanīja, izrakstīja antibiotikas. Pati pārbaude sāp šausmīgi, šausmīgi, ŠAUSMĪGI, jo vins fiziski ar pirkstiem novelk dzemdi lejā, lai ar abām rokām- (viena roka no ārpuses, otra no iekšpuses), var izčamdit, pēc tam olnīcas, olvadus, sajūta tāda, ka vins iekšējos orgānus rauj ara… principā, tieši to vins arī dara. ? Man pateica skarbi- tāda nedzīvā klēpī dzīvība nevar izveidoties, katram orgānam esot sava kustība, kā viņam jākustas, man viss esot sastindzis/nedzīvs, ari mākslīgā apaugļošana būtu zemē nomesta nauda. Biju divreiz, jo pēc antibiotiku kursa bija jābrauc atrādīties, nākoša reize sāpēja vēl sausmigak, jo es aizmirsu iedzert pretsāpju zāles(tās iesaka dzer, lai tik ļoti nesap, likas, ka nepalīdz, bet reizē, kad aizmirsu iedzer, sapratu, ka līdzēja gan ?). Pēc otrās vizītes pateica, “klēpis kustas pareizi” un, ka neredz nevienu iemeslu, lai es nepaliktu stāvokli dabiski- dārgie privātklīnikas ārsti ieteica, kā vienīgo variantu, maksigo apaugļošanu, jo olvadi ciet- Kociņš viņus dabūja vaļā!!! Un es pilnīgi dabiski tiku pie bērniņa.

Kas der vienam, neder visiem.
Aizstavēšu "dargās" privātklīnikas, jo musdienu medicina, analizes un manipulacijas neļauj pazemot sievieti, ne fiziski, ne morāli.
Esmu izmetusi bargu naudu, lai man sobrīd būtu fantastisks berniņš un ne centa nenozēloju, jo biju pie fantastiskas dakteres, kura bija tieša (nevis skarba) un cilveciga. Es neļautu virietim sevi pazemot.
14.11.2023 14:10 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Ginikalogs. Faking GINIKALOGS! 🤦‍♀️
14.11.2023 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 1528
Reģ: 17.01.2013
Kas der vienam, neder visiem.
Aizstavēšu "dargās" privātklīnikas, jo musdienu medicina, analizes un manipulacijas neļauj pazemot sievieti, ne fiziski, ne morāli.
Esmu izmetusi bargu naudu, lai man sobrīd būtu fantastisks berniņš un ne centa nenozēloju, jo biju pie fantastiskas dakteres, kura bija tieša (nevis skarba) un cilveciga. Es neļautu virietim sevi pazemot.

Es nenolieku nevienu klīniku, ja man būtu derējusi tā dārgā klīnika, es ietu, bet mēs gājām, taisījām analīzes un bez rezultāta- IVF un viss, bet es negribēju tā vienkārši padoties. Kociņš nepazemo, vins saka kā ir- arī bez aplinkiem, viņš pasaka, kāds Tev ir sekss ar vīru, tieši pēc tā, cik apasiņota ir iekšējie orgāni, bet arī tas notiek bez pazemojumiem, vienkārši fakta konstatācija. Man tikai labākās atsauksmes par šo ārstu.
14.11.2023 14:18 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Naomi* @ 14.11.2023 13:55

Vins “stradā ar rokām” mēs nevarējām tikt pie bērniņa un dārgas privātklīnikas neredzēja, ka man iekaisums olnicai, Kociņš uzreiz pamanīja, izrakstīja antibiotikas. Pati pārbaude sāp šausmīgi, šausmīgi, ŠAUSMĪGI, jo vins fiziski ar pirkstiem novelk dzemdi lejā, lai ar abām rokām- (viena roka no ārpuses, otra no iekšpuses), var izčamdit, pēc tam olnīcas, olvadus, sajūta tāda, ka vins iekšējos orgānus rauj ara… principā, tieši to vins arī dara. ? Man pateica skarbi- tāda nedzīvā klēpī dzīvība nevar izveidoties, katram orgānam esot sava kustība, kā viņam jākustas, man viss esot sastindzis/nedzīvs, ari mākslīgā apaugļošana būtu zemē nomesta nauda. Biju divreiz, jo pēc antibiotiku kursa bija jābrauc atrādīties, nākoša reize sāpēja vēl sausmigak, jo es aizmirsu iedzert pretsāpju zāles(tās iesaka dzer, lai tik ļoti nesap, likas, ka nepalīdz, bet reizē, kad aizmirsu iedzer, sapratu, ka līdzēja gan ?). Pēc otrās vizītes pateica, “klēpis kustas pareizi” un, ka neredz nevienu iemeslu, lai es nepaliktu stāvokli dabiski- dārgie privātklīnikas ārsti ieteica, kā vienīgo variantu, maksigo apaugļošanu, jo olvadi ciet- Kociņš viņus dabūja vaļā!!! Un es pilnīgi dabiski tiku pie bērniņa.

Es atvainojos, bet tas ir pizģets. 😵‍💫😳
“Ar rokām novelk dzemdi lejā” drausmas.
Neee, es lasu un man jau krapji vēderā.
Labi, ka tev viss labi un tiki pie bēbja, bet es pilnīgi piekrītu tiem ārstiem, ka tā var iedzīvoties daaaudz loelākās nepatikšanās un problēmās kā “tikai” neauglība
14.11.2023 14:20 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Viņai kāds no ārstiem pateica, ka ir policistiskas olnīcas? Kur vispār radās tas, ka Elīnai tādas ir?
14.11.2023 14:22 |
 
Reitings 2806
Reģ: 05.12.2021
Es palasīju tīri interesanti pēc kā strādā tas Kociņš. Metodes neapriedīšu, man tas nav aktuāli, bet.... Viņa saka, ka ēšana nav pie vainas. Tā kā viņš iekustina un izmasē sievietes klēpi, tad tā jau arī varētu būt Elīnas vaina. Kā var būt,, dzīvs,, klēpis, ja viņiem nav seksa un viņai respektīvi nav orgasma. Viņa visa ir saspringta, jo jātēlo perfekta IG močītājas un sievas un mātes loma. Pirmo reizi paveicās. Bet tagad viņa ir vēl lielākā stresā, jo atkal kg, jau Dzeisons ir un jāauklē, pati nemaz negrib bērnu, un ja nu dēls atkal. Kas tur var sanākt?
Es tikai brīnos, ka neparādīja IG visu. Pēc iepriekšējām manipulācijām bimbaja pa visu IG un bija cietēja Nr 1. Un tagad nekā?
14.11.2023 14:23 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
krixis3 @ 14.11.2023 14:23
Es palasīju tīri interesanti pēc kā strādā tas Kociņš. Metodes neapriedīšu, man tas nav aktuāli, bet.... Viņa saka, ka ēšana nav pie vainas. Tā kā viņš iekustina un izmasē sievietes klēpi, tad tā jau arī varētu būt Elīnas vaina. Kā var būt,, dzīvs,, klēpis, ja viņiem nav seksa un viņai respektīvi nav orgasma. Viņa visa ir saspringta, jo jātēlo perfekta IG močītājas un sievas un mātes loma. Pirmo reizi paveicās. Bet tagad viņa ir vēl lielākā stresā, jo atkal kg, jau Dzeisons ir un jāauklē, pati nemaz negrib bērnu, un ja nu dēls atkal. Kas tur var sanākt?
Es tikai brīnos, ka neparādīja IG visu. Pēc iepriekšējām manipulācijām bimbaja pa visu IG un bija cietēja Nr 1. Un tagad nekā?
viņa bija pārāk priecīga par to, ka pateica, ka nevajag normālu svaru, lai būtu grūtniecība. Bet varbūt viņai to klēpi nemaz netaisīja
14.11.2023 14:35 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Daudzi limbažnieki zin, ka pie Kociņa ļoti daudz sabiedrības dāmas brauc, Didra nav pirmā 😅
14.11.2023 14:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)