Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
elkonis @ 08.11.2023 11:49

Viņa normalizē ēšanas traucējumus. Pati esmu izgājusi tam cauri un tas ir drausmīgi, es nekad dzīvē nevienam nepasniegtu to kā normu. Norma neest vai ēst super maz. Viņa diemžēl to dara, un ietekmē citus, jo viņai nav maza auditorija.
Ēšanas traucējumus nenovēlētu pat ienaidniekam.

Varbūt kāds var paskaidrot, kas ir tie ēšanas traucējumi kurus viņa tajā rīlā reklamē? Varbūt tā pusēstā konča. Sagriezti augļi un dārzeņi kārbiņā paņemti līdzi kā uzkoda man nešķiet kā neveselīga dzīvesveida kultivēšana.
08.11.2023 11:51 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
SarmaD @ 08.11.2023 11:51

Varbūt kāds var paskaidrot, kas ir tie ēšanas traucējumi kurus viņa tajā rīlā reklamē? Varbūt tā pusēstā konča. Sagriezti augļi un dārzeņi kārbiņā paņemti līdzi kā uzkoda man nešķiet kā neveselīga dzīvesveida kultivēšana.

Elīnas gadījumā augļu, burkānu kastes nav uzkoda,bet pusdienas jeb kuņģa aizbāšanas līdzeklis, lai negribētos normālu ēdienu... Lūdzu,iegoogle,kas ir ēšanas traucējumi. Tie,kas ikdienā seko līdzi viņas paradumiem, savilks paralēles ar šis slimības pazīmēm
08.11.2023 11:58 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
SarmaD @ 08.11.2023 11:30
Viņa tajā rīlā neko nepareizu nepateica. Atzina ka neveselīgi badojās, ka silts ēdiens ir nepieciešams, ka labāk paņemt kādu burkānu kā snack nevis rīt saldumus, ka cenšas kontrolēt sevi lai nepārēstos. To, kādos daudzumos to dara un kā praktizē es nezinu jo viņai nesekoju un neredzu ko ēd. Bet noskatoties to rīlu no savas perspektīvas, kā nesekotājs, neko nepareizu tur nesaskatiju.

Kā nesekotājam tā varētu šķist. Bet tie, kas seko redz atšķirības strap to, ko viņa tur muld un kā rīkojas īstenībā.
08.11.2023 11:59 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Bubuu @ 08.11.2023 11:59

Kā nesekotājam tā varētu šķist. Bet tie, kas seko redz atšķirības strap to, ko viņa tur muld un kā rīkojas īstenībā.

Nu jā, tapēc es saku, ka man kā nesekotājai liekas normāls rīls. Bet tāpat, ja tik tiešām viņai ir šie ēšanas traucējumi, viņa jau tikai pati sevi var glābt. Tāpat arī tas, ka viņai seko meitenes un jūs domājat, ka ietekmējas. Vai tad viņa ikdienā saka, ka jāēd tikai fricīši un tā burkānu kārbiņa? Es aizdomājos par to apgalvojumu, ka viņa reklamē ēšanas traucējumus un meitenes ietekmējas. Bet es nesaprotu īsti kā.
08.11.2023 12:06 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
PatrishaS @ 08.11.2023 11:25

Tu reportoji? Ja jā,tad tev pašai tas video vairs neradīsies.

Ā, skaidrs. Jā, reportoju.
08.11.2023 12:10 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
SarmaD @ 08.11.2023 12:06

Nu jā, tapēc es saku, ka man kā nesekotājai liekas normāls rīls. Bet tāpat, ja tik tiešām viņai ir šie ēšanas traucējumi, viņa jau tikai pati sevi var glābt. Tāpat arī tas, ka viņai seko meitenes un jūs domājat, ka ietekmējas. Vai tad viņa ikdienā saka, ka jāēd tikai fricīši un tā burkānu kārbiņa? Es aizdomājos par to apgalvojumu, ka viņa reklamē ēšanas traucējumus un meitenes ietekmējas. Bet es nesaprotu īsti kā.

Meitenei, kura sevi redz spogulī līdzīgu kā Elīna vecajās bildēs, ierauga, ka influencere stāsta, ka bija apaļīga(!!!) un ēdot maz, tagad ir tieva. Ko tā meitene var sākt darīt? Ēst maz! Bet viņa varbūt ir 170cm un viņai NEBŪTU jāsver 50kg.
Sportot vajag! Sportot!!!!! Bet Elīnai sports riebjas, to viņa nav slēpusi (rīlā arī saka - un es sāku daudz iet jeb skriet jeb sportot, kas vispār ir neloģiski izveidots teikums, bet tas nevienu vairs nepārsteidz). Tāpēc viņa ir tiešākais piemērs skinny fat - tu it kā esi tieva, bet tev vispār nav muskuļu.
08.11.2023 12:13 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.09.2023
SarmaD @ 08.11.2023 11:30
Viņa tajā rīlā neko nepareizu nepateica. Atzina ka neveselīgi badojās, ka silts ēdiens ir nepieciešams, ka labāk paņemt kādu burkānu kā snack nevis rīt saldumus, ka cenšas kontrolēt sevi lai nepārēstos. To, kādos daudzumos to dara un kā praktizē es nezinu jo viņai nesekoju un neredzu ko ēd. Bet noskatoties to rīlu no savas perspektīvas, kā nesekotājs, neko nepareizu tur nesaskatiju.

Sarma! Nu labāk šoreiz būtu paklusējusi, jo, acīmredzot, vispār nesaproti par ko runā!
Un es arī reportoju to toksisko reelu!
08.11.2023 12:18 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.09.2023
Meitenei, kura sevi redz spogulī līdzīgu kā Elīna vecajās bildēs, ierauga, ka influencere stāsta, ka bija apaļīga(!!!) un ēdot maz, tagad ir tieva. Ko tā meitene var sākt darīt? Ēst maz! Bet viņa varbūt ir 170cm un viņai NEBŪTU jāsver 50kg.

Jā. Interesanti, ka Elīna pati stāsta cik ļoti vārdi spēj nogalināt, bet tajā laikā pat neaizdomājas, ka viņas teiktie vārdi kādu citu var sāpināt. Varbūt kāda meitene ar līdzīgu ķermeņa uzbūvi, kāda bija Elīnai kādreiz, sajutīsies slikti par sevi, noskatoties to reelu. Tas reels arī ļoti kultivē to, ka tā izskatīties ir neveselīgi, kaut gan viņas vecais augums, manuprāt, pat neietilpst kategorijā "apaļīgs"
08.11.2023 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 715
Reģ: 16.08.2009
Ok,es saprotu,ka vajag reportot šāda veida neveselīgu info pasniegšanu, bet es nesaprotu kāpēc jūs un citi soc.tīklos kliedzat,lai viņa attopas un iet ārstēties kamēr nav par vēlu. Tā taču ir viņas dzīve,ne jūsējā. Jums nekas nemainīsies,kad (vai ja) viņa attapsies. :D
08.11.2023 12:31 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
croissant @ 08.11.2023 12:18

Sarma! Nu labāk šoreiz būtu paklusējusi, jo, acīmredzot, vispār nesaproti par ko runā!
Un es arī reportoju to toksisko reelu!
jums vajadzetu reportot ari so diskusiju kā toksisku.Zini kapēc.Kad te ienācu meklet atsauksmes par apģērbu vairakas pirmajas 100 lapas katra otrā bija uzrakstijusi,ka Elina ir resna.resnas ciskas,liels dibens.Elina šitāda, Elina tāda.atsauksmi par apģērbu ar lupu jameklē.Tāpec pirms kādu nosodit par viņu izvēlēm un tēlot svetos padomājiet cik paši esat toksiski,neatrodot par cilveku neviena laba varda
08.11.2023 12:38 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
Nekad nespēšu saprast to, kamdēļ jaunai sievietei ar labiem saviem zobiem, tie nost jāvīle un jāliek kroņi.
Kad es biju konsultācijā pie zobu ķirurga, viņš man atklāti pateica. "Tie ārsti kas domā tikai par naudu, protams teiks lai vīlē, liek kroņus u.t.t.. Bet es iesaku ka vajag turēties pie saviem līdz pēdējam, jo savs zobs ir savs zobs, otra nebūs. Izraut vai novīlēt var vienmēr." Un mana stomotoloģe teica, kad gribēju vienu zobu novīlēt un uzlikt kroni, nevis restaurēt. Atbildēja, ar kroņiem ir lielas problēmas, pie zobu higēnista biežāk nāksies skraidīt nevis gadā reizi. Īsts ārsts kurš nav naudas kārs, skaidri jau sen pateiktu didrai, ko vajag un ko nē.
Tā ir ka iet pie alkatīgiem speciālistiem, spriežot jau pēc viņas NLO piešpricētā zoda un lūpām.
08.11.2023 12:44 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Pelnrukšķīte @ 08.11.2023 12:13

Meitenei, kura sevi redz spogulī līdzīgu kā Elīna vecajās bildēs, ierauga, ka influencere stāsta, ka bija apaļīga(!!!) un ēdot maz, tagad ir tieva. Ko tā meitene var sākt darīt? Ēst maz! Bet viņa varbūt ir 170cm un viņai NEBŪTU jāsver 50kg.
Sportot vajag! Sportot!!!!! Bet Elīnai sports riebjas, to viņa nav slēpusi (rīlā arī saka - un es sāku daudz iet jeb skriet jeb sportot, kas vispār ir neloģiski izveidots teikums, bet tas nevienu vairs nepārsteidz). Tāpēc viņa ir tiešākais piemērs skinny fat - tu it kā esi tieva, bet tev vispār nav muskuļu.

Ja kāda influencere ieliks sev kroņus (neskaitot Elīnu) un teiks, ka nepatika savējie, arī bļausiet ka jaunās 18 gadnieces ietekmējas likt kroņus? Paskatieties uz Amuna Davis. Viņam seko čupa cilvēku, jaunu pie tam. Neredzu nekādu negāciju burzmu ne par kroņiem, ne par operācijām citās vietās. No malas tiešām izskatās kā tīša bumbu piesiešana pie katra Elīnas teikuma. Man kā cilvēks viņa, atklāti sakot, nav tā ka simpatizētu, bet tāda apzināta piečakarēšanās pie jebkā arī nav nekas labu vēstošs.
08.11.2023 12:59 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
acisseJ @ 08.11.2023 12:31
Ok,es saprotu,ka vajag reportot šāda veida neveselīgu info pasniegšanu, bet es nesaprotu kāpēc jūs un citi soc.tīklos kliedzat,lai viņa attopas un iet ārstēties kamēr nav par vēlu. Tā taču ir viņas dzīve,ne jūsējā. Jums nekas nemainīsies,kad (vai ja) viņa attapsies. :D
precīzi
08.11.2023 14:06 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Roberts Spura @ 08.11.2023 12:44
Nekad nespēšu saprast to, kamdēļ jaunai sievietei ar labiem saviem zobiem, tie nost jāvīle un jāliek kroņi.
Kad es biju konsultācijā pie zobu ķirurga, viņš man atklāti pateica. "Tie ārsti kas domā tikai par naudu, protams teiks lai vīlē, liek kroņus u.t.t.. Bet es iesaku ka vajag turēties pie saviem līdz pēdējam, jo savs zobs ir savs zobs, otra nebūs. Izraut vai novīlēt var vienmēr." Un mana stomotoloģe teica, kad gribēju vienu zobu novīlēt un uzlikt kroni, nevis restaurēt. Atbildēja, ar kroņiem ir lielas problēmas, pie zobu higēnista biežāk nāksies skraidīt nevis gadā reizi. Īsts ārsts kurš nav naudas kārs, skaidri jau sen pateiktu didrai, ko vajag un ko nē.
Tā ir ka iet pie alkatīgiem speciālistiem, spriežot jau pēc viņas NLO piešpricētā zoda un lūpām.
tik jauna, un sevi tā sačakarējusi.Viņai ir ne tikai ēšanas traucējumi, bet arī kautkas nelabs galvā.Viņa nepieņem sevi, viņa visu laiku grib kādam līdzināties, tām krievuškām ar tām baisām pīļu lūpām, bet īstenībā bija tiešām smuka meitene.
Es nezinu, vai tai galvai nevajag kādreiz iedot atpūsties bez tiem liekiem daudz matiem, atpūtināt acis no tiem vēdekļiem.Domāju, ka pēc dažiem gadiem skries taisīt plastiskās operācijas.Nu jā, un par zobiem vispār dumja vista, vīlēt veselus zobus nost,to vēl vajag izdomāt.
08.11.2023 14:16 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
acisseJ @ 08.11.2023 12:31
Ok,es saprotu,ka vajag reportot šāda veida neveselīgu info pasniegšanu, bet es nesaprotu kāpēc jūs un citi soc.tīklos kliedzat,lai viņa attopas un iet ārstēties kamēr nav par vēlu. Tā taču ir viņas dzīve,ne jūsējā. Jums nekas nemainīsies,kad (vai ja) viņa attapsies. :D

Viņai diemžēl ir daudz sekotāju kas ietekmējas un lielāka daļa ir ļoti jaunas meitenes. Manis pēc lai kaut 20 kg sver bet lai domā ko runā tik lielai auditorijai.
08.11.2023 14:31 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
KatyB @ 08.11.2023 14:31

Viņai diemžēl ir daudz sekotāju kas ietekmējas un lielāka daļa ir ļoti jaunas meitenes. Manis pēc lai kaut 20 kg sver bet lai domā ko runā tik lielai auditorijai.

Pat ja neko neteiks, tad būs bļaures kas teiks, ka ar savām tievajām ciskām reklamē kārnumu. Te lielākoties nav rūpes par meiteņu psihi bet konkrēta piep!šanās.
08.11.2023 14:33 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Gaisa jaucēja @ 08.11.2023 06:09
galvenais uzraksta "lai sanāktu šitik krēmīgi "? man garšo mc and cheese bet te jau izsktās pēc neveiksmītes, lai gan ko es te runāju, Didriķe taču nekļūdās
Kad paskatos uz Nauri un uz Elīnas gatavotajiem makaroniem ar sieru vēlā vakarā, tad jautājumu vairs nav.
08.11.2023 14:35 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Everests @ 08.11.2023 09:57
annemarija vismaz likusi ka pa īstam ēd ?? bet viņa jauns cilvēks, jauni cilvēki mēdz būt caurbiras un nenāk klāt nekas. Runāju no personīgās pieredzes.
Paskaties viņas bildes, pirms viņa sāka strādāt pie Elīnas. Veselīgas uzbūves meitene. Nešķiet, ka viņa ir caurbira.
08.11.2023 14:38 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
Elīna jebkurā gadījumā, arī tagad, kad ir zem 50kg, bildēs izskatās apaļīga un pufīga, lai arī viņai ir xs izmērs. Bet to nevar izmainīt, nometot svaru vēl vairāk! Patiesībā Elīnai būtu jāiet sportot, lai augtu muskuļu masa. Elīna pat varētu ēst arī normāli, ja sportotu un arī izskatītos viņa labāk, iespējams, ka varētu arī palikt esošajā izmērā.
Bet es domāju, ka neviens komentārs ne pie viena reela, ne viena diskusija forumā neko nemainīs. Citas attopas, kad pazūd mēnešreizes, citām ir jānokļūst slimnīcā, dažām arī tas nepalīdz. Anorektiski ēšanas traucējumi ir vissarežģītākie ēšanas traucējumi no visiem.
08.11.2023 14:40 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
SarmaD @ 08.11.2023 11:30
Viņa tajā rīlā neko nepareizu nepateica. Atzina ka neveselīgi badojās, ka silts ēdiens ir nepieciešams, ka labāk paņemt kādu burkānu kā snack nevis rīt saldumus, ka cenšas kontrolēt sevi lai nepārēstos. To, kādos daudzumos to dara un kā praktizē es nezinu jo viņai nesekoju un neredzu ko ēd. Bet noskatoties to rīlu no savas perspektīvas, kā nesekotājs, neko nepareizu tur nesaskatiju.
Tad paseko līdzi un padomā.
Ja to būtu teicis cilvēks, kuram nav ēšanas traucējumi, tad viss būtu kārtībā. Bet viņa salīdzina sevi ar agrākiem laikiem, lai gan tagad šīs problēmas ir saasinājušās vēl vairāk.
08.11.2023 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits