Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1051
Reģ: 05.02.2022
Bubuu @ 06.11.2023 18:16

Doma jau pareiza Elinčik, bet kāpēc tad joprojām trīci un drebi par katru lieku gramu un milimetru???

Tieši nekas nav mainījies.. viss ir galvā..
06.11.2023 19:14 |
 
Reitings 142
Reģ: 20.10.2023
Man tas pašam likàs mazliet ironiski.
E N D (Elīna , Nauris , DŹeisons) vai tā ir zīme bukika beigām ?
06.11.2023 19:15 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
CallMeAnnika @ 06.11.2023 18:36
Tagad viņai ir vēl trakāk nekā agrāk. Sver ar pieliktajiem matiem un lielajiem baloniem mazāk par 51kg + translē savus ēšanas traucējumus lielai auditorijai.

Pati stastot pa pagatni saka tas bija neveselīgi es biju izkāmējusi un man pat nebija mēnešreizes … hmmm kas tieši ir mainījies? 🤡
06.11.2023 19:16 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.09.2023
CallMeAnnika @ 06.11.2023 18:36
Tagad viņai ir vēl trakāk nekā agrāk. Sver ar pieliktajiem matiem un lielajiem baloniem mazāk par 51kg + translē savus ēšanas traucējumus lielai auditorijai.

Jā, nabaga cilvēks ir tik ļoti in denial par saviem ēšanas traucējumiem. Zinu, ka viņa pati dziļi sirdī apzinās, ka ir di*sā. Ļoti ceru, ka tomēr nebūs no viņas kārtējais stāsts, jeb meli par to, kā atradusi savu zelta vidusceļu un ēd visu, ko vēlas🤦🏼‍♀️Šos pekstiņus jau mēs esam dzirdējuši.
Es tiešām ceru Elīnu kādreiz ieraudzīt brīvu no šīs smagās mentālās slimības. Tā atņem tev pilnīgi visu, neko nežēlojot.
06.11.2023 19:19 |
 
Patīk
Reitings 2721
Reģ: 08.05.2022
The Princess @ 06.11.2023 19:03

Pareizi saki- klēpī, bet kapec ne savā krēslinā? Vismaz bernam iemācit galda kulturu, lai paši ed no pannas kājās stāvot. Un to gaļiņu viņš redz 1x mēnesī? Nu apsveicami.
Ta nav d*****a, tas ir tas, ko VISI redz, ko viņa rāda. Un gribi vel apstrīdēt, kad bernam šajā vecumā IR patstavīgi jāstaigā uz pirkstgaliem? Nu beidziet aizstāvēt!

Redzi, tālāk piekasamies pie tā, ka kādreiz berniņš tiek pabarots klēpī sēžot. 😂Tak kā Tu zini ko viņš pa visu dienu ēd, ja viņu nerāda katru dienu pa vairākām reizēm, rītā, pusdienās, vakarā, nu kā Tu vari apgalvot ko un kā viņš ir ēdīs pa visu dienu.Nu nevajag tagad tikai tupa dirst.
Par pirkstgaliem neko nesaku, tur no jūsu puses viss ir pamatots.
06.11.2023 19:25 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
Lai cik ļoti man nepatiktu Elīna, bet viņai ir ļoti smagas mentālās problēmas. Man ir patiesi žēl E, viņa nav tikusi pārim tam un kopš tā tiešām nekas nav mainījies - viss ir tikai sliktāk. Naurim derētu viņu pašam aizvest pie ārsta, bez kamerām vai E piekrišanas. Te ir vajadzīgs psihiatrs un nopietna ārstēšanās. Kaut kādi reel vai žēlošanās nepalīdzēs. Jau dažos komentāros bija šis minēts, ceru ka viņa tos uztvers nopietni.
Un ja Elīna vai Nauris, vai jebkurš cits pietuvināts cilvēks šo lasa - ir laiks palīdzībai, sen jau ir laiks. 🙏
06.11.2023 19:39 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.01.2023
Elīnas badošanās ir efektīvs veids, kā pārņemt kontroli, jo citādi viņa jūtas bezspēcīga. Tu nevari pārņemt pasauli ar tukšu vēderu, nu nevari!
Un šis cilvēks vadīs kaut kādu lekciju? Viņa ir anti iedvesma. Maksimāli problemātisks cilvēks. Man pat brīžiem gribas to nabadzīti apskaut.. Cik skaista viņa bija arī ar tiem 60 kg.. da kaut vai vairāk, vienalga. Svars neatspoguļo tavu vērtību.
06.11.2023 19:59 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
elkonis @ 06.11.2023 19:39
Lai cik ļoti man nepatiktu Elīna, bet viņai ir ļoti smagas mentālās problēmas. Man ir patiesi žēl E, viņa nav tikusi pārim tam un kopš tā tiešām nekas nav mainījies - viss ir tikai sliktāk. Naurim derētu viņu pašam aizvest pie ārsta, bez kamerām vai E piekrišanas. Te ir vajadzīgs psihiatrs un nopietna ārstēšanās. Kaut kādi reel vai žēlošanās nepalīdzēs. Jau dažos komentāros bija šis minēts, ceru ka viņa tos uztvers nopietni.
Un ja Elīna vai Nauris, vai jebkurš cits pietuvināts cilvēks šo lasa - ir laiks palīdzībai, sen jau ir laiks. ?

Viņai to pat ārsts ir teicis, līdz ko saņēma tādu atbildi vairāk neiet, tā vietā liek storijus kur žēlojas un saka ka Dievs iedos. Vai nu viņa negrib būt māte un to visu dara haipa pēc vai vienkārši ir tiešām slima ja nevar sevi nodrošināt ar normālu uzturu lai tiktu pie bērna. Neviens jau te arī nerunā pa to ka viņai pēkšņi speķa maizes jāēd bet siltas sabalansētas pusdienas lai nemocītu ķermeni.
Visskaļāk viņa bļauj pa lietām kas viņas dzīvē ir problēma un pa ko mēģina attaisnoties.
Es ceru ka visi liek tam video report jo tas nav normāli. Nesen kādu laiku pavadīju ārpus lv, pa TV gāja reklāmas par ēšanas traucējumiem, situācija ko tur radīja bija jaunas meitenes skatās interneta ka influenceres sevi mēra badojas aicina neēst utt, pilnīgi didras situācija uz paplātes
06.11.2023 20:26 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
Negribas slavēt Nauri, bet patīkami, ka vismaz tajā reelā viņš saka, ka patika Elīnas augums tad kad viņa bija ne tik kaulaina. Tad vismaz no viņa puses viņas galva netiek piebāzta ar kompleksiem.
06.11.2023 20:31 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
Prieks, ka pārsteidzoši daudz komentāru pie rīla ir par to, ka viņai ir ēšanas traucējumi un ir jāmeklē palīdzība. Galvenais, lai pati arī to redz un saprot. Un rīkojas. Citādi kārtējais haips, cik viņa māk sevi ierobežot, nepārēsties un uzturēt sevi formā.
P.S. Un protams viens komentārs no fanītes - kur nopirkt tādu Cristian Dior somu. :D
06.11.2023 20:38 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
P.S. Un protams viens komentārs no fanītes - kur nopirkt tādu Cristian Dior somu.

Man gan vairāk liekas, ka tā bija troļļošana, lai atzīstas ka Turcijas tirgū vai Parīzes nostūros pirkusi.
06.11.2023 20:41 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
Bubuu @ 06.11.2023 20:31
Negribas slavēt Nauri, bet patīkami, ka vismaz tajā reelā viņš saka, ka patika Elīnas augums tad kad viņa bija ne tik kaulaina. Tad vismaz no viņa puses viņas galva netiek piebāzta ar kompleksiem.

Nu tur es šaubos vai tas nav tikai prieks instagrama pateiks, spriežu pēc tiem zombijiem kam pats seko
06.11.2023 21:18 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
Nez, ko tagad darīs E, kad N pateica, ka viņam sieva patīk ar miesu nevis pliki kauli, kas durās? 🙈😅
Vispār viņa pēdējā laikā nu ļoti uzsver veselīgu ēšanu, savas svara problēmas un arī it kā problēmas ar savu domāšanu par ēdienu. Laikam salasījusies forumu un tagad vajag atspēkot mūsu melus 😅
Vispār es sāku domāt, ka mēs, forumnieces, diktējam E dzīvi 😅 Aizsākam kādu tēmu un pēc kāda laika E par to ir reel vai cits materiāls 😅
06.11.2023 21:21 |
 
Reitings 140
Reģ: 26.08.2022
Zināms cilvēks, kas strādāja kopā ar Didriķi, teica ka tos kadrus kur it kā esot iekodusies burgerī vai picā, spļāvusi atpakaļ salvetē. Man liekās varēja nesen redzēt tajā kūkas degustēšanā parāvušos video kur salvete bija rokās un aizmetusi to. Nu tas izklausās drausmīgi, ja tā patiešām ir!! Tur cilvēkam steidzama palīdzība vajadzīga. Tajā reelā nekas netiek runāts par siltām, sabalansētām maltītēm. Vienīgais siltais ēdiens ko viņa ēd ir vārīti brokoļi!! Prieks, ka cilvēki saprot ka šīs nav normāli un komentē to zem rīla! Varbūt aizdomasies viņa.
06.11.2023 21:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
croissant @ 06.11.2023 19:19

Jā, nabaga cilvēks ir tik ļoti in denial par saviem ēšanas traucējumiem. Zinu, ka viņa pati dziļi sirdī apzinās, ka ir di*sā. Ļoti ceru, ka tomēr nebūs no viņas kārtējais stāsts, jeb meli par to, kā atradusi savu zelta vidusceļu un ēd visu, ko vēlas??‍♀️Šos pekstiņus jau mēs esam dzirdējuši.
Es tiešām ceru Elīnu kādreiz ieraudzīt brīvu no šīs smagās mentālās slimības. Tā atņem tev pilnīgi visu, neko nežēlojot.
didra ir tāda mele visā, ka negribas viņai sevišķi ticēt. Varbūt gatavojas savam pasākumam un kāds viņai ir ieteicis tagad tā runāt, lai cilvēki pažēlotu.viņa jau nevienu neklausa.Nezin ko jaunu runāt pasākumā, nu tad izdomājuši šito gājienu, nu neticu es viņai!!!Jo muld ik uz soļa.Tāpat es neticu, ka viņi ar nauriku veselu gadu dzīvoja bez mīlēšanās, izdomājuši sev leģendu, un smejas par fanītēm muļķītēm.
06.11.2023 21:25 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Elīna sev nepŵrmet par kg?
Kurš Saukietei teica ka + 2 kg ir briesmas???😀😆
Dranķīga dirsēja un dranķa sievišķis ar kroplu augumu un domāšanu,pat plastiskās un injekcijas ir šķibas un greizas,ej ārstējies stulba Elīna.
06.11.2023 21:26 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Būtu tās mazās karotes un dakšas Džeisonam devusi, lai mācās ēst ar piederumiem.
Būs tā ka iepriekš ar dzeršanu no salmiņa, ka “wow viņš māk”. Protams, ka māk. Aukle iemācīja
06.11.2023 21:36 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
Es biju tik kolosālās domās par Wildspirit Danu, bet tad ieraudzīju, ka viņa šim reelam ir ielikusi laiku.. Viņa ir lieliskā formā, blogo ēdienu un savas lieliskās formas, vērtības, uzņēmumu... un tā sulīgi.. patīkami..
Komentāros desmitiem sieviešu apņēmās šo ablamu gāzt, jo tur ir viss slikti arī šobrīd.. bet Dana? Tas ir ok?
Te vairs nekam nevar ticēt 🥲
06.11.2023 21:38 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Elīnai ir visi ēšanas paradumu traucējumi un pat vairāk kā arī tā regulārā recepšu kolekcionēšana un atrādīšana, publiski viņai noteikti arī ir bail ēst un tāpēc Nauris lidz,lai ēstu un šim tak tie kg nāk klāt.
Slima domāšana Elīnai ir bijusi visu laiku,vinai bail.no +kg bet nav bail no - kg no kā būtu tieši jābaidās,tur tik daudz,daudz vēl problēmu viņai attīstīsies un kas vēl slēpjas apakšā viņa jau to nezin,man par viņas veselību ir pilnīgs pofigiņš tāds pats arī ir Naurim un viņatupajai mamušai un Tēvam,viņa teica ka Tēvs nav licies zinis par viņu un neko izrādījis,to pašu teiks Džeisons.. viņa māte ir mantojusi tupiķa Tēva attieksmi,sanāk tai visai ģimenītei ir totālas mentālas prpblēmas,jo sanāk māte šuvēja uztur visu ģimeni tēvs sēz mājās krēslā,Elīna kā bomzene nodzīvojusi savu bērnību,protams,ja nemelo,bet tur var redzēt ka Tevam viņa poo un nav žēl,staigā karoch meitiņ tālāk ,dzīva vai nedzīva!!
Nevēlot neko sliktu sīcim ,bet nu tāds pats izaugs viņš ar mentālām problēmām,kādi gēni viņam varētu būt labi mantoti,no Naura DNS ,iespējams!!
Bet Elīnas DNS ir ģenētiski bojāts un iespējams viņas bērns būs mantojis viņas stulbumu,kā redzamas ir viņu ģimenē valodu prasmes 0!! Visa tā ģimene it garām,māte ar lepnumu pastāstīja ka Eļīnu gribēja sakapāt kā augli ,kā gaļas gabalu nokaut ar abortu,kaaaa,kaaa ko tādu var pateikt savam bērnam!!?? Tas ir slimi!!! Gan jau paturēja jo nebija vairs legāls aborts ,jo neprot skaitit tāpat kā Elīna nedēļas.. vai uzzināja ,saprata ka stāvoklī pēc 12 ned,tādu stulbeņu ir daudz!! Nebrīnītos par mamašu tak tupa cirvene..
06.11.2023 21:49 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
The Princess @ 06.11.2023 19:09

Bet vai tas mantinas ir vecumam atbilstosas vecumam - atiistošās ( traucini likt iekšā - nemt ārā, aktivitatea delis ar dažadām figurām, durtinām, formām, utt.) Man izskatās tajā čupa vairāk pec bebišu mantām...

Cik un kadas vajag mantas bernam? Ir kautkads likums? Attistoshas/ jebkadas? Cik mantas viniem ir janoperk un jums jaatrada, lai jums izpatiktu?
Un nopirks, un bernam tas mantas nebus vajadzigas- bet galvenais ka ir nopirktas- tas jau uzreiz nozime ka labi vecaki!
(Stulbums kautkads)
06.11.2023 21:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)