Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 238
Reģ: 04.09.2020
L.. @ 15.10.2023 20:10
Kāds šajā diskusijā joprojām ir šokēts/pārsteigts, ka kapeikpisēji labāk pārģērbsies uz ielas vai kafejnīcā, lai tik nebūtu jāmaksā par nedaudz privātuma pārģērbjoties? ?

Naurim tā frizūra kā kkāds katls uz galvas uzmaukts.
15.10.2023 21:04 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.10.2023
https://failiem.lv/u/etfcd23dmj
Man palika kauns viņas vietā šo dzirdot.. 🤢
15.10.2023 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Es joprojām vnk nevaru par šito līmeni. Citi cilvēki kafejnīcā dzer kafiju - blakus puspliks Nauriks pārģērbjas, jo par skopu samaksāt un pārģērbties vismaz tualetē.
Biznesmeņi un iedvesmas avoti, ibio. Un šitos aicina runāt par biznesu? Tas jau agrāk likās idiotiski, bet pēc šī iznāciena vispār. Uzvedas kā no mucas izkāpusi. Biznesa sieviete.
Es brīnos, ka nav bijusi sadarbībiņa ar kirpičiem.
15.10.2023 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Tas ir Pē Es Cē ar tiem Didrihsoniem.
-Ryanair pēc viņu vārdiem esot pēdējais s*ds, bet braukt ar citu aviokompāniju šie netaisās, jo maksā dārgāk.
-Močī pa Parīzi ar 3100 eiro vērtu Christian Dior somu (lasīt ar ironiju, jo visi zinām, ka iepirkta Turcijas tirgū), bet nevar samaksāt pāris eiro par wc, lai nav kafejnīcā japārģērbjas
-Šie var nolīgt līdzi uz ceļojumu video filmētāju, bet nevar piepirkt extra nakti viesnīcā/“airenbī”, lai nav jāstaipa koferi līdzi, jo taču līdzi ir arī video filmētājs, kas var pa metro kāpnēm stiept Didī koferus
- Nosponsorējiet kāds Miss Didī powerbank, lai nav kafejnīcās jālādē telefons #patipirku
15.10.2023 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Citējot Didrihsoni “Karoč ejam jaunā KAPEIKU PIŠANAS līmenī…Šāds brauciens viņiem vēl nav bijis”
15.10.2023 21:58 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
Nesaprotu kā viņi var būt tādi tukšpauri. Man personīgi kauns ir pat matus saķemmēt publiskā vietā, kur nu vēl pārģērbties pie galda un pārtikas. Šis man paliks ilgi atmiņā, drausmīgi.
15.10.2023 22:03 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
Soreiz pat man gribas pateikt- kas pie velna????
1. Nekad neesmu sapratusi to joku- vedam pilnus chemodanus ar lupatam apkart pa pasauli, lai sabildetu bildes? Hello- tas nav kautkadas 1. Skiras drebes- tas ir VIENKARSI drebes! Man vajag kvalitati drebei- nevis skaistu bildi uz kaulainas miesas kautkur Parize!
2. Pargerbjas kafenes? Vienkarsi random kafene ieiet un pargerbjas- jo kontentu vajag?
Piedodiet- bet ta ir kautkada bomzu parade!
Ka jau te viena mineja- staiga pa Parizi ar savu sominju pa 3100€😂 bet pargerbjas kafene🤯
3. Ielido vini agri no rita, bet apartamenti tikai vakara? Nu ok- nekas jau traks, bet tu nesajies pa visu Parizi ar pilniem chemodaniem🤯 un tad vel nezin kur ir tie apartamenti? Ka jus vispar izvelaties apartamentus? Uz dullo? Pec cenas? Pat ja jabrauc ara no Parizes vispar?😂😂😂
Nu Didrihsoni- kautkas Jums nav gluzi ok ar galvu!
15.10.2023 22:09 |
 
Reitings 558
Reģ: 18.03.2023
Kenty @ 15.10.2023 19:54
mums ir visgarākais dekrēts Eiropā.pusotrs gads.apmaksāts.Meitene pareizi saka citur pec meneša jau jāpazud uz darbu,citur davelk lidz pusgadam.Nevienam neintresē zidaina vecums.Mums vnk sliktā valdiba ir iedevusi tik garu kopā bušanu?

Nav svarīgi, cik ilgs kurai valstij BKA. Par to te nav runa. Vaitad mammas priecājas par īsiem BKA, ka jāatgriežas darbā, ka neredzēs savu zīdaini? Nē, gandrīz visām gribētos būt ar mazo pēc iespējas ilgāk, redzēt pirmajai, kā bērns sāk rāpot utt. Un tad ir tādas kā Didra, pilnīgi nospļauties. Un to, ka kafija jāpaliek tālāk no galda malas, mammas saprot instinktīvi, vai vismaz jau no tā vecuma, kad bērns tiek paņemts klēpī un var kaut ko pagrābt no galda vai ceļas kājās. Nejau full on staigājošs un Didra nesaprot tādas lietas.
15.10.2023 22:14 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
Roze sarkanā @ 15.10.2023 19:56
Ārprāts,kafeinīcā Parīzē neko nepasūta no ēdiena,vīriešiem nepatika ēdienkarte, toties lādē telefonus un pārģērbjas,un tad vēl saka,ka uz viņiem jau šķībi skatās,didra laikam domā,ka visiem bija jāsajūsminās par viņas debilo izskatu un uzvedību.Kāds varētu tajā viņas pasākumā uzprasīt,kas tā par biznesa pakāpi,nemaksāt par tualeti( tajā rozā kafeinicā),bet savas lupatas pārvilkt turpat kafeinīcā ,man liekas tie cilvēki reāli jutās neērti didras un tefteļa vietā, visdebīlākā ģimene,un šie idioti vēl citus mācīs biznesu

Es kaut kafiju panemtu! Nu tiesham- kautkadai cienjai tak ir jabut!
Un vel pasaka- te ediens neuzruna, mes tikai paladesim visu un pargersimies un kontentu sataisisim- oj bet tas roza pukes ari bus jauztjune- jo nu tadas pashvakas🤯
Cik gruti ir cienit citus cilvekus? Ja man shitada ienaktu mana kafejnica- es izmestu ara uzreiz! Nu tas nav ok
15.10.2023 22:15 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
Jap, iegāja jaunā līmenī - parģērbjās kafenē😁
Viņai, redz, nepatikot, ka visi ziedi izbalējusi... hallo, citiem nepatīk skatīties uz jusu plikajām pakaļām! A tur kafenes personāls beko neaizrada, tā atļauj sevi pazemot?
Kursiņā būs ko pamācīt, kā Parīziešiem radīt plikas pakaļas, skriet un bauro krievu valodā pati nezin ko un ladēt telefonu kur vien var😁
15.10.2023 22:23 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Stulbie didrhsoni domā, ka pēc šī bombīgā brauciena,viņu sūda lupatas kāds labāk ,pirks. Filmēti pašā Parīzē,tas nekas,ka tur tagad blakšu epidēmija,domāju,ka normāli cilvēki tieši tagad baidīsies no viņiem kautko pirkt. Tās viņas tirgotās drēbes ir tik čigāniskas, par pelmeņa autfitiem vispār čau.Didra jau nevienu neklausa,nepaskatās kas ir modē, kas klientēm interesē,nē,tirgos tikai to,kas pašai patīk,un pelmeni par ķēmu sataisījusi.Tāpat ar to viņas kulināriju,ir tik daudz meiteņu,kas parāda tik foršas receptes,Paula Freimane,Naškoties Zane, Anna panna un citas,bet tas jau nav par Didru,viņa visu zin labāk,ja es redzu viņas kulinārijas šedevrus,vēmiens nāk.Par šo Parīzes braucienu,biļetes nopirktas sen,bet pa nakti vēl nezin kur paliks,sūda biznesmeņi uz koferiem,toties filmētājs līdz, IZAUGSME,jopcik, man liekas,ka didrai vajadzīgs psihiatrs, kautvai uz sadarbību, viņai bieži tas skatiens tāds truls, par tualeti žēl naudu maksāt,toties prece tauriņā visu laiku ar atlaidēm.,didras fanītes,padomājiet kāpēc.
15.10.2023 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Žēl, ka viss šis brīnišķīgais saturs un izcilie biznesa padomi darbībā nenonāca ''slavenībās bez filtra''. Es gribētu redzēt, kā viņa Saulietei skaidrotu, kāpēc izklāties ar saviem čemodāniem un puspliko dirsu normālā kafejnīcā ir labāka ideja nekā normāli rezervēt viesnīcu, aizbraukt un pārģērbties tur. Vai vismaz tualetes kabīnē privāti.
15.10.2023 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
KrūzīteDūzīte @ 15.10.2023 22:15

Es kaut kafiju panemtu! Nu tiesham- kautkadai cienjai tak ir jabut!
Un vel pasaka- te ediens neuzruna, mes tikai paladesim visu un pargersimies un kontentu sataisisim- oj bet tas roza pukes ari bus jauztjune- jo nu tadas pashvakas?
Cik gruti ir cienit citus cilvekus? Ja man shitada ienaktu mana kafejnica- es izmestu ara uzreiz! Nu tas nav ok

Parasti kafenēs ir pieredzēts, ka telpas var izmantot, tikai, ja pasūti kaut ko. Te vienkārši ieveļās banda ar koferiem palādēt telefonus, uz tualeti aiziet un pārģērbties un vēl neko nenopirkt.🙅 Buķikā arī šitā var? Neko nepirkt, bet aiziet palādēt telefonus, pārģērbties un vēl uz tualeti aiziet?
Kurpes var pārģērbt ČP situācijā, bet ne jau visu outfitu citu klientu priekšā.
Tiešām nevarēja kādu airbnb noīrēt?
15.10.2023 22:53 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Kad viņus kāds Parīzes melnais apzags? 😅
15.10.2023 23:16 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Un dēļ tādiem kā Didrihsoni un citas wannabe interneta zvaigznes, Parīzes operā ir zīme “bathroom is not changing room”, jo vazājas sitadas, kas vienā dienā iefotografē kontentu mēnesim uz priekšu vai savam buķikam
15.10.2023 23:18 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 15.10.2023 19:56
Ārprāts,kafeinīcā Parīzē neko nepasūta no ēdiena,vīriešiem nepatika ēdienkarte, toties lādē telefonus un pārģērbjas,un tad vēl saka,ka uz viņiem jau šķībi skatās,didra laikam domā,ka visiem bija jāsajūsminās par viņas debilo izskatu un uzvedību.Kāds varētu tajā viņas pasākumā uzprasīt,kas tā par biznesa pakāpi,nemaksāt par tualeti( tajā rozā kafeinicā),bet savas lupatas pārvilkt turpat kafeinīcā ,man liekas tie cilvēki reāli jutās neērti didras un tefteļa vietā, visdebīlākā ģimene,un šie idioti vēl citus mācīs biznesu
Vienīgais, ko abi var iemācīt, ir, kā nedarīt, un to viņi parādīja šodien. Patiesībā katru dienu.
Varbūt arī Parīzē vajag nopirkt dzīvokli, lai nav jāpārģērbjas kafejnīcā? :D Vai tomēr neesat tik bagāti?
15.10.2023 23:19 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Varētu rītdien ieiet butterfly un pasēdēt uz dīvāna, lai paladetu telefonu. Biznesa sievietes piemērs jāliek lietā
15.10.2023 23:24 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
L.. @ 15.10.2023 20:10
Kāds šajā diskusijā joprojām ir šokēts/pārsteigts, ka kapeikpisēji labāk pārģērbsies uz ielas vai kafejnīcā, lai tik nebūtu jāmaksā par nedaudz privātuma pārģērbjoties? ?
Es apbrīnoju viņus par to, ka izvēlas to rādīt publiski. Visticamāk, ka neviens neuzzinātu par šo gadījumu ar pliko tefteli kafejnīcā, ja to neatspoguļotu IG.
Uztaisās par biznesmeņiem ar padsmit dzīvokļiem, bet tualetei eiro neatradīsies.
Neviens biznesa kursos nemācīja, ka biznesā ir svarīga reputācija nevis būt par klauniem?
15.10.2023 23:26 |
 
Reitings 3628
Reģ: 06.05.2014
Labi, ka pusdienas no mājām līdzi paņēma. Pārģērbties var ieiet kafejnīcā pie galdiņiem, bet paēst - uz ielas no mājām līdzpaņemto 😁
15.10.2023 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 3207
Reģ: 18.12.2012
mazaaduuda @ 15.10.2023 22:53

Parasti kafenēs ir pieredzēts, ka telpas var izmantot, tikai, ja pasūti kaut ko. Te vienkārši ieveļās banda ar koferiem palādēt telefonus, uz tualeti aiziet un pārģērbties un vēl neko nenopirkt.? Buķikā arī šitā var? Neko nepirkt, bet aiziet palādēt telefonus, pārģērbties un vēl uz tualeti aiziet?
Kurpes var pārģērbt ČP situācijā, bet ne jau visu outfitu citu klientu priekšā.
Tiešām nevarēja kādu airbnb noīrēt?
Vispār būtu laba fleshmob kampaņa - ejam uz Butterfly, lādējam telefonus visos kontaktos un vēl drēbes pa taisno zālē mēram. Ienāk tādas 10, ko viņai darīt? 😄
15.10.2023 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits