Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
amoreamore @ 03.08.2023 14:10

Mani vairāk interesē šo video “praktiskā puse”, blakus sēž Annemarija (kas arī ir tieva, bet cik viņai sekoju viņa normāli ēd un citreiz arī iedzer) un Nauris, kas dara ko? Saka “jāja elin, dari tā, viss ir fine, Tavi ēšanas traucējumi ir pilnīgi ok”?

Elīna gan jau sev un citiem ir iestāstījusi, ka tā vajag, jo jāuztur sevi formā priekš bildēm - kuras neviens no viņas neprasa, bet pati izdomāja, ka katru dienu jāpārbildē vienas un tās pašas drēbes, jo viņai cita frizūra vai lokācija. Kas tad ir svarīgs - drēbes vai kā Elīna izskatās?
Vienkārši slima domāšana. Kādām vēl bildēm vajag nobadinātu paskatu. Tāpēc arī tā ir nopietna un bīstama slimība, ka iestāsta sev galvā visādas muļķības. Arī ja Elīna kaut ko apēd, vēlāk gan jau sevi soda ar ilgu neēšanu vai sēdēšanu uz poda.
03.08.2023 14:17 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Ha, ha , ha viņiem viss nākot no ražotajiem, Elīna, beidz vienreiz rupji sakot dir**, šī jau vairs nav melošana saviem klientiem, bet dir**. Bļin uz kādu ražotni, tad Nauris tikko bija aizbraucis, pateikšu priekšā , uz Poļu noliktavām, kur saveda ķīniešu darināto sintētiku, ko tirgo daudzos veikalos Latvijā (bet par lētāku naudu) un tirgus laukumos. Tas, ka Tu tagad feiko aizlidusi uz kaut kādu Itāļu ražotni ir kārtējā muldēšana, apjomi krītas vai ne? Tāpēc ir jāizdomā kārtējie melo, tak visiem tā pat ir skaidrs kādas lētās lupatas Tu tirgo uz preorder no Parīzes noliktavas! Šeit atgādinājumam links:
https://parisfashionshops.com/en/women/brand/schilo-jolie
Un tādas ir visas tās noliktavas, Polija, Francija, Turcija, visur viens, gadiem tie paši modeļi, kad vakar radīji kaut ko rudens 2023 kolekcija, kas tajā kolekcija ir jauns, kas nebija iepriekšējos 5 gadus?
Itālijā viņa ražotnē, no turienes nākot viņas kolekcija😀
03.08.2023 14:18 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
Vai jūs novērtējat, ka didi līdz 8.mēnesim braukāja vēl pa ražotnēm šmotkas meklēt?! Citādāk jau viņiem bizņes būtu apstājies..
vnk kooo viņa tur muld 🤣
03.08.2023 14:24 |
 
Reitings 916
Reģ: 30.07.2023
Viņas tā slimā neešana liekas drīz iedzīs kādā slimībā!
Vai viņa tiešām domā, ja apēdīs veselu bulciņu par ziloni pārvērtīsies? :D
Tiešām viņa sevi padara par neglītu sievieti, mans draugs teica ,ka izskatās pēc transvestītes :D
TAK ELĪN, SĀC NORMĀLI ĒST. Neizskatās skaisti tie visi kauli kas spīd!
03.08.2023 14:26 |
 
Reitings 1890
Reģ: 11.10.2022
nu es nez,viniem cireiz saskan kadi apgerbi ar Siluetu un Siluets cik zinu tiesam perk Italija tos apgerbus,ta ka mos tomer kaukada dala viniem ari tur tiek iepirkta.
03.08.2023 14:28 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
Kvalitātes eksperts Miss didii.. es smejos.. goda vārds
03.08.2023 14:39 |
 
Reitings 559
Reģ: 31.07.2023
Elīna gan jau sev un citiem ir iestāstījusi, ka tā vajag, jo jāuztur sevi formā priekš bildēm - kuras neviens no viņas neprasa, bet pati izdomāja, ka katru dienu jāpārbildē vienas un tās pašas drēbes, jo viņai cita frizūra vai lokācija. Kas tad ir svarīgs - drēbes vai kā Elīna izskatās?

Viņa varētu tik sasodīti daudz laika ietaupīt uz to PĀRbildēšanos un veltīt to laiku daudz svarīgākām lietām biznesā vai pievērst uzmanību dēlam.
Viņai ir tik fleksibls darba laiks, ka varētu sev veltīt tik daudz laika - iet uz sporta zāli (tad nebūtu jāuztraucās par apēstu kruasānu brokastīs), iet mācīties kādos kursos par biznesu vai sākt augstāko (ļoti daudzi jaunieši pēc 25 sāk mācīties augstskolā, kad sāk kaut ko saprast no dzīves), pavadīt dienu viena pati tikai ar Džeisonu, aizvest uz bērnu laukumiņu, uztaisīt viņam garšīgas pusdienas (bez auklēm un filmētājām, lai būtu ko IG ielikt).
Bet viņai lupatas (jā, tieši lupatas, jo par apģērbu to grūti nosaukt) ir svarīgākas par visu pasaulē.
03.08.2023 14:42 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Butterfly -viņu brends😀😀😀 OMG, brends. Elīna atklāšu Tev noslēpumu, īstā ražotnē ir iespējams arī tavam brenda lupatām piešūt Tavu logo zīmi, nerunājot jau par to kā apģērbu kopt. Jā, es runāju par tām pašām kuras Tu griez nost, jo tās nāk no Ķīnas ražotnes ar kaut kādu random nosaukumu, cauri noliktavām! Meitenīt, Tev līdz tavam brendam ir kā no Itālijas līdz mēnesim. Sāc ar izglītošanos, ko nozīmē būt savam brendam!
03.08.2023 14:45 |
 
Reitings 9255
Reģ: 05.07.2020
Didra rāda tos komplektus, diegi karājas bet pofig, viņai tā ir bombīga kvalitāte😂😂😂
03.08.2023 14:48 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Akdievs,cik viņa dumja. nejēdz atšķirt noliktavu no ražotnes. 🤦🤦🤦 Pat lielie brendi kā gucci ne visus produktus ražo Itālijā. Bet šeit visa butterfly kolekcija ražota Itālijā,iedomājaties !!!
03.08.2023 15:05 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Helita @ 03.08.2023 14:42

Viņa varētu tik sasodīti daudz laika ietaupīt uz to PĀRbildēšanos un veltīt to laiku daudz svarīgākām lietām biznesā vai pievērst uzmanību dēlam.
Viņai ir tik fleksibls darba laiks, ka varētu sev veltīt tik daudz laika - iet uz sporta zāli (tad nebūtu jāuztraucās par apēstu kruasānu brokastīs), iet mācīties kādos kursos par biznesu vai sākt augstāko (ļoti daudzi jaunieši pēc 25 sāk mācīties augstskolā, kad sāk kaut ko saprast no dzīves), pavadīt dienu viena pati tikai ar Džeisonu, aizvest uz bērnu laukumiņu, uztaisīt viņam garšīgas pusdienas (bez auklēm un filmētājām, lai būtu ko IG ielikt).
Bet viņai lupatas (jā, tieši lupatas, jo par apģērbu to grūti nosaukt) ir svarīgākas par visu pasaulē.

Tik ļoti jā , jā man būtu šāds grafiks būtu laimīga, ka varētu ar dēlu vairāk laiku pavadīt un pievērsties piemēram sporta zālei, bet viņai jau tas neinteresē.
03.08.2023 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
magdalena333 @ 03.08.2023 14:18
Ha, ha , ha viņiem viss nākot no ražotajiem, Elīna, beidz vienreiz rupji sakot dir**, šī jau vairs nav melošana saviem klientiem, bet dir**. Bļin uz kādu ražotni, tad Nauris tikko bija aizbraucis, pateikšu priekšā , uz Poļu noliktavām, kur saveda ķīniešu darināto sintētiku, ko tirgo daudzos veikalos Latvijā (bet par lētāku naudu) un tirgus laukumos. Tas, ka Tu tagad feiko aizlidusi uz kaut kādu Itāļu ražotni ir kārtējā muldēšana, apjomi krītas vai ne? Tāpēc ir jāizdomā kārtējie melo, tak visiem tā pat ir skaidrs kādas lētās lupatas Tu tirgo uz preorder no Parīzes noliktavas! Šeit atgādinājumam links:
https://parisfashionshops.com/en/women/brand/schilo-jolie
Un tādas ir visas tās noliktavas, Polija, Francija, Turcija, visur viens, gadiem tie paši modeļi, kad vakar radīji kaut ko rudens 2023 kolekcija, kas tajā kolekcija ir jauns, kas nebija iepriekšējos 5 gadus?
Itālijā viņa ražotnē, no turienes nākot viņas kolekcija?

O, paldies par linku 😁 Tur ir dažas smukas drēbes, bet jāparok dziļāk, kas par materiālu.
Vispār skatos to mājaslapu un domāju, cik patiesībā E ir slikta gaumes izjūta. Tajā lapā ir daudz smuku, klasisku un daudzās situācijās pielietojamu drēbju, bet viņa izvēlās viskošākās, cakainākās, īsākās un visādi citādi visslāviskākās drēbes, kas mūsu ikdienai diži neder.
Izcelties, kā viņa saka, var arī ar vienkāršākām drēbēm.
03.08.2023 15:41 |
 
Reitings 644
Reģ: 24.01.2022
Es saprotu, ka katra sieviete grib uzpucēties kaut kur ejot. Bet Didra? Viņa tak nekur neiet.
Es saprotu, ka cilvēki nodarbojas ar uzņēmējdarbību, lai nopelnītu naudu un realizētu savus mērķus. Bet Didra? Viņai tak privāti nav nekādu mērķu, ne viņu interesē pasauli apskatīt, ne izglītoties, nekas.
03.08.2023 15:47 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Man pilnīgi vai uz dusmu velk, ka viņa stāsta par to kā viņas Butterfly brenda drēbes tiek ražotas Itālijā un cik viņa itkā nopietni tam visam pieejot, lai saviem klientiem dotu tikai labāko. Un cik daudz darba tur viņai aiziet, lai izvēlētos drēbes un cik viņas labas kvalitātes.
Latviešiem ir tāds fantastisks teiciens - var muldēt, bet nu nevajag jau dirst.
Un Didra dirš kā elpo.
Viņi vienkārši saprata, ka ir laiks atzīties, ka braukā pa noliktavām staigāt, jo pietrūkst iemeslu tai biežajai Itālijas, Polijas un Turcijas apmeklēšanai. Un tad izlēma, ka pateiks, ka tās lupatas ir nez cik ekskluzīvas un labas un viņa brauc ar rociņām izvēlēties pašu labāko saviem klientiem.
Bet patiesībā brauc, lai izvērtētu lētākās lupatas dzīvē un paskatītos vai sanāktu nopārdot ar 500% uzcenojumu. Un visticamākais maksāt skaidrā naudā.
03.08.2023 16:12 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
Elinai sodien nav storiji? Vai vienkarši noslegusi storijus no man😀???
03.08.2023 16:19 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Murka39 @ 03.08.2023 15:47
Es saprotu, ka katra sieviete grib uzpucēties kaut kur ejot. Bet Didra? Viņa tak nekur neiet.
Es saprotu, ka cilvēki nodarbojas ar uzņēmējdarbību, lai nopelnītu naudu un realizētu savus mērķus. Bet Didra? Viņai tak privāti nav nekādu mērķu, ne viņu interesē pasauli apskatīt, ne izglītoties, nekas.

Viņas mērķi ir bombīgas fotosesijas, no kurām lētums un slāviskums spiežas pa acīm ārā.
Citām sievietēm mērķi ir pašizaugsme, karjera, ģimene, kādi hobiju saistīti mērķi, savi biznesiņi, labi iekārtotas un foršas mājas, un vēl un vēl. Citas sievietes ikdienā nodarbojas ar visādām foršām lietām, sporto, lasa, dejo, kaut ko rada, izglītojas, rūpējas par savu veselību, veselīgi ēd, rūpējas par savu ģimeni, uztur attiecības ar draugiem, piedalās visādos pasākumos un vēl nez ko.
A ko dara Didra? Nu takā nopietni, ko viņa dara no tā ko sniedz apkārtējā pasaule? Neko. Viņai pat karjera vai pašizaugsme īsti neinteresē, lai kā viņa mēģinātu to iestāstīt. Ja interesētu, tad būtu redzams rezultāts.
03.08.2023 16:22 |
 
Reitings 226
Reģ: 28.08.2020
KasteEsTe @ 03.08.2023 16:19
Elinai sodien nav storiji? Vai vienkarši noslegusi storijus no man????

Ir, un daudz
03.08.2023 16:24 |
 
Reitings 559
Reģ: 31.07.2023
KasteEsTe @ 03.08.2023 16:19
Elinai sodien nav storiji? Vai vienkarši noslegusi storijus no man????

Ir storiji no noliktavām. Būsi izpelnījusies. :D
03.08.2023 16:28 |
 
Reitings 3210
Reģ: 09.04.2023
Malibu Steisija @ 03.08.2023 16:22

Viņas mērķi ir bombīgas fotosesijas, no kurām lētums un slāviskums spiežas pa acīm ārā.
Citām sievietēm mērķi ir pašizaugsme, karjera, ģimene, kādi hobiju saistīti mērķi, savi biznesiņi, labi iekārtotas un foršas mājas, un vēl un vēl. Citas sievietes ikdienā nodarbojas ar visādām foršām lietām, sporto, lasa, dejo, kaut ko rada, izglītojas, rūpējas par savu veselību, veselīgi ēd, rūpējas par savu ģimeni, uztur attiecības ar draugiem, piedalās visādos pasākumos un vēl nez ko.
A ko dara Didra? Nu takā nopietni, ko viņa dara no tā ko sniedz apkārtējā pasaule? Neko. Viņai pat karjera vai pašizaugsme īsti neinteresē, lai kā viņa mēģinātu to iestāstīt. Ja interesētu, tad būtu redzams rezultāts.

Es pazīstu 2 Didras darbinieces, un viņas ir pilnīgs pretstats no Didras. Foršas dāmas, kuras kopj sevi, sporto, strādā, tiekas ar draugiem, bauda dzīvi. Parasti ir tā, ka darbinieki mācās no priekšnieka, te nu vajadzētu otrādāk 😁
03.08.2023 16:31 |
 
Reitings 2146
Reģ: 13.01.2023
Būsim reāli, taureņu drēbes ir SHEIN kvalitātes drēbes ar milzīgu uzcenojumu. Kāds vēl brends viņiem? Par ko viņi runā? Parasts poļu un ķīniešu apģērbu veikals. Sūds, kas ietīts konfekšu papīrītī.
03.08.2023 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits