Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
u.62cd5b2a78696 @ 02.08.2023 21:14

Sekss nav aktuāls, ja tas ir sūdīgs. Tieši tik vienkārši.

Ooo, jaaa! Un tas cik labs sekss būs ir ļooooti atkarīgs no sievietes, bet sievietei gribēsies seksu tikai tad, ja redzēs tam “jēgu”, būs regulārs orgasms, no vīrieša puses jutīsies iekārota, skaista, mīlama utt-tad vīrietis saņems visu ko vēlās, to starp rīta minetiņus (vnk piemērs)
Bet jautājums aktuāls- gaidīt gadu līdz kāzām, ja neviens pārī nav nevainīgs?
Un kādi viņi kristieši, tā prieka vēsts, viena no kkādām sektām, tas arī viss. Lai iet īstā baznīcā, padzied Bībeli utt, nevis “spēka dziesmas”, nu sekta!!
02.08.2023 21:36 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Helita @ 02.08.2023 21:34

Nez kā pie Džeisona tika? No svētā gara?
Vai arī tā, kā Uģim Kuģim - sekss tikai bērnu ieņemšanai.

Nu nē, kaut kāds seksiņš pienākuma pēc noteikti ir. Nu tur 2-3x mēnesī labākajā gadījumā.
Jo Naurim jau kaut ko vajag, tas ir fakts-jauns vīrietis, didrele kā perfekcioniste močītāja noteikti izdabā un visu tur sadara, lai jamam miers kādu brīdi, pati kārtīgu orgasmu nemaz neatceras kad ir baudījusi, jo nu to ļoooti var nolasīt, kā jau te pieminēja Vasiļevskus-tur redzams, ka abiem gultā dzirskteles sprakšķ arī pēc 3 gadiem.
02.08.2023 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Ekhoo @ 02.08.2023 21:36

Ooo, jaaa! Un tas cik labs sekss būs ir ļooooti atkarīgs no sievietes, bet sievietei gribēsies seksu tikai tad, ja redzēs tam “jēgu”, būs regulārs orgasms, no vīrieša puses jutīsies iekārota, skaista, mīlama utt-tad vīrietis saņems visu ko vēlās, to starp rīta minetiņus (vnk piemērs)
Bet jautājums aktuāls- gaidīt gadu līdz kāzām, ja neviens pārī nav nevainīgs?
Un kādi viņi kristieši, tā prieka vēsts, viena no kkādām sektām, tas arī viss. Lai iet īstā baznīcā, padzied Bībeli utt, nevis “spēka dziesmas”, nu sekta!!

Es saprotu, ka mēs šajā forumā nefanojam par Elīnu, bet nu nevajag jau caur zemtekstiem stāstīt, ka Elīna ir pie vainas tam, ka viņiem nav sekss vai nav labs sekss. Varbūt Miss Didī pēc savām kreatīvajām fotosesijām ir tik ļoti uzlādējusies ar enerģiju, ka gatava mesties Jenotam virsū, kā traka (nu tajos vakaros, kad nav noziedusies ar paštonējošo un guļ uz dīvāna). Bet Jenots pēc bērna auklēšanas, lupatu stiepšanas uz jauno noliktavu un VenCpils dzīvokļu menedžēšanas ir tik pārguris, ka gatavs uzreiz likties gulēt un Didra paliek bešā 😁
02.08.2023 21:45 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
cory @ 02.08.2023 21:45

Es saprotu, ka mēs šajā forumā nefanojam par Elīnu, bet nu nevajag jau caur zemtekstiem stāstīt, ka Elīna ir pie vainas tam, ka viņiem nav sekss vai nav labs sekss. Varbūt Miss Didī pēc savām kreatīvajām fotosesijām ir tik ļoti uzlādējusies ar enerģiju, ka gatava mesties Jenotam virsū, kā traka (nu tajos vakaros, kad nav noziedusies ar paštonējošo un guļ uz dīvāna). Bet Jenots pēc bērna auklēšanas, lupatu stiepšanas uz jauno noliktavu un VenCpils dzīvokļu menedžēšanas ir tik pārguris, ka gatavs uzreiz likties gulēt un Didra paliek bešā ?
lai kaut močī cauri nakti, tikai pēcnācējus netaisa vairs, pietiek ar to mazo, bezgala skaisto un atstāto bērnu. Sirds plīst. Ģimene blaakkggg
02.08.2023 21:52 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
Elīna vienu auskaru pazaudējusi, varēja vismaz otru izņemt. Staigā nevīžīga riņķī.
Iespējams, pati nav pamanījusi? Tad kur viņas profesionālā filmētāja skatās?
Elīnai jau kā Kardašinām sava filmēšanas grupa, kura filmē Elīnu uz katra soļa.
02.08.2023 21:53 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
cory @ 02.08.2023 21:45

Es saprotu, ka mēs šajā forumā nefanojam par Elīnu, bet nu nevajag jau caur zemtekstiem stāstīt, ka Elīna ir pie vainas tam, ka viņiem nav sekss vai nav labs sekss. Varbūt Miss Didī pēc savām kreatīvajām fotosesijām ir tik ļoti uzlādējusies ar enerģiju, ka gatava mesties Jenotam virsū, kā traka (nu tajos vakaros, kad nav noziedusies ar paštonējošo un guļ uz dīvāna). Bet Jenots pēc bērna auklēšanas, lupatu stiepšanas uz jauno noliktavu un VenCpils dzīvokļu menedžēšanas ir tik pārguris, ka gatavs uzreiz likties gulēt un Didra paliek bešā ?

Tu izlasīji tālāk par otro rindiņu?
Es tieši saku, ka tas vai sievietei gribas ir no vīrieša atkarīgs, jo kāda jēga no seksa, ja nav iekāres, orgasma ilgstoši? Loģiski, ja Elīna saka ka sekss nav īpaši aktuāls, tad viņai nav bijis tā, ka norauj jumtu… es zinu, saprotu, ka ne visas sievietes zin kas ir orgasms ko sniedz partneris (nevis pati sev), bet tā jau nav sievietes problēma, bet gan veča neizdarība. Un Nauris kā reiz liekas no tādiem kam pietiek tikai ar to, ka pašam bija labi.
02.08.2023 21:57 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
Un cik ļoti visās sadaļās no Saulietes pārslēdzās uz Vasiļevsku? Tik pat ātri tas var notikt šeit. Jau no ķermeņa izvedības var nolasīt cik ļoti Nauris cieš no šī cirka un patmīlības. Ja iepriekš vēl Elīna filmēja kā Nauris plunčina, spēlējās ar bērnu.. tad tagad, kad nedēļu nav bijis pie dēla, dēļ izbraukšanas.. es pat nenoplikšināju acis, kad jau atkal prom un divatā ... vai maz vienu nakti pavadīja trijatā? Bezgala drausmīgi skumji.
02.08.2023 21:59 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.03.2023
Quickyy. @ 02.08.2023 17:59
Skatos ka Bezdelīgai pāris drebes ir no butterfly. Vot būs rēcīgi ja viņa ir Naura jaunā ļubestība. Noprecēs un bus vel viena Elīna Didrihsone ????

Nebūs jāmaina no ED buttefly
02.08.2023 22:13 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
Mans novērojums - viņi katrs sevi mīl vairāk par visiem citiem. Un šī ir šī bezsakara atslēga.
02.08.2023 22:13 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
paldies @ 02.08.2023 21:08

Ļoti iespējams, ka viņiem ir bijušas sarunas par šo tēmu un Nauris viņai iestāstījis, ka tas ir ok, viņš taču tikai skatās! Un ir sievietes, kas uzskata, ka tas ir normāli, jo viņš taču viņām nepieskaras un ir kopā ar mani.. Protams, ka ar tevi, jo tās beibes viņiem nekad uzmanību nepievērsīs un pat ar sūdainu mietu nepieskarsies.
Es domāju, ka Elīna dzīvo savā lupatu pasaulē un pat nepieļauj tādu domu un Nauris var brīvi rīkoties, jo Elīnai svarīgāk ir lupatas, fotodienas un šķirba starp kājām. Tāpēc tik ļoti apmulsa, kad live pajautāja par meiteni un Nauri PV koncertā. Internetā diezgan atklāti klejo video, bet Elīna neko nezin. Tāpat arī viņa nezin, kas ir Jānis Domburs, jo vairāk kā lupatu pasaule ar tievām kājām viņai neeksistē.
02.08.2023 22:39 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Hahahah atkal jau didrihsonu nedienas ārzemēs. 😂😂
02.08.2023 22:48 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.01.2023
Quickyy. @ 02.08.2023 17:59
Skatos ka Bezdelīgai pāris drebes ir no butterfly. Vot būs rēcīgi ja viņa ir Naura jaunā ļubestība. Noprecēs un bus vel viena Elīna Didrihsone ????

Nē, nē, viņai ir cits balodītis. 😄
02.08.2023 22:49 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 02.08.2023 21:41

Nu nē, kaut kāds seksiņš pienākuma pēc noteikti ir. Nu tur 2-3x mēnesī labākajā gadījumā.
Jo Naurim jau kaut ko vajag, tas ir fakts-jauns vīrietis, didrele kā perfekcioniste močītāja noteikti izdabā un visu tur sadara, lai jamam miers kādu brīdi, pati kārtīgu orgasmu nemaz neatceras kad ir baudījusi, jo nu to ļoooti var nolasīt, kā jau te pieminēja Vasiļevskus-tur redzams, ka abiem gultā dzirskteles sprakšķ arī pēc 3 gadiem.
Dzirkstele vai nē, bet kad Elīna dzied, izskatās, ka Naurim besī un viņš nožēlo, ka ir kopā.
02.08.2023 22:51 |
 
Reitings 432
Reģ: 13.01.2023
Ekhoo @ 02.08.2023 21:09

Oi, nu Tavs vīrieties gan katru otro rītu tiek modināts ar minetu, yeah right, īpaši pēc 8 gadu kopdzīves.
Nu man liekas, ka Elīna kkad ir izmetusi, ka sex viņai nu tā, nav baigi aktuāls
Galu galā, ja 20 gados varēja čutne gadu noturēties līdz kāzu naktij (īpaši, ja abi nebija nevainīgi) tad skaidrs, ka sex ne vienam ne otram nav ļoooti svarīgs.
Jo, ja ir “tas” klikšķis, tad ir grūti noturēties jau pēc dažiem randiņiem, kādi vēl mēneši, gads!
Man Tevis žēl 😄 Esam ar vīru kopā no 16 gadu vecuma,kopā jau gandrīz 18gadus un iedomājies,mums sekss ir gandrīz katru vakaru 😄 Ar minētu gan nemodinu😆 Un kas tas pa debiliem stereotipiem -pēc tik ilgas kopdzīves Bla Bla Bla ! Ja ģimene ir iestājies tas Bla Bla Bla boring laiks pēc pāris gadu kopdzīves,nu sorry ,tad neesam īstie vilveki viens otram
Šoreiz neliela atkāpe no Didram,bet peak biezi dzirdu to testu-pēc tik ilgas kopdzīves tur vairs nav kares,kaisles utt
02.08.2023 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 01.06.2012
konfektee @ 02.08.2023 13:16
Un Džoistiks, protams,atkal lieks bombīgajā ceļojumā,atvainojos, darba braucienā,kur pie baseina sabildēt drēbes, sēdēt istabā, pārģērbties uz ielas un "močīt". Jo viņiem jau nav fotostudijas,kur to varētu izdarīt. Tās viņu shēmas kļūst uzkrītošas. Pie velna, kuram interesē,vai fons ir studija vai kāda Itālijas iela? Ja nepatīk kleita, tāpat nepirks. Murgs. ?
Gaidam pirmo atskatu no benzīntanka.

Un, kā jau teicu - atskats no benzīntanka sagaidīts! Paredzami! 😮‍💨
02.08.2023 22:57 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
PatrishaS @ 02.08.2023 22:48
Hahahah atkal jau didrihsonu nedienas ārzemēs. ??

Elīnai jauna frizūra šodien? Bizes matos. Es kaut kā palaidu garām, vai rādīja, kas taisīja matus?
Un izskatās ka Itālijā mašīnās arī nav jāsprādzējas nevienam braucot ar mašīnu.
Itālijā Policija neķer?
02.08.2023 23:03 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
Blablablabla @ 02.08.2023 22:55
Man Tevis žēl ? Esam ar vīru kopā no 16 gadu vecuma,kopā jau gandrīz 18gadus un iedomājies,mums sekss ir gandrīz katru vakaru ? Ar minētu gan nemodinu? Un kas tas pa debiliem stereotipiem -pēc tik ilgas kopdzīves Bla Bla Bla ! Ja ģimene ir iestājies tas Bla Bla Bla boring laiks pēc pāris gadu kopdzīves,nu sorry ,tad neesam īstie vilveki viens otram
Šoreiz neliela atkāpe no Didram,bet peak biezi dzirdu to testu-pēc tik ilgas kopdzīves tur vairs nav kares,kaisles utt

Malači, es arī biju precēta padsmit gadus un dzīvojām līdzīgi, šķiršanās iemesls bija cits. Ja pēc dažiem gadiem vienam no otra jau metas nelabi, nav jēgas ražot bērnus instagramam un vilkt tās attiecības kā beigtu zvēru sev līdzi...
02.08.2023 23:13 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Blablablabla @ 02.08.2023 22:55
Man Tevis žēl ? Esam ar vīru kopā no 16 gadu vecuma,kopā jau gandrīz 18gadus un iedomājies,mums sekss ir gandrīz katru vakaru ? Ar minētu gan nemodinu? Un kas tas pa debiliem stereotipiem -pēc tik ilgas kopdzīves Bla Bla Bla ! Ja ģimene ir iestājies tas Bla Bla Bla boring laiks pēc pāris gadu kopdzīves,nu sorry ,tad neesam īstie vilveki viens otram
Šoreiz neliela atkāpe no Didram,bet peak biezi dzirdu to testu-pēc tik ilgas kopdzīves tur vairs nav kares,kaisles utt

Nevajag mani žēlot, man tiešām ir ļoti viss regulāri kārtībā, tiesa gan ne 18 gadus-cepuri nost! Nu tiešām.
Bet es tieši par to rīta minetu ieņirdzu. Bet nu tā ir, reti kam ir tik regulāra un saskanīga gultas dzīve. Nu tiešām uvažuha kā teikt, zinu tikai 1 gadījumu kad saka kā tu-jau padsmit gadus katru dienu sex.
02.08.2023 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Didriķe lupatnoliktavu apgaitā. Atvainojos - komandējumā. Knapi kkur tikusi un jau problēmas. Kā vienmēr. Tuvāko dienu plāns skaidrs: redzēsim gaudas, kā atkal kaut kas nav kā vajag un reportāžas no maķīšiem par labākajām friškām un bendzīntankiem ar labākajām bulkām 😁.
Kur Džeisons atkal nogrūsts? Drīz aukli par mammu sauks.
Kā sieviete kurai tik ļoti pofig par jau esošu bērnu var kko gudri dirst par to, kā gribas lielu ģimeni, vēl bērnus utt. Ko tu darīsi ar to lielo ģimeni? Izmētāsi sīkos katru pie savas aukles uz nedēļu, kamēr bombīgăs apenes jāfočē? Būtu vispirms esošo bērnu nostādījusi prioritāšu augšgalā un tad vērusi muti runājot par nākošo.
02.08.2023 23:36 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Viņa reāli pieduras ar tiem benzīntanku apskatiem vai viņa ir slima ar galvu
03.08.2023 00:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits