Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1414
Reģ: 25.01.2023
micīte @ 10.05.2023 19:19

Jā , tur jau tā lieta, ka viņai nav spēka un varbūt pat kaut kādā ziņā ir vienalga kas tur beigās ar tām bildēm ir, nepārbauda, jo ir izdegusi un depresijā.
Tur ir ļoti daudzi sarkanie karogi. Un es daudz labāk čūskaini parēktu par kaut kādiem poda birstes matiem, nekā šausminātos par to kā cilvēks vienkārši pats sevi noēd un visiem ap viņu ir vienalga.
Es neesmu ideālā viņas fane, nodiršu stulbus lēmumus un tizlus izteikumus (par LGBT+ piemēram), bet ir atšķirība vai tas ir viņas stulbuma rezultātā vai jau psiholoģiska rakstura problēmas, ko es nebūt nesaku nievājoši, bet ar bažām.
Droši vien šeit kadai būs šoks,par to ko es teikšu,jo čenšos tomer redzēt cilvēkā arī labās lietas pamanīt.,bet teikšu godīgi.Tas ,kas liek bildes mājas lapā ir aizgājis pa fāzēm.Ir tie pleķi,lai ir ,viņas pašas darīšana,bet bildes var apstrādāt,jau parādīja ,ka var notušēt.Ja pati liek, tad apstrāde nav bijusi vispār.kautkas ,kautkam ir pa fāzēm aizgājis.P.S.Šobrid spriežu tikai par darbu,ne par kautko citu.
10.05.2023 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
Te vairums meiteņu patiesībā nevēl E sliktu, tikai ir šokā par viņas izgājieniem un meklē kādu loģisku izskaidrojumu. Ir šokā arī par ģimenes neieinteresētību, jo skaidrs, ka E ir garīga rakstura problēmas - depresija, izdegšana. Protams, viņa ir neizglītota un diezgan aprobežota, izdzīvo savu “sapni”, kas lēnām pārvēršas par murgu. Nu kokteilis tur ir šausmīgs.
Mēs kā normāli domājoši cilvēki instinktīvi meklējam risinājumu un izskaidrojumu, bet to šeit īsti nevar atrast. Tur ir šausmas un ne tikai E, arī N galvā.
10.05.2023 19:41 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Ļaunums @ 10.05.2023 19:26
Kāda jēga iespringt uz lietām/cilvēkiem, kurus nevarat ietekmēt?
Viņai pašai galva uz pleciem, ja grib, lai aiziet tajā depresijā un iebrauc auzās.. ja nemāk atvērt muti, pati vainīga. Jo reāli- viss ir galvā. Ja Tu izdomāsi kkādu hui*u, tad tā arī būs utt.
es domāju, ka tur jau tā lieta, ka viņai nepietiek saprašanas pašai, ka iet pa fāzēm un ka ir slikti. Jautājums - kur ir viņas līdzcilvēki..
10.05.2023 20:11 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Pupka @ 10.05.2023 19:41
Te vairums meiteņu patiesībā nevēl E sliktu, tikai ir šokā par viņas izgājieniem un meklē kādu loģisku izskaidrojumu. Ir šokā arī par ģimenes neieinteresētību, jo skaidrs, ka E ir garīga rakstura problēmas - depresija, izdegšana. Protams, viņa ir neizglītota un diezgan aprobežota, izdzīvo savu “sapni”, kas lēnām pārvēršas par murgu. Nu kokteilis tur ir šausmīgs.
Mēs kā normāli domājoši cilvēki instinktīvi meklējam risinājumu un izskaidrojumu, bet to šeit īsti nevar atrast. Tur ir šausmas un ne tikai E, arī N galvā.

Tieši tā un nepiekrītu, ka mentalas saslimšanas ir vienkārši sadomāšanās, tas ir nopietni un pietiekami daudz viņu redzot arī ļoti pamanāmi. Un nepārprotiet mani, es vienkārši gribu atpakaļ E par kuras izgājieniem var pārēkt un nejusties par to vainīgai 😅 Šobrīd vienkārši tur nekas nav smieklīgi. Katra slavenība (lai nu kā arī kļuvusi slavena) kādam patiks, kādam ne un nebūs jau visiem pa prātam nekad, mēs te Skauģes esam uz palikšanu, bet E, lūdzu parūpējies par sevi, lai ir ko skaust 🙏
10.05.2023 20:11 |
 
Reitings 3121
Reģ: 29.12.2022
Nē,man nav žēl viņas. Ne cik. Nu tā,ka tiešām ne mazākās žēluma izjūtas. Ok, es nevēlēšu viņai kaut ko ļaunu,jo tas jau pats par sevi ar viņu notiek :) vēnas,krūtis, zarnas un vēl,kas par ko iespējams nezinam. Viņai tas viss nāk atpakaļ par pašas savārītajiem sūdiem un ne grama nav žēl. Viņa izraisa tikai riebumu un neko citu. Nevaru nosaukt par naidu,jo tieši man nekas nav nodarīts,bet to,ka viņa ir pretīga un nožēlojama nevar noliegt. Nav tā,ka es kaut kāda lauku skauģe ienīstu didru,jo viņa ir didra. Nu noteikti arī jums tas nav,tas iemesls. Kādreiz man viņi ar ņuriku bija simpātiski, likās tik forši,ka taisa savu biznesiņu, tikai pozitīvas emocijas, slikta vārda pateikt nevarēju. Bet tad viņa neizturēja un sāka nākt uz āru viņas īstā krievuška safronova :) sākās laikam jau viss ar aļika lupatām, vai pat drīzāk,ka daudzas pirktās lupatas uzdeva par mammas šūtajām, kad dažām nepamanītas birkas nāca klāt,bet tika teikts,ka mamma šuj. (Ne viss, bet dažas drēbes 100%)
10.05.2023 20:36 |
 
Reitings 3121
Reģ: 29.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 10.05.2023 20:36
Nē,man nav žēl viņas. Ne cik. Nu tā,ka tiešām ne mazākās žēluma izjūtas. Ok, es nevēlēšu viņai kaut ko ļaunu,jo tas jau pats par sevi ar viņu notiek :) vēnas,krūtis, zarnas un vēl,kas par ko iespējams nezinam. Viņai tas viss nāk atpakaļ par pašas savārītajiem sūdiem un ne grama nav žēl. Viņa izraisa tikai riebumu un neko citu. Nevaru nosaukt par naidu,jo tieši man nekas nav nodarīts,bet to,ka viņa ir pretīga un nožēlojama nevar noliegt. Nav tā,ka es kaut kāda lauku skauģe ienīstu didru,jo viņa ir didra. Nu noteikti arī jums tas nav,tas iemesls. Kādreiz man viņi ar ņuriku bija simpātiski, likās tik forši,ka taisa savu biznesiņu, tikai pozitīvas emocijas, slikta vārda pateikt nevarēju. Bet tad viņa neizturēja un sāka nākt uz āru viņas īstā krievuška safronova :) sākās laikam jau viss ar aļika lupatām, vai pat drīzāk,ka daudzas pirktās lupatas uzdeva par mammas šūtajām, kad dažām nepamanītas birkas nāca klāt,bet tika teikts,ka mamma šuj. (Ne viss, bet dažas drēbes 100%)
tad sākās meli,meli un atkal meli. Tad sāka dirst uz klientiem, tirgot saplēstas drēbes un neņemt atpakaļ. Nu tas tā, sīkumos,bet ilglaicīgā periodā tas salasās. Tad LGBT skandāls un tas tizlais attaisnošanās video,kas ne par gramu neuzlaboja situāciju,bet tikai cilvēkus uzkurināja vairāk ienīst viņu. Tad pa vidu visam atkal daudz daaaaaaudz melu un diršanu meitenēm,klientēm, potencionālajām klientēm. Tad atkal pāris meli. Vienā dienā tas viss pa lielam aizmirsās, jo didriņa stāvoklī. Likās uz mirkli viss piedots,jo tik forši. Noteikti būs laba mamma, jo punča fotosesijas taisa katru nedēļu gandrīz. (Tikai tagad mēs saprotam īsto iemeslu. Paštīksmināties :)) likās ļoti gaida mazulīti. Te tev nu bija un mūsu cerības ilga tieši tik ilgi,cik bebucis bija vēderā. Nepaiet ne 24h didra skrien uz mašīnu un atstāj mazuli,kuram pazīstami ir tikai mammas sirdspuksti un tomēr ar mammu jūtas drošībā. Atstāj,lai atietu un pasēdētu mašīnā. Tālāk jau jūs pašas visu 9 mēnešu garumā redzat,cik ļoti viņai rūp mazulis,ka 9 mēnešos uzvelk nepareizi pamperu un mazulis viņas klātbūtnē izturas pret viņu kā ne pret mammu ar kuru pavada lielāko dienas daļu. Atkārtošos,ka atkal seko melu sērija, jau 5 vismaz gadu garumā. Nu pasakiet,kā pret to cilvēku var izjust kaut mazāko žēlumu? Lai arī,kas ar to rozīni notiks,es nekad nepateikšu,ka man viņas žēl. Viņa to ir pelnījusi, viņa visu ir pelnījusi! Viņai viss nāk atpakaļ un tā tas arī būs. Viņa vienmēr paliks ar sliktu slavu,jo atpakaļ nesasmels,kas pa viņas netīro muti ir izgājis. Un izgājis ir daudz par daudz. Būtu viņa vismaz laba mamma savam dēliņam, varbūt nebūtu tik daudz negāciju, bet nu, kā ir tā ir, viņas pašas Dieviņš atdots atpakaļ,ko ir pelnījusi.
10.05.2023 20:36 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Elīna “mīlu tevi”
Nauris “oi..”
🙈🙈
10.05.2023 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Par ko sevi cilvēks ir pataisījis nepilnu 10 gadu laikā.
https://failiem.lv/u/jtjrwvccq
10.05.2023 20:59 |
 
Reitings 349
Reģ: 04.03.2020
Bet kopš Monta pazuda no taureņa, tā arī Elīnai sagāja uz īso pa fazēm🤔 Sākās tās melošanas, mahinācikas utt. Monta gan jau turēja viņu uz pareizās taciņas.. Tad sāka nākt tievākas modeles un tad jau pašai sagāja uz īso un sāka diētas..
10.05.2023 20:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaaduuda @ 10.05.2023 20:59
Par ko sevi cilvēks ir pataisījis nepilnu 10 gadu laikā.
https://failiem.lv/u/jtjrwvccq

Šis galīgi nav trakākais salīdzinājums, kas redzēts. :D
PS. es arī nemaz vairs neizskatos kā 2013. gadā :D
10.05.2023 21:28 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Atgādina Didrihsoni:
10.05.2023 21:29 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīna nebeidz pārsteigt... ar stulbumu.
10.05.2023 21:35 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Cik sevi necienošai un izmisušai jābūt, lai sevi tā izkropļotu...
10.05.2023 21:36 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
micīte @ 10.05.2023 18:59
Un arī par to nerūpēšanos par bērnu dēļ depresijas - es to neaizstāvu un nesaku, ka tas nozīmē, ka viņai nevajag sākt rūpēties par savu bērnu. Kad man tā bija es gāju terapijā un ar to strādāju un tāpat baroju mazo ar krūti, negulēju naktis utt, problēma bija manas bailes, bet bērns no tā necieta, tā bija mana cīņa, kas bērnu nedrīkstēja ietekmēt (manā skatījumā). Ir ļoti pretīgi, ka cilvēks sev ir pirmajā vietā VIENMĒR, arī, kad runa iet par bērnu. Ne pašai apzinaties, ka šis nav ok, ne apkārtējiem ap viņu neredzēt.
Un nav arī tā, ka kāda no mums kaut ko var viņai pateikt - viņai nav draugu, viņa nezina kā uzticēties līdzcilvēkam, jo pati vienmēr visus čakarē un attiecīgi nevar iedomāties, ka cilvēks varētu vienkārši gribēt palīdzēt.
Bet šobrīd tāda sajūta, ka mēs (vismaz daudzas no mums šeit) skatāmies uz šo visu un redzam, ka nav labi, ka jau ir par traku un tur vajag kādam palīdzēt, bet pašas neko darīt nevaram un turpinam skatīties un šausmināties - kā avāriju - skats ir drausmīgs, bet novērsties nevar. Vēl jo vairāk - to krahu mums met pakaļ un dokumentē pa minūtei.

Zini, ja viņa pati nebūtu iesmējusi par pēcdzemdību depresijam. Un skaļi teikusi "depresija? Kas tas tāds, nav laika nekam tadam" Iespējams man viņu būtu žel, bet tā ka viņa ņirgajas par cilvēkiem, kaut pati ēd no tā paša trauka. Tikai reāli stulbenis neredz, kas laikam šaja gadījumā ir visi viņas tuvinieki, ka tam cilvēkam ar steigu vajag psihiatra palīdzību, savādāk būs pavisam traki. Žel, ka svešiem cilvekiem bezmazvai vairāk rūp nekā viņas vīram un mātei!
10.05.2023 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 10.05.2023 21:28

Šis galīgi nav trakākais salīdzinājums, kas redzēts. :D
PS. es arī nemaz vairs neizskatos kā 2013. gadā :D

Vairāk stāsts par to, ka viņa neizskatās pēc 25 gadnieces un tā, ka tur starpā ir vismaz 20 gadi nevis 10.
Protams, neviens 15 gadnieks neizskatās pēc 10 gadiem tāpat, bet es draugam vienreiz pajautāju - cik viņai gadu? Viņš teica - kas tā par milfeni? 40?
10.05.2023 21:38 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
es domāju,ka kukaiņi arī no bailēm spiedza ieraugot Didrihsoni..
10.05.2023 21:38 |
 
Reitings 3989
Reģ: 01.03.2022
Vai neviena drosmīgā nav pajautājusi Loretai, kas tie par dzērieniem? Vai Elīna atkal samelojās.
10.05.2023 21:40 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
mazaskudra @ 10.05.2023 08:57
Ir jauna Elīnas dīvainība, kas ir ļoti redzama šajā ceļojumā.
Saka, ka tik daudz viņiem jāredz, tik daudz jāpaspēj. Liek uz to uzsvaru. --> Pati nosēž dzīvoklī uz 70% no aktivitātēm nemaz neiet, nekur nepiedalās.
Saka, ka nekādas gulēšanas Dubaijā --> Guļ Dubaijā.
Sasodīti daudz rāda ēdienu. Atrāda veikalā. Sapērkās kaudzēm našķus. --> Pati neko no tā neēd, nokožās peles cienīgu gabaliņu un to pašu izskatās, ka nenorij. Samauc kaudzi ar sāli uz lazanjas un kādam tas viss būs jāapēd, un tā noteikti nebūs viņa.
Ieliek raudošu postu (vai storijus neatceros) ar to kā asaras birst par pazaudēto profilu, skaudīgie letiņi vainīgi --> pēc tam live saka, ka uztver šo visu ļoti mierīgi, nav ko stresot. Citi pilnīgi jautājot, kur viņa tik mierīga.
Un ja tā padomā viņai šis prikols ir visur dzīvē. No mutes nāk viens, pēc tam ir kaut kas cits.
Grib skaistus pieaudzētos matus --> nemazgā viņus nedēļām, nekopj un viņi izskatās drausmīgi.
Tas pats ar visām citām izskata lietām. Grib būt skaista. Paštonējošais, nagi, kosmētika --> ne par ko nerūpējas un tas galu beigās padara viņu drausmīgu.
Kas ir viņas problēma? Es nesaprotu šo.
par tām izklaidēm man ir doma,ka viņa vienkārši nemāk būt kkmapnija ar cilvēkiem kad runa nav par darbu ,viņi visi draugi,ka jau normāli cilvēki grib parunāt par ārpus darba tēmām,bet elinai nekas dižs nenotiek ,viņa vienkārši pati jutas tajā kompānija neērti un tāpēc aizbildinas ar darbu un mēģina visus izdzīt ārā tikai lai viņa var neko nedarit mājas .. jo būsim godīgi foceties var pa dažām stundām visu kolekciju un tad ātri apstrādāt un viss .tam nevajag 10 dienas ,ka produktīvi ieplano vai tam vispār nevajag pat dubaiju ,jo pārdod jau drēbes ,ne ķermeni .... Bet nu ok .. vienkārši man liekas ,ka viņa neļauj citiem neko nedarīt ,lai viņi neredzētu ,ka patiesībā viņa vienkārši neko pati nedara.nu sorry,ja viņa var atļauties 2 stundas pa veikalu vazaties nevis svinēt vīr dzimšanas dienu tad patiešām varēja palikt mājās pie bērna
10.05.2023 21:53 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Diina @ 10.05.2023 17:33
Liene Kivičiene iebāzusi story par to kā šokējās kādam mobingam iet cauri Elīna.??

Nu prooootams, tai tak jauna saboteksēta seja, nekādas ievērības nebūs par ar to, ka brīvdienās mīļotais vīrs Andris Kivičš ir pālī ar bērniem 😂
10.05.2023 22:05 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Vēl kas iekrita acīs - sen nav bijusi neviena aizstāve,kas ar putām uz lūpām uzbruks tikai lai Didi un Nauris aizstāvētu... 🤔 Nebūs tāpēc ,ka Nauris Dubaija atpūšas beidzot ar draugiem un nav laika jaunus profilus cept?😂
10.05.2023 22:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits