Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Liene Kivičiene iebāzusi story par to kā šokējās kādam mobingam iet cauri Elīna.😀😃
10.05.2023 17:33 |
 
Patīk
Reitings 34786
Reģ: 12.10.2022
Pēdējā laikā kaut kā neredz vairs SOLD OUT. Zinot to, ka viņa tāpat pasūta dažus gabalus no katra izmēra, pat tie netiek izpārdoti. Izslavētās kleitas un best-selleri stāv izpārdošanā un neviens tāpat nepērk. Ziedu laiki beigušies un ar katru mēnesi piedāvājums kļūst arvien traģiskāks, nerunājot par to, kā šīs bezgaumīgās lupatas pasniedz.
10.05.2023 17:39 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
kriksisix @ 10.05.2023 14:46

Un vēl paturpinot -
Elīna ir šausmīgi neizglītota, nu kā var nekas neinteresēt? Viņa noteikti nezina kā sauc mūsu prezidentu, cik ir 5x5 uz ātro pateikt, kas jādara ja bērnam aizcietējums, kā sauc visus Rīgas tiltus vai nu da jeb kas šādā stilā. Ko viņa prot? Uzlikt taimeri uz Iphona? Gorīties vienās un tai pašās pozās? Malt vienu un to pašu un, ka visu laiku ir jāmočī? Man pohuj uz to viņas veikalu, godavārds, lai tak cilvēki pērkas kur vien gribas un par gaumi nestrīdās, bet reizēm skatoties uz viņu gribas, lai viņai kaut uz nedēļu pazūd interneta pieslēgums, lai ieiet reālā dzīvē, lai nav aukles kam uzmest bērnu, lai ir no rīta līdz vakaram un nakti KOPĀ ar bērnu pilnībā apmierinot vajadzības. Un šo pasakot es jau esmu tā ļaunā, jo kā var ko tādu vēlēt, ak kungs. Nē, es gribu lai pasaule nav piepildīta ar tik daudz uzpūsti pašpàrliecinàtiem idiotiem, kas domā, ka ir pasaules nabas. Močītāja bļeģ.

Taisnība. Viņai vajag smagu reality check.
Viņas galviņā nav nekā. Viņa ir ļoti neattapīga, es nezinu nosaukt pilnīgi nevienu tematu par ko viņa kaut ko patiesi varētu zināt un kādam pastāstīt. Tik liela piere, bet galvā nekā nav.
Pat par viņas ''svarīgajiem'' tematiem kā piemēram par Dievu, ko viņa varētu pastāstīt? Ko viņa teica tur krustā sita Lieldienās? Dievu? :D Nu dura. Pat es neticīgā man šķiet zinu vairāk, nekā viņa ticīgā, kura bez ticības nevar.
Un es arī sen uzskatu, ka viņai uz nedēļu vismaz ir jāizslēdz internets, visām mammām un Nauriem ir jāaizbrauc prom un jāatstāj viņa ar Džeisonu viena. Tiešām nu jau piespiedu kārtā. Viņa nezin kā tas ir par kādu rūpēties, jo pēdējos gadus visi vienmēr viņu ir likuši centrā. Viņa ir pieradusi saņemt, nevis dot. Viņai nav nojausmas kā tas ir par bērnu rūpēties un ko tas prasa no sievietēm ikdienā. Un viņa tad varbūt nopelnītu tādu vārdu kā mamma, jo tagad man šķebina, kad kāds viņu par māti nosauc, jo viņa tāda vienkārši fiziski nav.
10.05.2023 17:47 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Lilynim @ 10.05.2023 12:30
Ka jau ieprieks te teicu, AUKLES IR ARI DUBAIJA un starpcitu - loti labasun par loti sapratigam cenam! Lidz ar to es neuzskatu, ka vinu gadijum aukle ir attaisnojums, karstums ar nav attaisnojums, pati braucu 3x vai 4x gada uz Dubaiju (ar saviem mazajiem un vini tiesam vel mazini) un iekritas atbraukt pat vasaras karstajos menesos. Viss vienkarsi - agri no rita piecelamies un laikam mazajiem paplucaties baseinos vai pie juras, , tad noliekam uz diendusu un tad atkal velak pec 4 vedam ara, lai spelejas un izdauzas! Un karstums nav problema, mazuliem pat patik! UN TIK DAUDZ ko darit viniem, ka naktis pec tam loti saldi gul! UN aukli mes reti esam izmantojusi, BET kaut ka mes spejam Dubaiju izbaudit un pat galva mums neienak mazos atstat majas.
Ta ka neredzu nevienu attaisnojumu mazuli nenemt, ja nu vienigi viniem finanses spiestu un nelautu, bet Dzeisonam jau par bileti nav jamaksa, vins tacu bebuks, mana berna vecuma un es par savejo ari neko nemaksaju ?
Man skiet vinai tiesam pieklibo matiskas jutas, un vina noteikti nav miera ar mammas lomu. Vinai ka tik bernu kaut kur nogruzt un meklet attaisnojumus.
Es domaju no Dubaijas vini ar neko nav izbaudijusi, jo blandas pa vienam un tam pasam izklaidem, neko jaunu nav atklajusi.

Protams ka ir iespējas, bet var redzēt ka viņi vienkārši to negrib . Kas tā bija vispār Elīnai pa frāzi, ka Nauris gribot beidzot atpūsties no bērna vai kas tamlīdzīgs. Tad tikai viens jautājums:kāpēc viņi kļuva par vecākiem, ja katru mēnesi gandrīz vajag atpūsties no bērna, kuru tāpat lielākoties pieskata aukle ?
10.05.2023 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 3024
Reģ: 25.05.2009
Tie Didrihsones 42 eiro vērtie kristālu šorti kaut kādā pilnīg random UK Leah’s veikaliņā pa 26GBP (~30EUR). Varat aptuveni iedomāties, kāds ir Miss Didī uzcenojums, jo gan jau tie 26GBP jau arī iet ar labu uzcenojumu.
10.05.2023 18:29 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Bubuu @ 10.05.2023 14:19
Baigi nesekoju līdzi Butterfly cenām, bet vai nav tā ka pēdējā laikā tās ievērojami palielinājušās? Šis piem. Vieni sūda šortiņi par 42 eur. But then again... ja ir, kas pērk, ko netirgot...

Man šķiet viņai mazliet sakāpis galvā ar tām cenām uh vispār bārkstis sen jau vairs nav modē , 8 gadīga ko tādu varētu vilkt , ne pieaugusi sieviete.
10.05.2023 18:30 |
 
Reitings 1496
Reģ: 03.03.2020
cory @ 10.05.2023 18:29
Tie Didrihsones 42 eiro vertie kristālu šorti kaut kādā pilnīg random UK Leah’s veikaliņā pa 26GBP (~30EUR). Varat aptuveni iedomāties, kāds ir Miss Didī uzcenojums, jo gan jau tie 26GBP jau arī ie ar labu uzcenojumu.

Drausmīgi šorti.
Agrāk bija kaut kāds šovs par UK čigānu kāzām, tās čikses drasēja apkārt tādos.
10.05.2023 18:31 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.03.2020
cory @ 10.05.2023 18:29
Tie Didrihsones 42 eiro vertie kristālu šorti kaut kādā pilnīg random UK Leah’s veikaliņā pa 26GBP (~30EUR). Varat aptuveni iedomāties, kāds ir Miss Didī uzcenojums, jo gan jau tie 26GBP jau arī ie ar labu uzcenojumu.

njā
es pagājušogad pirku Massimo Dutti lina šortus, par 45 eur un likās ļoooti dārgi, bet nu ok, liks, ļoti smuks piegriezums, parasti tam veikalam ir kvalitāte.
Ne jau Poļu šmotkas par 42 eur..
10.05.2023 18:34 |
 
Reitings 3121
Reģ: 29.12.2022
https://failiem.lv/u/jhxtmu7y6 ieturu klusuma brīdi,jo vārdu nav…😅
10.05.2023 18:35 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
https://failiem.lv/u/74vsdb65j
Kāpēc sevi ir šitā publiski jāapkauno? Internets visu atceras, un kas gribēs atradīs arī pēc 5 gadiem šo.
10.05.2023 18:43 |
 
10 gadi
Reitings 2384
Reģ: 29.01.2009
un 116x teikt un rakstīt, ka kafija 25 centus maksā. Tāda bomzene, es nevaru..
10.05.2023 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 2384
Reģ: 29.01.2009
Bubuu @ 10.05.2023 14:19
Baigi nesekoju līdzi Butterfly cenām, bet vai nav tā ka pēdējā laikā tās ievērojami palielinājušās? Šis piem. Vieni sūda šortiņi par 42 eur. But then again... ja ir, kas pērk, ko netirgot...

Es tādus nevilktu, pat ja man piemaksātu. Par gaumi nestrīdas - ja tādas nav, tad ir traģiski. Es tiešām brīnos, kā viņas tauriņa pārcenotās, atbaidošās, miskastes kvalitātes lupatas vispār kāds pērk :D
10.05.2023 18:52 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Par krūtīm es nepiekritīšu - man vēl dažas dienas kad pārtraucu barot bija baigi sāpīgas un lielas krūtis, pat lielākas, kā parasti, jo viss nakts piens sastājas un vēl nāk klāt rīta un var būt tā, ka kādas dienas ir pat lielākas, jo piens tomēr vel razojas. Nezinu gan kā ir ar tabletēm.
Ber vispār piekrītu tām, kas saka, ka viņai varētu būt pēcdzemdību depresija un pat tādai dirsai es to nenovēlu, pati tam gāju cauri. Jā, var arī būt tā, ka nav spēka pat nomazgāties vai zobus iztīrīt un var arī būt tā, ka no bērna ir bezmaz bail, nav sajēgas kā parūpēties un ko darīt. Un tas var aiziet tiešām ļoti smagi. BET tāpēc ir vīrs, ir mamma, nu ok ja viņai nav draudzenes tas tā, bet nu pašas ģimene! Kā var ļaut cilvēkam tā pazust? Agrāk man viņa besīja, bet vismaz bija kopta, savākta. Tagad? Šausmas! Un nav jau vairs smieklīgi, tur cilvēks reāli izdeg (tāpēc arī imitē darbu un ir tāds pārgurums, ka dara tikai to vieglāko, kas ir gorīties apenēs).
Un nē, es netēloju kaut kādu svēto, es arī sekoju ietekmelei un esmu šeit, bet cik agrāk viņa bija rēcīga ar savu sūdu, tik tagad tas jau izskatās drausmīgi un ir savādi dzīvot laikā, kad cilvēks publiski sabrūk visu priekšā un ģimene vienkārši noskatās, jo nauda ienāk un par viņiem runā.
10.05.2023 18:54 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
cory @ 10.05.2023 18:29
Tie Didrihsones 42 eiro vērtie kristālu šorti kaut kādā pilnīg random UK Leah’s veikaliņā pa 26GBP (~30EUR). Varat aptuveni iedomāties, kāds ir Miss Didī uzcenojums, jo gan jau tie 26GBP jau arī iet ar labu uzcenojumu.

Tagad viņu pārdošanas modelis ir palicis savādāks, jo ir palikuši tikai patstāvīgie klienti, kas atbalsta Elīnu un tad tos slauc pamatīgi.
Liek lielāku uzcenojumu, lai no viena pārdota varētu dabūt vairāk naudas.
10.05.2023 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 2384
Reģ: 29.01.2009
Devindesmitseptini @ 10.05.2023 16:53
Kurš! Kurš pirktu tādus šortus pa 42€??? Bļāviens. Pa brīvu neņemtu tādus žagatu šortus. Pat visskaistākos šortus pasaulē nepirktu pa tādu cenu. Manā izpratnē šorti maksimums 30€. Labi, te var strīdēties. Bet tā mode nu katastrofāli. Ieejot centrāltirgū vai tajā titānikā (tāds vēl ir?) pretim autenei tādas lupatas tur tirgo.

Nē, nu smukus es pērku arī par 150-300 eur, bet labas kvalitātes un perfektu fasonu. Šie rozā maksā ne vairāk kā 7,99 pēc skata :D :D
10.05.2023 18:57 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Un arī par to nerūpēšanos par bērnu dēļ depresijas - es to neaizstāvu un nesaku, ka tas nozīmē, ka viņai nevajag sākt rūpēties par savu bērnu. Kad man tā bija es gāju terapijā un ar to strādāju un tāpat baroju mazo ar krūti, negulēju naktis utt, problēma bija manas bailes, bet bērns no tā necieta, tā bija mana cīņa, kas bērnu nedrīkstēja ietekmēt (manā skatījumā). Ir ļoti pretīgi, ka cilvēks sev ir pirmajā vietā VIENMĒR, arī, kad runa iet par bērnu. Ne pašai apzinaties, ka šis nav ok, ne apkārtējiem ap viņu neredzēt.
Un nav arī tā, ka kāda no mums kaut ko var viņai pateikt - viņai nav draugu, viņa nezina kā uzticēties līdzcilvēkam, jo pati vienmēr visus čakarē un attiecīgi nevar iedomāties, ka cilvēks varētu vienkārši gribēt palīdzēt.
Bet šobrīd tāda sajūta, ka mēs (vismaz daudzas no mums šeit) skatāmies uz šo visu un redzam, ka nav labi, ka jau ir par traku un tur vajag kādam palīdzēt, bet pašas neko darīt nevaram un turpinam skatīties un šausmināties - kā avāriju - skats ir drausmīgs, bet novērsties nevar. Vēl jo vairāk - to krahu mums met pakaļ un dokumentē pa minūtei.
10.05.2023 18:59 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
micīte @ 10.05.2023 18:54
Par krūtīm es nepiekritīšu - man vēl dažas dienas kad pārtraucu barot bija baigi sāpīgas un lielas krūtis, pat lielākas, kā parasti, jo viss nakts piens sastājas un vēl nāk klāt rīta un var būt tā, ka kādas dienas ir pat lielākas, jo piens tomēr vel razojas. Nezinu gan kā ir ar tabletēm.
Ber vispār piekrītu tām, kas saka, ka viņai varētu būt pēcdzemdību depresija un pat tādai dirsai es to nenovēlu, pati tam gāju cauri. Jā, var arī būt tā, ka nav spēka pat nomazgāties vai zobus iztīrīt un var arī būt tā, ka no bērna ir bezmaz bail, nav sajēgas kā parūpēties un ko darīt. Un tas var aiziet tiešām ļoti smagi. BET tāpēc ir vīrs, ir mamma, nu ok ja viņai nav draudzenes tas tā, bet nu pašas ģimene! Kā var ļaut cilvēkam tā pazust? Agrāk man viņa besīja, bet vismaz bija kopta, savākta. Tagad? Šausmas! Un nav jau vairs smieklīgi, tur cilvēks reāli izdeg (tāpēc arī imitē darbu un ir tāds pārgurums, ka dara tikai to vieglāko, kas ir gorīties apenēs).
Un nē, es netēloju kaut kādu svēto, es arī sekoju ietekmelei un esmu šeit, bet cik agrāk viņa bija rēcīga ar savu sūdu, tik tagad tas jau izskatās drausmīgi un ir savādi dzīvot laikā, kad cilvēks publiski sabrūk visu priekšā un ģimene vienkārši noskatās, jo nauda ienāk un par viņiem runā.

Man arī ir dažas lietas uz kurām tajā visā situācijā sāk jau palikt skumji noskatīties.
Kaut vai tā pati viņas higiēna un tās drausmīgās bildes. Es nekad dzīvē nepieļautu, lai mani šādi izķengātu sociālajos tīklos un forumos un pa visu internetu. Tās viņas ieliktās bildes viņu pašu mājaslapā un soc tīklos ir DRAUSMĪGAS. Kā pieaugusi sieviete vispār var pieļaut kaut ko tādu ielikt internetā, un pēc tam ar lepnumu live stāstīt, ka mēs tik ļoti cenšamies radīt skaistas bildes un skaistu saturu. Mēs gribam būt nākamais līmenis. Bet tajā pašā laikā liek bildes, kur nu nav iespējams tautai vairs klusēt. Nu nav cilvēks spējīgs uz to bildi paskatīties un neko nepateikt.
Tas nav kaut kāds neveiksmīgi noķerts kadrs kaut kādā video. Tā ir īsta, reāla viņas pašas ielikta bilde.
10.05.2023 19:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
micīte @ 10.05.2023 18:59
Un arī par to nerūpēšanos par bērnu dēļ depresijas - es to neaizstāvu un nesaku, ka tas nozīmē, ka viņai nevajag sākt rūpēties par savu bērnu. Kad man tā bija es gāju terapijā un ar to strādāju un tāpat baroju mazo ar krūti, negulēju naktis utt, problēma bija manas bailes, bet bērns no tā necieta, tā bija mana cīņa, kas bērnu nedrīkstēja ietekmēt (manā skatījumā). Ir ļoti pretīgi, ka cilvēks sev ir pirmajā vietā VIENMĒR, arī, kad runa iet par bērnu. Ne pašai apzinaties, ka šis nav ok, ne apkārtējiem ap viņu neredzēt.
Un nav arī tā, ka kāda no mums kaut ko var viņai pateikt - viņai nav draugu, viņa nezina kā uzticēties līdzcilvēkam, jo pati vienmēr visus čakarē un attiecīgi nevar iedomāties, ka cilvēks varētu vienkārši gribēt palīdzēt.
Bet šobrīd tāda sajūta, ka mēs (vismaz daudzas no mums šeit) skatāmies uz šo visu un redzam, ka nav labi, ka jau ir par traku un tur vajag kādam palīdzēt, bet pašas neko darīt nevaram un turpinam skatīties un šausmināties - kā avāriju - skats ir drausmīgs, bet novērsties nevar. Vēl jo vairāk - to krahu mums met pakaļ un dokumentē pa minūtei.

Tur jau tā lieta.
Šeit forumā arī esmu redzējusi ļoti daudz patiesus padomus ko Elīna varētu darīt. Cilvēki jūt, ka nav labi. Ēšanas traucējumi, pēcdzemdību depresija, lielummānija, melošana, grūtības ar elementāru personīgo higiēnu, attiecību krīze. Cilvēki uztraucas arī par Džeisonu, jo nav svešu bērnu.
Ja viņa nosēstos vienos storijos un pateiktu - man vajag palīdzību. Cilvēki atsauktos. Pat es atsauktos.
Bet viņa ir vienkārši delusional. Viņa maļ vienu un to pašu uz rinķi un skrien kā vāvere izdomātā ritenī.
10.05.2023 19:08 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
mazaskudra @ 10.05.2023 19:02

Man arī ir dažas lietas uz kurām tajā visā situācijā sāk jau palikt skumji noskatīties.
Kaut vai tā pati viņas higiēna un tās drausmīgās bildes. Es nekad dzīvē nepieļautu, lai mani šādi izķengātu sociālajos tīklos un forumos un pa visu internetu. Tās viņas ieliktās bildes viņu pašu mājaslapā un soc tīklos ir DRAUSMĪGAS. Kā pieaugusi sieviete vispār var pieļaut kaut ko tādu ielikt internetā, un pēc tam ar lepnumu live stāstīt, ka mēs tik ļoti cenšamies radīt skaistas bildes un skaistu saturu. Mēs gribam būt nākamais līmenis. Bet tajā pašā laikā liek bildes, kur nu nav iespējams tautai vairs klusēt. Nu nav cilvēks spējīgs uz to bildi paskatīties un neko nepateikt.
Tas nav kaut kāds neveiksmīgi noķerts kadrs kaut kādā video. Tā ir īsta, reāla viņas pašas ielikta bilde.

Jā , tur jau tā lieta, ka viņai nav spēka un varbūt pat kaut kādā ziņā ir vienalga kas tur beigās ar tām bildēm ir, nepārbauda, jo ir izdegusi un depresijā.
Tur ir ļoti daudzi sarkanie karogi. Un es daudz labāk čūskaini parēktu par kaut kādiem poda birstes matiem, nekā šausminātos par to kā cilvēks vienkārši pats sevi noēd un visiem ap viņu ir vienalga.
Es neesmu ideālā viņas fane, nodiršu stulbus lēmumus un tizlus izteikumus (par LGBT+ piemēram), bet ir atšķirība vai tas ir viņas stulbuma rezultātā vai jau psiholoģiska rakstura problēmas, ko es nebūt nesaku nievājoši, bet ar bažām.
10.05.2023 19:19 |
 
Reitings 349
Reģ: 04.03.2020
Kāda jēga iespringt uz lietām/cilvēkiem, kurus nevarat ietekmēt?
Viņai pašai galva uz pleciem, ja grib, lai aiziet tajā depresijā un iebrauc auzās.. ja nemāk atvērt muti, pati vainīga. Jo reāli- viss ir galvā. Ja Tu izdomāsi kkādu hui*u, tad tā arī būs utt.
10.05.2023 19:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits