Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Arabesq @ 28.03.2023 22:03

Arī - TIKAI NEVAJAG ? Dzenītei bija TĀDS duckface vienubrīd ka ārprāts. Profilā viņa izskatījās reāli kā pīle ? Īsa gan tā atmiņa…

Varbūt nevis īsa atmiņa, bet šī brīža izskats ? Nu bija duck face un izbija, saprata, ka nevajag tik daudz vai kāds nu iemesls. Ka tik uzdirst, ne? :D
28.03.2023 22:46 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Vīrs par jauno frizūru: "bļin zajebaļi jau ar savu didrihsoni... pa celjam uz darbu didrihsone .... atveru Apollo tur jau šitā salmu galva priekšā... kā viņu nobloķēt?"
🤣🤣🤣
28.03.2023 23:35 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Okei, šī meistare lokas tomēr pin citādāk nekā tiek likti de-dredi, bet ideja jau īsti nemainās- saviem matiem piepin klāt šos. Vienīgi zem tādas čupas nerādīsies tie baltie izkritušie matu galiņi.
Ja man jāizvēlas šis, prusaka antenas, BUTTER burti galvā, šķībā bize vai pārējie šedevri, afro uz tā visa fona izskatās daudz labāk, vienīgi viņa jau nespēs tos matus normāli kopt, domāju, ka drīz vien sapinkosies un izskatīsies krimināli.
28.03.2023 23:48 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
HiacinteBurkaa @ 28.03.2023 23:35
Vīrs par jauno frizūru: "bļin zajebaļi jau ar savu didrihsoni... pa celjam uz darbu didrihsone .... atveru Apollo tur jau šitā salmu galva priekšā... kā viņu nobloķēt?"
???

Pāris dienas bija klusums. Tagad viss uzsprāga tāpat kā viņas galva
29.03.2023 00:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
HiacinteBurkaa @ 28.03.2023 23:48
Okei, šī meistare lokas tomēr pin citādāk nekā tiek likti de-dredi, bet ideja jau īsti nemainās- saviem matiem piepin klāt šos. Vienīgi zem tādas čupas nerādīsies tie baltie izkritušie matu galiņi.
Ja man jāizvēlas šis, prusaka antenas, BUTTER burti galvā, šķībā bize vai pārējie šedevri, afro uz tā visa fona izskatās daudz labāk, vienīgi viņa jau nespēs tos matus normāli kopt, domāju, ka drīz vien sapinkosies un izskatīsies krimināli.

Būs būs traki, tas jau ir sagaidāms. Jo nu kopt viņa pat savus matus nekopj, kur nu vēl pieliktus klāt. Ja jau viņai pat laika un gribēšanas nebija, lai savas plāksnītes censtos noslēpt, tad ko varēs gribēt no visa šī.
Šo frizūru jau taisīja, lai vispār nevajadzētu viņiem neko darīt kādas pāris nedēļas.
29.03.2023 00:04 |
 
Reitings 1921
Reģ: 05.07.2022
Lorra @ 28.03.2023 15:08

Vai kadai vispār šķiet simpātiski kad sievietes nēsā šādas milzīgas jakas? Es jau vairākkārt pārliecinos, ka no modes laikam neko nesaprotu. Milzīgā žaketē tikko vel Stv raidījumā bija ta Kristapa Zuša draudzene un vel nobrīnījos nu cik gan vīrišķīgi un nesimpātiski izskatās. Ok saprotu parastos oversized, bet nu tie modeļi tādi kantaini, kā staigājoši skapji. ?

Manuprāt, ir atšķirība starp jaku kas ir oversize un jaku kas konkrētam cilvēkam ir vienkārši uzvilkta 1 izmēru lielāka.
29.03.2023 00:37 |
 
Reitings 22458
Reģ: 07.06.2022
Man liekas, viņai tie mati pašai arī ne. Tāpēc jau uzreiz neatrādīja. Man ta Ietekkemes bilde, kur noķerts atspulgs TV ar to matu kaudzi, lika zviegt, tur pat no atspulga tāds misery nāk 😆 tāda nelaimes čupiņa, pilnīgi taustāms buyers remorse 😉 Bet pielikti it un ko padarīsi, tapec gan jau piecelas, sapurināja sevi, tjipa davai saņemies un močī un izliecies, ka viss labi un pašai patīk 😎
29.03.2023 00:54 |
 
Reitings 35382
Reģ: 11.02.2015
Viņa noteikti ķer kaifu no tā, ka ar to siena gubu uz galvas ķermenis izskatās vēl "smalkāks" un mazāks.
Tas, ka neproporcionāli jau, tas šai bratz lellei gan jau pa barabanu.
Bet, lūk, kāpēc pelēksirmi mati, tā gan man mistērija, kaut kāds Agileras Dirty 2000.o gadu vaibs 😁
Vai arī ieņēmusi galvā, ka tā brūnumiņš vēl vairāk izcelsies 😁
29.03.2023 01:01 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
reina @ 29.03.2023 01:01
Viņa noteikti ķer kaifu no tā, ka ar to siena gubu uz galvas ķermenis izskatās vēl "smalkāks" un mazāks.
Tas, ka neproporcionāli jau, tas šai bratz lellei gan jau pa barabanu.
Bet, lūk, kāpēc pelēksirmi mati, tā gan man mistērija, kaut kāds Agileras Dirty 2000.o gadu vaibs ?
Vai arī ieņēmusi galvā, ka tā brūnumiņš vēl vairāk izcelsies ?

Realitātē izceļ tikai to šausmīgo sejas ādu un padara viņu vēl gadus 20 vecāku.
29.03.2023 01:06 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
sakuraszarins @ 28.03.2023 13:17
Vispār Didras jaunā frizūra man atgādināja vienu momentu no Simsoniem:
Kad Barta mamma Mārdža nokrāsoja savus matus pelēkā krāsa, pie viņa piegāja viena meitenīte un teica: " Manai, vecmāmiņai bija tādi paši mati, kad viņa gulās mūžības kastītē." ?
ja ņem simsonus viņas jaunā fričene ir kā kopija trakajai kaķu tantei
29.03.2023 02:31 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
mazaaduuda @ 28.03.2023 17:42

Supermodeļu "diēta" jau no seniem 90.gadiem (vai pat ātrāk) = kafija un cigarete. Elīnas gadījumā salts un kafija.
Vēl sliktākā gadījumā viņai ir arī bulīmija - visu ko redz ēd (pie tam ne to veselīgāko lopsē iekšā), un pēc tam tiek no tā vaļā vemjot. Arī modeļu "netikums".
tā drīzāk ir balerīnu diēta. Modeles vismaz salātus uzēd. Un ja pa daudz glābj pirkstiņš
29.03.2023 02:38 |
 
Reitings 22458
Reģ: 07.06.2022
2biletes @ 29.03.2023 02:38
tā drīzāk ir balerīnu diēta. Modeles vismaz salātus uzēd. Un ja pa daudz glābj pirkstiņš

Modelju dieeta ir COKE, bet shie kapeikpiseeji tak nekad neatljautos ko tik daargu. Lai gan, kas zin, spriezhot peec Didras storijiem, vinja vareetu buut high, njemot veeraa, cik shii hyper biehzi vien 😛
29.03.2023 02:43 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
mazaskudra @ 28.03.2023 20:28
Šeit vispār viņa izskatās sasodīti labi. Un šādā izskatā viņa izskatījās gudra.
kā vīrietis teikšu - bija cērtama eglīte. Kad pirmo reizi kolēģes parādīja viņas video (2019. gads, jo ierēcām par viņas un Naura tā laika runas stilu, visu teikt deminutīvos) jā ok, to, ka nav diži gudra varēja redzēt, bet vismaz izskatījās pēc tiešām simpātiskas meitenes, nosacīti svaigs bizness, strādāja ar soc tīkliem - bija potenciāls sasniegt un augt gan kā cilvēkam, gan biznesā. Šobrīd viņu var izmantot kā paraugu mācību grāmatā "kā neveidot savu tēlu"
29.03.2023 02:44 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
Meitenearputniem @ 28.03.2023 21:44
bet arī tagad viņa būtu ok,pat ar visām biezājam lūpām .
1. Nekrasotos jo to viņa nemāk ,tonālais nevīžīgi,zem acīm tas ko viņa tur liek nav iztušets un traki par gaišu,vaigu kontūra nav iztušeta . Pietiktu vienkārši ar pieaudzetajam skropstām. Un ticu ka viņa krāso uzacis jo uzklāj tonālo un pūderi uz permanenta un uzacis pazūd,tāpēc pa virsu vēl zīmē,bet izskatās nevienādi un slikti . Un bez acu ēnām,jo tāpat pieaudzetas skropstas acis izskatās izteiktas . Bet ja ļoti grib,tad kādu zemes toni varētu...
2 . Viņai veikala ir simpātiskās drēbes ( vizuāli ne kvalitātes ziņā , protams) .bet tie visi komplekti ko viņa saliek nu vienmēr ir kaut kas ne tā. Piemēram,pat vienkārša kleita,viņa tāpat pievilka zābakus klāt vai uzmetis pa virsu jaku ,kas galīgi nepiestav.
3.kermenis ,ja viņa nevilktu tik atklātas drēbes,tad tikmēr kamēr nav tas naudiņas normālai operācijai varētu noslēpt krūšu defektus,bet ne viņa atrod vislielāko dekolte tikai lai izceltos tas nekvalitatīvi uztaisītas krūtis.
4. Nekrasoties,nelietot paštonējošo ,jo viņai tā āda ir tik briesmīgā stāvoklī. Bac viņai nav jāstrādā,nu varētu sauļoties un pārveidot meiteņu bildes . Un , manuprāt,aizbraukt uz solāriju un ieiet uz 7-10 min ir daudz ātrāk nekā uzklāt paštonējošo un efekts ar labāk turas.
5 .mati... Nu pirmkārt,mazgāt un netaisīt dīvainas frizūras un nepieaudzet,jo nu sit mani nost,bet manuprāt,īsām meitenēm gari un kupli mati nepiestav . Nu viņai ir normāla garumā dabiskie mati ,vēl tik galiņus jāapgriež un būtu ok ..
Tas viss . vienkārši jābeidz sevi uzlabot,jo viņai visi uzlabojumi iet tieši pretēji.
Ja gribas kaut ko pamainīt ,lai sāk vīram pārmest izskatu ,tam gan vajadzētu uzlabot ļoti daudz ko
īsām meitenēm gari un kupli mati var piestāvēt. Tikai tad viņi ir jākopj.
29.03.2023 02:47 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
Helga Andersson @ 29.03.2023 02:43

Modelju dieeta ir COKE, bet shie kapeikpiseeji tak nekad neatljautos ko tik daargu. Lai gan, kas zin, spriezhot peec Didras storijiem, vinja vareetu buut high, njemot veeraa, cik shii hyper biehzi vien ?
hyper drīzāk ir no kafijas. Coffeine high. Un tieši dēļ tā paša iemesla dēļ viņa dažreiz ir kā mironis - "kofeīna lomkas". Viņa to kafiju mauca tik daudz, ka uz viņas mazā ķermeņa un mazā apēstā daudzuma pilnīgi pietiek ar kafiju lai brīžam ietu širmītis. + Redzot to, kā viņa regulāri tīši vai netīši atklāj savus melus (kaut vai tie paši salti) viņa sen jau būtu netīšām nodevusi, ka viņa vai Nauris šņauc😂
29.03.2023 02:52 |
 
Reitings 22458
Reģ: 07.06.2022
2biletes @ 29.03.2023 02:52
hyper drīzāk ir no kafijas. Coffeine high. Un tieši dēļ tā paša iemesla dēļ viņa dažreiz ir kā mironis - "kofeīna lomkas". Viņa to kafiju mauca tik daudz, ka uz viņas mazā ķermeņa un mazā apēstā daudzuma pilnīgi pietiek ar kafiju lai brīžam ietu širmītis. + Redzot to, kā viņa regulāri tīši vai netīši atklāj savus melus (kaut vai tie paši salti) viņa sen jau būtu netīšām nodevusi, ka viņa vai Nauris šņauc?
varētu būt, ka kafijas high un nav iešņaukusi, bet who knows. Bet piekrītu, ka, ja būtu šņaucēji, tad to kāds būtu jau atkodis 😏 bet varbūt arī ne, cilvēki, kas nezina, kas tas tāds vispār ir, var padomāt, ka ir vienk mega enerģija un močī 😎
29.03.2023 02:58 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.04.2020
Es Jums piekritīšu, ka jaunā mode ir reāli nesievišķīga. Varbūt ir ērta un paslēpj daudzu sieviešu nepilnības, bet nu nav sievišķīgi.
29.03.2023 03:12 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.04.2020
Meitenearputniem @ 28.03.2023 21:44
bet arī tagad viņa būtu ok,pat ar visām biezājam lūpām .
1. Nekrasotos jo to viņa nemāk ,tonālais nevīžīgi,zem acīm tas ko viņa tur liek nav iztušets un traki par gaišu,vaigu kontūra nav iztušeta . Pietiktu vienkārši ar pieaudzetajam skropstām. Un ticu ka viņa krāso uzacis jo uzklāj tonālo un pūderi uz permanenta un uzacis pazūd,tāpēc pa virsu vēl zīmē,bet izskatās nevienādi un slikti . Un bez acu ēnām,jo tāpat pieaudzetas skropstas acis izskatās izteiktas . Bet ja ļoti grib,tad kādu zemes toni varētu...
2 . Viņai veikala ir simpātiskās drēbes ( vizuāli ne kvalitātes ziņā , protams) .bet tie visi komplekti ko viņa saliek nu vienmēr ir kaut kas ne tā. Piemēram,pat vienkārša kleita,viņa tāpat pievilka zābakus klāt vai uzmetis pa virsu jaku ,kas galīgi nepiestav.
3.kermenis ,ja viņa nevilktu tik atklātas drēbes,tad tikmēr kamēr nav tas naudiņas normālai operācijai varētu noslēpt krūšu defektus,bet ne viņa atrod vislielāko dekolte tikai lai izceltos tas nekvalitatīvi uztaisītas krūtis.
4. Nekrasoties,nelietot paštonējošo ,jo viņai tā āda ir tik briesmīgā stāvoklī. Bac viņai nav jāstrādā,nu varētu sauļoties un pārveidot meiteņu bildes . Un , manuprāt,aizbraukt uz solāriju un ieiet uz 7-10 min ir daudz ātrāk nekā uzklāt paštonējošo un efekts ar labāk turas.
5 .mati... Nu pirmkārt,mazgāt un netaisīt dīvainas frizūras un nepieaudzet,jo nu sit mani nost,bet manuprāt,īsām meitenēm gari un kupli mati nepiestav . Nu viņai ir normāla garumā dabiskie mati ,vēl tik galiņus jāapgriež un būtu ok ..
Tas viss . vienkārši jābeidz sevi uzlabot,jo viņai visi uzlabojumi iet tieši pretēji.
Ja gribas kaut ko pamainīt ,lai sāk vīram pārmest izskatu ,tam gan vajadzētu uzlabot ļoti daudz ko
]
Vinai vnk būtu jābeidz taisīt visas procedūras “pa lēto un uz sadarbībām”. Mums Latvijā ir daži, tiešām labi ,ārsti un kosmetologi utt, kas ar viņas finansēm uztaisītu viņu par skaistu lelli, Bet ja skrien uz Turciju likt krūtis par kapeikām tad jārēķinas ar sekām. Un kait silikona pakaļa un atsūkti tauki, ja viņa tā vēlas, bet šādas procedūras jāveic pie normāliem speciālistiem par attiecīgo samaksu. Tāpat, ja silikons “peld “ pienā, tas ir ar steigu jāatrāda ārstam, nevis jādomā par zarnu operāciju vai botoksu pierē.
29.03.2023 03:28 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.04.2020
Meitenearputniem @ 28.03.2023 21:53
deguns ilgi dzīst un ilgi nevarētu rādīties sabiedrība un bildeties . Domāju ka tas ir vienīgais iemesls,bet es arī par to esmu domājusi . Starpcitu tajās dabīgajās bildes pirms visām lūpām un citām lietam man tas deguns nemaz neizskatās liels,bet kad visa seja tā kā nodzerta nedēļu,tad arī deguns izceļas

Kā kuram. Man salauza degunu un pēc operācijas nebija neviena zila riņka. Tikai biju sapampusi un viss. Ārsts teica, ka ja nesmēķē un nelieto alkoholu un kontracepciju, tad zilie rinķi var arī nebūt. Pampums no acīm un sejas noiet vidēji 3dienās.
29.03.2023 03:30 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Nikapika3798 @ 29.03.2023 03:12
Es Jums piekritīšu, ka jaunā mode ir reāli nesievišķīga. Varbūt ir ērta un paslēpj daudzu sieviešu nepilnības, bet nu nav sievišķīgi.

Kas ir sievišķīgi? Apspīlētas kleitiņas? Tās vēl joprojām ir modē.
29.03.2023 05:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits