Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 766
Reģ: 11.02.2023
Interesanti kā šis atmasko viņus kā negodprātīgu uzņēmumu? 🤔
26.03.2023 13:18 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
Lesleey @ 26.03.2023 13:18
Interesanti kā šis atmasko viņus kā negodprātīgu uzņēmumu? ?

Tipiskie teksti no biznesmeņiem:
“Jūs visas resnas, neglītas, bez izglītības, Latvijas padibenes, lauķes, dīvānā sēdētājas, bezdarbnieces, angļu melnstrādnieces, daudzbērnu māmiņas utt., tikai telefonos bez savas dzīves sēžat utt.” Mans mīļākais teiciens “Jūs dzīvē neko neesat sasnieguši, tikai mēs vienīgie Latvijā strādājam un ceļojam, pārējie ir pabiras, klanaties man”.
Tikmēr Nauris rītā - vakarā ieurbies telefonā, Elīnai visa dzīve FAKE Instagram.
Kaut kā tā!
26.03.2023 13:25 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
Lesleey @ 26.03.2023 12:49
Vispār ietekmelē tie story par to netīro grīdu veikala. Šādas šausmīgas grīdas redzu H&M, reserved, pat Zara. Tie putekli, netīrumi, tieši izskatās sanēsāti. Tā ka tas nav vienīgais veikals tāds, bet nu jaaa nekad nesaprotu kaa var neizslaucit grīdas darba dienas beigās vai sākumā. ??‍♀️

Salīdzini, cik cilvēku pa dienu ienāk HM vai Zarā un cik Baķikā - neskaitāmas reizes šeit ir rakstīts, ka veikals vienmēr tukšs.
26.03.2023 13:52 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Lesleey, kāpēc Tu seko ietekmelei? Un vai viņa solīja, ka viņas konts būs tikai par viņu biznesu? Es domāju, ja Tev nepatīk, ko viņa atspoguļo var vienkārši unfollow. Galu galā visiem neizpatiks.
26.03.2023 14:00 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
HiacinteBurkaa @ 26.03.2023 13:52

Salīdzini, cik cilvēku pa dienu ienāk HM vai Zarā un cik Baķikā - neskaitāmas reizes šeit ir rakstīts, ka veikals vienmēr tukšs.
plus meitene piebilda,ka pārdevēja aiz letes telefonā sēdēja. Ja nav aizņemta,kur problēma saslaucīt grīdu? Nav tak jāmazgā
26.03.2023 14:00 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Pārdevējām ir telefonos jāsēž tā pat kā saimniekiem, viņām nav laika uzkopt to tukšo veikalu😀
26.03.2023 14:01 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Vispār ietekmelē tie story par to netīro grīdu veikala. Šādas šausmīgas grīdas redzu H&M, reserved, pat Zara. Tie putekli, netīrumi, tieši izskatās sanēsāti. Tā ka tas nav vienīgais veikals tāds, bet nu jaaa nekad nesaprotu kaa var neizslaucit grīdas darba dienas beigās vai sākumā. ??‍♀️

Dubļus , smiltis sanēsā ar apaviem, bet tāda putekļu čupa nerodas vienas dienas laikā. 😁
Es esmu strādājusi veikalā, kur bija baltas, spīdīgas flīzes, darba dienas beigās iztīrīt grīdu bija obligāta prasība .
26.03.2023 14:01 |
 
Reitings 730
Reģ: 01.02.2023
vivii @ 26.03.2023 13:03

Jā, tā putekļu problēma, manuprāt, ir gandrīz visos veikalos. Atceros gadījumu, kad biju Stockmanā un pielaikoju drēbes, man nokrita uz grīdas, mans mētelis, viss vienos putekļos, piegāju pie meitenes, kura stāvēja pie garderobēm un paprasīju, lai dod pūku rulli, jo mētelis izskatījās krimināli :D
Zarā arī ir redzēti putekļu kušķi ?
Citos veikalos saprotams tur cilvēki plūsma ir ļoti liela un veikalu kvadratūta kāda. Tai veikalā labi ja 5 cilvēki pa dienu ieskrien un ar aiz pārpratuma un veikala platība metrs x metrs.Var tak darbinieces pachekot.
Un ja viena vēl te bazūne cik ļoti mīl kārtību, tīrību , nja tas redzams cik ļoti. 🙈
Ja tik bieži taisa live veikalā , pakontrolē, bet ko nu. Ja cilvēks pats ar higiēna ir uz jūs un staigā kā sivēnmāte nevar neko daudz prasīt. Katram savi standarti.
26.03.2023 14:02 |
 
Reitings 1456
Reģ: 13.09.2021
Lesleey @ 26.03.2023 13:18
Interesanti kā šis atmasko viņus kā negodprātīgu uzņēmumu? ?

Kapēc tu esi izdomājusi, ka tur drīkst būt tikai atmaskojoša informācija?
26.03.2023 14:24 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
Biju aizmirsusi uzrakstīt. Dažas neticēja bijušo darbinieču atsauksmei, ka noklausās butterfail veikalā. Bet es arī vienu tādu īpašnieku zinu, kas caur kamerām savus darbiniekus ne tikai skatījās, kā darbus dara, bet arī piezūmoja un neveiksmīgu screenshotu mēdza atsūtīt 🤦 un caur to kameru arī klausījās, ko runā 😁 liekas nereāli. Turklāt super aizņemts cilvēks - kad viņam tam laiks?? Laikam pusdienlaikā kā reality show skatījās. Iespējams, stāsts par vairāk ir par kontroli kā tādu.
Par didru mana versija. Savu bērnības kompleksu dēļ dzenas pēc piķa, ir aizkritušas klapes uz pārējo. Tikai jāizskatās šiki, mīloši, bombīgi, ka visu var atļauties. Tāpēc realitātē ir šķībi pupi, sadarbības aiz #patipirku un nemazgāti mati.
Un gandarījumu jau tas viss arī nedod. Kurš gan ir laimīgs tādēļ, ka ir it kā tik ļoti citu apskausts, sēžot savās marmora flīzēs. Svarīgi jau, ko ar to piķi dari. Kā redzam, tā prioritāte nav īsti ne ģimene, ne draugi, ne izaugsme, ne jauni iespaidi, kaut vai tajos pašos ceļojumos, ne, dievs nedod, labdarība. Tikai pakazuha.
26.03.2023 14:35 |
 
Reitings 49972
Reģ: 30.01.2023
Lesleey @ 26.03.2023 12:49
Vispār ietekmelē tie story par to netīro grīdu veikala. Šādas šausmīgas grīdas redzu H&M, reserved, pat Zara. Tie putekli, netīrumi, tieši izskatās sanēsāti. Tā ka tas nav vienīgais veikals tāds, bet nu jaaa nekad nesaprotu kaa var neizslaucit grīdas darba dienas beigās vai sākumā. ??‍♀️
Salīdzini cik cilvēku pa dienu mēra drēbes tevis nosauktajos veikalos un cik Taureni!
26.03.2023 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Putekļi rodas katru dienu. Grīdas robotu slēdzu iekšā 5-6 reizes nedēļā, tur katru reizi ir putekļu kušķi. Smiltis, citi gruži un mati sastāda mazāko daļu tajā visā. Mīkstās mēbeles un drēbes (kuras veikalā ir daudz) ir putekļu magnēti. Tā, ka nepārsteidz, ka ir kabīnēs tādi putekļi. Bet nu viņiem veikalā tak arī ir robots, lai laiž kaut visu cauru dienu, ja negrib meitenes pašas uzkopt ( kas vienalga vismaz reizi dienā būtu pašām jādara papildus visiem darbiem), ne tikai "sieniņas" salikt un apkalpot klientus. Vai lai algo apkopēju, katru dienu. Bet kapeikp*sējiem jau naudas žēl vienam darbiniekam.
26.03.2023 15:08 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
HiacinteBurkaa @ 26.03.2023 12:24

Turklāt kad šī 2000.-to vai kuru gadu domāšana beigsies - Tu vari svērt 48 un būt nepievilcīgs un atbaidošs un vari svērt ap 100 un būt harizmātisks un pievilcīgs. Svars netraucē būt laimīgam, veidot attiecības, ģimeni utt., galvenais, lai pats jūties vesels un enerģisks.
Viņai atnāk Anna ciemos - vaaai, esi skaistāka palikusi, seja iekritusies. Nu vienkārši ar čību pa pakausi.
Tas nevienos laikos nav traucējis,cilvēkiem kuriem ir uzpļaut ,ko domā sabiedrība.Sabiedribu arī meģina pārmācit beigt līst svešos ķermeņos, un pēc sevis spriest kādam viņam jābūt. Nav pārmācami.Pat nerunājot par aprisēm "ja deguns butu tāds un šitads,tad būtu labak,mati par garu ,par isu,ausis ne tādas,pirksti pa strupi,kauli uz vaigiem ne tādi" tievak būtu labāk,vairāk miesas uz kauliem vairāk,pa maz krāsojies ,pa daudz krāsojies,svārki pa isu,svārki pa garu,un kas tik nē.Par emocionāliem,kas tik nav dzirdēts.Tie visi skaitās pieauguši cilvēki,kuri dod piemēru jaunajai paaudzei. Varbūt jasāk ar sevi.jāpadomā vai ikdienā,tu cilvēkam parastajam nenorādi,kādam viņam jābūt
26.03.2023 15:11 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
reina O, jā. Tādi priekšnieki nav tikai Butterfly. Pati agrāk strādāju uzņēmumā, kur bija norma priekšniekiem skatīties caur kamerām ko darbinieki dara, ko runā, bezmazvai cik bieži aiziet uz labierīcībām, utt
26.03.2023 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
reina @ 26.03.2023 14:35
Biju aizmirsusi uzrakstīt. Dažas neticēja bijušo darbinieču atsauksmei, ka noklausās butterfail veikalā. Bet es arī vienu tādu īpašnieku zinu, kas caur kamerām savus darbiniekus ne tikai skatījās, kā darbus dara, bet arī piezūmoja un neveiksmīgu screenshotu mēdza atsūtīt ? un caur to kameru arī klausījās, ko runā ? liekas nereāli. Turklāt super aizņemts cilvēks - kad viņam tam laiks?? Laikam pusdienlaikā kā reality show skatījās. Iespējams, stāsts par vairāk ir par kontroli kā tādu.
Par didru mana versija. Savu bērnības kompleksu dēļ dzenas pēc piķa, ir aizkritušas klapes uz pārējo. Tikai jāizskatās šiki, mīloši, bombīgi, ka visu var atļauties. Tāpēc realitātē ir šķībi pupi, sadarbības aiz #patipirku un nemazgāti mati.
Un gandarījumu jau tas viss arī nedod. Kurš gan ir laimīgs tādēļ, ka ir it kā tik ļoti citu apskausts, sēžot savās marmora flīzēs. Svarīgi jau, ko ar to piķi dari. Kā redzam, tā prioritāte nav īsti ne ģimene, ne draugi, ne izaugsme, ne jauni iespaidi, kaut vai tajos pašos ceļojumos, ne, dievs nedod, labdarība. Tikai pakazuha.

šis nu gan nav nekas ārkārtējs, daudz kur, kur darbs ar kasi, ir kameras, jo darbinieki mēdz arī ņemt naudu no kases, izpārdot kaut ko no precēm un likt naudu kabatā utt. Diemžēl cilvēki ir dažādi.
26.03.2023 16:23 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Kenty @ 26.03.2023 15:11
Tas nevienos laikos nav traucējis,cilvēkiem kuriem ir uzpļaut ,ko domā sabiedrība.Sabiedribu arī meģina pārmācit beigt līst svešos ķermeņos, un pēc sevis spriest kādam viņam jābūt. Nav pārmācami.Pat nerunājot par aprisēm "ja deguns butu tāds un šitads,tad būtu labak,mati par garu ,par isu,ausis ne tādas,pirksti pa strupi,kauli uz vaigiem ne tādi" tievak būtu labāk,vairāk miesas uz kauliem vairāk,pa maz krāsojies ,pa daudz krāsojies,svārki pa isu,svārki pa garu,un kas tik nē.Par emocionāliem,kas tik nav dzirdēts.Tie visi skaitās pieauguši cilvēki,kuri dod piemēru jaunajai paaudzei. Varbūt jasāk ar sevi.jāpadomā vai ikdienā,tu cilvēkam parastajam nenorādi,kādam viņam jābūt
cilvēki parastie nav reklāmas seja uzņēmumiem un tìnēm, kas to tā mācas un iespaidojas.
26.03.2023 16:48 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Kopš kura laika tad Didra ir palikusi par visēdāju?😳 viņa tak pat baidās no jūras veltēm, mazsālīta laša, vītinātas gaļas utt. Viņai tak tik friškas ar mērcēm un citi neveselīgi ēdieni.
26.03.2023 16:50 |
 
Patīk
Reitings 33748
Reģ: 12.10.2022
https://butterfly.lv/products/bodijs-ar-kristalu-spradzi
Šī jau tik veca prece. Laikam stāv noliktavās, neviens nepērk un pēkšņi uzbliež kā jaunumu ar izpārdošanu. Un bildēs vēl p*pi lien pa apakšu ārā. Ejam nākamajā līmenī, pēc Elīnas sacītā :D
26.03.2023 16:52 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Negribētu es sev tādu draudzeni ,ka Elīna , jo dāvanā visticamāk es saņemtu no viņas to, ko viņa gribētu izmest atkritumos vai arī tas, kas dīvainā kārta palicis pāri.
26.03.2023 17:16 |
 
Reitings 2602
Reģ: 17.03.2022
"Tikko sabildeju un atrādu" tad jau nemaz nav pie vecākiem😏😅😅 un Didra, salabo tak vienreiz tās saucamās krūtis sev.... Kaut gan vajadzētu jau sākt ar galvu 😅😅 bondāžas bodijs 😅😅
26.03.2023 17:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits