Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Laiks izkratīt sirdi. Apmēram 1,5 gadus atpakaļ vai pat 2 nopirku to komplektu. Tāds košā krāsā,jaka ar podziņām un krekliņš (teiktu pat crop tops) tāds pats. (Didra vakar storijos dejoja tajā komplektā) Nopirku tur,jo vajadzēja jau tajā pat nedēļā kaut ko tādu un pilnīgi visur citur bija izpirkti tāda veida vai nebija vispār. Sākumā cītīgi izmeklēju andeli,ko tur raksta un kādas ir reālas bildes,izskatījos fb un visur kur varēju meklēju jeb kādu atsauksmi par tieši to mantu. Maksāja kaut kur 40 eiro. Neko sliktu neatradu, noriskēju un nopirku. Atnāca viss it kā viss ok, caurumu nav. Par diegiem nav ko nemaz runāt, tur nevienai drēbei diegi nav uz vietas😅. Bet pogas tik pretīgi vāji turējās klāt,ka palika drusku skumji😅 ak jau, neraudāšu dēļ tiem 40 eiro un neiešu es viņas pāršūt,lai ir kā man patīk,jo priekš kam😅 es negribu neko šūt un labot,ja reiz esmu samaksājusi naudu. Runa ne par to,cik es slinka vai kasīga,bet par to,ka prasa 40 eiro par bombīgu kvalitāti,kur pogas burtiski karājas uz diedziņa un kad tā drēbe ir uzvilkta, viņas reāli briesmīgi nokarājas. Piebildīšu,ka tā drēbe joprojām stāv pakarināta jau vairāk kā 1,5 gadu un nav aiztikta,jo es baidos mazgāt.😅😅😅😅 ieteikumi? Ielikt andelē un neaptēstās fanes izķers 1min laikā,jo tas tak brends?🤣🤣🤣🤣
25.03.2023 21:51 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 25.03.2023 21:51
Laiks izkratīt sirdi. Apmēram 1,5 gadus atpakaļ vai pat 2 nopirku to komplektu. Tāds košā krāsā,jaka ar podziņām un krekliņš (teiktu pat crop tops) tāds pats. (Didra vakar storijos dejoja tajā komplektā) Nopirku tur,jo vajadzēja jau tajā pat nedēļā kaut ko tādu un pilnīgi visur citur bija izpirkti tāda veida vai nebija vispār. Sākumā cītīgi izmeklēju andeli,ko tur raksta un kādas ir reālas bildes,izskatījos fb un visur kur varēju meklēju jeb kādu atsauksmi par tieši to mantu. Maksāja kaut kur 40 eiro. Neko sliktu neatradu, noriskēju un nopirku. Atnāca viss it kā viss ok, caurumu nav. Par diegiem nav ko nemaz runāt, tur nevienai drēbei diegi nav uz vietas?. Bet pogas tik pretīgi vāji turējās klāt,ka palika drusku skumji? ak jau, neraudāšu dēļ tiem 40 eiro un neiešu es viņas pāršūt,lai ir kā man patīk,jo priekš kam? es negribu neko šūt un labot,ja reiz esmu samaksājusi naudu. Runa ne par to,cik es slinka vai kasīga,bet par to,ka prasa 40 eiro par bombīgu kvalitāti,kur pogas burtiski karājas uz diedziņa un kad tā drēbe ir uzvilkta, viņas reāli briesmīgi nokarājas. Piebildīšu,ka tā drēbe joprojām stāv pakarināta jau vairāk kā 1,5 gadu un nav aiztikta,jo es baidos mazgāt.???? ieteikumi? Ielikt andelē un neaptēstās fanes izķers 1min laikā,jo tas tak brends?????
mm, diez vai ar andeli aizies. Iemetu aci,Izskatās,ka vairs neizķer tās lupatas pat tur vairs😅 es tiešām nesaprotu,kur ir visi tie cilvēki,kas tik ļoti izpērk viņas veikalu. Es nesaprotu
25.03.2023 21:56 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
LiepaShmiepa @ 25.03.2023 19:48
Tas bērns vēl nerāpo, kur viņam gāzties?

Variantu ir daudz: no ratiem, no dīvāna, no gultas, automašīnā..
25.03.2023 22:09 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Pēdējās dienas lasot visus tos stāstus, un kopumā skatoties no malas Elīnas un Naura dzīvi, man tiešām liekas, ka ir pienācis Tauriņa noriets. Kaut ko viņi mēģina blatot un mahinēt, bet tā aina paveras ar vien drūmāka. Viņu dzīve principā pastāv uz sadarbībām. Tauriņam izskatās izsūtītās paciņas puse tomēr atgriežas atpakaļ. Šodien jau parādīja, ka pat ejot pie draugiem bomžo. Pēdējā laikā viņi izteikti daudz ko mēģina nopārdot, tagad tas babybjorn, ko tirgo, kas patiesībā ir iegūts par velti, bet atkal melo un mēģina kādam iesmērēt! Bet kāpēc? Viņi tak plāno vēl bērnus un it kā pat drīz? Kāpēc ir jāizpardo mantas? Pie tam melojot? Vai tik ļoti pakaļa svilst? Vai arī iegūs tagad 100€ un paliekot stāvoklī bomžos atkal pa jaunu?! Tā pat tiko mēģināja dronu nopārdot, un arī Elina bija gatava melot, lai neuzzina, ka drons jau paspējis izpeldēties. Man izskatās, ka šiem nu ļoti vajag piķi
25.03.2023 22:12 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
gribuiemestkapeiku @ 25.03.2023 21:51
Laiks izkratīt sirdi. Apmēram 1,5 gadus atpakaļ vai pat 2 nopirku to komplektu. Tāds košā krāsā,jaka ar podziņām un krekliņš (teiktu pat crop tops) tāds pats. (Didra vakar storijos dejoja tajā komplektā) Nopirku tur,jo vajadzēja jau tajā pat nedēļā kaut ko tādu un pilnīgi visur citur bija izpirkti tāda veida vai nebija vispār. Sākumā cītīgi izmeklēju andeli,ko tur raksta un kādas ir reālas bildes,izskatījos fb un visur kur varēju meklēju jeb kādu atsauksmi par tieši to mantu. Maksāja kaut kur 40 eiro. Neko sliktu neatradu, noriskēju un nopirku. Atnāca viss it kā viss ok, caurumu nav. Par diegiem nav ko nemaz runāt, tur nevienai drēbei diegi nav uz vietas?. Bet pogas tik pretīgi vāji turējās klāt,ka palika drusku skumji? ak jau, neraudāšu dēļ tiem 40 eiro un neiešu es viņas pāršūt,lai ir kā man patīk,jo priekš kam? es negribu neko šūt un labot,ja reiz esmu samaksājusi naudu. Runa ne par to,cik es slinka vai kasīga,bet par to,ka prasa 40 eiro par bombīgu kvalitāti,kur pogas burtiski karājas uz diedziņa un kad tā drēbe ir uzvilkta, viņas reāli briesmīgi nokarājas. Piebildīšu,ka tā drēbe joprojām stāv pakarināta jau vairāk kā 1,5 gadu un nav aiztikta,jo es baidos mazgāt.???? ieteikumi? Ielikt andelē un neaptēstās fanes izķers 1min laikā,jo tas tak brends?????

Es izmestu vai nodotu kādās humpalās/otrreizējai pārstrādei 🤷 ka nav, ta nav, priekš kam ar lupatām čakarēties.
Un nākamreiz vienkārši būs gudrākai savos pirkumos😉😁
25.03.2023 22:19 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 25.03.2023 21:51
Laiks izkratīt sirdi. Apmēram 1,5 gadus atpakaļ vai pat 2 nopirku to komplektu. Tāds košā krāsā,jaka ar podziņām un krekliņš (teiktu pat crop tops) tāds pats. (Didra vakar storijos dejoja tajā komplektā) Nopirku tur,jo vajadzēja jau tajā pat nedēļā kaut ko tādu un pilnīgi visur citur bija izpirkti tāda veida vai nebija vispār. Sākumā cītīgi izmeklēju andeli,ko tur raksta un kādas ir reālas bildes,izskatījos fb un visur kur varēju meklēju jeb kādu atsauksmi par tieši to mantu. Maksāja kaut kur 40 eiro. Neko sliktu neatradu, noriskēju un nopirku. Atnāca viss it kā viss ok, caurumu nav. Par diegiem nav ko nemaz runāt, tur nevienai drēbei diegi nav uz vietas?. Bet pogas tik pretīgi vāji turējās klāt,ka palika drusku skumji? ak jau, neraudāšu dēļ tiem 40 eiro un neiešu es viņas pāršūt,lai ir kā man patīk,jo priekš kam? es negribu neko šūt un labot,ja reiz esmu samaksājusi naudu. Runa ne par to,cik es slinka vai kasīga,bet par to,ka prasa 40 eiro par bombīgu kvalitāti,kur pogas burtiski karājas uz diedziņa un kad tā drēbe ir uzvilkta, viņas reāli briesmīgi nokarājas. Piebildīšu,ka tā drēbe joprojām stāv pakarināta jau vairāk kā 1,5 gadu un nav aiztikta,jo es baidos mazgāt.???? ieteikumi? Ielikt andelē un neaptēstās fanes izķers 1min laikā,jo tas tak brends?????
ja tev vēl karājas,skapī,nelabota iemet bildi, būs vēl viena atsauksme
25.03.2023 22:27 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kāda negrib buķika džemperi ar 2 milzīgiem caurumiem pa 10€? 😀😀😀 Bet ja tā padomā, uzreiz redzi kāds defekts-pa taisno no buķika ir kinder surprise.
https://www.andelemandele.lv/perle/7955632/dzemperis/
25.03.2023 22:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Berry5 @ 25.03.2023 22:09

Variantu ir daudz: no ratiem, no dīvāna, no gultas, automašīnā..

Īstenībā, pietiek tikai atsisties ar galvu pret flīzēm, kad rāpo, pilnīgi pietiek, lai dabūtu zilumus uz pieres.
Kad mans bērns bija tādā vecumā, tad bieži piere bija nodauzīta zila, jo aktīvi rāpojot, bieži atdauzīja pret flīzēm galvu.
25.03.2023 22:52 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Berry5 @ 25.03.2023 22:30
Kāda negrib buķika džemperi ar 2 milzīgiem caurumiem pa 10€? ??? Bet ja tā padomā, uzreiz redzi kāds defekts-pa taisno no buķika ir kinder surprise.
https://www.andelemandele.lv/perle/7955632/dzemperis/

Neliels defekts? 😱
25.03.2023 22:53 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
vivii @ 25.03.2023 22:52

Īstenībā, pietiek tikai atsisties ar galvu pret flīzēm, kad rāpo, pilnīgi pietiek, lai dabūtu zilumus uz pieres.
Kad mans bērns bija tādā vecumā, tad bieži piere bija nodauzīta zila, jo aktīvi rāpojot, bieži atdauzīja pret flīzēm galvu.

Okei. Ja bērns rāpo...
25.03.2023 22:57 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
vivii @ 25.03.2023 22:52

Īstenībā, pietiek tikai atsisties ar galvu pret flīzēm, kad rāpo, pilnīgi pietiek, lai dabūtu zilumus uz pieres.
Kad mans bērns bija tādā vecumā, tad bieži piere bija nodauzīta zila, jo aktīvi rāpojot, bieži atdauzīja pret flīzēm galvu.
Viņš nerāpoooooo
25.03.2023 23:15 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Berry5 @ 25.03.2023 22:57

Okei. Ja bērns rāpo...
nu ja sļūc. tieši tāpat var pieri apsist,kā rāpojot.nekas nemainās.Manejie sava pieres slidināja arī šlucošā pozīcijā.paslid rociņas un pa pieri.Biju apsvērusi domu ari par ķiveri😁, ceļoties kājas sazvārojas un pret sienu. U.t.t. nav tā ka bliezienā,bet tur pietiek tik biški un jau sārtums
25.03.2023 23:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
LiepaShmiepa @ 25.03.2023 23:15
Viņš nerāpoooooo

Nu tajā video , kad Anna atnāca ciemos, tad skaidri var redzēt, ka bērns ir uz zemes un kustas uz priekšu, pat ar to jau pietiek. Viens, divi un pieri var atsist vienā sekundē.
Būs lielāks, būs arī kājas nodauzītas pa grīdu 😀tad arī noteikti visas brīnīsies, no kurienes zilumi 🤔😀
25.03.2023 23:27 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
magdalena333 @ 25.03.2023 22:12
Pēdējās dienas lasot visus tos stāstus, un kopumā skatoties no malas Elīnas un Naura dzīvi, man tiešām liekas, ka ir pienācis Tauriņa noriets. Kaut ko viņi mēģina blatot un mahinēt, bet tā aina paveras ar vien drūmāka. Viņu dzīve principā pastāv uz sadarbībām. Tauriņam izskatās izsūtītās paciņas puse tomēr atgriežas atpakaļ. Šodien jau parādīja, ka pat ejot pie draugiem bomžo. Pēdējā laikā viņi izteikti daudz ko mēģina nopārdot, tagad tas babybjorn, ko tirgo, kas patiesībā ir iegūts par velti, bet atkal melo un mēģina kādam iesmērēt! Bet kāpēc? Viņi tak plāno vēl bērnus un it kā pat drīz? Kāpēc ir jāizpardo mantas? Pie tam melojot? Vai tik ļoti pakaļa svilst? Vai arī iegūs tagad 100€ un paliekot stāvoklī bomžos atkal pa jaunu?! Tā pat tiko mēģināja dronu nopārdot, un arī Elina bija gatava melot, lai neuzzina, ka drons jau paspējis izpeldēties. Man izskatās, ka šiem nu ļoti vajag piķi

Viņi melo par visu . Visa viņu dzīve ie viens vienīgs teātris izlikties par to , kas patiesībā viņi nav.
25.03.2023 23:30 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
IceCream @ 25.03.2023 21:10
Ja godīgi, man ne kapeiku nav žēl tās, kuras ir iepirkušās butjikā un sūdzas. Tas tā kā baigais jaunums, ka tur tādus sū... tirgo. Pašas vien vainīgas. (Nē, es Didras biznesa metodes, kur nu vēl kvalitāti un klientu apkalpošanu neatbalstu, tieši tāpēc man arī nav par ko sūdzēties šajā sakarā).
Un Didrai biksēs ne jau eggplants, bet izstaipītā zarna gan jau redzama :D

+
https://www.andelemandele.lv/perle/7955632/dzemperis/

Cilvēki, kuri saņem šādas lietas un nepieprasa naudu atpakaļ, bet samierinās ar likteni, ka ir izgrūduši naudu, un Elīna labi nopelnījusi, kas jums galvā par problēmām?
Man tādu cilvēku arī nav žēl. Period!
25.03.2023 23:59 |
 
Reitings 682
Reģ: 27.02.2023
Ka jums liekas, Didriksonu bērns ir redzējis mammu un tēti bez telefona rokas pa šiem cik nu viņam mēneši?
26.03.2023 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Elizabeteputnos @ 25.03.2023 17:56
haha nevar neko atļauties. It kā bomžoties pa Airenbī, Lidlu un benzīntankiem ceļojumos ir atļaušanās. It kā taisīt katru "pārsteigumu" uz sadarbību pamata, par to melojot ir baigā atļaušanās. Zini, kas ir atļaušanās? Kad Tu aizbrauc ceļojumā uz, piemēram, Parīzi, paldiec 5* viesnīcā, ēd vakariņas Michelin restorānā un to visu skaisti noslēdz ar brīnišķīgu šovu Moulin Rouge. Un tad pavadi nākamo dienu izbraucienā uz Versaļas pili ar pusdienām tur pat restorānā un nākamo dienu pavadi iepērkoties franču autentiskāko dizaineru veikalos, kur, pielaikojot apğērbus, Tev pasniedz šampanieti un izmeklētu sieru plati. Zini, kas ir vislielākā atļaušanās? Kad Tu zini savu vērtību un Tev nav vajadzības šo visu publicēt instagramā. Lūk, mans draugs, tā ir atļaušanās.
Tava zīmēšanās ar budžeta ceļojumiem nav nekas īpašs, to dara visi. Un tur nav nekā slikta, jo katram sava rocība. Sliktā daļa ir izlikšanās par to, kas neesi.

Labāk nevar pateikt! Gluži manas domas.
26.03.2023 00:09 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 25.03.2023 23:16
nu ja sļūc. tieši tāpat var pieri apsist,kā rāpojot.nekas nemainās.Manejie sava pieres slidināja arī šlucošā pozīcijā.paslid rociņas un pa pieri.Biju apsvērusi domu ari par ķiveri?, ceļoties kājas sazvārojas un pret sienu. U.t.t. nav tā ka bliezienā,bet tur pietiek tik biški un jau sārtums
tāpēc bērniem gatavoties un iekārtot maksimāli drošu vidi ir kā minimums 9 mēneši . Man ir 3 bērni un vienīgie puni ir bijuši tikai un vienīgi no tā ka sev ar kādu mantu iemauc ,jo ikdienas telpas kur uzturamies vienmēr bija pielāgotas bērna vecumam un vajadzībām
26.03.2023 00:41 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Kāda te nesen bija ierakstījusi, ka nebrīnītos, ja Džeisonam būs staigulītis nopirkts un here we go… 😄 storijā virtuvē var redzēt. 🥲
26.03.2023 01:03 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Meitenearputniem @ 26.03.2023 00:41
tāpēc bērniem gatavoties un iekārtot maksimāli drošu vidi ir kā minimums 9 mēneši . Man ir 3 bērni un vienīgie puni ir bijuši tikai un vienīgi no tā ka sev ar kādu mantu iemauc ,jo ikdienas telpas kur uzturamies vienmēr bija pielāgotas bērna vecumam un vajadzībām
Tev pret grīdu ,nav situši pieri? Vai tev nopolsteretas grīdas?
26.03.2023 01:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits