Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
boom @ 22.03.2023 12:01
Es ceru, ka tevi drīz nobanos, slimā.

Nezinu, kāpēc pazuda kopētais teksts, bet tas domàts tai wannabe Laumiņai 😀
22.03.2023 12:03 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
boom @ 22.03.2023 12:01
Es ceru, ka tevi drīz nobanos, slimā.
es nekad te tā īsti nelamājos, bet vakar viena izbesīja un nosaucu viņu par debīlu - saņēmu brīdinājumu no adminiem. Tikmēr palasot tās Laumiņas tekstus, nesaprotu, ko es tādu pateicu, salīdzinot ar viņas rupeklībām 😆 te tie admini arī nav tie gaišākie prāti…
22.03.2023 12:08 |
 
Reitings 1780
Reģ: 04.01.2022
Nu jūs dodat! Man ir vismaz 30 lieki kilogrami, bet tas Didras rīls vispār mani nekādīgi neaizskāra! Drīzāk iesmēju 😂 Ja tā sieviete, kas video uzkrāmē savu speķi uz galda negribētu, lai par viņu ierēc, viņa tādu video nefilmētu! Būtu citādāk, ja Didra iztaisītu remix kaut vai ar to pašu Salceviču par vedera speķa gludināšanu. Ok, tad tas nebūtu pārāk taktiski. Bet te nav vispār nekā par ko apvainoties. Un jā, es zinu, ka arī mans speķis nav baigi veselīgs un gribu no tā atbrīvoties, bet ēst man patīk labāk 😂
Nomierinieties un tveriet dzīvi vieglāk!
22.03.2023 12:10 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Ainulai @ 22.03.2023 12:10
Nu jūs dodat! Man ir vismaz 30 lieki kilogrami, bet tas Didras rīls vispār mani nekādīgi neaizskāra! Drīzāk iesmēju ? Ja tā sieviete, kas video uzkrāmē savu speķi uz galda negribētu, lai par viņu ierēc, viņa tādu video nefilmētu! Būtu citādāk, ja Didra iztaisītu remix kaut vai ar to pašu Salceviču par vedera speķa gludināšanu. Ok, tad tas nebūtu pārāk taktiski. Bet te nav vispār nekā par ko apvainoties. Un jā, es zinu, ka arī mans speķis nav baigi veselīgs un gribu no tā atbrīvoties, bet ēst man patīk labāk ?
Nomierinieties un tveriet dzīvi vieglāk!
un ir cilvēki, kurus tas aizskāra. Didra jau nu nebūs tas cilvēks, kurš var šādus “jokus” likt, ņemot vērā viņas ēšanas traucējumus un dalīšanos ar nepareiziem ieteikumiem kā notievēt. Plus atceroties kā viņa vienmēr izteicās par resniem cilvēkiem, kuri iegāja viņas veikalā “priekš tevis te izmēru nebūs”. Tas, ka tevi neaizskāra, nenozīmē, ka tas nevienu neaizskāra!
Un kas filmēja to video ar savu vēderu, ir nometusi 70+kg un tas video nebūt nebija domāts kā baigais joks.
22.03.2023 12:15 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.03.2023
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.🥰😇😝🤣🙈🙈🙈🙈🤯😏😁
22.03.2023 12:16 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????
lidmašīna jau nosēdās, Nauri?
22.03.2023 12:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.03.2023
Marcipaaans @ 22.03.2023 12:19
lidmašīna jau nosēdās, Nauri?

Nauriii,Nauriiii
Pielūdz nauri?
Neceri šmara,līdz Naurim tev netikt,zemākās pakāpes kalpone..
Sēdi origo publiskajā wc un skaiti 5centus,tu neveiksmīgais balodi😁😏😏un muti,muti,mutītīiii.
22.03.2023 12:21 |
 
Reitings 2323
Reģ: 28.01.2023
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????

Nauri, ja gribi aizstāvēt savu sieviņu, tad nevajag slēpties aiz anonīma vārda. Tak izveido profilu kā Nauris Didrihsons un pasaki tad ko domā par mums visām.
22.03.2023 12:21 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.03.2023
Bubuu @ 22.03.2023 12:21

Nauri, ja gribi aizstāvēt savu sieviņu, tad nevajag slēpties aiz anonīma vārda. Tak izveido profilu kā Nauris Didrihsons un pasaki tad ko domā par mums visām.

Interesnati aiz kā tad tu slēpies? Aiz savas pakaļas un nelaimīgās dzīves?
Anonīni jūties varena?
Bet vakarā tomēr saproti,cik vāja tu esi un savu dzīvi beigsi kā viduvējība!
22.03.2023 12:23 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:21

Nauriii,Nauriiii
Pielūdz nauri?
Neceri šmara,līdz Naurim tev netikt,zemākās pakāpes kalpone..
Sēdi origo publiskajā wc un skaiti 5centus,tu neveiksmīgais balodi???un muti,muti,mutītīiii.
tu esi debīls/a
Admini, droši atsūtiet man vēl vienu brīdinājumu.
22.03.2023 12:24 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.03.2023
Zosis laiks lidot uz Polijas kartupeļu laukiem lasīt kartupeļus un svīst vagās,prastās suņu vaukšķītes.
22.03.2023 12:25 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:25
Zosis laiks lidot uz Polijas kartupeļu laukiem lasīt kartupeļus un svīst vagās,prastās suņu vaukšķītes.
uz priekšu. Lido. Un paliec tur :))
22.03.2023 12:26 |
 
Reitings 2323
Reģ: 28.01.2023
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:25
Zosis laiks lidot uz Polijas kartupeļu laukiem lasīt kartupeļus un svīst vagās,prastās suņu vaukšķītes.

Kartupeļi Polijā vēl nav izauguši, idiot! 😀
22.03.2023 12:31 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Marcipaaans @ 22.03.2023 12:08
es nekad te tā īsti nelamājos, bet vakar viena izbesīja un nosaucu viņu par debīlu - saņēmu brīdinājumu no adminiem. Tikmēr palasot tās Laumiņas tekstus, nesaprotu, ko es tādu pateicu, salīdzinot ar viņas rupeklībām ? te tie admini arī nav tie gaišākie prāti…
Es to laumiņu esmu noreportējusi vairākas reizes par pretīgākajiem komentāriem, bet adminiem, acīmredzot, ir pilnīgi pie vienas vietas. Tādi paši laikam.
22.03.2023 12:35 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Marcipaaans @ 22.03.2023 12:15
un ir cilvēki, kurus tas aizskāra. Didra jau nu nebūs tas cilvēks, kurš var šādus “jokus” likt, ņemot vērā viņas ēšanas traucējumus un dalīšanos ar nepareiziem ieteikumiem kā notievēt. Plus atceroties kā viņa vienmēr izteicās par resniem cilvēkiem, kuri iegāja viņas veikalā “priekš tevis te izmēru nebūs”. Tas, ka tevi neaizskāra, nenozīmē, ka tas nevienu neaizskāra!
Un kas filmēja to video ar savu vēderu, ir nometusi 70+kg un tas video nebūt nebija domāts kā baigais joks.
īstenībā interesanti,ka viņa tak nesen vēl lika storijus par meiteni ,kas mazliet apaļīga bija un to ka viņas veikalā jebkuram izmēram būs ko atrast un tagad iesmej par meitenēm ar lieko svaru,kaut vai pašai rokas un vēders kā galerts.
22.03.2023 12:36 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Tas ir tāpat kā viņa tagad uztaisītu video, kur parāda cilvēku ar tumšu ādas krāsu un nākamajā ainā stāvētu un berztos ar birsti.

Ironisks piemērs, ņemot vērā, ka kādā no paštonējošā ekspertes pamācībām viņa teica, ka rokas jānoberž tīras ar dvieli, lai nebūtu nēģeru plaukstiņas.😬
22.03.2023 12:39 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????
labāk atlikt frizierim naudu 6 mēnešus un aiziet pie kvalitatīva meistara nevis savākt no grīdas savus pieaudzetos matus ,lai vēlāk tos pieliktu lēta iestāde un mazgatu reizi mēnesī.
Smieklīgi kā šie vienas dienas aizstāvji uzreiz pārmet ka kādam skauž un mēs visas esam nabadzīgas atšķirībā no Elīnas ,kam viss seja un visur citur sabazts tikai lētais vai bezmaksas no sadarbībām.
Un kāpēc katru reizi šeit šāds jauns profils kas pēc tam pazūd nebūtībā? Jo Elīna un viņas fanes nespēj atkārtoti atcerēties paroli ,vai?
Un par tām hantelem - elinai ķermenis nemaz nav skaists vai trenēts ,bet gan ļumigs un novārdzis . Āda atgādina augu ,ko vajadzētu aplaistit.sakuma.gan notīrīt no putekļu ( pastonejoša ) kārtas un aplaistit.. ļoti skumji
22.03.2023 12:39 |
 
Reitings 2323
Reģ: 28.01.2023
Meitenearputniem @ 22.03.2023 12:36
īstenībā interesanti,ka viņa tak nesen vēl lika storijus par meiteni ,kas mazliet apaļīga bija un to ka viņas veikalā jebkuram izmēram būs ko atrast un tagad iesmej par meitenēm ar lieko svaru,kaut vai pašai rokas un vēders kā galerts.

Aj nu tak ko tur cepties, ko tāda Elīna domā par meitenēm, kuras nav izkāmējušas. Viņa ir nelaimīgs cilvēks, jo visu laiku dzen sevi stresā par svaru un apkārtmēriem, ka tie nav pietiekami mazi. Ceru, ka visas meitenes kuram ir kāda miesa uz kauliem par to pārāk nepārdzīvo, nopērk pareizā izmēra drēbes(ne no Butterfly), apēd kādu našķīti un dzīvo laimīgas.
22.03.2023 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 1975
Reģ: 31.01.2012
Man vienīgajai Didra tajā reelā izskatās konkrētā pālī? It īpaši tajā momentā, kur viņa atspiež seju pret plaukstu? 😄
22.03.2023 12:55 |
 
Reitings 3115
Reģ: 29.12.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????
akdievs ko es izlasīju,es tā sasmējos🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ņurik,no kurienes tev tādi izteicieni? Te nāk viss izfiltrētais,ko kamerās nevari teikt?🤣🤣🤣. Šis bija labs🤣🤣🤣
22.03.2023 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits