Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vispār atkal rēcīgi, ka Nauriks, par kura orientāciju nemaz nav skaidrības, staigā ar t-kreklu - Tauriņu vīrietis 😀
Visa mana mīlestība tauriņu vīriešiem un lgbt, Nauri, skapja durvis ir vaļaaa! 😅🫶
21.02.2023 10:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3896
Reģ: 31.10.2010
Ilanchiks @ 20.02.2023 23:28
restorānā sēžot arī velc apavus nost? Darbā ofisā arī? Taksī? Lidmašīna arī ir sabiedriska vieta, kur tomēr būtu jāievēro kaut kādas nerakstītas pieklājības normas. Bet, protams, vairumam vienalga. Saliks savas kājas kaut citiem uz galvas, ka tik pašiem ērtāk.

A ko tu piedāvā - darbā ofisā visu dienu sautēt kājas zābakos? Darbā es pārvelku āra apavus uz balerīnām. Pat mana priekšniece mēdz sēdēt ar novilktām kurpēm. Kas tur tik savāds un nepieklājīgs būtu?
21.02.2023 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Baķika vīrietis :D:D:D
Man liekas, es sāktu skaļi rēkt, ja kāds no maniem kolēģiem vai citādi zināmajiem vīriešiem pēkšņi parādītos ar tādu maiku :D. Kurš, izņemot Nauriku to vilktu? Kam viņi cer to nopārdot? Didras sieviešu lupatas daļu (ne tos kosmosa kombinzonus un citu jocīgo) varbūt vēl kkādām padsmitniecēm, lai instagram bilžukus var sataisīt.
21.02.2023 10:59 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Vēl pirms visām vīriešu drēbēm viņa teica,ka te Latvijā Nauris nevar apģērbties stilīgi,tāpēc sāks tirgot vīriešu drēbes. No visām vīriešu lupatām,kas tieši tur ir tas stilīgais? Couple sporta kostīms,kuru vari nopirkt uz katra stūra? Tās bikses ar kabatām un siksniņām? (Aizmirsu kā sauca) prasti t-krekli?
21.02.2023 11:12 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Paldies Didru pārim par rīta humoriņu, “tauriņu vīrietis”😀 Nauri, Tev piestāv 😃
21.02.2023 11:19 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Bāc, skrīnu studijā tām, kas neseko! 😄
21.02.2023 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
gribuiemestkapeiku @ 21.02.2023 11:12
Vēl pirms visām vīriešu drēbēm viņa teica,ka te Latvijā Nauris nevar apģērbties stilīgi,tāpēc sāks tirgot vīriešu drēbes. No visām vīriešu lupatām,kas tieši tur ir tas stilīgais? Couple sporta kostīms,kuru vari nopirkt uz katra stūra? Tās bikses ar kabatām un siksniņām? (Aizmirsu kā sauca) prasti t-krekli?

Šis!
Bet tā ir - ja paskatās uz to piedāvājumu, kas tur ir tāds, ko Nauriks nevarētu citur nopirkt? Viņiem tās vīriešu lupatas nav superskaistas, stilīgas, oriģinālas, kas nebūtu nekur citur redzētas. Nav viņiem tur oriģināli dizaini vai vēl kkas tāds, par ko teikt, ka Naurikam nu tik amazing stils, ka viņš sev neko tik ekstra superīgu nevar atrast LV un vajag ekskluzīvi pašiem izdot.
Plēsti džinsi, treniņtērpi - to visu var atrast citos veikalos. Nē, nu... vienīgi citiem nav rakstīts virsū, ka šitais vīrietis ir taurenīša vīrietis :D
21.02.2023 11:56 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 21.02.2023 11:12
Vēl pirms visām vīriešu drēbēm viņa teica,ka te Latvijā Nauris nevar apģērbties stilīgi,tāpēc sāks tirgot vīriešu drēbes. No visām vīriešu lupatām,kas tieši tur ir tas stilīgais? Couple sporta kostīms,kuru vari nopirkt uz katra stūra? Tās bikses ar kabatām un siksniņām? (Aizmirsu kā sauca) prasti t-krekli?
nekas ,nekas tad jau drīz būs kosmonautu tērpi vīriešiem.
Varbūt ja Nauris nevar Latvijā atrast ko uzvilkt,tad nepareizajā nodaļa veikalos meklē,jo puse no viņa skapja satura izskatās kā no mammas skapja paņemts
21.02.2023 12:08 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
Kāds, kurš seko viņai no pirmsākymiem var man izskaidrot kā viņa vispār kļuva atpazīstama? Jo lupatu tirgotāju tak netrūkst, bet ne visi ir slaveni un viņa pat nerada nekādu savu dizainu, tikai pērk un pārdod. Caur kādu kanālu un kāda iemesla dēļ vispār sabiedrība sāka par viņu kaut ko dzirdēt? Bija kāds debīls skandāls?
21.02.2023 12:17 |
 
Reitings 9255
Reģ: 05.07.2020
Bubuu @ 21.02.2023 12:17
Kāds, kurš seko viņai no pirmsākymiem var man izskaidrot kā viņa vispār kļuva atpazīstama? Jo lupatu tirgotāju tak netrūkst, bet ne visi ir slaveni un viņa pat nerada nekādu savu dizainu, tikai pērk un pārdod. Caur kādu kanālu un kāda iemesla dēļ vispār sabiedrība sāka par viņu kaut ko dzirdēt? Bija kāds debīls skandāls?
man liekas,ka atceros viņu no ask.fm laikiem.
21.02.2023 12:34 |
 
Reitings 432
Reģ: 13.01.2023
Bubuu @ 21.02.2023 12:17
Kāds, kurš seko viņai no pirmsākymiem var man izskaidrot kā viņa vispār kļuva atpazīstama? Jo lupatu tirgotāju tak netrūkst, bet ne visi ir slaveni un viņa pat nerada nekādu savu dizainu, tikai pērk un pārdod. Caur kādu kanālu un kāda iemesla dēļ vispār sabiedrība sāka par viņu kaut ko dzirdēt? Bija kāds debīls skandāls?
Ja godīgi man liekas,vienkārši “paveicas” ? Jo bija viena no pirmajam,kas uzsaka drēbes tirgot mazos showrooms un Insta/Facebook? Es vēl gadus 2- 3 atpakaļ neko nezināju par viņu 😄 Pazīstami cilvēki lika #butterfly drēbes utt,mani māca ziņkāre un es meklēju to brendu google,bet man neko neradīja 🤷🏻‍♀️ Tad plašāk pazīstama man viņa palika pēc tā modes šova,kad tie 3 mākslinieki viņu saģērba plus kovida laika tas maskas un Beztabu sižets un tikai tad man daleca,ka tas butterflaijs un viņi ir viens un tas pats 😂
21.02.2023 12:38 |
 
Reitings 142
Reģ: 06.02.2023
Liveandletlive @ 21.02.2023 00:03
pilnīga taisnība! Tāda uzvedība tikai parāda, ka viņš jūtas labāk par citiem. A ja kāds cits tur novilktu apavus, 100% filmētu storijus un sausminatos. Cik ta tur pāris stundas nevar pasēdēt un nenovilkt apavus. Absurds. Kā var kaut ko tādu attaisnot. Nepazīstu nevienu cilvēku, kas lidmašīnā vai starppilsētu autobusā ņems un vilks nost kurpes.. ??‍♀️
.
A kurš novilka? Naurix vai klauns Elīna?

Laikam reti lido😂😂😂😂 lielākā daļa tā dara lidmašīnā.
21.02.2023 13:34 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.02.2023
https://www.instagram.com/reel/ClTR-uOAuOp/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Ieraudzīju un uzreiz iedomājos par šo diskusiju un apavu novilkšanu lidmašīnā 😂😂😂
21.02.2023 14:01 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Bubuu @ 21.02.2023 12:17
Kāds, kurš seko viņai no pirmsākymiem var man izskaidrot kā viņa vispār kļuva atpazīstama? Jo lupatu tirgotāju tak netrūkst, bet ne visi ir slaveni un viņa pat nerada nekādu savu dizainu, tikai pērk un pārdod. Caur kādu kanālu un kāda iemesla dēļ vispār sabiedrība sāka par viņu kaut ko dzirdēt? Bija kāds debīls skandāls?
es nejauši uzgaju explorā ar smukām bildēm ar nauri, tad tieši bija medusmēnesī Tenerifē,uzreiz pēc tam kaut kā sākās arī lupatas. Bet manuprāt, tikai ar smukām bildēm, jo agrāk viņa bija ļoti simpātiska meitene, nauris arī tāds neko bija. Uzsveru- BIJA!🤣🤣
21.02.2023 14:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
elfa* @ 21.02.2023 11:56

Šis!
Bet tā ir - ja paskatās uz to piedāvājumu, kas tur ir tāds, ko Nauriks nevarētu citur nopirkt? Viņiem tās vīriešu lupatas nav superskaistas, stilīgas, oriģinālas, kas nebūtu nekur citur redzētas. Nav viņiem tur oriģināli dizaini vai vēl kkas tāds, par ko teikt, ka Naurikam nu tik amazing stils, ka viņš sev neko tik ekstra superīgu nevar atrast LV un vajag ekskluzīvi pašiem izdot.
Plēsti džinsi, treniņtērpi - to visu var atrast citos veikalos. Nē, nu... vienīgi citiem nav rakstīts virsū, ka šitais vīrietis ir taurenīša vīrietis :D

Tieši to pašu domāju. Plus viņas teksts, ka Džeisonam LV neko smuku un stilīgu nopirkt nevar. Un kā vēl var.
Tas ko viņa tur baby sadaļā pārdod ir stulbums. Un vīriešu sadaļa tāda pati.
Ja Nauris vēlas ģērbties kā jaunietis, okey uz priekšu. Drēbes var nopirkt tādas uz katra stūra. Reserved, Zara, NewYorker, Cropp, Stradivarius, House, utt utt utt. Un nav dārgi un tās drēbes nav arī ar uguni jāmeklē.
Un Džesonu arī smuki saģērbt var. H&M un Lindex vienmēr ir atrodami gan smuki bodiji un bāzes drēbītes, gan kaut kas foršāks un stilīgāks. Un ir daudzi tieši bērnu veikaliņi Rīgā un online, kur var visu ko sapirkt, ja gribās lai ir kaut kas atšķirīgāks.
21.02.2023 14:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Bubuu @ 21.02.2023 12:17
Kāds, kurš seko viņai no pirmsākymiem var man izskaidrot kā viņa vispār kļuva atpazīstama? Jo lupatu tirgotāju tak netrūkst, bet ne visi ir slaveni un viņa pat nerada nekādu savu dizainu, tikai pērk un pārdod. Caur kādu kanālu un kāda iemesla dēļ vispār sabiedrība sāka par viņu kaut ko dzirdēt? Bija kāds debīls skandāls?

Nesekoju no pašiem sākumiem.
Bet man šķiet viņi sāka kā mazs showrooms. Viņai bija kaut kādi jau sekotāji no ask.fm laikiem un sāka vienkārši drēbes pārdot.
Tad pamazām auga un tad bija bums. Visi domāja ka tas ir viņas uzņēmums. Daudzi heitoja, bet daudzi tieši otrādi atbalstīja, JO redzēja ka daudzi heito. Ķip skaudīgie latvieši, meitene taču kaut ko dara un sasniedz un močij.
Man draudzenes arī teica ka sākumā no Butterfly pirka, jo gribēja atbalstīt Didru, jo redzēja ka daudzi viņu heito.
Un bija instagrama bums. Viņa sāka tās drēbes aktīvi atrādīt, plus runāja un stāstīja.
Daudzi viņu nolika par pupiem un lūpām. Tas vēl vairāk iedrošināja daudziem pirkt, jo atkal - daudzas metās atbalstīt un aizstāvēt Elīnu.
21.02.2023 14:54 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
MartaOZ @ 21.02.2023 14:01
https://www.instagram.com/reel/ClTR-uOAuOp/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Ieraudzīju un uzreiz iedomājos par šo diskusiju un apavu novilkšanu lidmašīnā ???
nja, ārzemniekiem ar pēdas necepi, palasot komentārus
21.02.2023 15:08 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
mazaskudra @ 21.02.2023 14:54

Nesekoju no pašiem sākumiem.
Bet man šķiet viņi sāka kā mazs showrooms. Viņai bija kaut kādi jau sekotāji no ask.fm laikiem un sāka vienkārši drēbes pārdot.
Tad pamazām auga un tad bija bums. Visi domāja ka tas ir viņas uzņēmums. Daudzi heitoja, bet daudzi tieši otrādi atbalstīja, JO redzēja ka daudzi heito. Ķip skaudīgie latvieši, meitene taču kaut ko dara un sasniedz un močij.
Man draudzenes arī teica ka sākumā no Butterfly pirka, jo gribēja atbalstīt Didru, jo redzēja ka daudzi viņu heito.
Un bija instagrama bums. Viņa sāka tās drēbes aktīvi atrādīt, plus runāja un stāstīja.
Daudzi viņu nolika par pupiem un lūpām. Tas vēl vairāk iedrošināja daudziem pirkt, jo atkal - daudzas metās atbalstīt un aizstāvēt Elīnu.
traki 😅 es tīri pēc geju skandālu uzzināju. Pirms tam kaut kad ar draudzeni sēdējām, tad viņa skatījās viņas storijus, tad viņas balss man besija un tie smiekli... Prasīju kā tādu huinu var klausīties. 🤪
21.02.2023 15:12 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Drusku paturpinot.
Plus meitenes no Ne-Rīgas sāka aktīvi pirkt. Pirmais iemesls, jo citos LV reģionos nav daudz veikalu, kur jaunietēm un jaunām sievietēm stilīgas un foršas drēbes nopirkt. Un Didra to padarīja vienkāršāku. Instagramā visu parāda, atstāsta, un vēl omnivu par brīvu iedod. Un otrais iemesls, tas sāka kļūt par tādu takā simbolu starp jaunietēm. Atceros man māsīca šausmīgi daudz no Butterfly pasūtīja, jo tas taču Butterfly!! Pirms kādiem diviem/trīs gadiem visa viņas draudzeņu grupiņa Buķika drēbēs lepni staigāja.
Tad kad bija tas bums es bieži vien instagrama storijos redzēju, meitenes lika savas atnākušās Buttefly kastītes un rakstīja klāt ''Paldies @ didrihsoneeeee @ butterfly ''
Cirks.
Bet tā nu bija.
21.02.2023 15:13 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
mazaskudra @ 21.02.2023 15:13
Drusku paturpinot.
Plus meitenes no Ne-Rīgas sāka aktīvi pirkt. Pirmais iemesls, jo citos LV reģionos nav daudz veikalu, kur jaunietēm un jaunām sievietēm stilīgas un foršas drēbes nopirkt. Un Didra to padarīja vienkāršāku. Instagramā visu parāda, atstāsta, un vēl omnivu par brīvu iedod. Un otrais iemesls, tas sāka kļūt par tādu takā simbolu starp jaunietēm. Atceros man māsīca šausmīgi daudz no Butterfly pasūtīja, jo tas taču Butterfly!! Pirms kādiem diviem/trīs gadiem visa viņas draudzeņu grupiņa Buķika drēbēs lepni staigāja.
Tad kad bija tas bums es bieži vien instagrama storijos redzēju, meitenes lika savas atnākušās Buttefly kastītes un rakstīja klāt ''Paldies @ didrihsoneeeee @ butterfly ''
Cirks.
Bet tā nu bija.

Nu tad sanāk, ka šobrīd dzīvo uz veciem lauriem. Tās, kas sākumā pirka, jo tas redz viņuprāt bija baigais brends, vēl iespējams šobrīd pērk ieraduma vai nostaļģijas dēļ. Ceru, ka drīz vien tās pircējas pieņemsies prātiņā un beigs šito cirku atbalstīt.
21.02.2023 15:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits