Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 114
Reģ: 17.06.2022
Lula @ 31.01.2023 07:33

Ryanair ir Aināram, bet man liekas Airbaltic nolika kaut kādu citu kašmaru dēļ, neatceros, kas viņiem tur bija par problēmu.

Man drīzāk liekas, ka viņi nelido ar Airbaltic homofobu skandāla dēļ.
31.01.2023 08:24 |
 
Patīk
Reitings 15875
Reģ: 12.07.2022
Meitenearputniem @ 31.01.2023 06:02
mūsdienās gandriz visiem sežamdaļaa ratiem ir opcija nolikt pilnībā guļus .es , protams,nezinu kā ir ar lēto poļu gaļu ,tos gan neesmu mēģinājusi,bet šeit jau saprotams ,ka neviens nav teicis . Es nesaku,ka jāliek ,bet ja lielākoties visi bērni ap pus gadu tomēr sāk palikt aktīvāki un grib vērot apkārtni,tā arī vieglāk iemigt ,vienīgais iemesls kāpēc es arī savu vienu no 3 bērniem centos pēc iespējas ilgāk novilkt kulba bija tas,ka kulba ir siltāk ( tieši trapijam uz aauksto un vējaino ziemu,kad šķita ,ka sporta daļai pat ar visu lodgeri pūš cauri) ,bet tāpat ap 7-8 mēn pargajam ,jo citādāk pastaigas nereāli ,bērns vairs negribēja gulēt tajā tumšajā telpā ,a vert vaļa jumtiņu arī nebija forši. Pārējie gan ap 5 men kaut kur. Bet te jau skaidrs ,ka Džeisons ne tikai neaktīvs ,bet arī Max neieinteresēts notiekošajā,nu lūdzu kāds pasakiet viņiem ,ka tam bērnam nav viss ok . Un Elīna,nemaz neliec tagad storijus ka tavs bērns ar interesi pēkšņi visu pēta un attīstās (mēs tāpat redzam realitāti)

Man bija poļu rati visiem bērniem. Tiem jau arī dažādas pakāpes- ir pavisam lēti un ir komfortablāki. Viņi pilnīgi visi ir atgāžami horizontāli, un mazulis (sevišķi kombī vai bunkerā) var normāli tajos gulēt. Ceļojumā visērtāk, ja ratus vari salocīt, bet šeit ļautiņiem loģika nav stiprā puse 😄
31.01.2023 08:25 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 25.05.2009
Velna Slota @ 31.01.2023 07:30
vai nebija,kad Didra nolika Air Baltic, kad par Šlesera fanoja? Kaut kas tur bija #paldiesAināram vai kas tāds...kautkas stāv atmiņā

Šajā postā vēl bija #paldiesAirBaltic 😁 nevis #paldiesAināram
31.01.2023 08:34 |
 
Reitings 56
Reģ: 08.01.2023
cory @ 31.01.2023 08:34

Šajā postā vēl bija #paldiesAirBaltic ? nevis #paldiesAināram

Šeit pat nedaudz vēl pēc cilvēka izskatās.
31.01.2023 09:03 |
 
Reitings 886
Reģ: 02.02.2020
cory @ 31.01.2023 08:34

Šajā postā vēl bija #paldiesAirBaltic ? nevis #paldiesAināram

Te arī vismaz kājas vēl turas kopā. Nesaprotu, ko viņa grib panākt ar to, ka bildēs izpleš tās kājas? Ķipa tievākas?
31.01.2023 09:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Gardenia @ 31.01.2023 08:01
Es kopju un mazgāju galvenokārt sevis dēļ, bet cienu arī citus cilvēkus un apbrīnoju tās kurām šķiet forši mazgāt pus galvu?

Man personīgi riebjas jau pēc pāris dienām tā netīrā sajūta. Izlaid cauri pirkstus, viss speķains. 😀 vjek.
Tām kurām čolka, tās saprotu. Lai nav katru dienu jamazgā mati, saslapini un ieveido. Bet jā, nemazgāt nedēļu vai vairāk nav ok. Bet nu, to mēs jau 10x izrunājušas.
31.01.2023 09:10 |
 
Reitings 280
Reģ: 04.01.2021
HiacinteBurkaa @ 31.01.2023 08:25

Man bija poļu rati visiem bērniem. Tiem jau arī dažādas pakāpes- ir pavisam lēti un ir komfortablāki. Viņi pilnīgi visi ir atgāžami horizontāli, un mazulis (sevišķi kombī vai bunkerā) var normāli tajos gulēt. Ceļojumā visērtāk, ja ratus vari salocīt, bet šeit ļautiņiem loģika nav stiprā puse ?
gan jau ka viņi ratos liks gulēt uz nakti, tas itkā tā kulba butu ērtāka! Bet nu jā, teju 7 mēnešu vecu bērnu vest kulbā, nē es neko nesaku citi vecāki tā izvēlas, bet braucot ceļojuma jau varēja nomainīt😂 nu tīri lai pašiem ertāk
31.01.2023 09:22 |
 
Reitings 2282
Reģ: 11.10.2022
Ai, tak tas viss naudas jautājums. Ar Airbaltic ~400/500 eur biļete vienam cilvēkam, ja nedabuj atlaides. Caur Londonu var dabūt pa ~200!
Viss reiz 5 un extra koferi.
Taupa naudu.
Ko es varētu saprast.
Bet nu tad ņemot vērā, ka viņiem ir līdzi bērniņš, kuru viņi moka lidojumos ar pārsēšanos.
Un tad brauc ķipa strādāt, ķipa atpūsties. All inclusive biznesmene Elīna.
Es viņus vispār nesaprotu. Paņem 2 dienas komandējumu komandai LV, viesnīcu, sataisi visas bildes.
Un tad ar vīru un mazuli divatā aizbrauc tikai atpūsties.
Bet neeeeee, aiizieeeet 5 cilvēki, 25 koferi un bebis uz Tenerifi. Muhļītāji. Tā ir ka nemāk bizīti bīdīt - jāfīčo kā visu norakstīt kkā. Ne tad strādā normāli, ne atpūšās normali. Grābsta visu pa galvu, pa kaklu.
Un tas labs jautājums - kas maksā par ēdienu visu nedēļu?
31.01.2023 09:24 |
 
Reitings 2282
Reģ: 11.10.2022
.Eksperte. @ 31.01.2023 09:10

Man personīgi riebjas jau pēc pāris dienām tā netīrā sajūta. Izlaid cauri pirkstus, viss speķains. ? vjek.
Tām kurām čolka, tās saprotu. Lai nav katru dienu jamazgā mati, saslapini un ieveido. Bet jā, nemazgāt nedēļu vai vairāk nav ok. Bet nu, to mēs jau 10x izrunājušas.

1000%
Un pēc visām lidostām un lidojumiem man personīgi vienkārši visu gribās mazgāt,mazgāt un mazgāt! Matus, drēbes, Tiiiik weeeeh sajūta 🥴
Bet Elīnai po! Miljons lakas un 4 lidostas - ideāli, 2 nedēļas staigās!
31.01.2023 09:27 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Viņa pēdējā laikā pilnīgi par visu attaisnojas. Arī par šo frizūru pirms ceļojuma. Tāpat pasaka, ka neēd to, ko uztaisa. Vai to pašu fizioterapeitu. Saka, ka viedokļi vienaldzīgi, bet, ja jau piemin, tātad ir to pārdomājusi un iekšā tas ir...
Tā sūdzēšanās ir vairāk sevis iedomātā krutuma pazīme. Mēs tādi un šitādi, bet pret mums tā. 🤣 tur arī diez iet lidostas darbiniekiem klāt un paši uzsver, ka ir Didrihsoni. Nu, piemēram, kā tai storijā, kad Nauris stāstīja par to mašīnu servisā 🤣 Elīna 5x pārjautā, tiešām cilvēki prasīja tā un šitā. Lai visi mīļie 107k sekotāji tiešām sadzirdētu 🤣🤣🤣
Viņa stāsta, sejā var nolasīt, ka piepušķo, kā pret mums utt., jo tak šķietami klāt neviena nav, lai zinātu, kā bijis patiesībā. Drāmas karaliene. Kaut kā jau katrā lietā jāpiesaista sekotāji 🤣
Tā viņas jokainā apmātība ar cenu atrādīšanu tik nejēdzīgi nesvarīgām lietām, slimi nu. 🙈 tiešām burkāniem? 🙈🤦‍♀️ caca, nu. Gudra biznesmene. 🤦‍♀️ aizbrauca ceļojumā un viens no pirmajiem, ko parāda, ir burkānu cena veikalā 🤣 jūs nenopietni?
Tante storijos nokravusies ar koferiem, Džeisona ligzdiņu, somām. Un šī tik filmē savus storijus ar somu, kurā burkāni 🤣 zināmie vēl pakalpo viņai, svešie uzmet un tad viņa ceļ traci - kā pret mums tā? 🤦‍♀️🤣
31.01.2023 09:36 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Gudralapsa @ 31.01.2023 09:24
Ai, tak tas viss naudas jautājums. Ar Airbaltic ~400/500 eur biļete vienam cilvēkam, ja nedabuj atlaides. Caur Londonu var dabūt pa ~200!
Viss reiz 5 un extra koferi.
Taupa naudu.
Ko es varētu saprast.
Bet nu tad ņemot vērā, ka viņiem ir līdzi bērniņš, kuru viņi moka lidojumos ar pārsēšanos.
Un tad brauc ķipa strādāt, ķipa atpūsties. All inclusive biznesmene Elīna.
Es viņus vispār nesaprotu. Paņem 2 dienas komandējumu komandai LV, viesnīcu, sataisi visas bildes.
Un tad ar vīru un mazuli divatā aizbrauc tikai atpūsties.
Bet neeeeee, aiizieeeet 5 cilvēki, 25 koferi un bebis uz Tenerifi. Muhļītāji. Tā ir ka nemāk bizīti bīdīt - jāfīčo kā visu norakstīt kkā. Ne tad strādā normāli, ne atpūšās normali. Grābsta visu pa galvu, pa kaklu.
Un tas labs jautājums - kas maksā par ēdienu visu nedēļu?

No dienas naudām maksā no uzņēmuma naudas? Varbūt
31.01.2023 09:49 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.01.2023
Skatos uz Didru un nesaprotu. Man ir mēnesi jaunāks bērns - 6 mēneši rītā paliek. Es cenšos nesalīdzināt bērniņu, jo nu katrs attīstās savos tempos, bet nu es nevaru. Manējais ir tik aktīvs palicis, visu laiku veļas uz vēdera (gan no labās, gan kreisās puses), rotē uz paklāja (jā, uz paklāja, sen vairs neizmantojam aktivitāšu paklāju, jo bērnam ir jākustas) un jau izrāda vēlmi līst uz priekšu. Jā, mums arī bija nepieciešama fizioterapeita palīdzība, bet mēs gājām vairākas reizes (un darījām visu, nevis runājām). Un skatos tajā pašā laikā uz Džeisonu un man žēl viņu paliek. Tik jauks mazais, bet ar mammu un tēti nav paveicies. Tā materiāli viss ir labi, bērniņš ir apģērbts, pabarots, mantas ir, bet nu šajā laikā nekas svarīgāks nav par mammas mīlestību un klātesamību. DIDRA, MOSTIES. Es nesaprotu, viņai mati par ciešu savilkti, ka smadzenes nestrādā vai vienkārši debila? Bet tajā pašā laikā, Didras vecāki, Naura vecāki - na***am jūs klusējiet un pieļaujiet šo divu deģenerātu izturēšanos pret mazo???
31.01.2023 09:51 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Lula @ 31.01.2023 07:33

Ryanair ir Aināram, bet man liekas Airbaltic nolika kaut kādu citu kašmaru dēļ, neatceros, kas viņiem tur bija par problēmu.
nu ja. Tur bija,ka kaut ko Ainārs darīja labu, bet beigās kāds sliktais vai valsts vai valdība kaut ko izdarīja ar AirBaltic...nu bāc,nu bija kaut kas šajā pusē. Ne par piederēšanu,bet politiskām spēlītēm.
31.01.2023 09:53 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Neesmu #Biznesmene, bet kādēļ ir jāfočējas ārzemēs, citās guļamistabās vai uz palmu fona? Vai tad mūsdienās nav tehnoloģiju, studiju un citi veidi kā fotografēt kolekcijas? Man šis izskatās pēc brutālas laika tērēšanas un nekādu biznesa principu es tur neredzu un jēgu arī ne,ja nu, protams, šiem ceļojumiem nav pievienotā vērtība visos, līdzi paņemtajos, koferos.
31.01.2023 09:55 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
Berry5 @ 31.01.2023 09:49

No dienas naudām maksā no uzņēmuma naudas? Varbūt
palabojiet, BET braucot "komandējumos" izmaksā komendēkuma naudu kura nav jāapliek ar nodokļiem. Manai draudzenei ir firma, reģistrēta LV, bet strādā ārzemēs, līdz ar to,maksā nelielu algu,bet pārējo komandējuma naudā.
31.01.2023 09:58 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Kā pagājušo nedēļ Telegram stāstīja... jums droši vien liekas, kāpēc mēs braucam fočēties tur utt. Jo Butterfly vajag pa kruto 🤣 un tajā pašā laikā visu laiku stāsta par cenām, par dārgu ūdens, par dārgu burkāni un dārzeņi... viņai kāds pateiks, ka viņa runā pilnīgu sviestu? 🤣🤦‍♀️ tas viss ietilpst tai krutumā? Ķipa augošs uzņēmums, kurš attīstās utt., bet ar to, ko viņa runā, vienkārši smiekli nāk. Kārtējo reizi var pateikt, ka viņa grauj nevis ceļ savu uzņēmumu ar to, kas nāk no viņas ārā. Tieši tāpat, kā pasniedz visu pārējo.
31.01.2023 10:14 |
 
Reitings 7534
Reģ: 27.02.2022
L.. @ 31.01.2023 01:37

Nu cik var piekasīties par to matu pusmazgāšanu. Ne viņa pirmā šo triku atklāja. Jums visām ar pusgalvas mazgāšanu problēma tikai tāpēc, ka to Didra Latvijai pasniedza. Vismaz 10 gadus šis triks jau zināms beauty aprindās. Pati par to uzzināju no Tati Westbrook. Kad viņa to stāstīja, neviens nešausminājās un pat pamēģināja. Nu labi, netīrele Didra - protams, var rasties sajūtas, ka tas ir kaut kas stulbs vai jokains, bet tā tiešām cilvēki dara un tas ir OK!
viņa to pus galvu labi ja 1x mēnesi izmazgā. Reāli pretīgi pus galvu mazgāt, augšā svaigss, apakšā viss ar lielu kārtu netīrumu, sasvidis, sasmacis. Tad nepieaudze matus, ja nevari par viņiem normāli parūpēties. Es piem neturu garus matus, jo biezi un pinkojas, grūti ķemmēt. Easy as that. Nevis turi garus matus, jo cmukak, bet nejedz parūpēties par viņiem. Lol, absurds.
31.01.2023 10:23 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Hermia @ 31.01.2023 09:55
Neesmu #Biznesmene, bet kādēļ ir jāfočējas ārzemēs, citās guļamistabās vai uz palmu fona? Vai tad mūsdienās nav tehnoloģiju, studiju un citi veidi kā fotografēt kolekcijas? Man šis izskatās pēc brutālas laika tērēšanas un nekādu biznesa principu es tur neredzu un jēgu arī ne,ja nu, protams, šiem ceļojumiem nav pievienotā vērtība visos, līdzi paņemtajos, koferos.

Man arī to laikam nekad nesaprast.
Taisa foto studijas, dzīvoklis instagramam un LV taču arī uz katra stūra var safočēties. Gan skaisti apartamenti, gan super vietas pa labi pa kreisi.
Un no ceļojumu izbaudīšanas arī ne smakas.
Vienīgais ko viņi iegūst ir instagrama ķeksis “mēs bijām te” un stress, jo paši nemāk neko normāli saorganizēt.
Tie mini ceļojumi nedod pilnīgi neko viņiem.
31.01.2023 10:30 |
 
Reitings 545
Reģ: 25.01.2023
Liveandletlive @ 31.01.2023 10:23
viņa to pus galvu labi ja 1x mēnesi izmazgā. Reāli pretīgi pus galvu mazgāt, augšā svaigss, apakšā viss ar lielu kārtu netīrumu, sasvidis, sasmacis. Tad nepieaudze matus, ja nevari par viņiem normāli parūpēties. Es piem neturu garus matus, jo biezi un pinkojas, grūti ķemmēt. Easy as that. Nevis turi garus matus, jo cmukak, bet nejedz parūpēties par viņiem. Lol, absurds.

atceros pamatskolas laikā bija klasesbiedrene, kura dzīvoja ļoti pieticīgi, ar vecmāmiņu vai kaut kā tā. viņa stāstīja kā mazgā tikai pusi galvas vai dažkārt tikai čolku, lai rēķins par silto ūdeni mazāks, tā, ka šis triks ir sens kā pasaule, vēl tir pirms visām influencerēm, mana klases biedrene Ingrīda bija pirmā kura to atklāja. tā, lūk
31.01.2023 10:38 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
cmykk @ 31.01.2023 10:38

atceros pamatskolas laikā bija klasesbiedrene, kura dzīvoja ļoti pieticīgi, ar vecmāmiņu vai kaut kā tā. viņa stāstīja kā mazgā tikai pusi galvas vai dažkārt tikai čolku, lai rēķins par silto ūdeni mazāks, tā, ka šis triks ir sens kā pasaule, vēl tir pirms visām influencerēm, mana klases biedrene Ingrīda bija pirmā kura to atklāja. tā, lūk

Te jau vairāka ir par to, ka didra ir nr 1 sušķe Latvijā, kurai katra mazgāšanās reize kalendārā jāatzīmē kā sarkanais datums.
Ir jau ok, ja pa retam laika trūkuma dēļ izmazgāt to pusgalvu vai čolku tikai, bet visi normāli cilvēki to nedara konstanti.
31.01.2023 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits